Bitcoin Forum
April 24, 2024, 11:07:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 152 »
  Print  
Author Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler )  (Read 59377 times)
kulis0
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
January 28, 2018, 11:55:33 AM

DAV Bancor paneline bağlı çalışıyor ve sosyal medya kampanyaları için panel üzerinden bildirim yapmanız, yapılan paylaşımları / beğenileri raporlamanız gerekiyor sanıyorum. Bu özelliği yüzünden katılmamıştım ben bu bounty'ye.

Sosyal medya kampanyalarını bilmiyorum ancak imza için sadece bitcointalk ve bancor profillerini bildirmeniz gerekiyor. Gerisini kendileri takip ediyorlar. Katılmak istiyorsanız yardımcı olabilirim.

1714000025
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714000025
Reply with quote  #2

1714000025
Report to moderator
1714000025
Hero Member
*

Ignore
1714000025
Reply with quote  #2

1714000025
Report to moderator
1714000025
Hero Member
*

Ignore
1714000025
Reply with quote  #2

1714000025
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kayiboyu
Member
**

Activity: 588

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
January 28, 2018, 12:28:58 PM

imzalardaki en büyük sorunlardan biri bence şu an dağıtım zamanı falan çok bekliyoruz, işimizin karşılığını zamanında alamıyoruz bu bounty işlerinin daha iyi yürümesi lazım gibime geliyor

yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
January 28, 2018, 12:52:19 PM

imzalar da bu aralar can sıkıcı olan hususlardan biri imza kaldırma süresinin uzun sürmesi bazı projeler haftalık sayım yapıyor ve kullanıcı mağdur olmuyor ancak bazıları ico sonrası yapıyor sayımı ayrıca 1 hafta falan imza duracak diyorlar o süre bittikten sonra bazen hala imzanın kalkmasına yönelik bir duyuru yapılmıyor. Bunları dikkate alarak imza kampanyasına katılmak gerektiğini düşünüyorum.

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 28, 2018, 06:09:39 PM

repux projesi türkçe forumda baya popüler. imzası boş olan arkadaşlar girebilir bence. bi de arcblock var. o da güzel kazandırır.

Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
January 28, 2018, 07:16:40 PM

Guzel dusunulmus bir post olmus, iyi imzalardan haberimizin olmasini saglamaniz guzel bir hareket, bazi insanlar duyurmak istemez sadece kendileri alsin diye de takipte kalacagim bu basligi
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
January 28, 2018, 07:43:23 PM

Iconun baslamasina 2 ay var ve daha simdiden 210 kisi imzada... Siz siz olun aman diyim repuxa girmeyin cikamiyorum da. Bosta kalin ama aceleyle karar vermeyin. Simdi olsaydim bir imza var aklimda ona girerdim. Repux bence kampanya sonunda anca full membere 200 300 usd birakir. Bounty hunter demisler adina bence siz iyi bir hunt pesinde olun.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
January 28, 2018, 07:50:41 PM

Iconun baslamasina 2 ay var ve daha simdiden 210 kisi imzada... Siz siz olun aman diyim repuxa girmeyin cikamiyorum da. Bosta kalin ama aceleyle karar vermeyin. Simdi olsaydim bir imza var aklimda ona girerdim. Repux bence kampanya sonunda anca full membere 200 300 usd birakir. Bounty hunter demisler adina bence siz iyi bir hunt pesinde olun.

Hocam siz tecrübelisiniz galiba ilk defa bu işlere girdiğim için soruyorum normalde ideal bir imza kampanyası ne kadar getirir ki?
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
January 28, 2018, 07:56:08 PM
Merited by Ermancyp (6)

Hocam siz tecrübelisiniz galiba ilk defa bu işlere girdiğim için soruyorum normalde ideal bir imza kampanyası ne kadar getirir ki?

Hocam az birsey forumda arastirma yaptiysaniz birazcik bilgi sahibi olmussunuzdur. Cok fazla birsey beklemeyin diyorlar ama bence yine takdire saayan getirisi olan kampanyalar oldu oluyor. En son simdaq icosunun bountysine 19 kisi katilabilmisti hatta bunlardan 4 5 arkadas turk. Nalpagutt hatta repuxdan cikip girdi bana gore en dogru secimini yapti o 19 kisiye minimum 1000 usd birakcak diye tahmin ediyorum tabi bu sizin rutbenizdeki bir hunter icin gecerli nalpagutt arkadasimiza daha fazlasini birakir da burda miktar soyleyip olücülerin forumu daha fazla kirletmesine musaade etmeyelim  Cheesy hos artik merit cikti bunlarin onune gecildi bir nebze de. Olsun siz duyurular kismindan bazi icolarin getirisini gorebilirsiniz. Ornegin titanyum ornegin simdaq ornegin ins. Bakin ins yarin stake listesi yayinlicak takipte kalin ben sizin rutbenizde girip member olarak cikmistim listeden stake miktarimi takip edip gelecek insye dogal olarak onu 1ins =4.60$ bandindan carparak biraz bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ha merit  demisken aganin eli tutulmaz allah veren kardeslerimizden razi olsun Grin

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Mugur2
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
January 28, 2018, 08:03:36 PM

Hocam az birsey forumda arastirma yaptiysaniz birazcik bilgi sahibi olmussunuzdur. Cok fazla birsey beklemeyin diyorlar ama bence yine takdire saayan getirisi olan kampanyalar oldu oluyor. En son simdaq icosunun bountysine 19 kisi katilabilmisti hatta bunlardan 4 5 arkadas turk. Nalpagutt hatta repuxdan cikip girdi bana gore en dogru secimini yapti o 19 kisiye minimum 1000 usd birakcak diye tahmin ediyorum tabi bu sizin rutbenizdeki bir hunter icin gecerli nalpagutt arkadasimiza daha fazlasini birakir da burda miktar soyleyip olücülerin forumu daha fazla kirletmesine musaade etmeyelim  Cheesy hos artik merit cikti bunlarin onune gecildi bir nebze de. Olsun siz duyurular kismindan bazi icolarin getirisini gorebilirsiniz. Ornegin titanyum ornegin simdaq ornegin ins. Bakin ins yarin stake listesi yayinlicak takipte kalin ben sizin rutbenizde girip member olarak cikmistim listeden stake miktarimi takip edip gelecek insye dogal olarak onu 1ins =4.60$ bandindan carparak biraz bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ha merit  demisken aganin eli tutulmaz allah veren kardeslerimizden razi olsun Grin

Ben de sizin söylediğiniz miktarları tahmin ediyordum ve ölücü kısmına kesinlikle katılıyorum bir burası kaldı sanırım Smiley . Bu arada Simdaq'a girecektim fakat 2-3 gün farkla geç kalmışım sanırım sağlık olsun Cheesy. Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim, elimde merit olsa size feda olsun ama önceden rütbe atlayamadığım için bulunmuyor, nickinizi unutmazsam hakkınızı teslim ederim bir gün mutlaka Cheesy
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
January 28, 2018, 08:23:56 PM

Geçen hafta başlayan Grain var. Sylon yönetiyor member ve üstünü alıyor galiba. Haftalık 20 mesaj olması lazım.
Bounty linkini ekliyorum.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2779618

karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
January 28, 2018, 08:33:16 PM

Diğer kampanya hangisi hocam  Roll Eyes
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
January 28, 2018, 08:35:52 PM

oax da guzel hocam. girip kafaniz rahat takilabilirsiniz. tavsiye ederim ben.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
January 28, 2018, 11:18:21 PM

Şuan bulunduğum credits kampanyası gerçekten çok güzel hem de haftalık 8 mesaj istiyorlar sadece bu da rahat bir şekilde mesaj atmanızı sağlıyor tek sıkıntısı kampanya çok uzun zaman önce başlamış yani bu saatten sonra katılmak belkide çok fazla coin kazandırmayabilir.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
linkstronghappy
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
January 29, 2018, 09:43:11 AM

İmzasında bulunduğum Joy Token kampanyasını inceleyin. Credits kampanyasıda güzel duruyor. Artık merit sistemi nedeniyle katılacağımız kampanyaları çok iyi incelememiz gerekiyor. Boşa vakit kaybetmeyelim.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
January 29, 2018, 07:17:54 PM

İmzasında bulunduğum Joy Token kampanyasını inceleyin. Credits kampanyasıda güzel duruyor. Artık merit sistemi nedeniyle katılacağımız kampanyaları çok iyi incelememiz gerekiyor. Boşa vakit kaybetmeyelim.
Nedir bu merit acaba imza kampanyasına etkisi nedir acaba bilmediğim için soruyorum .Sanırım takip edemedim bazı şeyleri

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 29, 2018, 07:22:57 PM

Nedir bu merit acaba imza kampanyasına etkisi nedir acaba bilmediğim için soruyorum .Sanırım takip edemedim bazı şeyleri

merit'in imza kampanyalari ile ilgisi yok benim bildigim. ne gibi bir ilgisi olabilir ki düşünüyorum bulamadim. merit tamamen farkli bir olay. artik rütbe atlarken activity puanlarinin yanında merit puanlari da gerekli olacak. onlari da kullanicilardan alacaz atilan postlardan begenilenlere göre diğer kullanicilar puan verecek onlarda merit puani oluyor işte. oyle oyle biriktirip activity ile fulledikten sonra rütbe atlanacak. zor işler valla kolay kolay artik rütbe atlayamayacaz Smiley
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
January 29, 2018, 07:29:52 PM

Anladım ustat saolasın merit doldurmadan yani kullanıcılardan beğeni almadan rütbe atlama imkanı hiç mi yok ozaman çoğu kullanıcı mevcut rütbesinde sayacak tır

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
January 29, 2018, 07:32:18 PM

Benim bulunduğum BCA imza kampanyasıda iyi aslında  da yarın bitiyor. Konuyu faha önce görseydim keşke daha çok kişi fayadalanirdi
Zaten bu aralar çoğu imza bitiyor benim bildiğim kendimize yeni imza bulmamız lazım.bende takipteyim artık konuyu

R1011
Full Member

Activity: 182

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 29, 2018, 07:44:35 PM

Coinvest güzel bir kampanya gibi duruyor. bugün biraz inceleme fırsatı buldum. imza ve facebook / twitter kampanyaları değerlendirilebilir. TR kısmında imzasını taşıyan bir kaç arkadaş var oradan görüp araştırmıştım.
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 29, 2018, 08:57:54 PM

CEDEX stakelar bu hafta güncellenmedi galiba arkadaşlar.Bu hafta fazla takip edememiştim şimdi girip baktım hala hafta 10 gözüküyor.Bir sorun mu var acaba? Bilgisi olan aydınlatabilir mi?

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 152 »
  Print  

Jump to: