Bitcoin Forum
June 20, 2024, 05:41:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex Ödemeleri Durdurdu  (Read 1213 times)
leopar1972
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
December 08, 2017, 07:10:20 PM

Bittrex te bu olay, bitfinexte TETHEr meselesi, BTC-E'nin içini boşaltılar.. Ve diğerleri de gelecektir kontrol olmazsa! Cex.io ilklerden olup güvenle devam ediyor ancak şu an hepsinde sıkıntı olabilir. Hesaplar heklenmiş denilir ve dükkan kapatılır, derdi anlatacak kimseyi de bulamayız..Aslında bu tür borsalar resmi denetlenip, sıkı kurallara bağlanıncaya kadar ellerde olan sağlam cüzdanlarda tutmak... O zamanda trade yapma sevdasında vazgeçmek gerekiyor, risk durumunu iyi hesaplamak gerekiyor...
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
December 08, 2017, 08:36:11 PM

Bir terslik çıkmasın diye ben de doğruladım hesabı. Fotoları gönderdim çok kısa sürede hesabı doğruladılar ve çekim limitini 100 btc ye çıkardılar. Alıştım ben bittrexe şimdilik bir sorunum yok ileride ne olur bilmiyorum.

hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 08, 2017, 10:19:22 PM

Bittrex gibi bir borsanın böyle bir karar almış olması düşündürücü merkezi Amerika olan borsalar son günlerde riskli gelmeye başladı yarın olası bir hukuki bir kanunu çıkarsa çoğu kişi mağdur olabilir bence bunlardan uzak durmakta fayda var.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
December 09, 2017, 01:57:17 AM

yerli borsalar kimlik olmadan para veriyormu ki abd borsalarından rahatsız oluyorsunuz.
bir yerde bir şirket kurulur ve içinde para dönerse kurulduğu ülke vergisini alır devletlerin çalışma şekli bu abd borsasına güveniyorsanız abd nin vergi almasını hoş karşılayacaksınız bu işin başka çaresi yok.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
December 09, 2017, 02:55:23 AM

Kimlik mimlik derken gözünün önünde değer kaybeden coini elden çıkaramadı birsürü insan. Zamanlama bakımından çok manidar buluyorum, en güvendiğimiz borsa Bittrex'di ama artık olumluya yoramıyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
December 09, 2017, 03:18:54 AM

Binance şu sıralar en favori borsam gerek Iphone Android ile başarılı uyumu gerekse kullanıcı dostu fonksiyonları ile bana kalırsa 1 sene içinde Bittrex falan hepsinin egale edecektir.

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 10, 2017, 01:41:33 AM

Bittrex resmen bir çok insanın birikimini eritti. Hesaplarını kapattı, bitcoinin çıkış sürecinde çoğu insana isim onayı cart curt diye şu dönemi zehir etti. Artık korkuyorum Bittrex'ten... Çok fazla suyu çıkmaya başladı. Hayrolur inşallah bu işin sonu.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
December 10, 2017, 03:11:05 AM

Bu kimlik olayına ben mi Fransız kaldım bilemedim.. Şimdi ben bir borsada hesap açınca direkt kimlik onayı aşamalarına da başlıyorum ve bir gün buradan para çekeceğimin bilincinde olarak, öncelikle kendim için kendimi düşünerek işlem başlatıyorum hatta  kimlik  onayı 2-3 günü  geçtiyse bir de  ticket açıyorum, gerekirse direkt mail atıyorum. Buraya kimliğinizi vermiyorsunuz, niye paranızı veriyorsunuz. 
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
December 10, 2017, 07:38:14 AM

Bittrex kimlik ve adres belgesi istiyor. Ama mahkeme kararı zorlaması nedeniyle. Bu platform para kaybetmeyi istemez. Mecbur kalmadıkça yapmazdı, aksi halde yaptırıma uğrar. Keşke en baştan isteseydi. Bakalım üye bilgileri ifşa olacakmı? USA bu bilgileri alıp nasıl kullanacak?
ST39
Member
**

Activity: 167
Merit: 10

View Profile
December 10, 2017, 11:01:31 AM

Uzun süredir bittrex kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım..Bİtcoin çekip yatırabiliyorum...
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
December 10, 2017, 11:05:38 AM

Durduk yere sıfırladı çekim değerini ama tekrar gönderince 100 btc' ye artırdılar .

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
digital1755
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
December 10, 2017, 11:43:32 AM

Amerikan borsası Bittrex Amerikan Federal Mahkemesi'nin kimlik bilgilerini isteme talebi nedeniyle üyelerden kimlik ve adres teyidi için belge istiyor. Hesaplardaki bitcoinler bloke durumda. Kimse alış satış yapamıyor. Saçma bir durum.
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
December 10, 2017, 01:00:31 PM

Bittrex son dönemde kimlik doğrulama isteği ile göze çarpsada insanları çileden çıkaran teknik destek masalarının çok yavaş olmasından kaynaklandı onay süresi 1 ayı geçenler var bu süreç içerisinde  acaba yatırımım içeridemi kalacak diye stres yaşıyorlar

Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
December 11, 2017, 10:10:43 AM

Yakın bir arkadaşım bana bütün hesabını ordan çektiğini ve bana da çekmemi tavsiye etmişti. Son haftalarda aşırı derecede şikayet ve sorun bilgisi geliyor Bittrex ile ilgili. Bir dönem aynı şeyler Polo içinde olmuştu. O zaman zaten Bittrexe geçiş kararı almıştım. Şimdi yine heralde daha güvenli bir liman bulma zamanı geldi.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
December 11, 2017, 05:50:59 PM

Bende de gas çok düşük olmamasına rağmen 1 haftadır bekleyen bir Ethereum transferi olayı var. Bittrex'le uğraşmıyorlardır umarım, yoksa iyi niyetlerinden kuşkum yok.

J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
December 11, 2017, 08:15:50 PM

Kimlik bilgisi doğrulaması gerekecekse 3-5 gün önceden siteye girişte uyarını koyarsın, isteyen parasını çeker, isteyen belgelerini hazırlar, adam akıllı çözersin.
Bir anda insanların paralarına bloke koymak da nedir ? Çok büyük, güven sarsıcı bir hata.
Açıkcası hiç bittrexi bırakasım yok, alıştık artık. Ama ben paramı istediğim zaman alamayacaksam, yok öyle bir dünya.
Parça parça çıkayım ben de artık.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
December 12, 2017, 03:02:36 PM

Bittrex iyice saçmalamaya başladı, sürekli hata veriyor, sayfa yüklenemedi vb. hatalar çıkarıyor.
An itibariyle tüm bakiye ile çıkış yaptım bende.

Umuyorum ki binance de pişman etmez. Sorun çıkarmazlar ise uzun süre devam edebilirim binance ile.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
Nightxfear
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 07:22:40 PM

Bittrex bu saatten sonra güven olmaz. Belge falan istemeleri kullanıcılar için hoş bir durum değil.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
December 12, 2017, 08:59:52 PM

Bittrexte çok sık oluyor bu ödeme durdurma, kitlenme işleri. Bıktık artık yani. Çok saçma şeyler oluyor. Binance daha iyi gibi geliyor bana. Onu kullanmaya başladım artık. Gayet memnunum şuan inşallah ileride de bir sıkıntı çıkmaz.
cryptographer954
Jr. Member
*

Activity: 51

View Profile WWW
December 13, 2017, 02:03:43 PM

Binance' yıl öneriyorum arkadaşlar. Daha hızlı ve ücretler bir miktar daha az.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: