Bitcoin Forum
May 09, 2024, 05:52:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: Türk Malı Crycash Coin (Crysis oyun yapımcılarından)  (Read 17363 times)
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
April 25, 2018, 09:01:09 AM

biri shillemis gene volume olmayan coini %50 yapmis Smiley Beyler yapmayin inanmayin su twitterdaki adi heriflere hicbiri sizin iyiliginizi dusunmuyor.  ICO fiyatini gecti CRC tebrikler size, Bide yerli milli demisler ona ayar oldum Smiley

zamanında ether için de ICO sonrası aynı muhabbetler olmuştu Smiley
ICO fiyatının hala %50 altında ico da maliyet 1~1.10 cent civari idi. şuan 50 cent e de satilan market var 60 cent e de, hacim filan zaten henüz yok. Crytek de yerli milli vs değil, insanlar adamlar türk diye o algi var ama malesef türkiyede ofisleri olmasin rağmen paralari yurt dişinda çeviren bir şirket

Dikkat cekmek istedigim konu hacimsiz coinin/tokenin takipcisi nispeten fazla hesaplar tarafindan dillendirilmesi. Nitekim birkac saatte %50 yapip geri dustu o yuksekten alanlarin yerinde olmak istemezdiniz.

benim demek istediğim de hacim yok ico fiyatına göre her türlü karlı, 500 dolarlık alınca zaten %50 yapıyor. satsanız 500 dolarlık fiyat %50 saliniyor aşağı order lara bakarsanız pumplamak için 3-5 btc yetiyor  market cap %80 artar. alanlar da öyle bin lerce dolarlık alanlar değil bakıyorum ben ara ara hep küçük yatırımcı böyle 100 dolarlık alan insanlar.  Smiley

signature not found.
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715277147
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715277147
Reply with quote  #2

1715277147
Report to moderator
1715277147
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715277147
Reply with quote  #2

1715277147
Report to moderator
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 25, 2018, 11:19:12 AM

Crysis güzel bir oyun. Bende severek oynadım. Şimdide coini çıkıyorsa güzel şatış yapa bilir fikirimce.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
May 16, 2018, 11:20:25 AM

Crytek,  Warface Türkiye ile CRYCASH arasında ortaklık kurulacağını duyurdu. Böylelikle Warface Türkiye oyuncuları, oyun içindeki görevleri tamamlayarak CryCash tokenleri kazanabilecekler.

http://www.crytek.com/news/all-new-warface-turkey-players-to-receive-crycash-tokens
kggservices
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
May 16, 2018, 11:27:17 AM

Crytek,  Warface Türkiye ile CRYCASH arasında ortaklık kurulacağını duyurdu. Böylelikle Warface Türkiye oyuncuları, oyun içindeki görevleri tamamlayarak CryCash tokenleri kazanabilecekler.

http://www.crytek.com/news/all-new-warface-turkey-players-to-receive-crycash-tokens
Oyun bağımlısı olarak bu benim için süper fps oyunları oynamayı severim desenize artık başından kalkamam sevdiğim iki iş bir arada Smiley

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 16, 2018, 12:24:09 PM

Crysis i ben de oynamıştım 1gb gt420m ekran kartlı bilgisayarımla vay diyorum şimdi, Oyun üzerinden para kazandırma fikri güzel olmuş bir çok oyuncuyu oyunlara sürükleyecektir.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
May 16, 2018, 03:17:54 PM

Hala ico fiyatının altında yobit gibi shitcoinlerin olduğu borsadan kurtulsa bence iş yapar gibi bu oyun içinden kazanma olayınıda bir ara deneyeceğim
by rallier
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 16, 2018, 11:19:41 PM

Warface Turkiye ortaklıgı duyuruldu;

http://www.haberturk.com/istanbul-haberleri/15438632-crycash-warface-turkiye-ile-ortakligini-duyurdu
https://www.warface.com.tr/tr/news/recent/crycash-warface-turkiye-ile-ortakligini-duyurdu

Şu sıralar bütün dünyayı kasıp kavuran kripto para birimi Bitcoin ve diğer alternatif kripto paraların, hayatımızda büyük bir yer etmeye başladığı bir gerçek. Kripto paraların oyun dünyasında da kullanılmaya başlaması ise kaçınılmaz bir durumdu diyebiliriz. Bu doğrultuda, yakın zamanda Crytek ile iş birliği içine girdiğini açıklayan CRYCASH(CRC), öncelikli olarak Warface oyununda ve Türkiye sunucularında geçerli olan bir kripto para birimi olacağını da açıklamış bulunmakta.
Kripto paraların geleceğin dünyasındaki potansiyel büyük rolü, doğal olarak bir çok sektörün de bu paralara yönelmesini sağlamış durumda. Crytek'in desteklediği ve bir yan projesi konumundaki CRYCASH ise oyun dünyasının en çok kullanılan kripto parası olmaya aday.

Yakında Warface Türkiye sunucularında CRYCASH ile alış veriş yapabileceksiniz!

signature not found.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
May 17, 2018, 12:22:06 AM

Baya önce duymuştum bunu kendi oyunlarında falan kullanılıcak genelde bunun tokenleri ne olur bilemiyorum arkaları çok sağlammı sağlamsa kesin iş yaparlar
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
May 17, 2018, 01:51:42 AM

Tam ne oldu bunun son durumu diye bakayım diyordum ki by rallier sağolsun güncellemiş buraları Smiley
Yerli milli muhabbetinden pek hoşlanılmamış ama son zamanlarda birçok ekipte türkler var, sanırım kasıtlı olarak çok da böyle anılmak istemiyorlar. Son zamanlarda benim gözüme Developeo çarpmıştı mesela, ekipte ceo bir türk ama projeye yerli milli diyemeyiz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
by rallier
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 17, 2018, 10:27:16 AM

Tam ne oldu bunun son durumu diye bakayım diyordum ki by rallier sağolsun güncellemiş buraları Smiley
Yerli milli muhabbetinden pek hoşlanılmamış ama son zamanlarda birçok ekipte türkler var, sanırım kasıtlı olarak çok da böyle anılmak istemiyorlar. Son zamanlarda benim gözüme Developeo çarpmıştı mesela, ekipte ceo bir türk ama projeye yerli milli diyemeyiz.

benim çaliştiğim şirket türk ama türkiyedeki ofisimiz şirket sayfasında yer almıyor. "com.tr" olan halinde yer alıyor. yabancılar konu ticaret ve türk olunca niyeyse, para akıtmak istemiyorlar.

signature not found.
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
May 17, 2018, 10:32:50 AM

Böylesine başarılı bir firmanın Türkiye asıllı olduğunu bilmek güzel. Teknoloji alanında sözü geçen bir firma, Crycash Coin başarılı olacaktır diye düşünüyorum.

If you like it, you can give Merit!
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 11:35:23 AM

Crysisi oyun dünyasında olumlu bir izlenim bırakmıştı, kripto para piyasasına bu olumlu imajla güzel bir giriş yapıyorlar. Fakat diğer platformlar da kullanılabilen geniş kitleye hitap eden güncellemeler yayınlarlarsa daha iyi olabilir.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 17, 2018, 03:06:54 PM

bana iş yapar gibi geliyor, zaten koin ismini düşününce hemen crysis firması aklıma geldi, bakarsınız tutar bu iş belli mi olur. Bence türk milleti adına da güzel bir atılım olur diye düşünüyorum, zira ülkemizi bu tip bir koinle temsiletmek oldukça güzel olur
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
May 17, 2018, 03:21:22 PM

Hani Türk milleti adına gurur duyacağımız bir şey olursa eminim bunu en son biz duyarız. Bu konuyu bizden kimse sahiplenmiyor ve gereksiz hype olmuyor diye seviniyorum açıkçası. Ekipte işini yapıyor doğal olarak değerlenecektir. Milli duygularla atılan adımları gördük. Sömürüden başka bir şey değil. Artı bizlerde akıllandık. Yap işini başarılı ol başımın üstünde taşıyayım. Yoksa hayal satma.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
May 17, 2018, 03:34:35 PM

Kucoine falan girebilirse çok güzel yükselir ayrıca oyun içinde ödül olarak dağıtılması hem oyun için hemde coin için iyi
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
May 17, 2018, 05:22:38 PM

Yerli bir isim geçtiği zaman şöyle bu adam varsa tamamdır diyebileceğimiş bir iş çıkmadı daha bir iş başarılsada artık referans görsek bizden birilerini. Takip ediyoruz.
The Fulcrum
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 05:33:00 PM

Sevdiğim nadir oyunlardandır crysis serileri. oyun dünyasında bence çok iyi bir yere geldiler. umarım kirpto para dünyasında da iyi bir yere gelirler. takipte olacağım.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 07:33:23 PM

Türk yapımıysa scamdır uzak durun deniyor ya, bu adamlardan scam bir şey beklemiyorum ben. İlerleyen zamanlarda potansiyellerini gerçekleştirecek daha somut ürünler ortaya çıkaracaklarını düşünüyorum.
by rallier
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 17, 2018, 09:05:01 PM

Kucoine falan girebilirse çok güzel yükselir ayrıca oyun içinde ödül olarak dağıtılması hem oyun için hemde coin için iyi

Kucoin on numar a olur da, öncesinde bancor a girecek, onu biliyorum. belki haziranan sonra olabilir büyük bir exchange şuankiler dandik yobit livecoin idexmarket vs

signature not found.
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
May 17, 2018, 10:57:39 PM

Crysis denince Karadenizli iki Türk gelir ve crytec firması. Proje gayet mantıklı oyun tabanlı projeleri piyasada görmek hele ki crysis'ı görmek ayrı bir hava oldu. Gelişmeleri yakından takip edeceğim kesin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: