Bitcoin Forum
May 07, 2024, 04:25:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak  (Read 3306 times)
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
January 03, 2018, 02:51:48 AM

Altcoinler ile ilişkimi artık sadece vur kaç olarak planlamayı düşünüyorum. Bozduğum her bitcoin için her geçen gün pişmanlık yaşıyorum. Ayrıca vadeli işlemcilerin olası bir long pozisyonu açmaları durumunda hızlı yükseliş altları yine ağlatır.
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
anelka39
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
January 03, 2018, 11:09:28 AM

valla biz alt lara kaydık komple uzun bı suredır ama aradakı cıddı dalgalanmalarda altlar cok yıpranabılıyor oylle durumlarda btc ye gerı kaymanın daha faydalı oldugunu dusunuyorum

Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
January 03, 2018, 11:54:58 AM

bu sepet konusunda gerçekten iyi bir öngörüye ve bilgiye sahip olmadıktan sonra yapılan her hamle yüksek risk içeriyor. sepeti yarı yarıya yaptığınızda bitcoin çıksa altlar düşüyor sepetin değeri aynı kalıyor altlar çıkıyor bitcoin düşüyor durum yine aynı. tabi girdiğiniz alt coin ne kadar sağlamsa veya ne kadar doğru zamanlarda girip çıkabilirseniz ancak o zaman fayda sağlayabiliyorsunuz.
luppecuppe
Full Member

View Profile
January 04, 2018, 05:56:10 AM

Büyük cesaret işidir. Trade yapmıyorsan çok da mantıksız değil aslnda böyle tanıdıklarım var yanılmıyorsam Full altcoin hatta çoğunlugu zecdeydiler güzel kazandılar.
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
January 04, 2018, 06:44:09 AM

Sepet yapmak daha mantıkı bence her ihtimalde bir miktar btc bulundurmak faydalı olur. Maliyet düşürmek maksatlı. Kardan zarar etmeyi göze almak lazım.
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
January 04, 2018, 12:38:39 PM

Sepet olusturmak oldukca mantikli olabilir ama daha cok kazanmak istiyorsan bence btc cunku sepet riski azaltir kazanc da azalir. Belki btc riskli olabilir ama dusus yapacagini sanmiyorum uzun vade de .

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
January 04, 2018, 03:58:38 PM

güzel başlık açılmış üzerinden biraz zamanda geçmiş. bunu yazmamın sebebi başlık açıldığı tarihte altcoinde dip zirvelerinin olduğu döneme gelmiş olması. umarım sabredip satmamıştır arkadaşımız

[/center]
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
January 05, 2018, 07:22:39 PM

Parayı böle böle çeşitli coinlere bölüştürmek ve riski azaltmak fikri çekici. Bu nedenle gelecek vaad eden paralardan belli oranda satın alarak yatırımının tamamıyla alt coinlerde kalarak hareket edilebilir.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
January 06, 2018, 09:08:40 AM

size kendi yolumu anlatayım elimdeki parayı market cap i düşük ve projeleri güzel olanlara 4-5 tane coin buluyırum ama kesinlikle uzun vadeli bundanda kasım 2-3 yıl gibi çünkü 1 haftada bin tl aldım ama uzun vadede bunun belki 100-1000 katı olacak

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
January 06, 2018, 09:24:19 AM

dün alıp unutmak için bir miktar LEND aldım. 1350'den.  globalde çok adı geçiyordu. aldım unuttum bakalım bahara kadar neler olacak.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
January 06, 2018, 12:42:02 PM

Bende unutmak için yatırdım ki yani 2-3 yıl dokunmamayı planlıyorum ama dayanamıyorum her gün kontrol ediyorum

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
January 06, 2018, 12:44:49 PM

Bitcoin yeni bir rekora imza attığı zaman tüm altcoinler yerlerde sürünür vaziyette oluyorlar. Bu yerlerde sürünür vaziyetten yatırımın tamamıyla girip, Bitcoin düşüşünde %200, Bitcoin durulmasında %75-100 gibi kar edebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum, herzaman alım fırsatı beklerim, paramı riske atmam.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 06, 2018, 02:15:23 PM

noldu bu arkadaşın durumu biraz toparlamıştır herhalde zararı, arkadaşın durumu foruma dert oldu valla
The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
January 06, 2018, 09:06:25 PM

Çok çok aşırı riskli bir olay malesef. Ben de bir ara gazla denemiştim ve %40 a yakın zararla çıkmak zorunda kalmıstım.
edutBTC
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
January 07, 2018, 05:25:56 AM

Yakın zamanda altlara daha fazla girdim ve bundan sonra güzel gelişmeler bekliyorum ama yine de yatırımın tümüyle altcoinlerde kalanlardan değilim 😶 Ps: Arkadaşın güncel durumunu merak ediyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 13, 2018, 09:08:46 PM

hani bitcoin düşmeye başlıyor ekranlara bakıyorsun her yer kırmızı, her yerde eksi yüzde 30- 40 sayılarını görüyorsun ya, heh işte o zaman altcoinlere girme zamanı geldi demektir. tabi elinde bitcoinin varsa.daha sonnra bitcoin yeni bir zirve yapar, ekranlara bakarsın bu sefer her yer yeşil, eksi yerine her yerde atrı yüzde 30-40 sayılarını görürsün işte o zaman hemen bitcoine geç ve oradan da fiata geç. bu piyasada var olmak ve kazanmak istiyorsan bunu bir strateji olarak belirlemek ve sabredebilmek gerek.

gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 13, 2018, 09:17:33 PM

Bende bu işe ilk girerken yatırımımın yüzde kırkını btc ye yüzde atmışı ile de alt koinlerle sepet yapmıştım. Sonra hepsini sepete aktardım. Şimdi bakıyorum da keşke btc kalsaydım. Btc den çıkmak pişmalıkmış onu anladım bu süreçte.
coinbaba123
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 09:27:41 PM

4 ay önce 5000tl ile girdim bu piyasaya ilk 2 ay saçma sapan trade'ler yaptım altcoinlerde kaybım ciddi anlamda oldu 700-800TL'ye kadar düştüm fakat şuan yaklaşık olarak 14-16K kadar kardayım alt coinler sayesinde hedef yaz başına kadar 100k umarım gerçekleştiririz, herkese bol karlar dilerim
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
February 13, 2018, 09:57:21 PM

Bu hiç inandığım bir metod değil, ne kadar oynak bir piyasada olduğumuzu unutmamak gerekiyor. Yatırımın bir kısmını btc ve eth’de tutmak bana daha güvenli geliyor, tümüyle altlarda kalmak istemem.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
February 14, 2018, 10:24:55 AM

Piyasaya para girişi yapacaksanız eğer altcoin almak mantıklı bir hareket olur bence şu an için. Özellikle projesi güzel olan ve hacmi büyük olan altcoinlere yönelirseniz yaza kadar en az x3 yapabileceğinizi düşünüyorum ben.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀