Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:00:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Electroneum ETN Mining ve pool arayışı  (Read 3280 times)
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
December 09, 2017, 11:53:36 PM

arkadaşlar pool.electroneum.space sitesine geçmenizi tavsiye ederim. 1950-1980 h/s oranında 45 dakikada 9,3 etn geldi. bilgileri sağlıklı gibi. yarın akşama kadar belli olur günlük gelen etn

Arada çökmesi olmasa çok güzel yer. saatte 4-6 tane block buluyor.

1715115601
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715115601
Reply with quote  #2

1715115601
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715115601
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715115601
Reply with quote  #2

1715115601
Report to moderator
skynetcoin
Newbie
*

Activity: 61
Merit: 0

View Profile
December 10, 2017, 08:48:09 AM

arkadaşlar pool.electroneum.space sitesine geçmenizi tavsiye ederim. 1950-1980 h/s oranında 45 dakikada 9,3 etn geldi. bilgileri sağlıklı gibi. yarın akşama kadar belli olur günlük gelen etn

Arada çökmesi olmasa çok güzel yer. saatte 4-6 tane block buluyor.

ben bunların havuzunda bir türlü mining yapamadım. claymore 10.2 denedim aynen kendi dedikleri gibi girdim bat dosyasına ama çalıştırınca unknown parameters deyip program durdu. cofig dosyasına da aynen NsGpuCNMiner -o stratum+tcp://pool.electroneum.space:3333 -u YOUR_WALLET_ADDRESS -p x kendi cüzdan adresimi girdim yine aynı şey.
skynetcoin
Newbie
*

View Profile
December 10, 2017, 09:07:30 AM

bu havuzda hangisiyle kazım yapıyorsun. kullandığın minerın bat dosyası ve config dosyası parametrelerini paylaşırsan çok sevinirim. ben claymore denedim olmadı. xmr de nasıl ayarlanır bilmiyorum
rambetiko
Member
**

Activity: 188
Merit: 10

View Profile
December 10, 2017, 01:29:07 PM

bu havuzda hangisiyle kazım yapıyorsun. kullandığın minerın bat dosyası ve config dosyası parametrelerini paylaşırsan çok sevinirim. ben claymore denedim olmadı. xmr de nasıl ayarlanır bilmiyorum

bende 1 adet vega 64 var. xmr stak amd ile kazıyorum
config.txt dosyası ilgili kısmı şu şekilde

"gpu_thread_num" : 2,

"gpu_threads_conf" : [
    { "index" : 0, "intensity" : 2016, "worksize" : 8, "affine_to_cpu" : false },
       { "index" : 0, "intensity" : 1800, "worksize" : 8, "affine_to_cpu" : false },
],

eğer 2 adet olsaydı;
    { "index" : 1, "intensity" : 2016, "worksize" : 8, "affine_to_cpu" : false },
       { "index" : 1, "intensity" : 1800, "worksize" : 8, "affine_to_cpu" : false },

kısmı da eklenecekti ve thread 4 olacaktı.

"pool_address" : "pool.electroneum.space:7777",
"wallet_address" : "cüzdan adresiniz. borsa cüzdanı olmayacak.",
"pool_password" : "x",

yalnız arkadaşlar zorluk yine fena arttı. karı gören hemen buna dalıyor. güçlü olanlar malı götürüyor

şimdi bu poolda 01.57 de kazmaya başladım. ağaşıdaki saatlerde kazdıklarım geldi. en sonraki ödemeden sonra 8,99 etn geldi. günlük kazılan sayısı çok çok düştü. toplamda 89.98 MH hash göndermişim. karşılığında 41,99 ETN geldi. hesaplamalar sizde nasıl?

10.12.2017 03:06:39   11.00   ETN
10.12.2017 07:06:47   11.00   ETN
10.12.2017 12:07:03   10.00   ETN

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
December 10, 2017, 01:30:18 PM

Geçen hafta kazançlıydı şuan hiç kazançlı değil, hemde borsaya atamadığımız saçma bir coini kazmaktansa ethereum kazmaya devam ederim hiç olmazsa ilerde 1000 doları geçecek

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 10, 2017, 02:13:18 PM

Geçen hafta kazançlıydı şuan hiç kazançlı değil, hemde borsaya atamadığımız saçma bir coini kazmaktansa ethereum kazmaya devam ederim hiç olmazsa ilerde 1000 doları geçecek

Işığı gören geliyor. 60 Mh/s civarında olan Hash rate şimdi 200 üzerinde. Kazanç bayağı düştü şimdi. Ama uzun sürmez gene girenler çıkar. Şuanda kazan sat karlı. Hala daha piyasa da olan en karlı coin.

Vega 64 ile ETH 44 Mh/s alınabiliyor. Oda günlük 3.13 Dolar kazanç ediyor. Elektirik ve Pool fee 0 tutarak hesap yaptım.
Vega 64 ile ETN 2 Kh/s alınabiliyor. Oda günlük 12.10 Dolar kazanç ediyor. yarısını aldığınızı var sayın oda 6 dolar ediyor.
Vega 64 ile XMR 2 Kh/s alınabiliyor. Oda günlük 5.31 Dolar kazanç ediyor.

Whattomine da alınan değerler bunlar. Hepsinde düşmeler muhakkak oluyor. Neresinden bakarsanız bakın ETN En karlı...

ETH kazıp 2000 dolar olmasını beklerseniz hemen hemen aynı kazanç denk geliyor...

ETN'ye en yakın kar yine XMR'de var. Eğer ETN güvenilir değil diyorsanız kral gibi XMR var. ETH ile ne kadar bekleyeceksiniz ki 1000 dolar olsunda kar iki kat olsun... Bir de ETH kazmak için minimum %30 fazla elektirik kullanmak zorundasın.

ETH her borsa da varda ne oluyor. Doğru dürüst transfer yapılamıyor...

Cryptotic
Full Member

Activity: 398
Merit: 101

View Profile
December 10, 2017, 02:59:01 PM

Zorluk yine arttı galiba, whattomine vega64e 5.63 dolara indi, nerdeyse moneroyla aynı.
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 10, 2017, 03:12:39 PM

Zorluk yine arttı galiba, whattomine vega64e 5.63 dolara indi, nerdeyse moneroyla aynı.

Evet, Dün geceden beri bayağı arttı. iki, üç gün önce 5-6 civarında olan zorluk seviyesi, 14 seviyesini zorladı. Ağ sabaha göre biraz daha iyi şimdi. 20-30 Mh/s civarında çıkan oldu. 12 seviyelerine yaklaşıyor. 8-10 arasında bir zorluk seviyesi ve bu fiyat ile bayağı güzel kazandırıyor.

Cryptotic
Full Member

Activity: 398
Merit: 101

View Profile
December 10, 2017, 03:40:31 PM

Birkaç gün sonra online cüzdanlardaki kilit kalkıcak, piyasaya milyonlarca ETN giricek.
Muhtemelen çok büyük dump yiyicek, ona göre önleminizi alın.(YTD)
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 10, 2017, 03:42:59 PM

Birkaç gün sonra online cüzdanlardaki kilit kalkıcak, piyasaya milyonlarca ETN giricek.
Muhtemelen çok büyük dump yiyicek, ona göre önleminizi alın.(YTD)

Aynen öyle. Hafta ortası diye duyurdular. Ben kazandıklarımın hepsini BTC yaptım. fiyat düştüğünde tekrardan etn almak üzere bekliyorum.

DUNC4N
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
December 10, 2017, 03:44:57 PM

btcye nasıl dönüyorsunuz şu an sadece cryptopia da yapılabiliyor ordada cüzdanlara erişim yok diye biliyorum. siz kazımları nanopool üzerinden cryptopia yamı kazıyorsunuz.
etn web wallete mining yapıyorsunuz, daha sonra crytodaki cüzdana transfer yapıyorsunuz. orada da alış satış işlemleri yapılıyor

arkadaşlar şimdi haftayaki etnnin yapacağı işlem fiyatı düşürür mü yükseltir mi?
bu etn web wallet olayı tam olarak nedir bende denemelik 40-50 tane kazdım ama borsa cuzdanı ekledıgım icin bosa gitti sanırım
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 10, 2017, 03:53:48 PM

btcye nasıl dönüyorsunuz şu an sadece cryptopia da yapılabiliyor ordada cüzdanlara erişim yok diye biliyorum. siz kazımları nanopool üzerinden cryptopia yamı kazıyorsunuz.
etn web wallete mining yapıyorsunuz, daha sonra crytodaki cüzdana transfer yapıyorsunuz. orada da alış satış işlemleri yapılıyor

arkadaşlar şimdi haftayaki etnnin yapacağı işlem fiyatı düşürür mü yükseltir mi?
bu etn web wallet olayı tam olarak nedir bende denemelik 40-50 tane kazdım ama borsa cuzdanı ekledıgım icin bosa gitti sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=e_6Xug0VTFk

https://www.youtube.com/watch?v=P9lvjiCNkQU

Bu iki video dan fikir alabilirsin.

rambetiko
Member
**

View Profile
December 10, 2017, 10:46:56 PM

arkadaşalr vega 64 ile 1 günde tam olarak 80 etn üretiliyor. hız 1,8-1,95 kh/s arasında. ya poollarda sıkıntı var ya da hesaplamalar yanlış. son zorluk seviyesini girince günlük 96 etn üretilmesi lazım. o zaman pool %15 kesinti yapıyor anlamıy çıkıyor. bir yerde sıkıntı var
skynetcoin
Newbie
*

View Profile
December 10, 2017, 10:50:29 PM

arkadaşalr vega 64 ile 1 günde tam olarak 80 etn üretiliyor. hız 1,8-1,95 kh/s arasında. ya poollarda sıkıntı var ya da hesaplamalar yanlış

hangi poolda üretiyorsun ??
rambetiko
Member
**

View Profile
December 10, 2017, 10:52:26 PM

arkadaşalr vega 64 ile 1 günde tam olarak 80 etn üretiliyor. hız 1,8-1,95 kh/s arasında. ya poollarda sıkıntı var ya da hesaplamalar yanlış

http://www.electroneum.space sitesinde. şimdi bu poolu bıraksam işlenmeyen hash da işlenecek o zaman net rakam çıkar galiba. nanopoola geçmek istiyorum ancak onun da 1000 sınırı var. o düşündürüyor beni. şu etnler serbest kalınca piyasa fiyatı ortaya çıkacak galiba
skynetcoin
Newbie
*

View Profile
December 10, 2017, 11:05:25 PM

http://www.electroneum.space sitesinde. şimdi bu poolu bıraksam işlenmeyen hash da işlenecek o zaman net rakam çıkar galiba. nanopoola geçmek istiyorum ancak onun da 1000 sınırı var. o düşündürüyor beni. şu etnler serbest kalınca piyasa fiyatı ortaya çıkacak galiba

bende space'de üretiyorum. zaten başka adam akıllı pool yok şimdilik. inan çoğunu denedim. ortalama 1000 H/s ile kazıyorum şimdilik balance da  5.25 ETN var. kaç saattir dersen sanırım 5-6 saat oldu.
nanopool'un üretimi bundan daha iyi ama 1000 çok üst bir limit. hadi kazım gücüm 4 kh/s falan olsa neyse ama bu benim hızda o havuza girmek riskli. çünkü zorluk artar ürettiğinle kalırsın öyle.
ama özellikle fairpool'dan uzak durmak lazım. herifler 12 saatlik üretimimde balance 0.38 olarak verdiler. yok neymiş orada kalıp devam edersem artacakmış. yürüsün gitsinler resmen hırsızlar
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 10, 2017, 11:09:26 PM

bende space'de üretiyorum. zaten başka adam akıllı pool yok şimdilik. inan çoğunu denedim. ortalama 1000 H/s ile kazıyorum şimdilik balance da  5.25 ETN var. kaç saattir dersen sanırım 5-6 saat oldu.
nanopool'un üretimi bundan daha iyi ama 1000 çok üst bir limit. hadi kazım gücüm 4 kh/s falan olsa neyse ama bu benim hızda o havuza girmek riskli. çünkü zorluk artar ürettiğinle kalırsın öyle.
ama özellikle fairpool'dan uzak durmak lazım. herifler 12 saatlik üretimimde balance 0.38 olarak verdiler. yok neymiş orada kalıp devam edersem artacakmış. yürüsün gitsinler resmen hırsızlar

Space ve nanopool güzel. ikisinin de verdikleri hemen hemen aynı. çok yakın rakamlar. Hashrate yüksek ise nanopool da güzel olur. ETN havuzların hepsi fazla mı kesiyor yoksa başka birşey mi var ondan da emin değilim.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 11, 2017, 03:10:30 PM

Arkadaşlar space,suprnova denesim çok kötü olduğundan electromine.fr ye geçtim. 3 gündür iyi gidiyordu ama şu an hızım 3.7 olmasına rağmen sabahtan beri 1.8-2.0 arası gösterip duruyor. Görsel bir bug mu acaba diyeceğim ama sabahtır 10 etn kazmadı daha.
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 11, 2017, 03:47:55 PM

Arkadaşlar space,suprnova denesim çok kötü olduğundan electromine.fr ye geçtim. 3 gündür iyi gidiyordu ama şu an hızım 3.7 olmasına rağmen sabahtan beri 1.8-2.0 arası gösterip duruyor. Görsel bir bug mu acaba diyeceğim ama sabahtır 10 etn kazmadı daha.

FR ile ben bir süre kazdım. Ama oradan hiç memnun kalmadım. nanopool şuanda en büyük havuz konumunda. Toplam ağın %65 kadarı orada. space de ise %15.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 11, 2017, 05:41:29 PM

FR ile ben bir süre kazdım. Ama oradan hiç memnun kalmadım. nanopool şuanda en büyük havuz konumunda. Toplam ağın %65 kadarı orada. space de ise %15.

Nanopoolda 2 saattir kazıyorum. 3.7 hs ile 2 saatte 5 tane kazmış. Tabi 6 saat sonra ak koyun kara koyun belli olur ama min 500 etn biraz fazla olmuş. Hiç zorluk artmasa 10 gün sürecek
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: