Bitcoin Forum
May 17, 2024, 06:57:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Forkları Hakkında !  (Read 425 times)
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 26, 2017, 09:42:51 PM

Arkadaşlar bence bu forkların sonu gelmeyecek.Fakat birşey farkettim sanki btc fiyatı yükseldikçe daha değerli forklar ortaya çıkıyor ? Bence ilerde bitcoin çok daha pahalıyken gerçek forku yapacaklar ve çoğu insan faydalanamayacak.Veya gerçek forka kadar çok değerli,özellikli,gelişmiş forklar çıkacak ve altcoinleri öldürecek.Yani demem o ki 2018 çok karmaşık geçecek gibi Smiley  Peki ya sizce ??

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
November 26, 2017, 11:23:49 PM

Bu tarz spekülatif hareketleri doğru bulmuyor ve uzun süredir ethereum kullanların arasına katılıyorum. Bitcoin'i değerlendiren fork olduğu gibi Bitcoin'in değerini düşüren ve bir oyuncak haline getirende forklar olacak, 2018'de tam tersi olarak Bitcoin'in fiyatının düşeceğini düşünüyorum.
yigitcangokmen
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
November 27, 2017, 12:18:05 AM

düşsün artık nasıl düşüyorsa düşsün valla bıktımmmmmmm
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 27, 2017, 12:33:54 AM

Bu iş değerli, kaliteli olayından çıkalı çok oldu. Artık ciddi anlamda cüzdanı büyütmek için yapılıyor. Her forkta birilerinin cüzdanı kabarıyor. 2018 yılında işler daha çok sarpa saracak ve btc büyük bir düşüş yaşayacak. Bakalım o zaman bitcoinimi forklayacaklar yoksa birbirlerini mi fordlayacaklar göreceğiz.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 27, 2017, 02:45:57 PM

Bundan sonra ben de forklara odaklanacağım. Cidden forklardan sonra orataya çıkan yeni coinlerin değerleri zaman geçtikçe artıyor ve iyi kar elde ediyor yatırım yapanlar. Yeni yılda da bu olayın devam edeceğini düşünüyorum ben.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
November 27, 2017, 04:28:06 PM

Bu forkları büyütmeye gerek yok. Takip ediyorsanız kazancınızı alıp çıkın ya da uzun vadeli olarak bekletin. Ama Private keyinizi her cüzdana girmemeye dikkat edin. Önce airdrop, şimdi ise fork: Kolay para kazanmak isteyen bu saçmalıklarla geliyor ve yine kolay para kazanmak isteyenler onlara prim verip dahil oluyorlar. Aslında bedava para geldiği yok, market hacminden pay kopartarak değer kazanıyorlar. Yoksa değer ürettikleri yok.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
November 28, 2017, 06:47:57 PM

Bitcoine forklarla kardeşler gelmeye devam edecektir ve Bitcoin fiyatida buna paralel inis çıkışlar yaşayacaktır bu kadar çıkış hareketinin bir sonu gelecek ve bir düşüş bir bölünme haberinin ardından gelecek ve bu böyle devam edecektir.
caglar07
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
November 28, 2017, 08:38:31 PM

bence bu fork olayı btc anlık düzelme fırsatları sunup tekrardan yükselişe devam ediyor. btc kolay kolay düşmez 21 milyon adet olan coinin bu denli yükselmesi ve yükseldikçe yeni yatırımcıları iştahlandırması btcnin 3-5 sene içinde hangi noktada olacağını tahmin bile etmiyorum. 2018 mayıs hazıran gibi doğru coinmarketcap 20 ile 80 arasındaki coinlerin zirve yapacağını ön görmekteyim.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
November 28, 2017, 09:14:08 PM

beleş para beleş reklam gözüyle bakıldığı için yeni coin çıkarmak yerine fork yapmak işlerine geliyor ama eninde sonunda bu spekulatif hareket de son bulacaktır
piyasaya bu kadar para girerken yeni gelenlerin daha büyük paralarla piyasaya girmesi nedeniyle bu kadar kolay bir şekilde spekulasyona izin vereceğini sanmıyorum.
market cap arttıkca stabilite gelecektir.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
November 29, 2017, 02:13:16 AM

İnsanlarin bu kadar beleş sevdalisi olduğunu tahmin edemedim, Bitcoin'in 10 bin dolar olmasi olasiydi ama forklar yuzunden olmasi komik oldu.. Forklar btcye uzun vade de zarar verecek

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
AirdropSelective
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
December 02, 2017, 05:33:38 PM

balinalar için zahmetsiz ve en kolay yoldan para kazanmanın yolu fork yaptırmak diye düşünüyorum, balinalar piyasayla istedikleri gibi oynuyorlar, bundan sonra fork zor biter gibi
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
December 02, 2017, 06:45:09 PM

Ben de sonunun geleceğini zannetmiyorum.Yatırımcı çekildiği görüldükçe forkların ardı arkası kesilmemeye başladı.Bitsin artık biz de rahatlayalım.

cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
December 03, 2017, 12:42:45 AM

Bu kadar forkun manası yok ki. Zaten Airdrop mantığı ile çıkıyorlar bence. Bitcoin fiyatı da pumpa devam ediyor. Bazen o kadar hayalet geliyor ki piyasa ve bazende o kadar gerçek.

ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
December 03, 2017, 09:40:51 AM

Fork yapılmasını yasaklayan bir merci yok canları istediği kadar fork yapabilirler elbet ve bazıları çok değerlenebilir ya da  Bitcoin geliştiricileri bir anda Bitcoine ek özellikler getirmeye karar verirler ve  her şey  değişir.
uyhunga
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 03, 2017, 11:11:54 AM

her sene 10 fork çıkarsa bu iş anlamsızlaşacak değil mi?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: