Bitcoin Forum
March 29, 2024, 11:59:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 ... 207 »
  Print  
Author Topic: Hrvatski (Croatian)  (Read 355966 times)
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 20, 2014, 06:27:47 PM
 #2861

Jel zbilja? Nije onda kao sa dohodkom, recimo, ducana. Ono 230000 kuna godisnje?
Jel ti zivis u RH?
1711713589
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711713589

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711713589
Reply with quote  #2

1711713589
Report to moderator
1711713589
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711713589

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711713589
Reply with quote  #2

1711713589
Report to moderator
1711713589
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711713589

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711713589
Reply with quote  #2

1711713589
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711713589
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711713589

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711713589
Reply with quote  #2

1711713589
Report to moderator
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
June 20, 2014, 07:24:01 PM
 #2862

Jel zbilja? Nije onda kao sa dohodkom, recimo, ducana. Ono 230000 kuna godisnje?
Jel ti zivis u RH?
u Hrvatskoj ne postoji porez na kapitalne dobitke, niti porez na kamate(ne brkati sa porezom na kapitalnu dobit)
Kupija BTC,Investicisko zlato,aluminij,pšenicu na usa burzi,Cijeli microsoft i posli ga prodao i na razliku cijene trenutno u RH nema poreza na to.U zemljama u okruženju,EU, ima od prošle godine u USA za BTC isto ima.
Uglavnom ako te ko pita kupija si BTC 1999 godine za 1 miljon dolara i sad ga prodaješ.kupija si ga u Iraku ili afganistanu ja sam ga kupija u Somaliji.ako te pitaju dokaz reci žao mi je davno je to bilo a sigurno sam imao papire i vjerovatno trgovac negdje u Iraku ima to provedeno,morat če te to riješit diplomatskim putom sa irakom.zaboravija sam ime trgovca možda je abdulah a možda sini galeb ili nešto slično(ovo je moja sprdačina)

uglavnom morate imati priču di ste kupili BTC,i ne pričati ni jednu riječ van te priće zemlja kupovine van EU i USA.papire nemate jer ih i niste bili dužni čuvati 2009 a i prošla je zastara 3 godine.i ako poreznoj nešto treba ima diplomatske načine da to riješi(možeš mislit)
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
June 20, 2014, 07:50:32 PM
 #2863

Al ce me opet oderat za 250k po milijunu...  Sranje teze.

Mislim da nije bas PDV iznos, nego neki porez na profit mozda..al nije ni taj daleko...taj ti je nekih 20% mozda... Sta stvarno imas toliko para? Daj posalji...nadjemo se ispod mosta..ti meni bitcoine..ja tebi... (https://www.youtube.com/watch?v=RbMOxfum6zg) Cheesy

Ma samo ja pitam, da znam. Necu jos prodavat. Bilo je vec na 1200 dolara, bit ce i opet. A onda ce bit i jos vise.
Btw. u Bitcoinu sam od 2010, i nekoliko mjeseci sam bio mali developer za bitcoind, ali mi se to vise nije dalo. Mislim, nema love u open-sourceu. Majnao sam dosta vremena, puno coina sam imao, prodao jos vise prerano. Sad sam tu negdje, skupljam s ovim potpisom neku sicu, to ce vrijedit dosta u slijedecih par godina. A preostale coine cuvam, da mi osiguraju stan i donekle bezbrizan zivot u nekoj drugoj drzavi.

fun-fact: bitcoin-qt je u ranim verzijama majnao BTC sa CPU dok je bio upaljen i to se nije moglo blokirat. Zapravo je tjerao ljude da prave novce Cheesy
Prazyd di si ti u Srbiji ti tada imaš porez na kapitalnu dobit to jest razliku od kupovne i prodajne cijene BTC a pošto nemaš dokaz o kupovini BTC znači da si ga dobija đabe i porez je na cijeli iznos.ne znam koja je stopa
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 20, 2014, 07:53:52 PM
 #2864

Al ce me opet oderat za 250k po milijunu...  Sranje teze.

Mislim da nije bas PDV iznos, nego neki porez na profit mozda..al nije ni taj daleko...taj ti je nekih 20% mozda... Sta stvarno imas toliko para? Daj posalji...nadjemo se ispod mosta..ti meni bitcoine..ja tebi... (https://www.youtube.com/watch?v=RbMOxfum6zg) Cheesy

Ma samo ja pitam, da znam. Necu jos prodavat. Bilo je vec na 1200 dolara, bit ce i opet. A onda ce bit i jos vise.
Btw. u Bitcoinu sam od 2010, i nekoliko mjeseci sam bio mali developer za bitcoind, ali mi se to vise nije dalo. Mislim, nema love u open-sourceu. Majnao sam dosta vremena, puno coina sam imao, prodao jos vise prerano. Sad sam tu negdje, skupljam s ovim potpisom neku sicu, to ce vrijedit dosta u slijedecih par godina. A preostale coine cuvam, da mi osiguraju stan i donekle bezbrizan zivot u nekoj drugoj drzavi.

fun-fact: bitcoin-qt je u ranim verzijama majnao BTC sa CPU dok je bio upaljen i to se nije moglo blokirat. Zapravo je tjerao ljude da prave novce Cheesy
Prazyd di si ti u Srbiji ti tada imaš porez na kapitalnu dobit to jest razliku od kupovne i prodajne cijene BTC a pošto nemaš dokaz o kupovini BTC znači da si ga dobija đabe i porez je na cijeli iznos.ne znam koja je stopa

Iz Hrvatske sam. Hvala na poduljem odgovori. Cini se da sam onda bez brige. Pravdat cemo se na MtGox. U Japanu je, i propali su. Dis bolje Grin
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 20, 2014, 07:55:14 PM
 #2865

Jel itko ovdje iskesirao vise od par milijuna kuna od Bitcoina? Kako pravdate porijeklo imovine, te kakav porez placate?
Do 100k kuna nece te ni pogledat. Pa podjeli na mamu, tatu, tetku, brata i to... preko salju poreznoj po sluzbenoj duznosti.

Hodling since 2011.®
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 20, 2014, 08:09:43 PM
 #2866

Al ce me opet oderat za 250k po milijunu...  Sranje teze.

Mislim da nije bas PDV iznos, nego neki porez na profit mozda..al nije ni taj daleko...taj ti je nekih 20% mozda... Sta stvarno imas toliko para? Daj posalji...nadjemo se ispod mosta..ti meni bitcoine..ja tebi... (https://www.youtube.com/watch?v=RbMOxfum6zg) Cheesy

/cut

fun-fact: bitcoin-qt je u ranim verzijama majnao BTC sa CPU dok je bio upaljen i to se nije moglo blokirat. Zapravo je tjerao ljude da prave novce Cheesy

nebih rekao da si u pravu, koliko se ja sjecam bila je opcija "start mining" , tako da, ako nisi htio nisi niti minirao.
Mozda grijesim, ali prilicno sam siguran da je tako.

kada je rijec o izgubljenim btc-ima iz starih dana, mislim da ja prednjacim sa svojih 600+, vise se ni nesjecam koliko je tocno bilo.. znam da je faucet davao po 5 btc dnevno, i da sam mjenjao ip non stop da ih pokupim sto vise u danu Smiley
Nisi najjaci u dimljenju btc-a imas fx1tradera iz Bitkonana preko 1200 btc-a ja osobno preko 700 plus jedno 30 koji su u limbu mtgox-a, ima nas sretnika koji smo naletjeli rano na btc ali nismo mogli znati da lezimo na parama, jbg zivot tri kredita, stan, auto, dijete sve to kosta, hr placa sljakerska to nemoze sve pokrit. Srecom ostalo je nesto otplatili se krediti i sad samo plus.

Hodling since 2011.®
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
June 20, 2014, 08:30:16 PM
 #2867

Iz Hrvatske sam. Hvala na poduljem odgovori. Cini se da sam onda bez brige. Pravdat cemo se na MtGox. U Japanu je, i propali su. Dis bolje Grin
Samo imam i jednu lošu vijest.
Stručnjaci predlažu Vladi: Oporezujte kapital i imovinu
Zagreb, 20.06.2014.
Trošimo više nego što uspijemo uprihoditi. Pola proračuna odlazi na plaće i mirovine, a u to se ne dira. Oporezovati treba kapital i imovinu - kažu ekonomisti.
Ja imam ogromnu imovinu  radio platija poreze,platija PDV nešto uštedija i od te ušteđevine kupija imovinu,uvalila mi je i država dosta dionica na prevaru (stara devizna štednja)a poslije radila makinacije sa dionicama i dala kriminalcima upravljanje Sunčani hvar,brodospas,splitska plovidba kupija kuče,zemljišta,stanove i sad bi mi to oporezivala.očeš govno,Kupija sam jedrilicu od 41 stopu (na svoje ime i platija PDV od 25%)i sredit ču papire od jedne karipske države ako triba kupit ču tamo i kuču.gledat ču prodati svu imovinu u RH i pare prebacit u USA i u zlato i u trezor kupija bi i srebro ali di ču uskladištit te silne tone a imat ču problema i sa zlatom.
Stalne promjene poreznog sustava loše su  za privlačenje investitora,mislim kapital je jedan obični plašljivi zec.ma boli mene kurac za penzionere,branitelje,birokrate,političare ako im trebaju pare neka ga zarade.ali da otmu meni,vama krvavo zarađenu crkavicu taj film neče gledati.
Trenutno zbog naglih promjena poreza ja ne mogu prodati nekretnine i pobječi s parama odavde.Samo retardirana budala ili mazohista ulaže u RH
AngryGrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
June 20, 2014, 11:30:15 PM
 #2868

Quote
Quote from: AngryGrunt on June 19, 2014, 10:48:33 PM
Kupih si jos 38 mh/s na genesisu, ukupno imam ~48 mh/s .. valjda ce se isplatiti Wink

Koji coin to majnuje ? Jel mozes da mi das link da prostudiram to malo. Ne mogu da nadjem to genesis.

Moze i ref link ako imaju , sigurno cu kupiti bar nesto malo da vidim kako ide, posto mi se na pbmining vec isplatio ugovor.


Svaki dan neki novi icloud mining se pojavi za mesec dana ce biti kupi 1ghs za 0.0001 BTC. Stvarno ce biti jeftinije kupiti mining ugovor, a ne neki mining rig.



@micro
https://www.genesis-mining.com

nema ref linkova.. samo registriraj, kupi paket i peglaj.. ugl to funcionira na nacin da on minea najprofitabilniji altcoin i na kraju dana ga pretvara u btc.. nakon jos par dana cu ti dat izvjestaj kako je sa cca 48 mh/s ..


@azguard
meni je bolje ovaj servis nego da si nabavljam rig.. kad sracunas na godinu dana dok bi toliko mineao i struju i rih i sve.. jeftinije je ovako i jednostavnije..
azguard
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1001


Crypto-News.net: News from Crypto World


View Profile
June 21, 2014, 02:36:34 PM
 #2869

Quote
Quote from: azguard on June 20, 2014, 05:33:53 AM
Quote
Quote from: AngryGrunt on June 19, 2014, 10:48:33 PM
Kupih si jos 38 mh/s na genesisu, ukupno imam ~48 mh/s .. valjda ce se isplatiti Wink

Koji coin to majnuje ? Jel mozes da mi das link da prostudiram to malo. Ne mogu da nadjem to genesis.

Moze i ref link ako imaju , sigurno cu kupiti bar nesto malo da vidim kako ide, posto mi se na pbmining vec isplatio ugovor.


Svaki dan neki novi icloud mining se pojavi za mesec dana ce biti kupi 1ghs za 0.0001 BTC. Stvarno ce biti jeftinije kupiti mining ugovor, a ne neki mining rig.



@micro
https://www.genesis-mining.com

nema ref linkova.. samo registriraj, kupi paket i peglaj.. ugl to funcionira na nacin da on minea najprofitabilniji altcoin i na kraju dana ga pretvara u btc.. nakon jos par dana cu ti dat izvjestaj kako je sa cca 48 mh/s ..


@azguard
meni je bolje ovaj servis nego da si nabavljam rig.. kad sracunas na godinu dana dok bi toliko mineao i struju i rih i sve.. jeftinije je ovako i jednostavnije..

ajde kad postavis izvestaj da vidimo mozda i da probamo kako fercera



              ▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....





subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
June 21, 2014, 05:50:52 PM
 #2870

https://www.genesis-mining.com

meni je bolje ovaj servis nego da si nabavljam rig.. kad sracunas na godinu dana dok bi toliko mineao i struju i rih i sve.. jeftinije je ovako i jednostavnije..

"As of May 2014 we provide: LTC, Doge, Feathercoin, Auroracoin, Lottocoin and Megacoin."

Od tih coina tesko da ces vratiti ulozene pare. Prednost posjedovanja opreme lokalno je u tome sto mozes prebacivati hashrate kako ti se svidi, nema ogranicenja
kao u gornjem slucaju. Masovni profit se zaradjuje na nacin da pratis kada koji coin izlazi i ubacis se u kopanje medju prvima, dok je difficulty nizak. Kako se ekipa
ukljucuje tako skace i difficulty i cijena a posto si ti vec kopao i nakopao gomilu coina sve sto trebas uraditi je cekati da coin dodje na neki exchange i onda dump
ili svega ili recimo 50% coina. Ako mislis da je coin zaista nesto super onda ne moras dumpat nista sve dok cijena ne dodje na razinu da si ne samo isplatio opremu
vec i zaradio fine novce. Opremu onda mozes i prodati a ove ugovore sto imas koliko vidim ne mozes, kada isteknu to je bilo to - ako si u minusu ostajes u minusu.

Sa tih 48 MHash da imas kod sebe bi mogao napraviti kaos, pa mnogi altcoini nemaju ni u totalu toliko sto znaci minimum poduplavanje difficultija a kasnije i cijene.

theres nothing here. message me if you want to put something here.
AngryGrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
June 21, 2014, 07:16:30 PM
 #2871

Ja se cisto nadam da ce mi se isplatit tokom godinu dana.. mozda sam se malo zaletio, al vjerujem da ce oni to konstantno mijenjati pa da cu u totalu izaci dobro..
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 22, 2014, 06:53:11 AM
 #2872

Osobno nebi nikad iso u cloud mining. Radije bih majnao scamcoine na multipool.us i mijenjao iz za BTC direktno.
mladen00
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
June 22, 2014, 07:08:48 AM
 #2873

Iz Hrvatske sam. Hvala na poduljem odgovori. Cini se da sam onda bez brige. Pravdat cemo se na MtGox. U Japanu je, i propali su. Dis bolje Grin
Samo imam i jednu lošu vijest.
Stručnjaci predlažu Vladi: Oporezujte kapital i imovinu
Zagreb, 20.06.2014.
Trošimo više nego što uspijemo uprihoditi. Pola proračuna odlazi na plaće i mirovine, a u to se ne dira. Oporezovati treba kapital i imovinu - kažu ekonomisti.
Ja imam ogromnu imovinu  radio platija poreze,platija PDV nešto uštedija i od te ušteđevine kupija imovinu,uvalila mi je i država dosta dionica na prevaru (stara devizna štednja)a poslije radila makinacije sa dionicama i dala kriminalcima upravljanje Sunčani hvar,brodospas,splitska plovidba kupija kuče,zemljišta,stanove i sad bi mi to oporezivala.očeš govno,Kupija sam jedrilicu od 41 stopu (na svoje ime i platija PDV od 25%)i sredit ču papire od jedne karipske države ako triba kupit ču tamo i kuču.gledat ču prodati svu imovinu u RH i pare prebacit u USA i u zlato i u trezor kupija bi i srebro ali di ču uskladištit te silne tone a imat ču problema i sa zlatom.
Stalne promjene poreznog sustava loše su  za privlačenje investitora,mislim kapital je jedan obični plašljivi zec.ma boli mene kurac za penzionere,branitelje,birokrate,političare ako im trebaju pare neka ga zarade.ali da otmu meni,vama krvavo zarađenu crkavicu taj film neče gledati.
Trenutno zbog naglih promjena poreza ja ne mogu prodati nekretnine i pobječi s parama odavde.Samo retardirana budala ili mazohista ulaže u RH

ćisto sumnjam da naši imaju muda udarit porez na kapitalnu dobit. Merkelica će pozvat Milanovića i sve će se to smirit. Pogledajte koje pare lete iz Hrvatske... Tcom, Lidl, Kaufland etc

IOTA
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 22, 2014, 07:45:15 AM
 #2874

Iz Hrvatske sam. Hvala na poduljem odgovori. Cini se da sam onda bez brige. Pravdat cemo se na MtGox. U Japanu je, i propali su. Dis bolje Grin
Samo imam i jednu lošu vijest.
Stručnjaci predlažu Vladi: Oporezujte kapital i imovinu
Zagreb, 20.06.2014.
Trošimo više nego što uspijemo uprihoditi. Pola proračuna odlazi na plaće i mirovine, a u to se ne dira. Oporezovati treba kapital i imovinu - kažu ekonomisti.
Ja imam ogromnu imovinu  radio platija poreze,platija PDV nešto uštedija i od te ušteđevine kupija imovinu,uvalila mi je i država dosta dionica na prevaru (stara devizna štednja)a poslije radila makinacije sa dionicama i dala kriminalcima upravljanje Sunčani hvar,brodospas,splitska plovidba kupija kuče,zemljišta,stanove i sad bi mi to oporezivala.očeš govno,Kupija sam jedrilicu od 41 stopu (na svoje ime i platija PDV od 25%)i sredit ču papire od jedne karipske države ako triba kupit ču tamo i kuču.gledat ču prodati svu imovinu u RH i pare prebacit u USA i u zlato i u trezor kupija bi i srebro ali di ču uskladištit te silne tone a imat ču problema i sa zlatom.
Stalne promjene poreznog sustava loše su  za privlačenje investitora,mislim kapital je jedan obični plašljivi zec.ma boli mene kurac za penzionere,branitelje,birokrate,političare ako im trebaju pare neka ga zarade.ali da otmu meni,vama krvavo zarađenu crkavicu taj film neče gledati.
Trenutno zbog naglih promjena poreza ja ne mogu prodati nekretnine i pobječi s parama odavde.Samo retardirana budala ili mazohista ulaže u RH

ćisto sumnjam da naši imaju muda udarit porez na kapitalnu dobit. Merkelica će pozvat Milanovića i sve će se to smirit. Pogledajte koje pare lete iz Hrvatske... Tcom, Lidl, Kaufland etc

Zasto etc? Sto nebi bilo krace navesti firme koje nisu u stranom vlasnistvu?
Automehanicarska radnja "Jura", teta s placa Mirjana, vodoinstalater "Cjevko"....eto...

dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
June 22, 2014, 08:54:50 AM
 #2875

ćisto sumnjam da naši imaju muda udarit porez na kapitalnu dobit. Merkelica će pozvat Milanovića i sve će se to smirit. Pogledajte koje pare lete iz Hrvatske... Tcom, Lidl, Kaufland etc
Njima je več uveden porez na kapitalnu dobit i kapitalne dobitke upravnog menađmenta na opcije.znači oni plačaju
15% osim za dividende i udjele u dobiti na koje se porez po odbitku plaća po stopi od 12%.
20% na sve vrste usluga koje su plaćene osobama koje imaju sjedište ili mjesto stvarne uprave, odnosno nadzora poslovanja u državama, osim država članica Europske unije, u kojima je opća ili prosječna nominalna stopa oporezivanja dobiti niža od 12,5%, a država je objavljena u Popisu država koji donosi ministar financija.​
ima i porez na opcije dionica tim sam se bavio prije par mjeseci i vješto sam se dio dionica na ZSE riješio i kupija Tcom koje nose dobit tako da me više nije briga osim ako dionice ne skoče na 250 kn ali i tada ima 4000 dionica sunčanog hvara koje mi je država uvalila po 200 kn ili čak 250 i ne znam više a danas su 10 kuna tako da imam i gubitaka u stvarnosti u RH
Ja znam da je ovo teška materija i ja je na momente ne razumim.
mladen00
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
June 22, 2014, 09:03:50 AM
 #2876

Iz Hrvatske sam. Hvala na poduljem odgovori. Cini se da sam onda bez brige. Pravdat cemo se na MtGox. U Japanu je, i propali su. Dis bolje Grin
Samo imam i jednu lošu vijest.
Stručnjaci predlažu Vladi: Oporezujte kapital i imovinu
Zagreb, 20.06.2014.
Trošimo više nego što uspijemo uprihoditi. Pola proračuna odlazi na plaće i mirovine, a u to se ne dira. Oporezovati treba kapital i imovinu - kažu ekonomisti.
Ja imam ogromnu imovinu  radio platija poreze,platija PDV nešto uštedija i od te ušteđevine kupija imovinu,uvalila mi je i država dosta dionica na prevaru (stara devizna štednja)a poslije radila makinacije sa dionicama i dala kriminalcima upravljanje Sunčani hvar,brodospas,splitska plovidba kupija kuče,zemljišta,stanove i sad bi mi to oporezivala.očeš govno,Kupija sam jedrilicu od 41 stopu (na svoje ime i platija PDV od 25%)i sredit ču papire od jedne karipske države ako triba kupit ču tamo i kuču.gledat ču prodati svu imovinu u RH i pare prebacit u USA i u zlato i u trezor kupija bi i srebro ali di ču uskladištit te silne tone a imat ču problema i sa zlatom.
Stalne promjene poreznog sustava loše su  za privlačenje investitora,mislim kapital je jedan obični plašljivi zec.ma boli mene kurac za penzionere,branitelje,birokrate,političare ako im trebaju pare neka ga zarade.ali da otmu meni,vama krvavo zarađenu crkavicu taj film neče gledati.
Trenutno zbog naglih promjena poreza ja ne mogu prodati nekretnine i pobječi s parama odavde.Samo retardirana budala ili mazohista ulaže u RH

ćisto sumnjam da naši imaju muda udarit porez na kapitalnu dobit. Merkelica će pozvat Milanovića i sve će se to smirit. Pogledajte koje pare lete iz Hrvatske... Tcom, Lidl, Kaufland etc

Zasto etc? Sto nebi bilo krace navesti firme koje nisu u stranom vlasnistvu?
Automehanicarska radnja "Jura", teta s placa Mirjana, vodoinstalater "Cjevko"....eto...

haha

točno, imaš pravo.
A dosta ih je kamionđija tipa Luka Rajić i slični banditi.
Ako će nešto ovi i uvodit to će biti udar na plaće i stambenu štednju, drugo nesmiju.
Socijaldemokrati, moš si mislit. Nemaju muda uvesti zakon tipa da moraš dio dobiti uložit nazad u gospodarstvo

IOTA
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 22, 2014, 09:08:48 AM
 #2877

ćisto sumnjam da naši imaju muda udarit porez na kapitalnu dobit. Merkelica će pozvat Milanovića i sve će se to smirit. Pogledajte koje pare lete iz Hrvatske... Tcom, Lidl, Kaufland etc
Njima je več uveden porez na kapitalnu dobit i kapitalne dobitke upravnog menađmenta na opcije.znači oni plačaju
15% osim za dividende i udjele u dobiti na koje se porez po odbitku plaća po stopi od 12%.
20% na sve vrste usluga koje su plaćene osobama koje imaju sjedište ili mjesto stvarne uprave, odnosno nadzora poslovanja u državama, osim država članica Europske unije, u kojima je opća ili prosječna nominalna stopa oporezivanja dobiti niža od 12,5%, a država je objavljena u Popisu država koji donosi ministar financija.​
ima i porez na opcije dionica tim sam se bavio prije par mjeseci i vješto sam se dio dionica na ZSE riješio i kupija Tcom koje nose dobit tako da me više nije briga osim ako dionice ne skoče na 250 kn ali i tada ima 4000 dionica sunčanog hvara koje mi je država uvalila po 200 kn ili čak 250 i ne znam više a danas su 10 kuna tako da imam i gubitaka u stvarnosti u RH
Ja znam da je ovo teška materija i ja je na momente ne razumim.
Dobar dmetre, ništa nisan razumija, ali se vidi napredak sa č i ć.

Hodling since 2011.®
b@fhx
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 131
Merit: 100

My grandma mined SHA256


View Profile
June 22, 2014, 09:09:40 AM
 #2878

evo ljudi ko razmislja kupit ASIC scrypt ili sha-256 nek ide preko ovog linka.
Ukupno prodanih 10ASICA 1 je free.
Prodaju tog jednog mozemo podijeliti po udjelu kupljenih asic-a.  1 ASIC 10%., 2 ASIC 20%.... itd.

https://www.kncminer.com/categories/miners?resellerid=799

javite se na PM za dog.

jedan je vec prodan preko ovog linka.
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
June 22, 2014, 09:17:49 AM
 #2879

evo ljudi ko razmislja kupit ASIC scrypt ili sha-256 nek ide preko ovog linka.
Ukupno prodanih 10ASICA 1 je free.
Prodaju tog jednog mozemo podijeliti po udjelu kupljenih asic-a.  1 ASIC 10%., 2 ASIC 20%.... itd.

https://www.kncminer.com/categories/miners?resellerid=799

javite se na PM za dog.

jedan je vec prodan preko ovog linka.

This order is for the Third batch which will leave about one month after the Second batch
This purchase is nonrefundable

kad je isporuka datum i sat
a šta se tiče ovoga
This purchase is nonrefundable
ne da ne prihvačam uvjet nego tražim zadužnicu na dupli iznos bez prigovora i ako do datuma isporuke prije dogovorenog se oprema ne isporuči zadužnica se aktivira.svaki mogući prigovor od strane KNC poslije datuma isporuke koji u prilogu ne sadrži teretni list povečava zadužnicu za dodatnih 200 %
Prigovor i sudski proces ne odgađa plačanje po zadužnici
nadležan sud u Londonu
b@fhx
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 131
Merit: 100

My grandma mined SHA256


View Profile
June 22, 2014, 09:20:11 AM
 #2880

evo ljudi ko razmislja kupit ASIC scrypt ili sha-256 nek ide preko ovog linka.
Ukupno prodanih 10ASICA 1 je free.
Prodaju tog jednog mozemo podijeliti po udjelu kupljenih asic-a.  1 ASIC 10%., 2 ASIC 20%.... itd.

https://www.kncminer.com/categories/miners?resellerid=799

javite se na PM za dog.

jedan je vec prodan preko ovog linka.

This order is for the Third batch which will leave about one month after the Second batch
This purchase is nonrefundable

kad je isporuka datum i sat
a šta se tiče ovoga
This purchase is nonrefundable
ne da ne prihvačam uvjet nego tražim zadužnicu na dupli iznos bez prigovora i ako do datuma isporuke prije dogovorenog se oprema ne isporuči zadužnica se aktivira.svaki mogući prigovor od strane KNC poslije datuma isporuke koji u prilogu ne sadrži teretni list povečava zadužnicu za dodatnih 200 %
mislis kad sam ga kupi da to nisam procita.
to se odnosi i za u buduce... recimo do godine za neki drugi uredaj...
Pages: « 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 ... 207 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!