Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:51:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 152 »
  Print  
Author Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler )  (Read 59384 times)
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
January 07, 2018, 11:03:11 AM

Bende adil bir yönetici oldugunu düşündügümden sylonun kampanyasına girdim ama adam cevap bile vermiyor pm'lere her an bizide kampanyadan şutlama ihtimali var çok, spectre ve appcoin elektronik tabloları kapattı. Kafasına göre at koşturuyor, bu adama wepower yonetıcılıgı ıyı yapmadıgı için 2.defa görev vermediler.

Benide Appcoinden çıkardı ve multi hesap kullandığımı söyledi imzada, kesinlikle böyle birşey yok. Ama dedigim gibi iyi stake alacakları çıkardı imzadan kendi alt hesaplarını soktu muhtemelen, zaten girin bakın appcoine kural degiştirme falan her türlü pisliği yaptı sonradan, bundan böyle sylon ve colorless karalistemde altında dağıtsalar selam bile vermem

Sylon maalesef olumsuz anlamda çok değişti.Listeleri artık göstermiyor büyük ihtimal sizin de söylediğiniz gibi kendi alt hesaplarını kampanyalara sokuyor.Umarım proje yöneticileri bu adama daha fazla göz yummaz.
1714056672
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714056672
Reply with quote  #2

1714056672
Report to moderator
1714056672
Hero Member
*

Ignore
1714056672
Reply with quote  #2

1714056672
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714056672
Hero Member
*

Ignore
1714056672
Reply with quote  #2

1714056672
Report to moderator
1714056672
Hero Member
*

Ignore
1714056672
Reply with quote  #2

1714056672
Report to moderator
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 07, 2018, 11:51:01 AM

Colorless'i ınsanların kara lısteye almaları ıcın baslık acmıstım kampanya yonetıcılerı hakkında dıye, sylon da aynı sekılde 1 aydır kara lıstemde benım, acıkcası ılgı cok olunca bıtarafı kalktı kendını bısey zannettı, deadley varken onun kampanyalarının yuzune bıle bakmam artık.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
January 09, 2018, 06:25:16 PM

Güzel bir imza kampanyası yok mu lokal kabul eden ? Ntok'a girdim ama proje tam içime sinmedi açıkçası.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 09, 2018, 07:15:40 PM
Last edit: January 09, 2018, 08:18:35 PM by lossnet

Güzel bir imza kampanyası yok mu lokal kabul eden ? Ntok'a girdim ama proje tam içime sinmedi açıkçası.

Apollo DAE kampanyası var hocam, bir bakın isterseniz. Ben yöneticiye mesaj atıp sormuştum lokal kabul ediyorlar. Stake miktarları yüksek, imzalarda da şimdilik 70 kişi kadar var. Sadece exchange sitesi olduğunu biliyorum, fazla araştırmamıştım. Ay sonunda bitecek diye girmek istemedim. Belki uzatabilirler de tabi, emin değilim.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2595539.0

Edit: Aklıma düşmüşken dayanamadım, mevcut kampanyamı bırakıp şimdi katıldım buna Cheesy
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 12, 2018, 06:14:06 AM

Ben de Pundix'ten kurtulursam arayış içindeyim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 12, 2018, 06:22:44 AM

imza kampanyasi seçerken de dikkatli olmak lazim aynen ico ya katilir gibi imza kampanyasi araştirip oyle giriyorum arada bir kere appcoins gibi denk gelse mükemmel olacakta gelmiyor namızsız Smiley sizler nelere bakip giriyosunuz imza projelerine merak ettim tamamen şans eseri bakalim ne cikarsa diye girmiyosunuzdur umarım bana göre ico da nasıl team önemliyse projeye olan ilgi yüksekliği ne kadar iyiyse takım ne kadar legal ve faal ise imza seçerken de bu tarz maddeler oluşturulmali ve girilecek imza projesi özelliklerinden kaç tanesi bu maddelerin karşiliğini verebiliyor bir puanlama yapilmali diye düşünüyorum

ben imza projesine girerken öncelikle total ayirdiği ödül  bütçesine ve oradan ayirdiği imza bütçesine bakiyorum sonra proje ne kadar sürecek hardcap yapabilir mi takım kimlerden oluşuyor hepsine bakiyorum sonra imza listesine bakiyorum ve oradan kaç stake cikarabilirim ona bakiyorum ona göre daha proje bitmeden ne kadar kazanirim az cok tahmin edip giriyorum bu zamana kadar da yanilmadim cok şükür Smiley
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 12, 2018, 06:48:29 AM

imza kampanyasi seçerken de dikkatli olmak lazim aynen ico ya katilir gibi imza kampanyasi araştirip oyle giriyorum arada bir kere appcoins gibi denk gelse mükemmel olacakta gelmiyor namızsız Smiley sizler nelere bakip giriyosunuz imza projelerine merak ettim tamamen şans eseri bakalim ne cikarsa diye girmiyosunuzdur umarım bana göre ico da nasıl team önemliyse projeye olan ilgi yüksekliği ne kadar iyiyse takım ne kadar legal ve faal ise imza seçerken de bu tarz maddeler oluşturulmali ve girilecek imza projesi özelliklerinden kaç tanesi bu maddelerin karşiliğini verebiliyor bir puanlama yapilmali diye düşünüyorum

ben imza projesine girerken öncelikle total ayirdiği ödül  bütçesine ve oradan ayirdiği imza bütçesine bakiyorum sonra proje ne kadar sürecek hardcap yapabilir mi takım kimlerden oluşuyor hepsine bakiyorum sonra imza listesine bakiyorum ve oradan kaç stake cikarabilirim ona bakiyorum ona göre daha proje bitmeden ne kadar kazanirim az cok tahmin edip giriyorum bu zamana kadar da yanilmadim cok şükür Smiley

Bende yeni yeni imza islerine girisiyorum da varsa bilgilendirecek bizi bende beklemedeyim acikcasi. Ben sadece ne kadari imzaya ayrilmis ne kadar odul verilior birde katilan sayisina bakiyorum simdilik
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 12, 2018, 07:06:48 AM

Arkadaşlar bu imza kampanyaların da sorun mu çıkmay başlıyor sylon un yönettiği bountyler de de bile gördüm 1-2 tane scam çıkmış bazı sı hala ödenmemiş verilen tarih ertelenmiş. Nasıl güveneceğiz. Bounty manager lara bakıp giriyorduk artık o da mı yalan olmak üzere. Sylon da milleti üzüyorsa biz ne yapacağız.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
January 12, 2018, 07:41:16 AM

KWH coin övülmiş, tam kaçak elektrik çekenlerin koini KWH,  10kwh çaldım 20 kwh çaldım, haval koini tam Smiley

hocam teşekkür etmek isterim güzel bir konu olmuş, bu konu hakkında şöyle derli toplu olan 5-10 konudan biri.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 12, 2018, 08:11:00 AM

Labrys için yazmak istedim.

İmza Kampanyası Ana Konusu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2482121
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi : 23 Şubat 2018
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Haftalık 10 / Minimum toplam: 40
İmza Kampanyası Kısıtlamaları : Dönüm günü: Cuma günü. "Alternate cryptocurrencies" veya "Trading Discussion" kısımlarına yazılanlar sayılıyor. Lokal forumlara kısıtlama yapılmamış. Her hangi bir kısıtlama ibaresi yok.
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ?
Labrys bireylerin ve kurumların tahvillere yatırım yapma biçimlerini kökten değiştirmek için bir platform oluşturuyor. Ethereum'da kurulan Labrys Platformu, küresel tahvil piyasasına en verimli yatırım ağ geçidi oluşturmak için blok zincirin faydalarını kullanacak. Tahvillerin tokenisasyonu sayesinde aracıları eleyip, ihraççı ile yatırımcı arasında doğrudan bir ilişki kurabiliriz.

Çok güvendiğim bir proje. Değerlendirilmesini faydalı buluyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
January 12, 2018, 08:47:19 AM

Labrys için yazmak istedim.

İmza Kampanyası Ana Konusu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2482121
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi : 23 Şubat 2018
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Haftalık 10 / Minimum toplam: 40
İmza Kampanyası Kısıtlamaları : Dönüm günü: Cuma günü. "Alternate cryptocurrencies" veya "Trading Discussion" kısımlarına yazılanlar sayılıyor. Lokal forumlara kısıtlama yapılmamış. Her hangi bir kısıtlama ibaresi yok.
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ?
Labrys bireylerin ve kurumların tahvillere yatırım yapma biçimlerini kökten değiştirmek için bir platform oluşturuyor. Ethereum'da kurulan Labrys Platformu, küresel tahvil piyasasına en verimli yatırım ağ geçidi oluşturmak için blok zincirin faydalarını kullanacak. Tahvillerin tokenisasyonu sayesinde aracıları eleyip, ihraççı ile yatırımcı arasında doğrudan bir ilişki
Çok güvendiğim bir proje. Değerlendirilmesini faydalı buluyorum.
Sizin gibi bir kaç arkadaş bu şekilde güzel mesaj yazsa işte paylaşmak Burdur. Teşekkür ederim binileriniz ve alakanız için.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 12, 2018, 09:00:21 AM

Ben de Pundix'ten kurtulursam arayış içindeyim.
Abi colorless cıldırtmıyodurr ıns senı yıne, worldcore'dan sonra ıkıncı kez aynıları yasamak ınsanı sogutur bu ısten:)

Buaralar gercekten baya kotu bounty acısından sankı, INS ıyıydı son zamanlarda sımdı envıon dıye bıseye gırdım onda da kısı sayısı bınlerı astı bı cacık kazanılmıcak gıbı, daha duzgun bı ımza bulamıyorum ben de.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 12, 2018, 11:03:46 AM

Arkadaşlar bu imza kampanyaların da sorun mu çıkmay başlıyor sylon un yönettiği bountyler de de bile gördüm 1-2 tane scam çıkmış bazı sı hala ödenmemiş verilen tarih ertelenmiş. Nasıl güveneceğiz. Bounty manager lara bakıp giriyorduk artık o da mı yalan olmak üzere. Sylon da milleti üzüyorsa biz ne yapacağız.

işte o yüzden seçerek girmek gerekiyor proje scam cıkarsa eğer bounty managerlarin sucu yok ne yazik ki fakat genel olarak her manager kendi kurallarini koyuyor ve kimisi gerçekten ağir oluyor coğu manager özellikle kendi kurallarinda ödül değişikliği kişilerin elenmesi vs gibi konularda inisiyatifi kendi ellerine aliyor o yüzden adamla ters düştüğün zaman projeden uzaklaştirabiliyor hemde başinda da değil seni caliştiriyor deyim yerindeyse sonra proje bitince stake hesaplamalarina gelincede yol veriyor öyle dımdızlak kaliyosun ortada
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 12, 2018, 11:16:13 AM

Colorless'i ınsanların kara lısteye almaları ıcın baslık acmıstım kampanya yonetıcılerı hakkında dıye, sylon da aynı sekılde 1 aydır kara lıstemde benım, acıkcası ılgı cok olunca bıtarafı kalktı kendını bısey zannettı, deadley varken onun kampanyalarının yuzune bıle bakmam artık.

Sylon hakkında çok sikayet duyuyorum bende appcoin yukselmesinden sonra telegram kanalına gırdım en az 3-4 farklı kısının odul lıstelerınden çıkarıldıgını yazdıgını gordum
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 12, 2018, 12:03:00 PM

Jamal aziz denen adamıda tavsiye etmiyorum. Bobsrepair kampanyasına katıldım onun yönettiği. Adam sorulan soruları yanıtlamıyor. En son zorla, konuda belirtmediği halde atılan mesajların %70inin İngilizce olması gerektiğini söyledi. Bir de pişkin pişkin her şeyi belirtmek zorunda değilim diyor. Ben çıktım kampanyasından o adama güvenip iş yapılmaz.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 12, 2018, 12:23:10 PM

Sylon aynı anda çok fazla bounty yönetiyor muhtemelen yetişemiyor. Eskiden tabloları daha hızlı güncellerdi hafta sonu boş vakitte kontrol etme şansım olurdu, şimdi hafta içine sarkıyor. Ek olarak bountylerin son hafta stakelerinde genelde sorun çıkarıyor.
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
January 14, 2018, 06:20:35 PM

İmza Kampanyası Ana Konusu : PolicyPal Network https://bitcointalk.org/index.php?topic=2740305.0
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi : 24 ŞUBAT 2018
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Minimum 20 yapıcı mesaj
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +80 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) :  Marketplace; Off-topic; Archival; Marketplace (Altcoins). bölümlerindeki mesajlar sayılmaz. Mesajlar +80 karakter uzunluğunda olmalı. Sadece 15 kişi alacak, acele edin
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Ödüller güzel katılım sınırlı, acele etekte fayda var

Ödüller:
Legendary : $800/week
Hero : $600/week
Senior : $400/week
Full member : $200/week
 Member : $100/week
Jr. Member : $50/week

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 14, 2018, 06:30:24 PM

İmza Kampanyası Ana Konusu : PolicyPal Network https://bitcointalk.org/index.php?topic=2740305.0
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi : 24 ŞUBAT 2018
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Minimum 20 yapıcı mesaj
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +80 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) :  Marketplace; Off-topic; Archival; Marketplace (Altcoins). bölümlerindeki mesajlar sayılmaz. Mesajlar +80 karakter uzunluğunda olmalı. Sadece 15 kişi alacak, acele edin
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Ödüller güzel katılım sınırlı, acele etekte fayda var

Ödüller:
Legendary : $800/week
Hero : $600/week
Senior : $400/week
Full member : $200/week
 Member : $100/week
Jr. Member : $50/week

Güzel imzaya benziyor, bu imzadan kurtulunca katılabilirim.

Paylaşımınız için teşekkürler.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
January 15, 2018, 06:41:23 AM

Selam baylar varmı guzel önerebileceginiz imza kampanyası?
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 15, 2018, 06:58:38 AM

Bountyler de oldukça yüksek paralar dönmeye başladı önceden de öyleydi fakat şimdi daha bir başka bu sebeple dikkatli olmak gerekiyor. Bazen geç olsa da alabileceğimize inandığımız bountylere girmek gerek diye düşünüyorum. Ama ölçüyorum biçiyorum yine en iyisi Sylon.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 152 »
  Print  

Jump to: