Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:15:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum da son durum değerlendirmesi..  (Read 2008 times)
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
December 14, 2017, 11:30:36 AM

Ethereum duracagı yok bunun yolu once 1 bın dolar sonra 2 3 ay ıcınde max  2 bin dolar olcuagını ınanıyorum elımde tutmaya devam edıcem Ethereumu
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715415358
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715415358
Reply with quote  #2

1715415358
Report to moderator
namutenahi
Newbie
*

Activity: 54
Merit: 0

View Profile
December 14, 2017, 11:40:11 AM

Erhan en başından beri başlığı takip ediyorum. harika yorumların var. ellerine sağlık
bitcointr01
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
December 14, 2017, 11:55:31 AM

Ethereum olması gereken bir fiyatın altında zaten, açıkcası artması beni hiç şaşırtmıyor. Pending transactionlarda yerine oturmuş gibi.
firstwav
Member
**

Activity: 164
Merit: 17

The first celebrity management platform on the blo

View Profile
December 14, 2017, 11:59:11 AM

Ethereum 2018'den önce 0.15xx seviyesinde eski yerini alacak diye düşünüyorum. Tabi biraz da EThereum üzerinde dolaşan kara bulutların dağılması gerekiyor. Sistemin hala yavaş ve tıkanık olduğunu düşünüyorum. Biraz daha rahatlatırsalar zannediyorum güzel seviyelere gelecektir.

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 14, 2017, 01:02:26 PM

Ethereum 2018'den önce 0.15xx seviyesinde eski yerini alacak diye düşünüyorum. Tabi biraz da EThereum üzerinde dolaşan kara bulutların dağılması gerekiyor. Sistemin hala yavaş ve tıkanık olduğunu düşünüyorum. Biraz daha rahatlatırsalar zannediyorum güzel seviyelere gelecektir.
yavaş dediğiniz sistem bitcoinden daha ucuz fee ile çalışıyor ve daha hızlı hocam. bende size katılıyorum ethereum yakında 0.15 0.2 seviyelerini görebilecek potansiyelde.
Aonder
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
December 30, 2017, 02:36:02 PM

ayrıca ethereum la ilgili de son bir grafik yorumu daha yapıp bu konuyu burda kapayacagım çünkü çok içim acıdı Sad

küçük bir ihtimal de olsa 0,054xxx seviyelerini önümüzde ki 1 hafta içerisinde test edebilir... buna sebebiyet verebilecek tek koşul btc nin 13.000 dolar altına sarkması olur diye düşünüyorum. artık değişkenler arttı ceteris paribus yapmak daha da zorlaşıyor arkadaşlar.. btc nin vadeli işlemlere açılması devre kesicilerin uygulanması panik satışlarının ve alışlarının önüne geçilmek istenmesi ve dün fed in en yetkili ağzından çıkan btc ile ilgili şimdilik çok iyi olmayan yorum ama tanınırlık açısından iyi (bu kadarını bu kısa zamanda beklemiyordum) yani tam olarak söylemek istediğim değişkenler ve etmenler artıyor bu da uzun vadede stabilizasyonu getirir ama kısa vade için ise spekülasyonların artmasını beklemekteyim.

arkadaşlar 0,054xx seviyeleri gelirse btc-eth kurunda arkadasından 0,044xx altına sarkmasını bekleyebilirim şu an bu 1 aylık performasında beklenebilir. tabiki de günün koşullarını bilemediğimiz için o günlerde bu yorumda belki yarın için çok saçma sapan bir yorumda olabilir...
Yatırım tavsiyesi değildir...
saygılar

Sanırım söylediğiniz noktaya bugün geldik Smiley gerçekten net yorumlarınız var. 0.0546 civarında. Bir durgunluktan sonra harekete geçiş başladı mı sizce ?
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
December 30, 2017, 04:28:40 PM

tamam dolar bazında düşüşe geçti su anda ama ether ama btc bazında ciddi ciddi artıyor. bunu görmek lazım. 0.028 lerden döndü şu anda 0.054 civarlarında dolaşıyor. bu az buz bir şey değil. yakında patlama yapacak ether. eski günlerine geri dönecek btc bazında.
blablablabla
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
December 30, 2017, 06:10:34 PM

Ripple atağı geçti. Diğer coinler değer kaybetti. Buterin kamuoyuna açıklama yaparak para kazanmaktan ziyade blockchain teknolojisi ile ilgilenilmesi gerektiğini söyledi.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 30, 2017, 06:24:47 PM
Merited by foculur (4)

Rippledan sonra para ethereuma geçecektir sonrasında ise tüm altlara geçecektir sonrasında her taraf yeşillenecektir bayağı zaman geri 0.15 lere gelecektir ethereum
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 30, 2017, 07:01:33 PM

Cryptokitties'e olan hücum azaldı ve ethereum ağı rahatladı biraz daha inşallah böyle ponzi sistemler blok zincirleri meşkul etmez birdaha, Ethereum ise 700'ün altına sarkmaz bundan sonra sanırsam bir sonraki baraj 1k
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 30, 2017, 07:01:42 PM

tamam dolar bazında düşüşe geçti su anda ama ether ama btc bazında ciddi ciddi artıyor. bunu görmek lazım. 0.028 lerden döndü şu anda 0.054 civarlarında dolaşıyor. bu az buz bir şey değil. yakında patlama yapacak ether. eski günlerine geri dönecek btc bazında.

Olaya nerden bakıldığına bağlı olarak çok bir anlam ifade etmeyebilir bu durum. Neticede artık yatırımcıların çoğu btc bazlı değerlenmeden ziyade dolar bazlı değerlemeye ve fiyata dikkat ediyor. Yani ETH, 0.2BTC de olsa dolar fiyatı sönük kalacaksa bunun pek bir anlamı kalmıyor.
Erhanfirinci (OP)
Member
**

Activity: 65

View Profile
December 31, 2017, 11:53:57 AM

arkadaşlar şahsıma yaptıgınız olumlu yorumlar beni onure etti. teşekkür ederim. ama yine de yatırım tavsiyesi olarak almamanızı oneririm. kimse muneccim boku yememiş sonuçta Smiley
ethereum ile ilgili grafik çalışmalarını bu süreçten sonra yapmadım ama hedefler bir kaç gün gecikmeli olsada tuttu. ama ben değerlendiremedim o ayrı mesele çünkü parayı burst ve stratis te bağladık. güzel karlar gördü çıkmadık şimdide zarara geçti yine çıkmadık beklemediyiz Smiley iki coin de de iş var ama süre allah bilir...
ethereum da gelişmeler olacak btc nin halini iyi yorumlamak gerekir. ben btc nin bir süre daha bu fiyatlarda oyanlanması beklemekteyim. biraz bezdirme hali ve alt coinlerer hucüm belki btc bazında alt coinler yükselecek ama btc artmaya basladıgında cok ciddi bir fiyat kırımı olacağını düşünmekteyim.
şimdi asıl soru doyum noktasına ne zaman ulaşırız... biraz indikatör çalışması yapmam gerekir. rsi larda ne zaman uyumsuzluk başlarsa o zaman işaret verir... ve unutmadan doji oluşursa kaçın!!! Smiley YTD!!!!
saygılar...
Erhanfirinci (OP)
Member
**

View Profile
December 31, 2017, 11:56:18 AM

grafik çalışmalarınızı 4h ve 1 day olarak yapmanızı da ayrıca tavsiye etmekteyim. tenkensen cizgileri de  iyi bir indikatördür.. tenken sen için yorumlanmasını lütfen araştırın...
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
December 31, 2017, 12:05:30 PM

Anladığım kadarıyla ethereum ağında yapılması planlanan fork iptal olmuş.Şimdi eğer bu haber doğruysa forkun iptal olması ethereum'un fiyatını nasıl etkiler.Bitcoin bazında bir artış gösteriyordu düşüşe geçebilir mi bitcoin karşısında  Huh
Erhanfirinci (OP)
Member
**

View Profile
December 31, 2017, 12:08:21 PM

arkadaşlar eht ile ilgili iki senaryo mevcut..
1. senaryomuz  0,045 - 0x040 arasına düzeltme hareketi ve sonrasında 0,70 lere kadar test etmesi
2. senaryomuz 0,068 lere kadar dik tırmanıs sonrasında düşüş periyodu olabilir...
şu an sanki tam karar aşamasında gidiyor gibi.. günlükte takoz oluşursa aşağı kıracak ivmelenmesi biraz durulmuş gibi.. yani gerçekleşme ihtimali daha olası gibi...
takoz değilde flama oluşturursa o zaman 2 . senaryo gerçekleşecektir...
bir kaç gün daha var sanki bakalım yılbaşından sonra yatırımcı ilgisi nereye yoğunlaşacak btc yemi yoksa alt coinlere mi ?
YTD!!!
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: