Bitcoin Forum
June 24, 2024, 01:35:42 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: EVi ARABAYI SATIP BITCOIN’E BASAN HOLLANDALI AİLE  (Read 2242 times)
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 06, 2018, 11:59:24 PM

Valla bu hollandalı aileye çok özeniyorum, adamlar sağlam yatırım yaptılar, risk aldılar mükafatı da güzel oldu. helal olsun diyorum. akıllı adamlarmış. vesselam,
wanhun
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
March 07, 2018, 12:43:17 AM

Ne büyük cesaret arkadaş anlamıyorum. Ben böyle bir şeye hayatta cesaret edemezdim. Çocuklarımın sokakta kalmasından korkardım öncelikle bir de hanımın dilinden kurtulamazdım Cheesy Cheesy
btrice7
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 07, 2018, 07:24:50 AM

garantisi yok ki arkadaş, ya tam tersi olursa?o zaman ne yapacaksınız?hiçbir şey için bu kadar büyük bir risk almaya değmez..
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
March 07, 2018, 07:57:30 AM

Bence oldukca riskli bir hareket yapilmamasi gereken bir yatirim sekli diyorum.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
March 07, 2018, 09:30:48 AM

Yatirimda riski aza indirmek istiyorsaniz ve sonuc ne olursa olsun uzulmek istemiyorsaniz kesinlikle kucuk miktarlarla bu ise girin yani sizi uzmeyecek rakamlar.
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 07, 2018, 10:28:31 AM

Insanlari bu tarz yatirimlar yapmak icin gaza getirmek amacli yapilmis bir haber bence. Bu tarz seylerle gaza gelip riskli yatirimlar yapmak insanlari sonuclariyla daha kotu hale sokabilir.
dikistutmazsabri
Member
**

Activity: 279

View Profile
March 07, 2018, 07:51:16 PM

dayı olayı yanlış anlamış sanırım hayatını etkileyecek derecede neden riske girersin ki evi arabayı satıp çoluğu çocuğu açıkta bırakmak o parayı istediğin kadar katla değmez yani bu eziyete barı derme çatma bir ev alaydın hiç olmazsa

madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
March 10, 2018, 11:25:11 PM

her şeyi satmanın anlamı olmaz elde yatırım için kullanılacak para ile mantıklı yatırım akıllı strateji iyi inceleme ve doğru karara trafiğinde iyi yatırımlar yapılabilir. fazlası beni gerer stres yapar.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
March 11, 2018, 03:11:01 PM

Evi arabayı satma olayı globalde de popüler başlık, bu aralar herşeyi satan bitcoin alayım diyor aman ha tüm para ile değil bir kısmı ile satın alın. Riski dağıtmak adına yatırım sepeti geniş tutulmalı.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 11, 2018, 04:31:32 PM

Ben artık bu ailenin Bitcoinlerini ne zaman bozdurduğunu merak etmeye başladım doğrusu. Büyük düşüşte Bitcoinlerini sattılar mı? Sattılarsa yeniden geri aldılar mı? Zararda olmadıklarını biliyoruz, çünkü haberin yapıldığı tarihlerde Bitcoin çok daha ucuz. Halen yatırımlarının tamamını Bitcoinde tutup tutmadıklarını bilmek isterdim.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
March 11, 2018, 08:11:48 PM

Ben artık bu ailenin Bitcoinlerini ne zaman bozdurduğunu merak etmeye başladım doğrusu. Büyük düşüşte Bitcoinlerini sattılar mı? Sattılarsa yeniden geri aldılar mı? Zararda olmadıklarını biliyoruz, çünkü haberin yapıldığı tarihlerde Bitcoin çok daha ucuz. Halen yatırımlarının tamamını Bitcoinde tutup tutmadıklarını bilmek isterdim.
Bunun cevabını ben de merak ediyorum açıkçası. Tamam yüklü miktarda bitcoin almışlar da ne kadar karla sattılar veya sattılar mı yoksa hala duruyor mu ellerinde ? Panikleyip btc düşünce sattılarsa kötü durumdalar demektir.
headache1327
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 11, 2018, 10:49:18 PM

bence her şeyi satan ve bitcoin alan 2018 başındaki ortama takılmadan beklemeye devam etmiştir zaten iyi bir kazanç varken devamını bekler, avrupalılar ilginç ve soğukkanlı, biz sıcak kanlı ve sabırsızız.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
March 12, 2018, 01:35:16 PM

Bu kadar da gözü kara olup büyük risk almaya değmez diye düşünüyorum. Gerçi bu memlekette yaşamamız bile tesadüfi ama insanın temel ihtiyaçları için ayırdığı parayı bu denli riskli bir iş için ayırması bizim gibi sosyoekonomik düzeyi aşağıda olan insanlar için çok garipsenecek olması da doğal bir durum.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 12, 2018, 06:11:29 PM

Bu hollandalı ailenin ilk haberi çıktığı günü dün gibi hatılıyorum, fakat hollandanın getirdiği bazı düzenlemelerden dolayı başları ağrıyacak gibi,
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
March 12, 2018, 07:55:35 PM

Şuanlar kadar risk almayı ve kendimize güvenmeyi bilsek zaten ülke olarakda çok iyi yerlerde olurduk bakalım zamanla tabi böyle şeyler bizde duyacağız ama hep zamana bıraktığımız için kaybediyoruz.

TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
March 12, 2018, 09:49:27 PM

yatırım bir inanç meselesi aslında ve de kimsenin bir başka tercihini sorgulayamaz bu insanlar bitcoinin doğru yatırım aracı olduğuna inanarak tüm malvarlığından vazgeçip btcye yatırmış
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
March 13, 2018, 08:50:58 AM

Bu hollandalı aile şu anda ne yapıyor belli mi, yani milyarder oldular mı ?
BitCoinsForGold
Full Member

Activity: 182

View Profile
March 14, 2018, 01:48:58 PM

Şuanlar kadar risk almayı ve kendimize güvenmeyi bilsek zaten ülke olarakda çok iyi yerlerde olurduk bakalım zamanla tabi böyle şeyler bizde duyacağız ama hep zamana bıraktığımız için kaybediyoruz.

2017 2. dönemde risk alan tamamen yatırım yapan ve süre dolduğunda çıkmayı bilen Hollandalı aile gibi kar etti, akıllı yatırım yaptı. Ben şahsen risk almayı isterim ve yapıyorum, çünkü uzun vadeli düşünen biriyim. Ama tamamen gözü kapalı bir vaziyette her şeyi riske atmayı düşünmem, ortalama hareket yapılırsa kazanç ta kayıp ta fazla etkilemez.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: