Bitcoin Forum
March 29, 2024, 10:33:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: NiceHash down?  (Read 1229 times)
nicksarkastaton (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
December 07, 2017, 12:53:58 PM
 #1

Jesam jedini koji je imao nesto ne isplaceno? Sto mislite je ima ikakve mogućnosti povrata? Službeno je trenutno ukradeno 4500 BTC ili 65 mil $...
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
December 07, 2017, 01:05:15 PM
 #2

Jesam jedini koji je imao nesto ne isplaceno? Sto mislite je ima ikakve mogućnosti povrata? Službeno je trenutno ukradeno 4500 BTC ili 65 mil $...

Nisi jedini, srećom pa sam većinu nedavno potrošio na grafičku karticu. Od kud ti informacija da je ukradeno 4500BTCa?
Meni se servis baš sviđao, izgledali su mi ozbiljno, razvijali su svoj softver koji je bio userfriendly i nadam se da će se oporaviti.
Ako su bili pametni, osigurali su se od krađe.

nicksarkastaton (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
December 07, 2017, 02:51:14 PM
 #3

Evo članak službeni: https://twitter.com/NiceHashMining/status/938504277168934912?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bug.hr%2Fkriptovalute%2Fhakiran-nicehash-a-bitcoin-skocio-na-15000-dolara-1752

Meni se isto činio isplativ i jednostavan, ali eto, nisam stigo ni prvi put izvaditi. Imao sam samo 5.9 mBTC-a. Aj bar sam grafičku lijepo trošio oko 2 mjeseca....
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
December 07, 2017, 03:49:47 PM
 #4

da, desio se napad i ljudima su pokradeni BTC, još uvijek rade na tome da utvrde precizan broj. ovo je baš katastrofa. eh sada, kako će to rješavati, to ptice na grani znaju.  Huh
BobBoulder
Member
**
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 16


View Profile
December 07, 2017, 04:23:44 PM
 #5

Da li je neko od vas pretrpeo stetu?
Izgleda da sam ja imao ekstremno dobru odluku kada sam pre desed dana prestao da ih koristim.
U pocetku sam bio jako zadovoljan a onda sam primetio da mi profit cudno opada. Imao sam utisak da oni nesto steluju da razlika u profitu odlazi njima.
Mozda gresim ali to je bio moj utisak. 
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
December 07, 2017, 07:42:16 PM
 #6

Da li je neko od vas pretrpeo stetu?
 

Trenutno je cijeli NicheHash site nedostupan, tako da nije moguće provjeriti stanje računa.
Nisu oni ukrali BTC iz pojedinog virtualnog walleta na NiceHashu, nego su ispraznili glavnu adresu. Jer da su recimo pokusali dignuti BTC s moje adrese trebali su prvo autorizaciju preko emaila koja nije zatražena, previše je to komplikacije.
65M$ je veliki novac, ne znam da li se NicheHash može oporaviti od takve krađe. Jer ako ne nadoknade na neki način korisnicima taj novac propali su a mi korisnici smo izgubili što smo imali na njihovom računu. Ja sam u više navrata razmišljao da bi se nešto ovakvo moglo dogoditi, stalno imajući na umu Mt.Gox no problem je velika naknada koju plaćaš za prebacivanje BTCa na svoj privatni račun tako da ti se ne isplati prebacivati male iznose jer je onda udio naknade u postotku velik.
Sad što je tuje, ubrzalo je odluku da se prebacim na rudarenje ZENa. Smiley
Ima li netko bolju preporuku za GTX1070 kartice?
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
December 08, 2017, 06:44:45 AM
 #7

meni su se taman potrošili zadnji bitcoini sat il dva prije nego što je hakiran  Grin

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
mynx
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile WWW
December 08, 2017, 07:20:32 AM
 #8

ja ostao bez 0.065 btc.....

čudna je to priča sa njihovim hakiranjem i krađom, jedan od njih je već prije 4 godine imao problema sa policijom i cyber kriminalom.

vlasnici su slovenci, njih dvoje.
sg007
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile WWW
December 08, 2017, 10:04:05 AM
 #9

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/nicehash-prizadevamo-si-za-vrnitev-bitcoinov/439862
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
December 08, 2017, 10:26:07 AM
 #10

Kažu da bi mogao biti inside job..
damakartu
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
December 08, 2017, 11:09:35 AM
 #11

Jesam jedini koji je imao nesto ne isplaceno? Sto mislite je ima ikakve mogućnosti povrata? Službeno je trenutno ukradeno 4500 BTC ili 65 mil $...
Cak I vise:
https://www.coindesk.com/nicehash-ceo-confirms-bitcoin-theft-worth-78-million/
Ja sam na nanopoolu
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
December 08, 2017, 02:59:03 PM
 #12

Kažu da bi mogao biti inside job..

to je moguće i u tom slučaju mislim da je to jako loš potez. izgubiš firmu, prevariš ljude i kontaš da niko neće shvatiti da je spletkarenje u pitanju. već su istrage pokrenute, tako da, u slučaju da je inside job to će se i relativno lako dokazati. 
slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2394
Merit: 1201



View Profile
December 09, 2017, 11:31:59 AM
 #13

Kažu da bi mogao biti inside job..

to je moguće i u tom slučaju mislim da je to jako loš potez. izgubiš firmu, prevariš ljude i kontaš da niko neće shvatiti da je spletkarenje u pitanju. već su istrage pokrenute, tako da, u slučaju da je inside job to će se i relativno lako dokazati. 

Ako je stvarno inside job, onda je riječ o tipičnoj ljudskoj pohlepi. Pa koliko ti novaca može trebati ako svakih tjedana dana isplaćuješ desetke milijuna dolara (i ubireš proviziju, naravno) da ideš uništiti "zlatnu koku"? Jer mislim da će se NiceHash jako teško oporaviti od ovog. Pogotovo ako je inside job.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
bartusv
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 2


View Profile
December 09, 2017, 12:07:41 PM
 #14

4700 btc su ukrali. Meni odoše 120 dollara ;(

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄
▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌ (https://dago-mining.com)
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
December 09, 2017, 08:28:19 PM
 #15

ode mi 217 dolara  Embarrassed

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
December 09, 2017, 08:46:39 PM
 #16

To je bilo  unatrašnja mreža...koga ćes tužiti?  Dečko je  otišao sa 4700 btc:)

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
December 09, 2017, 08:48:38 PM
 #17

27,23 dolara- Sreća što sam odmah prebacio.
Sn1p3r
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 48
Merit: 0


View Profile
December 09, 2017, 11:44:57 PM
 #18

$101 ali dobro...
Servis je toliko dobar i toliko sam vec zaradio s njim da jedva cekam da se opet vrati! Smiley

pupeto
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
December 10, 2017, 01:15:47 AM
 #19

ako se ikad vrati,...
sa mojih 30$
weeder
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
December 10, 2017, 08:37:54 AM
 #20

$101 ali dobro...
Servis je toliko dobar i toliko sam vec zaradio s njim da jedva cekam da se opet vrati! Smiley


Nikad se nece vratiti.Toliki gubitak je nemoguce pretrpeti.Samo se nadamo da ce nadlezne ljude neko uhvatit, i stavit pred sud.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!