Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:53:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BTCTürk EThereumlarımı Vermiyor  (Read 854 times)
ugurerken (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
December 01, 2017, 12:28:36 PM

Arkadaşlar,
Bitstamp hesabımdan 3 küsür ethereumu btctürkte gönderdim. İşlem onaylandı fakat 1 haftadır attığım onlarca maile rağmen adamlar cevap verme zahmetine bile girmiyor. Sadece 1 defa cevap verdiler ilgili birime iletilmiş en kısa sürede aktarım gerçekleşecek. İyi de en kısa süre anlayışınız nedir. Araştırmalarımda bu sorunu hatta daha büyük miktarda ethereumları hesaba geçmeyen arkadaşlar var. Bu adamlar etherlere çöktü mü yoksa dalgalı piyasada kullanıp daha sonra mı cüzdana aktaracaklar.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 01, 2017, 02:02:35 PM

Bende kullanıyorum şimdiye kadar 3-4 sefer eth gönderip bozdum sıkıntı yaşamadım. Ama özeelikle sitede borsalarda göndermeyin yazıyor, sebebini bilmiyorum hala niye böyle bişey istiyorlarsa. bende cüzdanıma çekip gönderdim etherleri sıkıntı olmadı.belki borsadan transfer ettiğiniz için sıkıntı olmuş olabilir ama yinede şimdie kadar çözülmesi gerekirdi 1 hafta nedir.şikayet var.com a yazın isterseniz belki etkisi olur
sarkastik
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
December 01, 2017, 02:20:00 PM

zannediyorum ki türk borsalarına yurt dışı borsalarından aktarılan coinleri daha yavaş işleme alıyorlar. türkiyede alıcı yoğunluktaki piyasa sebebiyle coin fiyatları yüksek. arbitraj farkından faydalanmak da mümkün. bu durum şirketin kazanacağı parayı sizinle bölüşmesi anlamına geliyorki bunu yapmazlar. etik değil hatta çok sinir bozucu.
ugurerken (OP)
Newbie
*

View Profile
December 01, 2017, 04:46:12 PM

Asıl sinir bozucu olan maillere bile cevap vermiyorlar. Yaptıkları sahtekarlık başka birşey değil. Astronomik komisyon ücretleri kafi gelmiyor beyefendilere bi de piyasada spekülsayon yapıyorlar.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
December 01, 2017, 05:19:07 PM

Bende de bir benzeri bittrexte olmustu gonderdigim yerden baktigimda onay sayisi 60 civarinda olmasina ragmen bittrex 30larda birsey gosteriyordu. Birde ethereum icin 38 onay istiyorlar.
ugurerken (OP)
Newbie
*

View Profile
December 01, 2017, 05:47:34 PM

https://i.hizliresim.com/lbGpAl.png

44707 blok onayı var. BtcTürk kasıtlı olarak vermiyor. Amacını anlamış değilim. Adamlar çökmüş olabilir mi acaba?
mjohn
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
December 01, 2017, 06:10:38 PM

44707 blok onayı var. BtcTürk kasıtlı olarak vermiyor. Amacını anlamış değilim. Adamlar çökmüş olabilir mi acaba?

Çökeceklerini sanmıyorum, muhtemelen yazılım kaynaklı bir problemleri var, ve sorunları çözerken yavaş ilerliyorlar diye düşünüyorum.

bbsbtc
Full Member

Activity: 131
Merit: 100

View Profile
December 01, 2017, 06:36:05 PM

btctürke ayrı ayrı 10 dan fazla ether gönderip bozdum hiç birinde sorun cıkmadı umarım kısa zamanda düzelir hocam.

integrap
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 01, 2017, 09:59:57 PM

Hocam ben btcturk'e devamlı ethereum gönderen birisiyim ve her defasında maksimum 15 dakikada ethereum hesabıma geçiyor. Sizinki biraz şanssızlık oluş biraz herhalde. Umarım sorununuz çözülür. Sonucunu da buraya yazarsanız iyi olur.

sletra
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 12

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 01, 2017, 11:01:52 PM

Btctürk’te bu sıkıntı nadiren yaşanıyor, bana denk gelmedi bile.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
drenaj27
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
December 01, 2017, 11:39:05 PM

Peki bu sorunun gerçekleşme oranı diğer türk sitelerinde nasıl arkadaşlar bilgisi olan var mı ?
Açıkcası içlerinden bir tanesini seçip kullanmam gerekiyor ama  hala karar veremedim.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1287

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 02, 2017, 09:04:36 PM

Btctürk’te bu sıkıntı nadiren yaşanıyor, bana denk gelmedi bile.
Btctürkün ETH kaynaklı yaşattığı sorunlar, yaptığı çakallıklar dağları aştı artık, nerede nadir yaşanıyormuş? Servisler başlığı altında birkaç sayfa tararsan btctürkün yediği haltları görürsün, bir değil iki değil.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
December 02, 2017, 09:33:13 PM

Btcturk ten çok sayıda şikayet gelmeye başladı, özellikle eth eklendikten sonra. Yoğunluk olunca bizde olduğu gibi yabancı bir çok borsada da borsalar birsüreişlemez hale geldi. Ancak btcturk destek kısmı son zamanlarda yoğunluktan olsa gerek geç cevap vermeye başladı. Umarım eth ler hesabına geçer.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
December 04, 2017, 09:28:28 AM

Arkadaşlar,
Bitstamp hesabımdan 3 küsür ethereumu btctürkte gönderdim. İşlem onaylandı fakat 1 haftadır attığım onlarca maile rağmen adamlar cevap verme zahmetine bile girmiyor. Sadece 1 defa cevap verdiler ilgili birime iletilmiş en kısa sürede aktarım gerçekleşecek. İyi de en kısa süre anlayışınız nedir. Araştırmalarımda bu sorunu hatta daha büyük miktarda ethereumları hesaba geçmeyen arkadaşlar var. Bu adamlar etherlere çöktü mü yoksa dalgalı piyasada kullanıp daha sonra mı cüzdana aktaracaklar.

Yeni üyelerin benzer bir durumla karşılaşmaması için eski bir postu alıntı yapıyorum;

Sistemimiz Bitstamp vb. contractlar üzerinden gönderim yapan cüzdan işlemlerini desteklememektedir.
Yazıyor poloniex gibi borsalardan nasıl eth gönderebiliriz arkadaşlar ?

Bu sorun(konratlardan BTCTurk e ETH gönderimi bakiyenize eklenmediyse)BTCTurk destek ile irtibata geçerek çözülebilir, fakat desteğe ek bir iş çıkaracağından BTCTurk iç/kontrat transferlerini desteklemeyeceğini belirtmiş ki benzer uyarı birçok yerde karşımıza çıkıyor.

ETH ile ilgili transferlerde sorun çıkmaması için o işleme özel (veya daha önce kullandığınız) bir ETH adresi edinip(PrivateKeyi yedeklemeyi unutmayın!)

Borsa > Cüzdan > Borsa > Cüzdan > ...

şeklinde işlem yaparsanız enazından birde bu işlemler için Borsaların destek bölümleriyle yazışmak ve belki 3-5 gün belki 15 gün veya daha fazla beklemek zorunda kalmazsınız.
sundure
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
December 04, 2017, 11:32:42 AM

eskiden btcturk yetkilileri müşteri memnuniyetine cok önem verirdi. müşteri sayısı artınca böyle oldu demekki
ugurerken (OP)
Newbie
*

View Profile
December 04, 2017, 02:26:05 PM

Yaşanan aksaklık için sizden çok özür dileriz.

Gerekli düzeltmeler yapıldı ve hesabınıza aktarım sağlandı.

Bilginize.

Bugün sabah bu maili atmışlar. Hesaba baktım aktarım gerçekleşmiş. Ama müşteri sorunlarına daha hızlı çözümler getirmeleri gerekiyor. Çözümle ilgili hızlı aksiyon alamazlarsa bile müşteri maillerine cevap verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu şekilde müşteri güvenini daha fazla kazanırlar.
kabrero
Member
**

Activity: 105

View Profile
December 14, 2017, 05:56:57 PM

Aynı sorun bende de var. Aklıma gelmedi smart contract transferinin kabul edilmeyebilecegi. Eth binlerce onay aldı hala bekliyorum. Destek cevap vermiyor. Konu gündemde kalsın ki başka hata yapan olmasin. Hatta bugün yarın başlık açmayı düşünüyorum. Btcturk un müşteri hizmetleri gerçekten çok kötü. Bu tecrübe sürecinde bakalım nasıl bir sınav verecek.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 14, 2017, 11:51:43 PM

bu borsalar için çıkan haberleri bende çok kaale alamıyorum öyle büyük hatalardan bahsediliyorki anlamak imkansız
btc türk dediğiniz adresi belli yeri yurdu belli eth ise tx meydanda vermiyor ne demek.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 15, 2017, 12:46:43 AM

Vallaha geçen gün benımde baya bı onay almışdı mail attım klasık cevap vermedıler ama sonra kendısı düştü eğer hala geçmediyse eth tavsıyem dırek telefon et Cheesy
bloodycountess
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
December 15, 2017, 03:19:53 AM

Ben gayet sorunsuz işlem yaptım bugün. Trink diye de düştü hesaba. Ama bende borsa üzerinden değil cüzdandan gönderdim.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: