Bitcoin Forum
April 24, 2024, 01:11:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Ed Stafford vs Bear Grllys  (Read 530 times)
funchiestz (OP)
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
November 25, 2017, 12:21:14 AM

beyler yüzyılın geyik sorusunu sordum Cheesy
Bence Ed stafford'ın programları daha zevkli ama birbirlerine karşı yarışma durumları olursa bear havada karada alır gibi(adam terminator gibi)
1713921073
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713921073
Reply with quote  #2

1713921073
Report to moderator
1713921073
Hero Member
*

Ignore
1713921073
Reply with quote  #2

1713921073
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713921073
Hero Member
*

Ignore
1713921073
Reply with quote  #2

1713921073
Report to moderator
1713921073
Hero Member
*

Ignore
1713921073
Reply with quote  #2

1713921073
Report to moderator
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 25, 2017, 12:33:17 AM

Ed stafford'un balık yakaladığı andaki sevinci bear'da yok. Bear biraz profesyönel gibi duruyor Ed ise bizden biri Cheesy
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
November 25, 2017, 05:37:56 AM

Ben Bear'ı daha çok beğeniyorum. Ed'e göre daha vahşi işler yapıyor Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Afterweeks
Member
**

Activity: 78
Merit: 10

View Profile
November 25, 2017, 08:29:55 AM

bear grylls'in programları bana daha çok bir outdoor markası reklamı gibi geliyor. olaya aksiyon katmak için sürekli koşması veya aceleci davranmasında insanı programın dışına iten bir yapaylık var. yediği börtü böcek bile ihtiyaçtan dolayı değil, "ben şovum" diye bağırıyor.

ed stafford ise cıbıl gezdiği için herhangi bir outdoor markasını çağrıştırmıyor. tamamen ilkel koşullarda bir şeyler yapmaya çalıştığı için survivor duygusunu insana daha fazla geçiriyor. ha neticede ikisi de tv yapımı, gerçek bir survivor bekleyemezsin. ama izleyici hissiyatı açısından ed stafford daha başarılı diye düşünüyorum.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 25, 2017, 09:28:01 AM

Bear her türlü çıkar için düzenlenmiş ve hareketlrnmis bir proje bana hiç samimi gelmiyor ama Ed gerçekten size yararlı bilgiler veriyor ve ani yaşatıyor

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Arpat
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
November 25, 2017, 05:02:13 PM

bear grylls'in programları bana daha çok bir outdoor markası reklamı gibi geliyor. olaya aksiyon katmak için sürekli koşması veya aceleci davranmasında insanı programın dışına iten bir yapaylık var. yediği börtü böcek bile ihtiyaçtan dolayı değil, "ben şovum" diye bağırıyor.

ed stafford ise cıbıl gezdiği için herhangi bir outdoor markasını çağrıştırmıyor. tamamen ilkel koşullarda bir şeyler yapmaya çalıştığı için survivor duygusunu insana daha fazla geçiriyor. ha neticede ikisi de tv yapımı, gerçek bir survivor bekleyemezsin. ama izleyici hissiyatı açısından ed stafford daha başarılı diye düşünüyorum.

Tamamen katılıyorum.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
November 25, 2017, 06:08:56 PM

Bear aksiyon filmi havasi, Ed hayatta kalma havasi yaratiyor. Her ikisinide izliyorum ama Ed tercihim
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 25, 2017, 06:12:03 PM

Aynen, benimde düşündüklerim tam olarak bu yönde. Çoğu arkadaş Ed'i seçmiş zaten
erifubirugen
Member
**

Activity: 350

View Profile
November 25, 2017, 08:29:35 PM

Kesinlikle Ed Stafford derim ben. Bear Grllys sanki reality show, konusu, senaryosu var direk. Yapmacık geliyor bana çok. Ed abi hertürlü faydalı bilgiyi uygulamalı ve spontane olarak bizlere sunuyor.
poyrazz52
Member
**

Activity: 96

View Profile
November 26, 2017, 09:21:11 AM

programın kalitesi ve doğallık olarak bakarsak tabiki de ed stafford ama bear in besim piramidindeki en üst canlı olduğunu da unutmayın  Cheesy

wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
November 26, 2017, 11:30:25 AM

Bear Grllys'in yanından bile geçemez Ed Stafford bilgi verme konusunda, eğer siz bilgi değilde biraz daha macera bakımından bakıyorsanız tabii ki Ed Stafford derim.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 26, 2017, 02:55:51 PM

Bear Grylls bildiğiniz İsveç çakısı gibi herif. Çok yönlü ve her şeyin üstesinden gelebilecek bir tipleme. Daha gözü kara görünüyor ama Ed Stafford'da eski bir asker. Birbirlerine oldukça yakınlar. İrade konusunda da kıyaslamak mümkün değil ikisi de psikopat şekilde sabırlı ve iradeli. Yani zor bir kıyaslama.
marsev2lw
Newbie
*

Activity: 76

View Profile
November 30, 2017, 07:45:20 AM

Kesinlikle ed stafford un kazanacağı karşılaşmadır. Kardeşim bir kere amaç hayatta kalmaksa bu bear herifi hayatta kalma durumuna düşeceğimiz imkanların çok üstünde bir başlangıç yapıyor. yanında ipi var çakmak taşı var adam atladığı paraşütü bile kullanmaktan çekinmiyor.
Shcirocco
Member
**

Activity: 120
Merit: 11

View Profile
November 30, 2017, 08:58:16 AM

Bear'a programı ve daha show görüntüsü için eleştiriler var ama konuya böyle bakmamak lazım bence.
İkisi de doğa konusunda son derece tecrübeli,kaliteli ve profesyoneller.Yani ikisinin yerini değiştirsen hiçbir şey sırıtmadan aynı modda izleyebilirsin.
Kesinlikle ikisini izlemek,takip etmekten muhteşem zevk alıyorum.Ömürleri boyu bu tarz program veya çalışmalara takip edebileceğimiz platformlarda devam edebilirler Smiley
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
November 30, 2017, 03:03:35 PM

Bear adamın şeyinden şırıngayla kan alır çivi gibi delikanlı diğeriyse asker bence her türlü bu yarışı Bear alır diye düşünüyorum
Bjazen
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 30, 2017, 03:17:14 PM

Tabikide Ed Stafford neden mi, çünkü Bear doğada hayatta kalma senaryoları üzerine kurgulanmış videolar yapıyor fakat Ed doğaya direk çırıl çıplak dalıp kendine giydiği eteği bile doğadaki yapraklardan yapıyor. Ed'in sadece 60 gün bir adada kaldığı videoyu izlemeniz yeterli gerçek bir hayatta kalma uzmanı ayrıca bütün videolarını izliyorum Bear sadece bir aktör bence.
MARDEK
Newbie
*

Activity: 38

View Profile
December 01, 2017, 07:57:19 PM

Ed Stafford  daha umut verici, Bear ise izledikçe bu profesyonelliğe ulaşmak çok zor, o nedenle ben bu tekniklerle hayatta kalamam hissiyatı yaratıyor.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 02, 2017, 06:09:38 PM

İzleme zevki açısından tabikide Ed, bence Ed'den daha fazla şey öğrenebilirsiniz.
Bear işi sanki biraz paraya vurmak için yapıyor gibi
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322

View Profile
December 02, 2017, 08:03:04 PM

Bear biraz daha ezberci gibi tam olarak senaryoyu oynayip gosteris yapiyo ama Ed olayi resmen yasiyo yani ikisini habersiz bi sekilde issiz biyere atip kurtulmalari istense eminim Ed daha basarili olacaktir
proof_seeker
Member
**

Activity: 336

View Profile
December 09, 2017, 09:14:49 AM

Bear isin şovunda yani izlemesi daha zevk verici.
sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110

View Profile
December 09, 2017, 11:02:51 AM

Bear Grllys in programları tamamen düzmece bu bir çok kez ifşa edildi yanı o kadar zor şartlarda hayatta kalmaya çalısdıgını anlatıyor ama öyle değil. 0 derece debir akarsuya giriyor çıktıkdan sonra da hiçbirşey yokmuş gibi devam ediyor. yanı tamamen reyting için kurgulanmış bir program gerçeklik sıfır.

Ed Stafford a gelirsek elbette o da reyting için kurgulanmış bir program ancak en azında yalnız oldugunu ve doğayı  bize daha çok hissettiriyor. hele ki çırılçıplak başladıgı bölümler efsane .=)
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
December 09, 2017, 12:34:31 PM

Bear Grllys in programları tamamen düzmece bu bir çok kez ifşa edildi yanı o kadar zor şartlarda hayatta kalmaya çalısdıgını anlatıyor ama öyle değil. 0 derece debir akarsuya giriyor çıktıkdan sonra da hiçbirşey yokmuş gibi devam ediyor. yanı tamamen reyting için kurgulanmış bir program gerçeklik sıfır.

Ed Stafford a gelirsek elbette o da reyting için kurgulanmış bir program ancak en azında yalnız oldugunu ve doğayı  bize daha çok hissettiriyor. hele ki çırılçıplak başladıgı bölümler efsane .=)

Ne zaman ispat edildi üstad, ben niye daha önce hiç görmedim bunu =)

Bence Bear her türlü önde alır bu işi, siz ed stafford'un şov yapmadığını felan mı sanıyorsunuz eğer öyle sanıyorsanız şaka yapıyor olmalısınız.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110

View Profile
December 10, 2017, 07:07:26 AM

Ne zaman ispat edildi üstad, ben niye daha önce hiç görmedim bunu =)

Bence Bear her türlü önde alır bu işi, siz ed stafford'un şov yapmadığını felan mı sanıyorsunuz eğer öyle sanıyorsanız şaka yapıyor olmalısınız.

bir doga sever olarak ve dogada uzun zaman kaldigim icin ed diyorum. Yoksa ikiside elbette reyting icin calisiyor sov yapiyor. Googleye yazarsaniz bear ifsa gorursunuz neyin ne oldugunu =) heleki tr bölumu var dillere destan
Aiwenor
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
December 10, 2017, 06:54:46 PM

Bear Grylls'i çok iyi biliyorum ama Ed Stafford'u hiç duymadım. Bakayım nasıl bi adammış çok merak ettim Cheesy
Mr.Eagle
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
December 10, 2017, 07:09:53 PM

Bear Grylls'i ve Ed Stafford'u severek izliyorum. Bear'in ilk programları daha doğal ve heyecanlıydı. Zamanla bir show porgramına çevirdi. En çok sevdiğim sahneleri uçaktan paraşütle atladığı sahneler. Kamera arkası sahnelerini izledikten sonra benim için program doğallığını kaybetti. Ed Stafford şuan daha doğal görünüyor. Ama Bear gibi çılgın hareketleri pek sergilemiyor. Daha sakin görünüyor. Bear bazen beni yoruyor. Çok hoplayıp zıplayıp koşuyor. Hadi be bunlarda yapılmaz dedirtiyor. Ben ikisini karşılatırma taraftarı değilim. İkisi de sevilesi programlar.
eserersan
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 11, 2017, 07:00:14 PM

izlemeyi düşünürsek Bear'i daha çok seviyorum ama Ed stafford da doğayla direk iç içe adam

asena
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
December 23, 2017, 09:32:44 PM

Bear Grllys'in yediği solucanlar, böcekler vb. nedeniyle televizyon izlemekten soğumuştum bir dönem Smiley Ed Stafford son dönemde daha çok popülerleşti, Bear biraz daha az gösteriliyor sanki televizyonlarda
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 23, 2017, 09:37:21 PM

Nedense tlc'yi açtığımda bu 2 adamdan biri çıkıyor sürekli ve yediğim yemek burnumdan geliyor Cheesy
izlemeden de duramıyorum.
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: