Bitcoin Forum
May 11, 2024, 10:53:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Uzaylılara Inanıyormusun  (Read 1260 times)
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
January 31, 2018, 06:27:20 PM

Anunnakiler diye bir uzaylı ırkının milattan önceki dönemlerde altın için dünyayı ziyaret ettiğine dair rivayetler var.

mısırdaki pramitlerinde onlar tarafından yapıldığı söyleniyor. o günün teknolojisini düşününce en mantıklı komplo teoriside o gelmişti bana.
1715468037
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715468037
Reply with quote  #2

1715468037
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Ceer
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
January 31, 2018, 07:59:47 PM

Çok arada kaldığım bir konu ama,ben sadece bakteri vb gibi canlılar olduğunu düşünüyorum.
vmeihcmm
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 1

View Profile
January 31, 2018, 11:12:24 PM

Uzaydayız, uzaylıyız. inanıyorum.
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 01, 2018, 03:37:49 PM

görmeden inanmam Grin
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
February 01, 2018, 06:43:52 PM

Uzaylı hala biraz garip bir tabir olarak geliyor bana . Evrenin merkezi dünya olmadığına göre tüm evrende neden sadece insan olsun diye düşünmüyor değilim
chuckk
Member
**

Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 09:50:13 PM

Yalnız olmadığımıza inanıyorum ama uzaylı diye tabir edilenlerin filmlerdeki gibi olduğuna inanmıyorum. Sadece teknolojilerinin daha gelişmiş olduğunu düşünüyorum nedense hep.. Filmlerin etkisi sanırım Cheesy

whitecaramel1
Newbie
*

Activity: 217

View Profile
February 01, 2018, 09:51:48 PM

bir arkadaşım gördüğünü iddia ediyordu şimdi ilaç kullanmaya başladı, emin değilim  Grin
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
February 01, 2018, 10:40:56 PM

Var mıdır? Bilmiyorum... Ancak olsaydı da gerçekten bizlerin onlardan haberdar olmamız şimdiki teknolojiyle çok zor olurdu.

Şimdi şöyle bir senaryo aklıma geldi...

Düşünün uzaylı bir yaşam formunun uzay boşluğunda seyahat etmesi için uzay aracına ihtiyacı var. Bu uzay aracı evrende seyahat edebilmek için de ışık hızına ulaşmalı, haliyle bu denli hıza ulaşabilecek bir aracın kamuflaj özelliği de olacaktır. Hızından dolayı veya kamuflajından dolayı göremeyeceğimiz bir araca sahip bir ırkın, kuşanacağı giysi seti de kamufle edilebilir olacaktır. O halde onlar istemedikçe bizler maalesef onları keşfedemeyiz.

Diyeceksiniz ki, "Eee bunlar çok zeki, teknoloji de çok ileri, neden dünyayı işgal etmiyorlar!"... Belki de evrende Dünyamız gibi yaşanabilir trilyonlarca gezegen vardır ve Dünyamız bunlar arasında değersiz olanlardandır. Hammadde ve metal açısından bakarsak, demir elementi bile Dünyamıza gök taşları yardımıyla gelmiş, Dünya dışı bir metal. Gerisini siz düşünün.

Bu senaryoya göre uzaylı yaşam formları varsa onların gözünde Dünyamızın bir değeri yoktur... Düşük yaşam formu olarak görülüyoruzdur... Kuyunun dibindeki kurbağa gibiyizdir...  Grin Grin

Teknolojiyle alakası yok.Fizikle alakası var.Bizim galaksimiz 100 milyon ışık yılı genişliğinde aşağı yukarı ve milyarlarca yıldız ve her yıldızın etrafında ortalama 10 gezegen dolanıyor.Biz ilk radyo dalgalarını yaklaşık 100 yıl önce uzaya gönderebildik ve saniyede 300 bin km hızla uzayda hala yol alıyor.Bun rağmen kendi samanyolu galaksimizin çapının anca 1 milyonda 1 ini katetmiş.Daha gidecek 999.999 birim yol var.İstanbul Urfa ya düz hat çeksek o çapta galaksimizi varsaysak 100 yılda anca 1 metre kadar uzağı dinlemiş oluyoruz.Oturduğumuz masanın öbür ucuna anca ulaşmış oluruz:) Daha kendi dairemizin ufacık bölümünü dinlemiş olurken Şanlıurfaya kadarki tüm mesafedeki her yeri taramamız kaç bin yıl sürer hayal gücünüze kalmış.

Samanyolunu geç en yakın galaksi Andromeda 2,5 milyon ışık yılı uzakta.Ve bunun gibi milyarlarca galaksi her galakside milyarlarca yıldız ve onun gezegenleri mevcut.Yaşamı tartışmak bence gereksiz.Yaşam Dünya da bile eksi 150 dereceden +80 dereceye kadar her koşulda evrimleşip kendine yer edinmiş.Uzayda olmaması imkansız ki bence Güneş sisteminde bile mevcut.AmA bakteriyel düzeyde.Bizim uzaylı dediğimiz gelişmiş zekaya sahip varlıklarsa onunda mutlaka uzak diyarlarda olduğunu düşünüyorum.Sonsuz uzayda sonsuz olasılıkta kesinlikle gelişmiş uygarlıklar vardır.Bizim bunları saptamamız sadece zaman meselesi.Birgün bizim radyo mesajlarımız onlara ya da onların ki bize ulaşacaktır.
btchalo
Jr. Member
*

Activity: 42

View Profile
February 02, 2018, 09:06:54 PM

bizimde uzay da bir yerde olduğumuz göz önüne alınırsa ,uzaylılara inanıyorum.
minerturk
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
February 03, 2018, 11:11:20 AM

Inanmamak olanaksiz gorunuyor bu kadar buyuk bir evren ve sadece insan irki bilemiyorum ne kadar dogru ama barış özcanın youtube da herkes nerde adlı bir videosu var izlerseniz daha geniş düşünebilirsiniz bu konu hakkında.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 11, 2018, 07:08:15 PM

Saturn uydusu Titanda yaşam belirtisi bulunmuş, merak edenler habere linkten ulaşabilir.

http://www.cumhuriyet.com.tr/amp/haber/uzay/919269/Saturn_un_Uydusu_Titan_da_yasama_dair_bir_iz_daha_bulundu.html

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
HEROBUST
Jr. Member
*

Activity: 110
Merit: 3

View Profile
February 13, 2018, 09:58:29 AM

Tabiki bu evrendeki tek varlık biz değiliz.
Bunun kanıtları yakın tarihlerde pek çok var.
Bazıları yakalanıp inceleniyor bile.
Internet Explorer
Member
**

Activity: 208

View Profile
February 13, 2018, 04:53:00 PM

insanoğlunun kendi arasında savaşmayı bırakıp artık robotlarla ve yine insanoğlunun icadı olan uzaylılarla yapacağı kanaatindeyim o yüzden yoktur diyemem
coinbaba123
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
February 13, 2018, 10:09:08 PM

Uzaylı dostum, tam olarak anlamadın galibaa Cheesy
diyafram8
Jr. Member
*

Activity: 64
Merit: 5

View Profile
February 14, 2018, 12:21:41 PM

Uzayda başka yaşayan canlı yoktur demek içi su dolu bir bardağa bakıp okyanusta balina yoktur demekle aynı şeydir.
ekber0101
Newbie
*

View Profile
February 14, 2018, 04:22:23 PM

Valla ben böyle düşünüyorum ALLAH bizi diğer varlıklardan üstün kıldı ise ve evrende bize bu güzel dünyayı insanlara bahşettiyse güzel meleklerine ona ibadet eden müslüman cinlere nasıl bi dünya verdi ? bence bu evrende yanlız değiliz ve uzaylı kavramı saptırılmış uzaylı bence melektir cin dir amacım kötülemek değil tabiki ama bize bu zihniyeti verenler kim ? onuda düşünmek gerekir.
Mug.bean
Newbie
*

Activity: 135

View Profile WWW
February 14, 2018, 06:59:57 PM

Evren o kadar genis ki bunu algilayamayiz . Ve bu yüzden merkezi Samanyolu galaksisi olmayan bir evrende merkezi güneş sistemi olmayan bir galaksi de merkezi dünya olmayan bir sistemde biz nasıl evrende merkeziz ve sadece biz varız diyebiliriz ki .
jawlue94
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
February 15, 2018, 01:17:19 PM

Olur da dünyaya inerlerse şok geçirmemek için inanmış gibi yapıyorum  Grin Grin

──『 JOY TOKEN 』──
Infrastructure Protocol for the Gaming Industry (https://joytoken.io/)
Asakin1234
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
February 16, 2018, 12:25:49 AM

Koskoca evrende tek bizim yaşadığımızı düşünüyorsanız ozaman uzaylılar yok diyebilirsiniz bence var ama yinede bilmiyorum ya emin olamıyorum Wink
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 16, 2018, 12:47:44 AM

Evet inanıyorum insanlar uzaylıdır. Değil mi?

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: