Bitcoin Forum
June 18, 2024, 06:26:57 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Elon Musk Satoshi Nakamoto Olabilir mi?  (Read 1219 times)
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
December 01, 2017, 03:54:35 PM

Elon Musk olduğunu hiç sanmıyorum ama o kadar sempatik ve zeki bir adam ki keşke o olsa dedirtti Cheesy Ayrıca denk geldiniz mi bilmiyorum ama satoshinin bir "insan" değil, misal bir devlet ya da bu tarz bir topluluk olduğunu iddia edenler de var  Huh
lampakel
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
December 01, 2017, 03:57:40 PM

Keşke olsa ya. Ben çok sevinirdim valla Smiley
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
December 01, 2017, 06:08:08 PM

İnsanlar çift yaratılırmış derler. Elon Musk olmasa bile en az onun kadar zeki, problem çözücü ve ileri görüşlü bir dehanın aklından çıkmış bir fikir olduğunu düşünmek çok da zor değil

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 01, 2017, 07:29:42 PM

Ben de olsam "evet o benim" demezdim Cheesy Her kimse, vardır heralde bir bildiği. Vandeta gibi takılıyor adam ya da kadın her kimse.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
December 01, 2017, 09:59:11 PM

Elon Musk'ın Satoshi olduğunu sanma,olsa da söylemezdi diye düşünüyorum.Dünya Satoshi Nakamoto'nun kim olduğunu bilse,acaba Bitcoinle bu kadar ilgilenir miydi?Satoshi'nin gizemli kalması mükemmel bir pazarlama tekniği.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
December 01, 2017, 10:05:41 PM

Satoshi Nakamoto mahlasından mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama uzak doğulu birisini bekliyorum. Şu an büyük ihtimalle 360 gün tatil modunda yaşıyordur.

luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
December 01, 2017, 11:53:43 PM

Harbiden çok sempatik adam. Ancak biraz biyografisine baktığımızda derin ve kesintisiz bir çalışma var. Başarı için hayal kurmak ve onun gereği çalışmak çok önemli.
Man in the Darkness
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
December 02, 2017, 12:06:32 AM

Kişisel yorumum: Bence olamaz, bana kalırsa Bitcoin daha akademisyen ruhlu biri tarafından ortaya çıkarılmış bir şey hatta bir bitirme projesinden bile çıkmış olaiblir.

Aynen bende böyle düşünüyorum. Kesinlikle bir profesörün işin içinde olduğunu ya da sivri zekalı bir doktora öğrencisinin falan parmağının olduğunu düşünüyorum.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 02, 2017, 05:37:22 PM

Kendi olmadığını söylemişti zaten ben de açıkçası o olduğunu düşünmüyorum.Bence satoshi nakamoto şuan hayatta değil hayatta her şey çok daha farklı olurdu.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 02, 2017, 06:03:07 PM

Elon musk gerçekten tam olarak çözemediğim bir adam ben olabileceğini de düşünüyorum açıkçası çünkü çok zeki ve geleceği görebilen bir adam.

harsak06
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 02, 2017, 07:05:51 PM

Elon musk satoshi olabilecek kapasiteye fazlasıyla sahip birisi ancak nakamotonun bir gerçek kişilik olduğu konusunda şüphelerim var.Ama elon musk olursa da şaşırmam zaten hayranıydım ankara ziyareti sonrası katlanarak devam ediyor hayranlığım.
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
December 02, 2017, 08:09:59 PM

Elon Musk'ın Satoshi Nakamoto olduğuna ben de inanıyorum. Çok akıllı bir adam. Btc den edindiği sermayeyle 10 küsür milyar dolar lık servete dünüştürmüş gibi geliyor bana.
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155

View Profile WWW
December 02, 2017, 09:38:11 PM

Craig wright olduğunu duymuştum satoshi nakamotonun. Vergi borcu olduğundan dolayı itiraf etmek zorunda kalmış. Ne kadar doğru bilemiyorum. Ayrıca 1.1 milyon bitcoini var bu adamın.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
December 03, 2017, 12:41:45 AM

Satoshi Nakamoto olamaz, Satoshi'nin tek bir kişi olmadığını bir çocuk bile anlayabilir bence, devasa bir ekiptir olsa olsa. Bahsi geçen kişilerden hiç biri tek başına olamaz, ne kadar bilgili olursa olsun, insanoğlunun ortak özelliği böbürlenmek ve çenesini tutamamaktır. Satoshi olsalar çoktan belli olurdu. Bir iki gizemli cümle kurup mış gibi yaparak eğleniyorlar.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

pinarsusar
Member
**

Activity: 70

View Profile
December 03, 2017, 05:45:33 PM

zaten adam gizli olmasını istediği için bilinmiyor ve bu adla anılıyor şimdi sen misin diyince bunu gizlemek isteyen biri nie benim desin ki Smiley ayrıca arkasındaki ekip ve para gücü ve yaptığı daha önceki calısmalar kuvvetle ihtimal okları bu yönde cevrilmesini gösteriyor ama hiçbir zaman ağzından saklamak istediği proje sahibinin bu proje benimdir die birsey duymayı beklememek lazım
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
December 03, 2017, 09:42:07 PM

Elon Muskın Satoshi Nakamoto olduğunu düşünmüyorum. Satoshinin görünür bir iş yaptığını düşünmüyorum internet ortamından kaybolduktan sonra tamamen gizlendiğini düşünüyorum. Tabi ölmüş olması da olasılık dahilinde.

baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
December 03, 2017, 09:44:40 PM

Satoshi Nakamoto bir kişi değil bundan dolayı kişilere indirgenmesi benim hiç hoşuma gitmiyor ayrıca kim olduğunu asla merak etmiyorum, Satoshi ortaya çıktıktan sonra büyü bozulur ve fiyat düşebilir bence merkezsiz kalması ve dünyada kullanımı çok daha fazla yaygınlaşana kadar Satoshi'nin ortaya çıkmaması en iyi seçenek
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
December 04, 2017, 01:39:10 PM

Olması bence imkansız gibi. Açıklaları ve cevaplarını takip ettim. Musk eğer Satoshi Nakamoto olsa Bitcoin bu seviyelere geldiğinde çoktan öne çıkar bu fork olaylarını keserdi. Ayrıca fiyat bir anda nerelere vururdu tahmin bile edemiyorum Grin

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
December 04, 2017, 03:31:01 PM

Keşke olsaydı gerçekten yakışır ama Elon Musk Satoshi Nakamoto olamaz,  olsaydı zaten biz şıp diye anlardık, şaka bir yana bu zamanda birinin çıkıpta ben Satoshi'yim demesi kripto olayının tüm felsefesini tartışmaya açabilir. Kimse Satoshi olmasın daha iyi.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
December 05, 2017, 10:56:56 AM

bence değil onda takashi tipi yok gibi.

XxX
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: