Bitcoin Forum
May 05, 2024, 12:16:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Artık Paypal Bozdurmak imkansız mı?  (Read 469 times)
JUH (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
November 26, 2017, 06:14:28 PM

Türkiye'de yaşıyorsanız sanırım öyle. Ben forumlarda görüyordum paypal bozulur diye ama son 1 sene çok şeyi değiştirmiş nasıl farkedemedim bilmiyorum. Localbitcoins'den bitcoin almak istedim ama müthiş bi kur farkı var eğer paypalla alacaksan. 1000-1500$ gibi. Orda satan türkler de var, profilinde telefonu yazıyordu birinin, aradım durumu anlattım yüz yüze de alışveriş yapabiliriz dedim. Alırım ama artı paypal kur farkı koyarım dedi, bi de kendi kur farkı var. Bana ana paranın %55-60'ı falan kalıyor. O da haklı bi şey diyemiyosun.

Hepsini yabancı sitelerden alışverişe gömsem ne alacam o kadar. Zaten pek bi şeye ihtiyacım yok. Yapabileceğim tek şey bu kurdan bitcoin alıp bitcoinin yükselmesini beklemek sanırım.

Sormak istediğim soru şu, localbitcoinsden paypalla alsam selfie falan isterler mi? Paypal hesabımdaki isim farklı. Yasaklı olduğumuz için vpn'le açtım hesabı, doğal olarak kart da ekleyemedim.

1714868164
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714868164
Reply with quote  #2

1714868164
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714868164
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714868164
Reply with quote  #2

1714868164
Report to moderator
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
November 26, 2017, 10:37:34 PM

paypalı bi araştırsana orta yolu bulma gibi bi haber okumuştum geçenlerde. paypalı kullanmadığım için üstün körü okudum da belki yalan dolan haber de olabilir
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 27, 2017, 12:59:36 AM

Hocam tamam Paypal Türkiye'ye kapalı ama parayı aktarma şansınız yok mu? Mesela Neteller gibi bir başka Paypal tarzı siteye? Bilirsiniz o da Paypal gibi güvenilir bir sistem. Oraya parayı aktarıp orası üzerinden hesabınıza çekip Türk borsalarından btc alsanız? Yani kullanmadım Paypal uzun zamandır ama böyle bir çözüm yolu düşünülebilir.
Vpn ile açtığınızı söylüyorsunuz ama kart ekleyemedim diyorsunuz. Yurtdışında falan bir arkadaşınız yok mu? Kıbrıs'ta ya da ne bileyim balkan ülkelerinde serbest ise oralarda?
Üniversite okuyan vs. Bir şekilde onlarla iletişime geçin sizin yerinize onlar halletsin. Kendi hesaplarına çekerek size göndersinler.
JUH (OP)
Newbie
*

View Profile
November 27, 2017, 11:35:54 PM

yok oyle bi arkadas cevrem maalsef. parayi paypaldan netellere aktarma sansim yok, anca parayi paypal kullanan bi neteller kullancisina gondermem lazim ki neteller kullanan bi tanidigim da yok, ondan sonra neteller karti falan cikartmam lazim sanirim bildigim kadariyla. bu forumdaki birinden aliyim dedim cok cuzzi bi komisyon verdi az daha dolandiriliyodum valla ucuz kurtuldum.
bakalim ne yapabilirim baska onu dusunuyorum.
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
November 28, 2017, 06:25:24 AM

Ben Elon Musk'un son Türkiye ziyaretinden sonra Paypal ile ilgili bir kaç adım atılacağını düşünüyorum.Adam Cumhurbaşkanlığı Sarayında,Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile uzun bir görüşme yaptı.Bu konuda mutlaka konuşulmuştur.İki taraf bana göre orta noktayı kısa süre içerisinde bulacaktır.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 28, 2017, 08:59:59 AM

Ben Elon Musk'un son Türkiye ziyaretinden sonra Paypal ile ilgili bir kaç adım atılacağını düşünüyorum.Adam Cumhurbaşkanlığı Sarayında,Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile uzun bir görüşme yaptı.Bu konuda mutlaka konuşulmuştur.İki taraf bana göre orta noktayı kısa süre içerisinde bulacaktır.

Elon Musk PayPal'i satıp parasını Marslarda, uzaylarda ezeli çok oldu. Sanmıyorum ki PayPal'le ilgili konuşmuş olsunlar.
lugrugzo
Full Member

Activity: 158
Merit: 102

View Profile
November 28, 2017, 09:15:28 AM

Kulislerde öyle bir söylenti var. Elon Musk, paypal-rte.com domainini almış hatta geçen twit atmıştı, sadece TR'ye özel bir paypal açabilirmiş.

My posts are not an incentive for investing, always do your own home work.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
November 28, 2017, 10:06:22 AM

Kulislerde öyle bir söylenti var. Elon Musk, paypal-rte.com domainini almış hatta geçen twit atmıştı, sadece TR'ye özel bir paypal açabilirmiş.
Ahahah Cheesy

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 28, 2017, 10:12:50 AM

2018 mayıs ayında sanırım açacaklardı. elon muskla falan alakası yok konunun. türkiye serverlerı ankarada istiyor. paypalda yanaşmadı. devlet kim ne zaman ne almış görmek istiyor kısaca.
sinerjji
Member
**

Activity: 122
Merit: 10

View Profile
December 02, 2017, 07:14:02 AM

Ben düzenli olarak paypal ödemelerini alıyorum. İstersen yardımcı olmaya çalışırım Smiley

delidana
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
December 02, 2017, 08:05:53 AM

2023'te kendi borcoinimizi çıkarmaya başlayacağız ve piyasanın tek hakimi olacağız.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 02, 2017, 08:56:53 AM

r10 gibi forumların üzerinden komisyon karşılığında paypal bozanlar hala var eğer size güvenilirlerse paypallarınızı bozdurabilirsiniz elbette hocam.
JUH (OP)
Newbie
*

View Profile
December 03, 2017, 10:22:46 AM

r10 gibi forumların üzerinden komisyon karşılığında paypal bozanlar hala var eğer size güvenilirlerse paypallarınızı bozdurabilirsiniz elbette hocam.

İlk bunu denedim ama Paypal bölümüne sadece üyeler girebiliyor sanırım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: