Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:55:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Okulu Uzatmak  (Read 1055 times)
Aiwenor
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
December 05, 2017, 01:57:35 PM

Çok çok uzatıp harika iş bulanlar var. Merak etme
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
December 05, 2017, 02:01:55 PM

Üniversitede son senemin son döneminde öyle bir korkuyla yüz yüze gelmiş ve tek ders sınavında neyseki durumu kurtarmıştım, zaman geçirebildiğin aktiviteler varsa mezun olmaya çok da bakma zaten. Hayatını yaşa, para ne de olsa gelir bu forumdan yararlanırsan elbette  Cheesy
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
December 05, 2017, 10:29:00 PM

maşallah 7 sene mi..hangi bölüm bu? umarım tıp ya da genetik mühendisliği falandır...ben 6 sene okudum ve üniversite okuduğuma pişmanım..programlama dillerine devam etseydim bitcoin ile daha erken tanışacağıma emindim.ve şimdi başka yerlerde olurdum...bu ülkede üniversiteler gençleri oyalama yerine dönmüş...

birkaç marka devlet üniversitesi hariç
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 05, 2017, 10:50:54 PM

bence erkenden bitirmek en iyisi herkesin kendine göre düşüncesi var tabi ben hiç ara vermeden 4 senede bitirdim. hayata ne kadar erken atılırsan o kadar iyi bana göre bunu ilerde kendinizde anlayabilirsiniz

ST39
Member
**

Activity: 167
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 05:05:38 AM

Senin işin zor kardeşim ben senin yerinde olsam hemen aileme söylerim işler daha çok karışmadan .....zaman geçtikçe daha zor olur..
os.dutronc66ym58
Member
**

Activity: 78

View Profile
December 06, 2017, 05:51:57 AM

bir sene uzatmak dunyanin sonu degil ama bosvermislik yapip devamini getirme, bu bir senelik kaybini da en iyi sekilde mesleginle ilgili kurslar seminerler yada part time is gibi degerlendirmeye bak. Aylakliga bir baslarsan 2-3 sene uzatmaman mumkun degil.Sonrada hevesin kalmaz.
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 06, 2017, 09:15:36 AM

Üniversite gibisi var mı ya. Uzatın ne olacak ben de uzatmıştım zamanında Cheesy İş hayatına atılınca daha mutsuz olacaksınız şuan okulu bir iki sene uzatmak bile o kadar mutsuz etmez. Hayatın tadını çıkarın öğrencilik güzel.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
December 06, 2017, 11:48:03 AM

Tek derdin okulu uzatmak olsun , okulu bitirince sanki ne olacak ülkemizde cat diye ise girme durumu olmadığı için keyfine bak üzülme ama unutma o yıllar tekrar gelmez .
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 06, 2017, 12:26:22 PM

benim 12 yıl oldu hala bitmedi. önceden önemsemezdim nasıl olsa çalışıyorum kendi bölümümle alakalı iş yapıyorum diye rahatattım. sonra askerlik çıktı baya gerildim tutuştum. uzun dönem askerlik yapmak vardı işin ucunda. neyse onu da bir şekilde hallettik. derken bir süre de öyle gitti.
ardından mevcut işimi yapmak zorladı. setlerde çalışmak ve uzun süren işsizlik zamanları.
başka çözüm bulmam gerekti. ve okul her daim önüme engel çıkarttı. o kadar tecrüben olsun, hatta okuldaki o akademisyen bozuntularından daha çok şey bilsen bile o diploma denen kağıt parçasının önemini anladım.
bir yerde okul, bildiklerine tecrübelerine bir etiket değeri katıyor.
bitirmeye karar verdim. birinci dönem 5 ikinci dönem 15 ders artı bitirme tezi.
biter mi bilmiyorum ama en azından niyet ettim bir kere.
bence uzatmayın bir şekilde halledin arkıdeşler:))
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
December 06, 2017, 12:26:48 PM

;)bende aynı dertten müzdaribim

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
Death Note
Member
**

Activity: 98

The future is your Genome

View Profile
December 06, 2017, 12:41:23 PM

erken bitirene madalya takmıyorlar reyis. rahatına bak.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
December 06, 2017, 01:28:38 PM

keyfine bak hocam Smiley ilerde bu zamanları hatırladığında keşke daha da uzatsaymışım diye söylenirken bulacaksın kendini. iş hayatına ne kadar geç atılırsan ne kadar geç sorumluluk sahibi olursan o kadar iyi.
tabi belli bir yaştan sonra bazı şeylerde gerçekten zor gelir bu da bil Smiley
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
December 06, 2017, 02:25:22 PM

Ne kadar erken okadar iyi ama insan o seneleri o rahatlığı unutuyor bee üniversite hayatı çok güzel Cheesy en azından benim için öyleydi.

berisha
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
December 06, 2017, 02:48:29 PM

Ben hiç uzatmadan 4 senede bitirdim bölümümü. Keşke uzatsaydım diyorum şu an kafayı takma bence  Smiley
The Fulcrum
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
December 06, 2017, 03:04:40 PM

tabiki hiç uzatmadan bitirmek en iyisi ama madem uzamış okulun yapacak birşey yok bu sene mutlaka bitirmeye bak
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
December 06, 2017, 03:14:16 PM

Türkiyenin okuyan nufusa ihtiyaci var dostum aynen devam et 👍

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 06, 2017, 03:34:12 PM

eğitim politikasının acilen değiştirilmesi lazım sizin için söylemiyorum ama okumayacak adamı zorla okutmaya çalışmanın manası yok.
bırakın adam meslek örensin hoşuna giden işler yapsın sanat filan icra etsin ama okumasın.
Death Note
Member
**

Activity: 98

The future is your Genome

View Profile
December 06, 2017, 11:24:50 PM

Büyük şehirde okuyorsan ve maddi açıdan çok büyük bir sıkıntın yoksa okuduğun üniversiteyi uzatmanın çok büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Grin

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
December 06, 2017, 11:36:01 PM

Evet okulumu 1 sene daha uzatmış bulunuyorum. Yani hazırlık dahil 7 senede bitirmiş olacağım en kötüsüde ailem henüz bilmiyor. Düşünceler uyutmuyor geceleri Sad
Benimde 1 sene uzadı dostum, İnsan ister istemez strese giriyor ben aileme bu durumu diyinceye kadar geçmemişti.
Gec uykularıma giriyordu bence sende artık söylemelisin
Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 07, 2017, 12:20:02 AM

1 yıl dediğiniz nedir ki senin canın sağolsun farzet ki bir yıl geç kazandın üniversiteyi hiçbir şey değişmiyor yani bir yıl geç başlayınca hayata.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: