Bitcoin Forum
May 10, 2024, 02:49:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: cryptokitties.co çılgınlığı  (Read 1373 times)
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 09, 2017, 10:28:31 PM

Vitalik derhal harekete geçmeli ve birşeyler yapmalı yoksa Ethereum için hiç iyi şeyler olmayacak. Forklanacaksa forklansın ama şu en fazla 5 dakika süren işlem hızları geri gelsin.
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715309398
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715309398
Reply with quote  #2

1715309398
Report to moderator
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 10, 2017, 01:39:46 AM

Millet deli gibi oynuyor bu oyunu vallahi sonu ne olacak bilmiyorum ama çok pahalı kediler var neden alır insan anlamadım ben
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
December 10, 2017, 05:03:52 AM

Icolar fiyatı yeterince aşağı çekiyordu, şimdi de kediler hızı aşağı çekti, ethereuma döktüğüm paraları bitcoine yatırsaydım köşeydim, umarım kısa zamanda çözülür bu sıkıntı, güveni sarsmamak lazım her şeyden önce.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
December 10, 2017, 05:15:41 AM

Ethereum nasıl böyle boş beleş bişey yüzünden çöker anlamadım. Şimdiye kadar hiç bu kadar yoğun işlem olmamış mı? Hergün tonlarca işlem yapılıyor etherdelta'dan da neyse bi şekilde transfer paralarını yükseltmek için böyle bir çakallık yapmış olabilirler.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 10, 2017, 06:44:37 AM

Az buz para değil gas price 20 bile olunca yollamıyor artık gidiyoruz 40-50 yapıyoruz, binlerce insan bu şekilde yapınca iyi miktar kazanıyorlardır heralde. Ama bu kadar küçük şeyleri bile düşüneceklerse rezillik gerçekten, koca ethereum olmuşsun yani.

Atumn
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
December 10, 2017, 07:27:33 AM

Kuzenim oynuyor saçma sapan bir oyun, bu kadar ciddi iş varken yapılacak oyun oynamak nedir  anlamıyorum.

CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 10, 2017, 07:44:30 AM

bende merak salmaya basladım şu oyuna ya adamlar iyi para kırdılar bizde bir ucundan tutalım şunun kedicikler çiftleşşin para kazanalım Cheesy
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
December 10, 2017, 08:42:25 AM

Ben kedilerden almadım ama eth ile kedi alıp büyütüp besleyip daha fazla fiyata satmak bunu oyun aracılığı ile yapmak hem para kazanmak eğlenmek güzel olabilir ama ethereum ağını çok meşgul ediyor şuan gas price gene biraz düştü 20 30 larda edilince oluyor gene buna el atmaları lazım.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
December 10, 2017, 08:51:27 AM

Icolar fiyatı yeterince aşağı çekiyordu, şimdi de kediler hızı aşağı çekti, ethereuma döktüğüm paraları bitcoine yatırsaydım köşeydim, umarım kısa zamanda çözülür bu sıkıntı, güveni sarsmamak lazım her şeyden önce.

Ico'lar fiyatı aşağı değil aksine yukarı çekti, Etheri ether yapan zaten o projeler. ICO'ya girmek için istenen Ethereum talep doğuruyor. Talepler de fiyatı artırıyor. Fakat hız konusunda evet, vitalik sınıfta kaldı.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 10, 2017, 09:03:10 AM

Çok fena eth ağını çökerttiler. Ne zaman nasıl düzelecek merakla bekliyorum. Kedi işine de hiç bulaşmadım bakalım pişman olacakmıyım.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 10, 2017, 09:12:05 AM

Çok fena eth ağını çökerttiler. Ne zaman nasıl düzelecek merakla bekliyorum. Kedi işine de hiç bulaşmadım bakalım pişman olacakmıyım.

Çok detaylı incelemedim ama gördüğüm kadarıyla bir çeşit kumar haline gelmiş. Üstelik devamlı ve hızlı bir şekilde hareket etmezsen elinde ki kediler hızlı bir şekilde fiyat kaybına uğruyor.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 10, 2017, 09:17:11 AM

Dun gonderdedıgım erc20 standart tokenler bugun gelmıs en az 10 saat surmus sanırım yavastan duzelmeye basladı ethereum ağı, bu kediciler bıraksada kurtulsak bu agırlıktan
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
December 10, 2017, 09:22:57 AM

Bu nasıl iş yaaa. Bu kadar mı kolay oluyor bu işler. BTC den sonra en iyi coin denilen eth i tahtından mı etmek istiyorlar. Yoksa zorluk testinden mi geçiriyorlar? Her ne olursa olsun bu arada bizim gibilere olan oluyor. Bu planlı bir hareket mi yoksa tesadüf mü? Böyle durumlarda tesadüflere hiç inanasım yok ama..

Bu arada dash ve ltc nin patlamasıda bu yüzden mi acep?

Eğer gözler ltc ve dash a çevrilirse yakın gelecekte onlar üzerinde de "zorluk testleri" yapılabilir mi?

Yada btc den başkası yalan mı demek istiyorlar?

unreal41 (OP)
Member
**

Activity: 910

View Profile
December 10, 2017, 11:02:43 AM

2 adet deneme amaçlı kedi aldım fakat hiç uğraşmadım bakalım. Bir bakıma da eth için bir test oldu bu eminim ki daha böyle bir çok yeni oyun gelecektir eth buna göre kendini geliştirmelidir bi bakıma eth talebini de arttıran şeyler bunlar.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 10, 2017, 03:19:44 PM

Geçen haftaki çılgınlık artık yerini biraz daha makul seviyelere çekti gibime geliyor. Galiba önümüzdeki 1-2 hafta sonra tamamen de normal, stabil olarak yoluna devam edecektir diye düşünüyorum. İlk başlarda çoğu kişi bile merakından girip kedi alıp çiftleştirmeye çalışmıştı. Ama bu furyadan sonra yeni bir oyun gelirse ethereum ağında daha ciddi yoğunluklar yaşanabilir.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
December 10, 2017, 03:25:07 PM

bugün biraz normalleşme var gibi ama yine de eskiye nazaran çok yüksek fee ödüyoruz. 1 gwei ile işlem yaptığım günleri özledim şahsen. bir şekilde düzeltirler diye düşünüyorum ama bakınca da hiçbir çalışma yok gibi sanki.

,........
tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
December 10, 2017, 03:38:58 PM

etherdeltada hayat durmus durumda Cheesy:D ne pumplkanan var de dumplanan Smiley airdropları da vurdu şu kedicikler
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 10, 2017, 04:03:18 PM

Saçma sapan oyunlarla koca ethereum ağını kilitlediler saka gibi harbiden. Ethereum güven kaybeder bu tarz şeyleri sık yasamaya baslarsa, vitalik napıyor buaralar anlamış değilim.
anilffff
Member
**

Activity: 114

View Profile
December 10, 2017, 04:40:02 PM

ortalık karışık ether çökmüş ne airdrop geliyor ne işlem dönüyor bence büyük güven kaybetti
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: