Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:38:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Litecoin alım satım en hızlı yol nedir  (Read 724 times)
Kafto (OP)
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
December 03, 2017, 11:19:05 AM

En hızlı alım satım yolu shapeshift falan ne kayıt gerektiriyor ne de başka bişey aradaki farkta çok az sanırım. Ama litecoin alıp ne yapacaksın allah aşkına kaç dolar olmuş zaten

ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz ne alabilirim şu anda ??
lordofthecoin
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
December 03, 2017, 11:47:45 AM

Ben koinim.com dan aldım. Fakat al-sat için girmedim. Zaten düşük mebla aldım. Wallet a atıp, 1-2 yıl bekleyeceğim. Site oldukça basit.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 03, 2017, 01:54:28 PM

koinim'de 11 tl olduğu zamanı hatırladım çok değil.. geçen sene.. o kadar saçma sapan yatırım yaptık ki %10unu buna yatırsaymışım ev alırmışım:)

AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 03, 2017, 02:33:35 PM

Türk borsalarından bırak trade yapmayı hesap dahi açma..Seni zarar ettirmek için her türlü şeytanlığı yaparlar. Para kazanmak için Sihirbaz olman gerekli.
Btc yada ltc dışarda yükselir içerde hiç yükseltmezler..Dışarda düşer Burda yine düşürmezler.Bir türlü ne piyasaya girebilirsin ne de çıkabilirsin..Baktılar birileri 1 ay beklemiş 3-5 kuruş birşey kazanacak olmadı sistemi kapatırlar..Kendi elindeki malları yüksek fiyattan boşaltırlar sana sattırmazlar..
Dışarda tanıdığın vardır ona dışardan btc aldırır burda satıp arbitaj yapmak istersin,senin btc fiyat düşene kadar asla hesaba geçmez.Dünyanın komisyonunu alırlar düzgün hizmet vermezler..Sorarsan piyasa kendi kendine hareket ediyor derler hep..Anasını satıyım bütün dünyada sadece bizim borsalarmı hep ters tepki verir arkadaş..
Bu ülkede neye elini atsan asla kazandırmazlar..O yüzden tl ye denk birşey çıkana kadar beklemeni öneririm..Bu iş sadece yurtdışı borsalarla yapılır..
Digilira olayıda efsaneye döndü ama umarım başarılı olur..
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 03, 2017, 04:47:00 PM

koinim'de 11 tl olduğu zamanı hatırladım çok değil.. geçen sene.. o kadar saçma sapan yatırım yaptık ki %10unu buna yatırsaymışım ev alırmışım:)
geçen sene çöp alsan bile şimdiye ev alırdın hocam. mart nisan aylarında bütün coinler en az 10x yaptı hocam. litecoinde bunlardan biriydi.
Kafto (OP)
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
December 04, 2017, 12:45:30 PM

Koineks'ten al oradan Litecoin ile beraber Ethereum, DogeCoin, DASH ve BTC'yi kolaylıkla alabilirsin. Çok yüklü bir mebla almıyacaksan yabancı borsalarla uğraşma zaten Bittrex türk kullanıcılara sorun çıkardı, Polo pumpçı diğerlerinin de ne yapacağı belli olmaz. Türkiyedeki borsalar iyidir.

Çok yüklü değil haftada 50 100 lira kaldırsam yeter bana. Biraz da iş olsun diye yapacağım zaten. O yüzden yabancı borsalara girmek istemiyorum.eyvallah.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: