Bitcoin Forum
April 16, 2024, 09:05:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 [215] 216 217 »
  Print  
Author Topic: BtcTurk Ana Konu  (Read 398848 times)
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
January 17, 2021, 10:49:31 AM

BTCTurk acilen bu yogunluga bir cozum bulmali... Suanda BTCTurkte destek tek kelimeyle YOK, tamamen kendi basimiza birakilmis vaziyetteyiz....6-7 gun once limit arisi icin email attim HALA cevap yok..... Bugun sonunda TL yatirma limitim dolmus ve son yolladigim TL ler hesaba islenmemis haliyle ve suanda ARAF talar.... Bunu anlatacak destek yok, canli destege baglanmaya calisinca sira 500-600 lerden basliyor ve sira gelmeden kopuyor.....Neresinden tutsak elimizde kalan bir BTCTurk var suanda, derdimizi kime anlatacagiz.... muhatab yok, olanlarada siradan ulasmak imkansiz....

Merhaba, e-posta adresiniz üzerinden iletişime geçilmiştir.

Evet gecildi ama sonrasinda yine kapi duvar..... Belge istediniz, istediginiz belgeleri dun aksamustu yolladim, o saatten beri tam bir sessizlik... Belgeleri aldiginiza dair nezaketen de olsa ne bir emaile cevap ne bisi hic birsey, bende garanti olsun diye ikinci defa email yolladim ilkinden 1-2 saat sonra, onada cevap yok, peki dedim yogunluk vardir hic ellesmiyim yarin ola hayrola sabah herhalde bi cevap verirler.... Sabah oldu hala cevap yok. dedim 1-2 saat dahaa bekliyim, bekledim... 1 saat kadar once yine bir email attim acaba belgelerimi aldinizmi diye cunku malum son emailime 6 gun cevap vermemistiniz. Neyse 1 saat once attigim mailede hala cevap yok, oyle bekliyorum belirsiz bir sekilde...... Ben gercekten anlamiyorum, ha maile cevap gelse "belgelerinizi aldik inceliyoruz" diye beklerimde bu sekilde bos bos ve anlamsiz bir sekilde beklemek insanda guven kirilmasina sebep oluyor.....

Eveeeeet  2 gunu gecti hala cevap yok..... bakalim kacinci gun cevap gelecek

Not: Az once cevap geldi... Belgelerinizi aldik inceleyecegiz dediler 2,5 gun sonra.... Bu nasil bir yogunluktur ki belgeleri aldiginizi anca 2,5 gun sonra iletebiliyorsunuz.....Burdan hareketle belgeleri incelemeniz de bi 6 ay surmez insallah....

Evet 1 gun daha gecti hala bekliyorum bakalim nereye varacak bu isin sonu.....

1713301511
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713301511
Reply with quote  #2

1713301511
Report to moderator
1713301511
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713301511
Reply with quote  #2

1713301511
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 17, 2021, 10:54:32 AM

Telefon numaram değişti, yenisini eklemek kullanılan mailden dilekçe, dilekçe ve kimlik ile selfie derken bir sürü ıvır zıvır. BTCTürkü sadece bankama nakit çekim yapmak için kullanıyordum. Global borsaların tl geçişleri daha hızlı olsa hiç ihtiyaç duymayacağım inş.
superleggera
Member
**

Activity: 170
Merit: 11

View Profile
January 17, 2021, 11:22:00 AM

Btcturk ona buna sponsor olacağına şu işe yaramaz sistemlerine düzelt. Dün para yatırdım para hesabıma yine geçmedi geçmişte de aynı şey birden fazla defa başıma geldi her seferinde canlı desteğe bağlanıp dekont gönderdikten sonra para hesabıma geçiyordu. Bugün öğle saatlerinde canlı desteğe bağlanmaya çalıştım 1 saatten fazla bekledim bağlanmadı bende en sonunda kapatıp btcturk üzerinden desteğe mesaj yazdım. Kaç saat oldu hala destek cevap vermedi. Canlı desteğe tekrar bağlanmaya çalışıyorum yine önümde 120'den fazla bekleyen var. Saatlerce bilgisayar başında canlı desteğin bağlanmasını mı bekliyecem?

Malesef aynen oyle. siz yine sanslisiniz, 4-5 gun once destek 500-600 lerden aciliyordu, ben 1 tam gun bekleyip gece yatana kadar sira gelmedigini bilirim... sebebi sira 0 a yaklasirken kopuyordu ve yeniden 500-600 lerden basliyordu tekrar baglandigimda ve bu ayni gun icinde birkac kez yasanmisti... Bugunlerde 100-200 lerden basliyor sira gorece daha iyi tabi ama hala cok uzun.

Evet birde canlı destekte bağlantının kendi kendine kopma saçmalığı var. Canlı desteğe bağlanmak için beklerken belli bir süre mesaj yazmayınca bağlantı kendileri tarafından sonlandırılıyor. Tekrardan mesaj yazınca sıranın en sonunda atıyor sistem sizi. Bu şekilde canlı destek olacağına hiç olmasın daha iyi en azından insanlar gereksiz yere saatlerce bekledikleri için daha fazla sinirlenmezler.

ıılllıılllıı 𝐆𝐞𝐧𝐞𝐥 𝐮𝐲𝐚𝐫𝐢: 𝐊𝐫𝐢𝐩𝐭𝐨 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐩𝐢𝐲𝐚𝐬𝐚𝐥𝐚𝐫𝐢 𝐨𝐥𝐝𝐮𝐤𝐜̧𝐚 𝐫𝐢𝐬𝐤𝐥𝐢𝐝𝐢𝐫 𝐯𝐞 𝐭𝐮̈𝐦 𝐬𝐞𝐫𝐦𝐚𝐲𝐞𝐧𝐢𝐳𝐢𝐧 𝐤𝐚𝐲𝐛𝐢𝐧𝐚 𝐧𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐨𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫. 𝐊𝐚𝐲𝐛𝐞𝐭𝐦𝐞𝐲𝐞 𝐡𝐚𝐳𝐢𝐫 𝐨𝐥𝐦𝐚𝐝𝐢𝐠̆𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐦𝐢𝐤𝐭𝐚𝐫𝐝𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐲𝐚𝐭𝐢𝐫𝐦𝐚𝐦𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢𝐧𝐢𝐳. ıılllıılllıı
yumcdn
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
January 18, 2021, 12:08:30 AM

Btcturk ona buna sponsor olacağına şu işe yaramaz sistemlerine düzelt. Dün para yatırdım para hesabıma yine geçmedi geçmişte de aynı şey birden fazla defa başıma geldi her seferinde canlı desteğe bağlanıp dekont gönderdikten sonra para hesabıma geçiyordu. Bugün öğle saatlerinde canlı desteğe bağlanmaya çalıştım 1 saatten fazla bekledim bağlanmadı bende en sonunda kapatıp btcturk üzerinden desteğe mesaj yazdım. Kaç saat oldu hala destek cevap vermedi. Canlı desteğe tekrar bağlanmaya çalışıyorum yine önümde 120'den fazla bekleyen var. Saatlerce bilgisayar başında canlı desteğin bağlanmasını mı bekliyecem?

Malesef aynen oyle. siz yine sanslisiniz, 4-5 gun once destek 500-600 lerden aciliyordu, ben 1 tam gun bekleyip gece yatana kadar sira gelmedigini bilirim... sebebi sira 0 a yaklasirken kopuyordu ve yeniden 500-600 lerden basliyordu tekrar baglandigimda ve bu ayni gun icinde birkac kez yasanmisti... Bugunlerde 100-200 lerden basliyor sira gorece daha iyi tabi ama hala cok uzun.

Evet birde canlı destekte bağlantının kendi kendine kopma saçmalığı var. Canlı desteğe bağlanmak için beklerken belli bir süre mesaj yazmayınca bağlantı kendileri tarafından sonlandırılıyor. Tekrardan mesaj yazınca sıranın en sonunda atıyor sistem sizi. Bu şekilde canlı destek olacağına hiç olmasın daha iyi en azından insanlar gereksiz yere saatlerce bekledikleri için daha fazla sinirlenmezler.

Chat'e baglanma sorunu yaşıyorsan yöntem şu hocam 3 tarayıcıdada hesabı ac Smiley hepsinden yaz 3-4dk cevap veren olmasa tekrar gene ac kapa baglanıyor.
Bence müşteri hacmine göre sıraya koyulmalı 150m hacmi olan bi adam 10 lira hacmi olan adamın önüne gecebilmeli.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 20, 2021, 10:27:11 AM

BTCTurk acilen bu yogunluga bir cozum bulmali... Suanda BTCTurkte destek tek kelimeyle YOK, tamamen kendi basimiza birakilmis vaziyetteyiz....6-7 gun once limit arisi icin email attim HALA cevap yok..... Bugun sonunda TL yatirma limitim dolmus ve son yolladigim TL ler hesaba islenmemis haliyle ve suanda ARAF talar.... Bunu anlatacak destek yok, canli destege baglanmaya calisinca sira 500-600 lerden basliyor ve sira gelmeden kopuyor.....Neresinden tutsak elimizde kalan bir BTCTurk var suanda, derdimizi kime anlatacagiz.... muhatab yok, olanlarada siradan ulasmak imkansiz....

Evet gecildi ama sonrasinda yine kapi duvar..... Belge istediniz, istediginiz belgeleri dun aksamustu yolladim, o saatten beri tam bir sessizlik... Belgeleri aldiginiza dair nezaketen de olsa ne bir emaile cevap ne bisi hic birsey, bende garanti olsun diye ikinci defa email yolladim ilkinden 1-2 saat sonra, onada cevap yok, peki dedim yogunluk vardir hic ellesmiyim yarin ola hayrola sabah herhalde bi cevap verirler.... Sabah oldu hala cevap yok. dedim 1-2 saat dahaa bekliyim, bekledim... 1 saat kadar once yine bir email attim acaba belgelerimi aldinizmi diye cunku malum son emailime 6 gun cevap vermemistiniz. Neyse 1 saat once attigim mailede hala cevap yok, oyle bekliyorum belirsiz bir sekilde...... Ben gercekten anlamiyorum, ha maile cevap gelse "belgelerinizi aldik inceliyoruz" diye beklerimde bu sekilde bos bos ve anlamsiz bir sekilde beklemek insanda guven kirilmasina sebep oluyor.....

Not: Az once cevap geldi... Belgelerinizi aldik inceleyecegiz dediler 2,5 gun sonra.... Bu nasil bir yogunluktur ki belgeleri aldiginizi anca 2,5 gun sonra iletebiliyorsunuz.....Burdan hareketle belgeleri incelemeniz de bi 6 ay surmez insallah....

Evet 3 gun daha gecti hala BTCTurk destekden  cevap yok..... Bos bos beklemeye devam.....Saniyelerin kiymetli oldugu bu sektorde son 1 aydaki BTCTurk destek hizi gercekten takdire sayan !!!!!!

Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
January 20, 2021, 12:42:46 PM

Merhaba, talebiniz ile ilgili kısa süre içerisinde e-posta adresinize bilgi iletiyoruz.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 22, 2021, 09:51:14 AM
Last edit: January 24, 2021, 04:29:49 PM by Lifekeeper

Evet 3 gun daha gecti hala BTCTurk destekden  cevap yok..... Bos bos beklemeye devam.....Saniyelerin kiymetli oldugu bu sektorde son 1 aydaki BTCTurk destek hizi gercekten takdire sayan !!!!!!

En sonunda 9. gunde sorunum halloldu. Suanda canli destekdeki siralarda daha makul rakamlardan basliyor, yogunluk azalmis sanirim.

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 23, 2021, 02:46:59 PM

Usdc eklenmiş az önce girince gördüm çok mantıklı hamle olmuş hatta stabil coin eklenmeye devam edilmeli başkalarını kullananlar var usdc ve usdt dışında bence btcturk ün bu gelişimi hızlıca getirmesi çok iyi oldu hele şu tether olayları patlak verdi verecek mahkeme olayları başlamışken
cointicker
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
January 24, 2021, 11:27:11 AM

BTCTurk üzerinden yapmış olduğum hatalı işlemin çözüme kavuşturulmasında gösterdikleri hassasiyet sebebi ile, başta buradan yardımcı olmaya çalışan Onur Bey'e ve  tüm BTCTurk çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Müşteri memnuniyeti adına tüm kademeleri ile yardımcı olmaktan çekinmeyen yönetim ekibi, yazılım ekibi ve finans birimine de göstermiş oldukları hassasiyet için ayrıca teşekkür ederim.

BTCTURK yine bizleri yanıltmadı ve müşterisine yardımcı olmak için elinde gelen tüm çabayı gösterdi.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 28, 2021, 06:36:06 PM

Bu sanirim 2. yada 3. defa oluyor, BTCTurk yine hesabima fazladan para yatirmis....

Her defasinda arayip haber veriyorum ve sonucunda hesabim asagi yukari 1 gun boyunca cekimlere kapatiliyor, islemi duzeltene kadar...... Sanki kabahat bendeymis gibi.... sanki ben haber vermemisim gibi.....

Az once canli destege durumu anlattim dedimki hesabima fazladan coin yatirdiniz.... 15 dk kontrol edip "karsi tarafla konusun edin iptal etsin islemi" dedi !!!!!!! Destek hakkaten efsane... Yahu coin havadan geldi kimse yollamadi , yirtiniyorum alin geri diye destegin verdigi cevaba bak...

Destege dedimki mukerrer islem var telefondan yetkili biri arasin durumu anlatim, verdigi cevap "telefonla aramiyoruz maalesef"... ama eminimki bu yaziyi okuyunca destekden yetkili biri arayacak cunku daha oncede aynisi olmustu ve aranmistim.

Neyse uzun lafin kisasi canli destekteki arkadaslar gercekten yetersiz... Bu mesajimi okudugunuzda rica edicem yetkili bir arkadas beni arasin ve mumkunse hesabimdaki coin cekimlerini bloke etmeden mukerrer yatirma isleminden dogan fazla coini hesabimdan ceksin, beni de haber verdigim icin magdur etmesin gecen seferlerdeki gibi....

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1694
Merit: 309

View Profile
January 28, 2021, 10:50:49 PM

Bu sanirim 2. yada 3. defa oluyor, BTCTurk yine hesabima fazladan para yatirmis....

Her defasinda arayip haber veriyorum ve sonucunda hesabim asagi yukari 1 gun boyunca cekimlere kapatiliyor, islemi duzeltene kadar...... Sanki kabahat bendeymis gibi.... sanki ben haber vermemisim gibi.....

Az once canli destege durumu anlattim dedimki hesabima fazladan coin yatirdiniz.... 15 dk kontrol edip "karsi tarafla konusun edin iptal etsin islemi" dedi !!!!!!! Destek hakkaten efsane... Yahu coin havadan geldi kimse yollamadi , yirtiniyorum alin geri diye destegin verdigi cevaba bak...

Destege dedimki mukerrer islem var telefondan yetkili biri arasin durumu anlatim, verdigi cevap "telefonla aramiyoruz maalesef"... ama eminimki bu yaziyi okuyunca destekden yetkili biri arayacak cunku daha oncede aynisi olmustu ve aranmistim.

Neyse uzun lafin kisasi canli destekteki arkadaslar gercekten yetersiz... Bu mesajimi okudugunuzda rica edicem yetkili bir arkadas beni arasin ve mumkunse hesabimdaki coin cekimlerini bloke etmeden mukerrer yatirma isleminden dogan fazla coini hesabimdan ceksin, beni de haber verdigim icin magdur etmesin gecen seferlerdeki gibi....
benzer bir olayı 3 yıl öncede duymuştum. mükerrer coin çekimi yapılıp coin 5x yaptıktan sonra hesaba bloke konulmuştu. bu kadar geç bloke edilince kişi de baya bi mağdur olmuştu. sonrasında ne oldu bilmiyorum. ama hala bu soruna çözüm bulamadılarsa müşteriyi mağdur etmek onlar için bir sorun değil gibi gözüküyor.
Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
January 29, 2021, 11:48:52 AM

Merhaba, kullanıcımıza ulaşılıp bilgi verilmiştir.

BtcTurk destek ekibine Bitcointalk forumu veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden Özel Mesaj göndererek, destek@btcturk.com adresine e-posta göndererek veya web sitelerimiz/mobil uygulamalarımızdaki Canlı Destek uygulaması aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 31, 2021, 10:34:52 PM
Last edit: February 01, 2021, 09:15:31 AM by Lifekeeper

Merhaba, kullanıcımıza ulaşılıp bilgi verilmiştir.

BtcTurk destek ekibine Bitcointalk forumu veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden Özel Mesaj göndererek, destek@btcturk.com adresine e-posta göndererek veya web sitelerimiz/mobil uygulamalarımızdaki Canlı Destek uygulaması aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Merhaba, evet bana ulasip bilgi verdiniz ama nasil....Anlatim...

O kadar yazdim cizdim yine bildiginizi okudunuz ve hesabimdan coin ve TL cekimlerini kapattiniz..... Yahu fazladan (Mukerrer) coin yatiriyorsunuz.... Ben size haber veriyorum, sonra beni arayip "efendim hesabinizi teknik ekibimiz inceledi hesabiniza fazladan (mukerrer) coin yatirma sozkonusu degildir" seklinde cevap veriyorsunuz, bunun uzerine size inatla hesabimda fazla coin oldugunu ve tekrar incelemeniz gerektigini soyluyorum bunun uzerine hesabimi tekrar incelemeye aliyorsunuz ve SONUNDA fazla coini bulup hesabimdan geri aliyorsunuz buraya kadar sorun yok AMA sizden tek istedigim seyi yine yapmiyorsunuz.... on kere rica ettim bu islemi yaparken hesabimdaki cekimleri kapatmayin.... Gecen seferde aynisini yapmistiniz ve 1,5 gun hesabimdan cekim yapamamistim.... Yine magdur oluyorum yine magdur oluyorum..... Buarada yigidi oldurup hakkini vermek lazim, en azindan cekimleri kapatmayi gece saatine denk getirmissiniz, bilerek mi yaptiniz (benim ricam uzerine) yoksa sansa mi denk geldi bilemiyorum ama bilerek yaptiysaniz en azindan bu konuda tesekkur ederim, insallah sabaha acilmis olur.

Hayir benim anlamadigim konu zaten olayi haber veren benim yani belliki ortada bir iyi niyet var neden cekimleri kapatirsiniz ki... Hadi teknik olarak mecbursunuz diyelim, islemi yaptiniz fazla coini cektiniz bu islem hepi topu 5-10 dk surse 1,5 gun neden kapali kalir ki cekimler (gecen sefer). Bu sefer insallah bu kadar uzun surmez bu hesaptan cekimlerin kapali kalma suresi...Beklemeye devam....Burdan yazarim sureyi...

EDIT: Evet takriben 11 saat sonunda hesabimdaki cekim islemleri tekrar acildi.

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
May 01, 2021, 09:34:56 PM
Last edit: May 01, 2021, 09:49:02 PM by zonefloor

platformunuzda yanlışlıkla erc20 ağır yerine BEP20 ağından ankr transferi gerçekleştirdim. 168 ANK gönderimi gerçekleştirdim. operatörleriniz bu ankr'leri iade etmek için 500 ankr + 0.10 bnb talep ediyor bu saçmalık nedir böyle? Dilek E. isimli operatörünüz bu şekilde hem 500 ANKR hemde 0.1 bnb talep etti kendisine bu miktarların fazla olduğunu söylediğimde prosedür böyle diyerek konuşmama izin vermeden görüşmeyi suratıma sonlandırdı. Daha sonra Betül isimli operatörünüzle görüştüm. Bu operatörünüzde minimum bir tutardan bahsetmedi sadece 0.1 bnb atmam durumunda iade edileceğini söyledi. Bu öperatörünüzede miktarın şuanda 60$ 'a denk geldiğinin farkındasınız değil mi dediğimde de %1'lik kısmının fee olarak geri kalanında iade edilmeyeceğini söyledi. Kendisine hesabımın silinmesini söyledim ve hesabımda silindi. Siz siz olun bu tür mağduriyetler yaşamayın. Tamamen mağdur edilmiş durumdayım.
Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
May 02, 2021, 09:07:00 AM

Merhaba, hatalı transferlerin kurtarma işlemi için, %1 kurtarma ücreti ve transfer ücreti talep edilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgiye Bilgi Bankası'ndan ulaşabilirsiniz.

Talepleriniz için BtcTurk Destek Ekibi ile canlı destek hattımız, destek@btcturk.com e-posta adresi veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
May 12, 2021, 01:14:23 PM

Değerli kullanıcılarımız,

Avalanche (AVAX) BtcTurk | PRO'da!

AVAX/TRY ve AVAX/USDT işlem çiftlerinde alım satım işlemleri başladı. BtcTurk | PRO web sitesi ve mobil uygulaması ile Avalanche (AVAX) alıp satabilirsiniz...

superleggera
Member
**

Activity: 170
Merit: 11

View Profile
May 13, 2021, 09:06:28 AM

Şu borsada önemli bir değişiklik olduğunda neden bilgilendirme maili gelmiyor anlamıyorum. Papara ile para yatırma çekme işlemleri kapatılmış. Neden papara ile para yatırma çekme işlemleri bir anda kapatıldı? Fast ile mesai saatleri dışında da btcturk hesabına para yatırılabiliyor. 1000 TL'nin altındaki para çekme talepleri neden mesai saatleri dışında gerçekleştirilmiyor? Yatırırken sıkıntı yokta çekerken mi sıkıntı oluyor

ıılllıılllıı 𝐆𝐞𝐧𝐞𝐥 𝐮𝐲𝐚𝐫𝐢: 𝐊𝐫𝐢𝐩𝐭𝐨 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐩𝐢𝐲𝐚𝐬𝐚𝐥𝐚𝐫𝐢 𝐨𝐥𝐝𝐮𝐤𝐜̧𝐚 𝐫𝐢𝐬𝐤𝐥𝐢𝐝𝐢𝐫 𝐯𝐞 𝐭𝐮̈𝐦 𝐬𝐞𝐫𝐦𝐚𝐲𝐞𝐧𝐢𝐳𝐢𝐧 𝐤𝐚𝐲𝐛𝐢𝐧𝐚 𝐧𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐨𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫. 𝐊𝐚𝐲𝐛𝐞𝐭𝐦𝐞𝐲𝐞 𝐡𝐚𝐳𝐢𝐫 𝐨𝐥𝐦𝐚𝐝𝐢𝐠̆𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐦𝐢𝐤𝐭𝐚𝐫𝐝𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐲𝐚𝐭𝐢𝐫𝐦𝐚𝐦𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢𝐧𝐢𝐳. ıılllıılllıı
gospodin
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 1447

Cashback 15%

View Profile WWW
May 13, 2021, 12:10:32 PM
Last edit: May 14, 2021, 03:44:07 PM by gospodin

eski veriler ama bu konu hakkında bir açıklama yapabilir misiniz? @Btcturk.com

SELLING BtcTurk | PRO Crypto Exchange Database For Sale! Selfie with IDs

edit: link

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 13, 2021, 12:16:10 PM

Yok biz caldirmadik diyorlar ama bakalim birisi satin alip listeyi paylasinca anlasilir, ne calinmis ne calinmamis
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1372
Merit: 1229

View Profile
May 13, 2021, 01:37:37 PM

dump date diye 2019  yılı belirtilmiş ama 1-2 saat önce paylaşılmış ne kadar doğru bilinmez umarım yeni bir haber bilgi çalma girişimi olmamıştır.Btcturk kısa sürede açıklama yapacaktır  diye düşünüyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Pages: « 1 ... 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 [215] 216 217 »
  Print  

Jump to: