Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:51:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Kredi Kartıyla BTC Alabileceğim Yurtdışı Borsası Var Mı?  (Read 719 times)
sergen34 (OP)
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
December 01, 2017, 09:40:29 AM

Merhaba arkadaşlar,

Kredi kartı kullanarak veya hesap kartımdan da olabilir, kart numaralarını kullanarak alabileceğim bir borsa var mı?
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715118708
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715118708
Reply with quote  #2

1715118708
Report to moderator
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
December 01, 2017, 11:00:49 AM

cex.io

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
December 01, 2017, 11:03:50 AM

cex.io

cex.io iidir. uzun süredir de sorunsuz hizmet veriyor. alp ışık ın ayrıntılı videosu vardı. youtube tkanalında. faydası olur.
sergen34 (OP)
Sr. Member

View Profile
December 01, 2017, 11:40:43 AM

cex.io

cex.io iidir. uzun süredir de sorunsuz hizmet veriyor. alp ışık ın ayrıntılı videosu vardı. youtube tkanalında. faydası olur.

bitit videosunu gördüm Alp Işık'ın. Fakat cex.io da komisyon baya fazla geliyor preev ile baktığım ve borsalarla karşılaştırdığım zaman. Daha borsalara yakın fiyatlardan satan bir yer/borsa yok mu acaba?
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
December 01, 2017, 11:43:08 AM

cex.io'dan alabilirsiniz bildiğim kadarıyla ancak onun içinde yüksek miktarlarda alım yaptığınız da kimlik doğrulaması gerektiğini de unutmadan eklemek isterim. onun dışında kredi kartı bilgilerinizi borsalarad kullanmanızı pek önermem
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
December 01, 2017, 11:48:50 AM

Merhaba arkadaşlar,

Kredi kartı kullanarak veya hesap kartımdan da olabilir, kart numaralarını kullanarak alabileceğim bir borsa var mı?

Komisyonuyla bile neredeyse Türkiye'deki borsalarla aynı fiyata geliyor Türkiye'deki borsaların fiyatı aşırı uçmuş

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 01, 2017, 12:17:27 PM

geçen gün baktım bitcoin kuru 4.50 olmuş ama bu geçici.
fiyat dalgalanması olduğu ve işlem kademeleri arasında yeterince dolu kademe olmadığı için.
kredi kartı ile alım yaptığım son işlemde bankam para çekme olarak tanımladı ve bir miktar ek ücretlendirme yaptı.
Türkiye'deki kur farkı azaldığı zamanı bekleyebilirsiniz.
TL ile kart kullanmadan alınması daha faydanıza olabilir.
AlterMann
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
December 01, 2017, 02:08:13 PM

Ben cex.io'ya Maximum kartımı tanıtamadım... Deneme amaçlı küçük bir miktar para çektiğini söylüyor, ama çekmiyor. (Normalde 1-2 dakika içinde işlemin olması lazım.)

Onun haricinde, bitit.io'u denedim, kartı kabul etti, fakat hesaplayınca Türkiye'den daha pahalıya geliyor.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
December 01, 2017, 02:31:54 PM

Öyle bir yol yok malaesef..Olmadığı içinde zaten TR borsaları 5000-6000 haraç verirsen veriyorlar.Mantıklı düşün bir kere..Öyle yurtdışı fiyatından alınacak bir yol olsa sence türk borsalarından hangi enayi btc alır. 1 tane bile satamazlar kimseye..
mefulu
Member
**

Activity: 76
Merit: 10

View Profile
December 02, 2017, 12:45:23 AM

Bizim insanımıza yeterki yolunacak kaz olsun hiç affetmezler... Milletin üzerinden kat kat para kazanıyorlar, haram zıkkım olsun. Cex'den ben beceremedim. Alp Işık'ın videosundan da haberim yoktu. Bir de onun tarifine uyayım bari.
nemruth
Member
**

Activity: 138
Merit: 12

View Profile
December 02, 2017, 01:36:47 AM

Yanlış bilgi verme.cex.io dan yada benim gibi bitstamp'dan gayet guzel alınıyor.Bitstamp ın komisyonları daha düsük kredi kartıyla karsılastır istersen ben oyle hatırlıyorum
sergen34 (OP)
Sr. Member

View Profile
December 02, 2017, 06:10:43 AM

Yanlış bilgi verme.cex.io dan yada benim gibi bitstamp'dan gayet guzel alınıyor.Bitstamp ın komisyonları daha düsük kredi kartıyla karsılastır istersen ben oyle hatırlıyorum

Hocam bitstamp'ta kredi kartıyla mı alıyorsunuz? %5 komisyon gösteriyor da direk karta geçince falan ne kadara geliyor? Swift yapayım dedim, onda maksimum fee 300 dolar diyor, fakat swift yaptıktan sonra (50-100k) adamlar üzerine yatmasın? Ve sanırım 2-5 gün arasında geçiyormuş. Nedir öneriniz?
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
December 02, 2017, 08:58:14 AM

Hocam bitstamp'ta kredi kartıyla mı alıyorsunuz? %5 komisyon gösteriyor da direk karta geçince falan ne kadara geliyor? Swift yapayım dedim, onda maksimum fee 300 dolar diyor, fakat swift yaptıktan sonra (50-100k) adamlar üzerine yatmasın? Ve sanırım 2-5 gün arasında geçiyormuş. Nedir öneriniz?

hocam yüksek işlem hacmi var bu admaların herhangi bir yatma durumunun çok düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum ben açıkçası ancak kredi kartıyla bildiğim kadarıyla bazı forumlardan size btc satacak insanlar tanıyorum.
integrap
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 02, 2017, 01:04:21 PM

Arkadaşlar kredi kartı ile bitcoin almak sizce mantıklı mı? Aynı fiyata gelmiyor mu türk borsalarından direk türk lirası ile alım yapsanız? Ben pek mantıklı bulmuyorum açıkcası.

spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 02, 2017, 02:11:02 PM

swift ücretleri yüksek ve çok geç gidiyor. atıyorum siz 500 dolarlık btc almak istdiniz. bunun  100 dolarını ve daha fazlasını kafadan gözden çıkarın . ayrcıca 3 işgünü bekleyince herşey allak bullak oluyor. siz %5 farktan dolayı dışarıdan alayım diyorsunuz ama o para gidene kadar btc 10 defa %5 inip çıkıyor.

nemruth
Member
**

Activity: 138
Merit: 12

View Profile
December 02, 2017, 10:59:40 PM

Ben her zaman bitstamp'ten kredi kartıyla alıyorum.Ama alırken rastgele bir zaman secmiyorum.Gün içinde en düsükten almaya calısıyorum.Yada düşme beklentim varsa bekliyorum.Dolayısıyla komisyon falan filanı 1 2 gun içinde geri alıyorum.
sergen34 (OP)
Sr. Member

View Profile
December 03, 2017, 07:08:01 AM

Ben her zaman bitstamp'ten kredi kartıyla alıyorum.Ama alırken rastgele bir zaman secmiyorum.Gün içinde en düsükten almaya calısıyorum.Yada düşme beklentim varsa bekliyorum.Dolayısıyla komisyon falan filanı 1 2 gun içinde geri alıyorum.

Kaç bin liralık giriş sağladınız hocam? Bankanın bir tepkisi oldu mu? Swift ile işlem denediniz mi hiç? Kredi kartı ile işlem yapınca anında hesaba geçiyor mu para ve mesela dolar şu an 3.95 diyelim, siteye yansıması ne kadardan oluyor (4.00, 4.10 gibi)? Size zahmet cevaplayabilirseniz çok sevinirim.
tanert
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
December 03, 2017, 01:59:10 PM

Arkadaşlar ben yurtdışında çalışıyorum, bir ingiliz bankasının burdaki şubesine tanımlı kredi kartım var, CEX.IO ya kartı tanıtıp hesabımı aktif ederek işlem yapmaya başlamam yaklaşık 5 dkmı aldı. Girişte kredi kartına çok komisyon ödüyorsun ama trading için avantajlı bir borsa, fiyatlamalar hemen yansıyor, alış satış fiyatı diğer borsalara göre epey yüksek. Türk bankası kredi kartı tanımlaması da yapacağım deneme için önümüzdeki günlerde, gelişmeleri paylaşırım.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 03, 2017, 07:35:16 PM

Bitit.io sitesi var. Oraya da bakabilirsiniz.Kredi kartı ile bitcoin almak için. Ben genelde orayı kullanıyorum. 10 dakika içinde gönderim yapılıyor
twamnu
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
December 04, 2017, 12:19:03 PM

komisyon ve satilan btc fiyati olarak değerlendirince paribu kıyaslaması nasıl kalıyor?
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
December 04, 2017, 12:24:07 PM

Cex.io bu konuda iyi uzun zamandır kulllanmadığım bir yer ancak hala devam ediyorlar. Kredi kartı komisyon oranlarına dikkat etmenizi öneririm.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
myrize
Newbie
*

Activity: 39

View Profile WWW
February 26, 2018, 07:29:20 AM

Merhaba arkadaşlar,

merhaba hocam konuyu biraz geç gördüm ama.
https://binancecoinmarket.com/kredi-karti-ile-bitcoin-satin-alma/ bu adreste kredi kartı ile btc satan siteler var.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 28, 2018, 07:43:48 PM

kredi kartıyla işlem yapılan borsalar deyince hep cex.io duydum ancak komisyon felan derken çok da mantıklı gelmiyor. onlarla uğraşmaktan ise madem kredi çekip Türk borsalarından almak daha mantıklı

Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: