Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:53:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Sıradaki pumpp....  (Read 2252 times)
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
December 08, 2017, 07:04:53 PM

Birçok mesajda paylaşılmış araya başka coinlerde girebilir ama BCH a henüz pump gelmedi gelmesi muhtemel, grafik olarak bakıldğında NEO da çok dipte.

1715360011
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715360011
Reply with quote  #2

1715360011
Report to moderator
1715360011
Hero Member
*

Ignore
1715360011
Reply with quote  #2

1715360011
Report to moderator
1715360011
Hero Member
*

Ignore
1715360011
Reply with quote  #2

1715360011
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
December 08, 2017, 07:07:30 PM

Biraz fazla paralarla trendleri takip etmek bence daha güvenli btc eth ltc dash gibi ethereumun cryptokitties kurtulduğu günde 100 150 dolar artış göstereceğine inanıyorum.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
December 08, 2017, 08:36:39 PM

XMR yükselişini bitiremedi 350 - 400 $ seviyesinde beklenti vardı.
ETH Kediler ile sorun yaşamasaydı Smiley onda da 500+$ bir beklenti oluşmuştu.
Ayrıca ERC20 tokenlerin çoğunda sürünme var. Onlar da nasiplenebilirler.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 08, 2017, 09:21:24 PM

NXT'den beklentim EMC2 gibi hareket etmesi.27 Aralıkta hard fork da ignis verilecek ücretsiz elinde NXT tutanların adetlerinin yarısı kadar.700'e 5k seviyesinden düştü normalde değeri bu civarları.Arz talep dengesinde talepler yoğunlaşıp satışlar azaldığı sürece fiyatın yukarıya çıkması kaçınılmaz.20 güne yakın bir zaman var ve yolu Uzun NXT'nin.BTC'nin bu ani artışında bile değer kaybetmedi yerini korudu.27 Aralığa yaklaşacağımız her gün çember daralacak ve fiyat kendisini yukarı atacaktır.Benim düşüncelerim bu yönde.Dün gece 5k'ya yarım saatte ulaştı tutunamadı.Yukarıları deneyecektir.Takip edilip araştırılıp ona göre yatırım yapılabilir.Sadece bilgi olarak paylaşım yatırım tavsiyesi değil.Herkese bol kazançlar..

hocam nxt, cüzdanda olunca mı fork coini gelecek yoksa borsa da olsada vereceklermi. hep duydum ama nasıl birşey olacak
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
December 08, 2017, 09:44:46 PM

Öncelikle nxt nin ileride yapacağı hareketin yanında bu yaptığına pump bile denmez. Nxt sahiplerine bedava ignis coin dağıtacaklar ve bu coin değerli bir coin. 28 Aralığa kadar değerini en az 2-3 kere katlayacağını düşünüyorum, emc2 vakası olacaktır. Ayrıca dağıtılacak olan ignislerin nxt nin değerini geçeceğini düşünüyorum, yani ignisleri alınca satmayın hodl yapın. İkinci olarak Iota nın bir kere daha pump yapacağını düşünüyorum sene sonuna kadar olmasa bile en geç ocakta.

Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 09, 2017, 05:23:29 AM

Sıradaki pump sanki Ethereum' a gelecek gibi görünüyor. En azından ben öyle tahmin ediyorum. Bayağı bir geri çektiler. Geriye çekilme 2 kez yaşandı. Artık pump vaktidir diyorum ETH için. Dash gibi bir canlanma yaşanabilir ama bunun ne zaman olacağını tabi ki bilemiyoruz.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Honte
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
December 09, 2017, 05:40:47 AM

Iota ya da xlm için bir pump olmaz mı acaba? Özellikle iota için 14 Aralık microsoft ile yapacakları toplantı çok önemli diyenler var. Buradan çıkacak olumlu bir sonuç ya da sinyali go to the moon yapabilir fikri ortalarda dolaşıyor.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
December 09, 2017, 05:44:09 AM

Iota ya da xlm için bir pump olmaz mı acaba? Özellikle iota için 14 Aralık microsoft ile yapacakları toplantı çok önemli diyenler var. Buradan çıkacak olumlu bir sonuç ya da sinyali go to the moon yapabilir fikri ortalarda dolaşıyor.

nereye kadar pump olabilir ki??  2.7 milyar civarı adet sabit miktarı var. tanesinin 50 doları aşması mümkün değil bir kaç yıl içinde.
her 1 dolarlık artış 2.7 milyar dolar demek. daha resmi cüzdanı bile yayınlanmamış birşeyden bahsediyoruz. üstelik hakkında epey belirsiz söylentiler var.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 09, 2017, 06:17:55 AM

stellar Lumens > XRP den şeklinde başlayan çıkış epey yüksek oldu aslında. Ben xlm de 2x 3x gibi büyük çaplı bir artış olacağını düşünmüyorum.

RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
December 09, 2017, 06:20:43 AM

Sıdaki Pump bilsek zaten şimdiye köşeyi dönmüştük etc düşüşte dikkat etmek lazım.

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
December 09, 2017, 06:21:55 AM

Son günlerde pumpları hep ilk 10 yiyor buna dayanarak ilk sıralarda pump yememiş coinler varsa belki onlarda bir sıçrama olabilir.Tokenlerde pek pump olası görünmüyor nedense, protföyü gözden geçirip tokenlerden vazgeçme zamanı artık bence.
Yatırımımı QTUM, NEO, ETN gibi kendi blockchaini olan coinlere kaydırmayı düşünüyorum artık ama meretlerde çok yüksek geliyor gözüme
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 09, 2017, 06:35:12 AM

LTC'yi söyleyen, göre yok galiba Smiley Bu litecoinde ciddi ışık var ben size söyleyim. Sene sonu 100$ beklentileri var diyorduk 100$'ı kırdı geçirdi şuan 150$ seviyelerinde. Gidişat bu denli olursa 2018 ilk altı ay içerisinde 200$ hayal değil.

Bu arada XVG takip edin derim fiyat sıkışmış durumda 55sat aralığı alım için uygun diye düşünüyorum. 2x hayal değil.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 09, 2017, 06:37:08 AM

Sıradaki pump gozu yaslı alt'cılar ıcın gelsın dıcek gıbı olmus hocam:) bıtcoının dengesız hareketlerı bır ıkı hafta daha surer sanırım, su amerıkadakı borsalara acılma mevzusu baya tetıklıyor fıyatı. Sonrasıdna bıraz normale doner belkı.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 09, 2017, 09:21:57 AM

nxt iota yı yakaladııım tamamen psikolojik adamlar hiç umut vermediğiniz coinleri ucuruyor sonra yüksekten aldırıyor size sonra uzun vadelı yatırımcı oluyosunuz o yüzden onlar aldırmadan siz alın uzun vadeli yatırımcı olun :d
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
December 09, 2017, 10:47:45 AM

valla hep ter kose yapiyorlar. mesela ben siranin neo da olacagini dusunuyorum ama bi turlu yakalayamiyoruz pumplananlari. piyasa yeterince sisti. sira dumplarda olmasin sakin. ortalik her an kan golune de donebilir.
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
December 09, 2017, 12:16:49 PM

ltc ve nemin yaptığını eth yapar mı acaba? ağdaki sıkıntıları çözüp bir anda %100 yapıyormuş. 1000 doları görürüz hızlıca. Smiley
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 09, 2017, 12:25:51 PM

ltc ve nemin yaptığını eth yapar mı acaba? ağdaki sıkıntıları çözüp bir anda %100 yapıyormuş. 1000 doları görürüz hızlıca. Smiley
Ortalık güllük güllistanlıkken yapamadığını şimdimi yapıcak. Sisteme güven sarsıldı. Eth den büyük beklenti olan ve sevgi bağı hisseden kardeşi olan etc alsın en azından  ilerde teşekkür eder.

sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
December 09, 2017, 12:35:58 PM

Zcash çok sakin kalıyor şu aralar her an bir şok yaşatabilir herkese ben Litecoin'den daha fazla bir market hacmine geleceğine eminim kesinlikle bu yakındır eminim buna Smiley

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Flakka
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
December 09, 2017, 01:48:27 PM

sıradaki pump ıı bilmem ama sıradaki dump LTC de bence . piiyasa degeri 90-100$ olmalı . 150$ fazla...
Enflow
Member
**

Activity: 139

View Profile
December 09, 2017, 01:50:29 PM

sıradakini bilmemde nxt'den biraz atılım bekliyorum.Alıyorum düşüyor satıyorum yükseliyo kafayı yedirtti sağolsun
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: