Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:20:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitfinex sorunsalı  (Read 749 times)
oguzhankaya (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 10:17:57 PM

Merhaba arkadaşlar,
uzun süre araştırmadan sonra yeni yeni araştırma turlarındayım.

BTCTurk te hesabım onaylandı 1000 tl lik etheryum alıp bitfinex'e attım.

Sorun tam burada başladı bitfinexte normal bir şekilde bir türlü etheryumu ioata ya çeviremedim
çeviremediğim gibi margin olaylarına girmişim bilmeden tüm etheryumu bitirdim desem yeridir 1-2 saate hepsi eridi. birde bu ani düşüş bana denk geldi.

Bitfinex kullanan arkadaşlar ;

çok basit sorum var etheryumu nasııl diğer coinlere çevireceğim ve takip ederek al sat işlemlerini nereden yapacağım

parayı exchange wallete atıyorum bu sefer hiçbirşey alamıyorum
margin wallete atıyorum orada bişeler alabildim ama ordada tüm paramı kaybettim.

teşekkürler
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714666856
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714666856
Reply with quote  #2

1714666856
Report to moderator
1714666856
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714666856
Reply with quote  #2

1714666856
Report to moderator
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
December 01, 2017, 04:31:59 AM

Merhaba arkadaşlar,
uzun süre araştırmadan sonra yeni yeni araştırma turlarındayım.

BTCTurk te hesabım onaylandı 1000 tl lik etheryum alıp bitfinex'e attım.

Sorun tam burada başladı bitfinexte normal bir şekilde bir türlü etheryumu ioata ya çeviremedim
çeviremediğim gibi margin olaylarına girmişim bilmeden tüm etheryumu bitirdim desem yeridir 1-2 saate hepsi eridi. birde bu ani düşüş bana denk geldi.

Bitfinex kullanan arkadaşlar ;

çok basit sorum var etheryumu nasııl diğer coinlere çevireceğim ve takip ederek al sat işlemlerini nereden yapacağım

parayı exchange wallete atıyorum bu sefer hiçbirşey alamıyorum
margin wallete atıyorum orada bişeler alabildim ama ordada tüm paramı kaybettim.

teşekkürler

Bittrex kullanın , youtube'da bittrex kullanımı ile ilgili türkçe videolar var. Önce bittrex'i öğrenin sonra bitfinex'e geçersiniz. Ayrıca genelde en uygun alımlar BTC üzerinden yapılır. Paranızı heba etmeden önce biraz araştırsaydınız keşke videolar falan filan..

acanberk
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
December 01, 2017, 06:57:02 AM

Merhaba,
btcturkten bitfinex'e transfer ne kadar sürdü sizde?
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
December 01, 2017, 07:46:50 AM

Merhaba,
btcturkten bitfinex'e transfer ne kadar sürdü sizde?

Genel de herhangi bir sorun olmaz ise 1 kaç saat içerisinde tamamlanması gerekiyor hocam. Bitfinex'in arayüzü dediğiniz gibi biraz karışık bu yüzdende böyle şeyler olabilir. Üzülmeyin kazanırsınız piyasa büyük.
wanhun
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
December 03, 2017, 11:44:46 AM

bitfinex neden kullanıyorsunuz. IOTA yi binance tan alabilirsiniz
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
December 04, 2017, 07:28:24 AM

bitfinex bunları nasıl başardınız bilemiyorum ama youtube'ta bitfinex içinde türkçe anlatım videoları var. ben bitfinex tercih ediyorum çünkü market büyük. al sat emirlerim gerçekleşene kadar göbeğim çatlamıyo.
HeroMaster
Newbie
*

Activity: 38

View Profile
December 04, 2017, 08:01:46 AM

Bitfinex hesabınız onaylı mıdır ?
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 04, 2017, 09:43:31 AM

valla ilginç kafalarvar insanlarda . bilmediğin bir yere gidip para yatırıp bilmediğin yerlere tıklayıp bu parayı eritebiliyorsun.
sonrada gelip sorunsal diye konu açıyorsun.sorun falan yok o işlemleri tamamen tersten yapacaktın.
önce gelip forumdan veya netten bakıp işlemi öğrenip sonrada para yatırman gerekiyordu.
mjohn
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
December 04, 2017, 10:27:50 AM

ethereumu eritmeniz çok ilginç. Sanırım kaldıraçlı işlemler yaptınız. Geçmiş olsun.

mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
December 04, 2017, 10:59:02 AM

ethereumu eritmeniz çok ilginç. Sanırım kaldıraçlı işlemler yaptınız. Geçmiş olsun.
margin trade wallet üzerine atılmış olmalı erimesi ve kaldıraçlı işlemle olabilecek bir durum.
Normalde atarken exchange wallet üzerine eth atabilirsiniz.
Ben bitfinex i usdt ya da btc li alıms atımlarda kullanıyorum.
Ayrıca çoğu alt coin withdrawal hesabı başta kapalı gelebiliyor. aldıktan sonra transfer için bir de hesabınızı kapalı görürsen IOTA transferi için açmanız gerekecek.
Transfere açma işlemi yaptığınızda da güvenlikten ötürü yanlış hatırlamıyorsam tüm hesaplarınız coin çekme işlemlerine birkaç gün blocklanıyor.
Son olarak IOTA ve birkaç coin IOS ve android üzerinden alım satımlara kapalıdır. Alım satım ve transfer işlemlerini bilgisayar üzerinden yapmaya çalışın, bitfinex eplikasyonundan ziyade.
Ayrıca bir kullanıcı daha belirtmiş bittrex arayüzü daha kolay bir arayüzdür, bitfinex ile çok haşır neşir değilseniz çok dikkatli alım satım ve transfer yapmanızı öneririm.
Fendaria
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
December 04, 2017, 11:11:02 AM

Forex benzeri kaldıraç sistemine girilmiş malesef. Sorun bitfinex'te değil sizde anlayacağınız.
Lütfen anlamıyorsanız böyle sistemlerden uzak durmanızı istirham ediyorum.
balporsuk
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
December 04, 2017, 10:39:31 PM

Arkadaşlar benimde benzer sorunum var.  Cex.io'da çok rahat işlem yapabiliyordum. Bitfinex acayip karışık geldi.
Cex-io'dan dashlarımı bitfinex exchange cüzdanına attım. Onları emir girerek nasıl btc'ye cevirceğimi bulamadım.

Bu arada hesap onaylama derken sadece mail onayı ve telefon 2fa ayarını yaptım.  Yatırdığım dashlar sadece 500tl'lik. Ayrıca hesap onayı için nişey yapmam lazımmı
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 04, 2017, 11:02:50 PM

Bitfinex biraz karışıktır öğrenmeden girmeyin sorun yoktur bitfinexte ama çok teferruatlıdır ben bile ihtiyaç olmadıkça kullanmam tam öğrenin öyle girin
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 04, 2017, 11:03:55 PM

hocam keşke önceden bitfinex'in arayüzünü ve kullanımını analtan videoları dinleyip öyle ticaret yapsaydınız umarım size dokunmaz bir daha olmaması için bundan sorna daha dikkatli olursunuz diye düşünüyroum
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
December 05, 2017, 05:00:15 AM

Bitfinex hesabınız onaylı mıdır ?

evet onaylı hesabım
Pages: [1]
  Print  

Jump to: