Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:05:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Stratis şahlandı...Sizce potansiyeli ne kadar var ? ICO & masternode üzerine..  (Read 2685 times)
Arahara0230
Full Member

Activity: 200
Merit: 100

SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT

View Profile
November 29, 2017, 01:25:08 AM

Vay vay vay vay naptin sen yeğen ya şu an fiyat 6.52 dolar bana kalirsa 10 dolar ve üstünü görecektir şu an kimse satiş yapmiyor.

Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 29, 2017, 01:27:11 AM

Şu stratis ve waves'e bağlanan umudu ben hiçbir yerde görmedim. Vallahi bunların hodlcuları harbi sabırlı insanlarmış. Ulan aylardır strat aşağı waves yukarı heriflerin bir yüzü gülmedi. İnşallah beklediğiniz gibi olur diyeceğim ama btc böyle çılgınlıklar yaparken biraz zor görünüyor Smiley
suukool
Full Member

Activity: 413

View Profile
November 29, 2017, 01:53:32 AM

Şu stratis ve waves'e bağlanan umudu ben hiçbir yerde görmedim. Vallahi bunların hodlcuları harbi sabırlı insanlarmış. Ulan aylardır strat aşağı waves yukarı heriflerin bir yüzü gülmedi. İnşallah beklediğiniz gibi olur diyeceğim ama btc böyle çılgınlıklar yaparken biraz zor görünüyor Smiley

Stratis tayfasi yilmaz hocam buradaki çoğu kişi 5-7 dolardan almiştir millet zararini anca çikartti fakat hala kimse ellerindekini satmiyor
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 29, 2017, 01:55:15 AM

Sadece stratis degil genel olarak bircok altcoinde yukselisler oldu sanirim bunun nedeni bitcoinin 10bini henuz gecemeyeceginin dusunulmesi ve altcoinlere yonelim
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
November 29, 2017, 06:55:50 AM

Büyük altcoinleri strat takip ediyor. 3$ seviyelerinden 5.8$ a kadar geldi. Nerdeyse %100 lük artış var.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 29, 2017, 07:09:04 AM

Stratis yükselişe geçti ancak henüz yükselişini tamamlamadı.Daha da yükselecek,stratise güveniyorum.Açıkçası saçma sapan coinler yükselirken sebat edip bu kadar bekledim,beklemeye devam ederim.2018 Stratis için güzel bir yıl olacak.
username001
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 07:19:06 AM

2 ileri 1 geri yapmazsa tabi
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
November 29, 2017, 07:25:18 AM

Stratis şu piyasada belkide yatırımcısına en çok kazandıran coin.ICO dan girip tutmayı becerenler çok ufak mebla yatırımları karşılığında nerdeyse milyoner oldular. Sabır işin anahtarı.Zamanında 9-10 dolardan toplayan çok adam bilimyorum stratis'i (usd olarak) hala yükselmesini bekliyorlar, btc olarak ise dediğim zamanda bi kaç ay önce alanlar halen zararda. usd mi btc olarak mı hesaplamak gerek hala çözemedm kazancı

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 29, 2017, 07:49:29 AM

Arkadaşlar stratis zaten potansiyeli olan bir coin, bunu görmemek için bu coin adına hiçbir haberi takip etmemek gerekir. Zaten bu kadar ilgisizseniz eğer bence yatırım da yapmamalısınız.

Yakında ICO'larda Strat altından çıkmaya başlayacak, aralık ayı özellikle fiyatlanma konusunda Strat açısından hayati önemli, kişisel fikrime göre kendini 100k üzerine atabilir.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 29, 2017, 08:12:50 AM

ulan neyi eldne çıkarsam şahlanıyor Cheesy:D o kadar süre bekledik meyvesini yiyemedik iyimi Smiley)
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 29, 2017, 12:08:24 PM

Bitcoin sayesinde diğer coinlerin artması güzel stratis de artış yapanlardan bir tanesi.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 29, 2017, 12:49:51 PM

Bitcoin yükselişine dayanabildi mi bakayım dedim bırak dayanmayı bitcoin cinsinden %6 artmış 24 saatte. Ben stratisten bu gibi durumlarda sert düşüşler beklerim ama bu sefer şaşırttı beni gerçekten
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
November 29, 2017, 01:04:12 PM

Stratis bu işlerle uğraşmaya başladığımda ilk duyduğum coindi. Bu seviyelerdeyken bir miktar alıp kenara koymuştum sanırım bizim zamanımız geldi artık Smiley

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 06:13:20 PM

Yeni roadmap, bitcoinin pumplanması,projenin sağlam olması,ekosisteme sürekli nakit para girmesi. Alın size tam olarak neden şahlandığının sıralı tam listesi  Grin
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 29, 2017, 06:27:47 PM

beklenen birseydi zaten. sasirmamak lazim. nerelerden dustugunu biliyorsunuz sanirim. su an toparliyor sadece. bu acidan bakmak lazim. yoksa sahlandigi falan yok.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 29, 2017, 07:02:48 PM

Baya toparlanmış... Smiley Yok hocam nerde ne toparlaması hala diplerde.100k'yı geçerse toparlanıyor ancak deriz.Zararla çıktığım bir coin olmuştu strat 100k civarı sonra iyice çakıldı.Şu ortamda zor gibi gözüküyor toparlanması.BTC bir rahat bırakırsa çıkabilecek güçü varda Btc rahat durmuyor.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
November 29, 2017, 07:36:07 PM

Stratis'in 2018'in sonunda en az 30 dolar olacağını şimdiden görebiliyorum bizde o zamana kadar paralarımızı ve yatırımlarımızı Stratis'e aktarmaya devam edeceğiz tabi  Grin
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 29, 2017, 09:03:10 PM

Yeni taban fiyatını 5 dolar olarak sayabiliriz hala aramızda 10 dolardan Stratis alanların olduğunu düşündükçe fiyat pek iç açıcı gelmiyor.. Yükselmesi gerekiyor
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
November 29, 2017, 09:25:58 PM

arakdasın dediği gibi 2 ilei 1 geri.. bilmiyorum ne olacak hali Smiley

twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
November 30, 2017, 12:07:55 AM

Maşallah maşallah, iyi artmış bizde ucuzdan aldığımız için cebimizi doldurduk iyi kâr bıraktı. Ben satmayı düşünmüyorum 100 dolar olacak diyenler var, 30 dolar olsa yeter o kadar uçmaya gerek yok
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: