Bitcoin Forum
April 24, 2024, 08:26:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: wcx coin  (Read 361 times)
ertaneker (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
November 27, 2017, 07:05:07 AM

Merhaba arkadaşlar bu sitede ilk defa konu açıyorum aramada wcx olarak arattım ancak birşey bulamadım bugün bi arkadaş aracılığı ile karşılaştığım ve kendi borsası olduğunu farkettiğim bu sitenin ne kadar güvenilir olduğu hakkında herhangi bir bilgim yok ancak üyelik başına 50wcx (1wcx=0,1$) veriyor oda 5 dolara tekabul ediyor ve aynı saadet zinciri mantığında üyelik getirenede bir o kadar kirpto para veriyor  1 aralıkta halka arz edileceği yazıyor bir ihtimal ya tutarsa mantığında girip üye oldum belki tutar kimse kimseye havadan 5 dolar para vermiyor.
bağlantı linki:   https://ico.wcex.co/?ref=VovP8ul Kontrol etmekte fayda var diye düşünüyorum.
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713990418
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713990418
Reply with quote  #2

1713990418
Report to moderator
bbsbtc
Full Member

Activity: 131
Merit: 100

View Profile
November 27, 2017, 07:09:10 AM

Borsa projeleri genelde güzel yerlere geliyor ve pumplanıyor fiyatı iyi takip etmek lazım.Fee oranları binance borsası ile aynı gibi ,tek farkı elinde tuttuğun token kadar kar alacaksın.

ertaneker (OP)
Newbie
*

View Profile
November 27, 2017, 07:12:28 AM

Borsa projeleri genelde güzel yerlere geliyor ve pumplanıyor fiyatı iyi takip etmek lazım.Fee oranları binance borsası ile aynı gibi ,tek farkı elinde tuttuğun token kadar kar alacaksın.

elinde tutuğun olayı ne yaa bunu biraz açıklarmısın yeniyim ben bu işte anlamaya çalışıyorum şu sıralar banka mantığı gibi bağladığında faiz mi ödüyolar ne oluyor anlamıyorum
bbsbtc
Full Member

Activity: 131
Merit: 100

View Profile
November 27, 2017, 07:26:51 AM

elinde tutuğun olayı ne yaa bunu biraz açıklarmısın yeniyim ben bu işte anlamaya çalışıyorum şu sıralar banka mantığı gibi bağladığında faiz mi ödüyolar ne oluyor anlamıyorum
Borsa kendi karından elindeki wcx token sayısına göre aylık ödeme yapıyor yani borsa karını hissedarlar bölüşüyor gibi birşey.Ama bunun için  borsanın günlük hacminin baya yüksek olması lazım ve elinde sağlam wcx token olacak yoksa pek birşey tutmuyor.Uzun vade beklemek lazım.

ertaneker (OP)
Newbie
*

View Profile
November 27, 2017, 07:31:12 AM
Last edit: May 22, 2018, 01:30:51 PM by ertaneker

https://wcex.com/sale?ref= rYHHfxQv
 WCX Coin borsaya başladı arkadaşlar bu linkten kontrol edebilir yeni kayıt yaptırabilirsiniz bu linkten kayıt olan her yeni üye karşılığında referans linkinden dolayı 100 xt vereceğinden bahsediyor düşünen arkadaşlar verdiğim linkten üye olurlarsa ayrıca sevinirim Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: