Bitcoin Forum
May 06, 2024, 06:09:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Binance Hacklenen Hesaplar 07.03.2018  (Read 543 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 09, 2018, 02:37:37 PM

Binance hesabınızda şu iki yeri bi kontrol edermisiniz?
- Order History
- Trade History

Geçmişte yapmış olduğum alım-satım işlemlerimi göremiyorum order ve trade menülerinden. Tamamen boş gösteriyor. Destek bölümüne ticket açtım, ekran görüntüsü de gönderdim. 24 saat oldu dönüş yapmadılar. Birkaç kişide daha aynı şey varmış. Sizde durumlar nasıl?
1714975765
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714975765
Reply with quote  #2

1714975765
Report to moderator
1714975765
Hero Member
*

Ignore
1714975765
Reply with quote  #2

1714975765
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714975765
Hero Member
*

Ignore
1714975765
Reply with quote  #2

1714975765
Report to moderator
1714975765
Hero Member
*

Ignore
1714975765
Reply with quote  #2

1714975765
Report to moderator
1714975765
Hero Member
*

Ignore
1714975765
Reply with quote  #2

1714975765
Report to moderator
J.Moriarty (OP)
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
March 09, 2018, 04:36:01 PM

- Order History
- Trade History

Geçmişte yapmış olduğum alım-satım işlemlerimi göremiyorum order ve trade menülerinden. Tamamen boş gösteriyor. Destek bölümüne ticket açtım, ekran görüntüsü de gönderdim. 24 saat oldu dönüş yapmadılar. Birkaç kişide daha aynı şey varmış. Sizde durumlar nasıl?

Mobil uygulamadan kontrol ettim biraz önce, herhangi bir sorun yok.
Hatta hesabı ilk açtığım an yaptığım al-satları bile sorunsuz olarak görebiliyorum. Bittrex de 6-7 ay önceki işlemlerimi görmeyi denediğimde site üzerinden göstermeyip bir dosya halinde bilgisayara indiriyor. Ondan da okumak pek pratik olmuyor. Orayla kıyasladığımda müthiş bir order history bölümü var binance da.

Bu arada bugün hesabında hacklenme olan birkaç arkadaşa kayıpları btc olarak gönderilmiş diye okudum, umarım kimsenin bir zarar kalmamıştır.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
March 09, 2018, 04:57:52 PM

Aynen. Geçmiş alış satışların hiçbiri gözükmüyor hepsi silinmiş. Neden böyle olmuş anlamadım. Binancenin dünkü rezilliği kötü tepki verdi. Piyasa kan çanağına dönmüş durumda.. Tiksindirdiler.

farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
March 09, 2018, 05:15:18 PM

Yatırımcıyı bezdirdiler yeni yılda resmen, son olarak Binance'da yaşanan hack olayı ve MTGox  mağdur ödemeleri birleşerek piyasada onarılması uzun sürecek bir hasar verdiler, bir yandan da vadeli işlemciler çalışmalarını sürdürüyor. Bu karanlığın ardından yaşanacak günlerin çok aydınlık olmasını umuyorum.
afgan355
Member
**

Activity: 201
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 09, 2018, 08:52:13 PM

binance'ın da bu denli kötü bir habere konu olması artık diken üstünde olduğumuzun kanıtıdır bence. en sağlam borsalardan olmasına rağmen böyle bir şey yaşıyorsa hiçbir şeyin garantisi yok artık

aniden
Member
**

Activity: 231
Merit: 10

View Profile
March 09, 2018, 11:52:20 PM

Binance için hep api key api key dendi, ama benim öğrendiğim önce phishing ile almışlar hesapları sonra çalacaklarına, koin pumplamışlar, bu şekilde olmuş,
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
March 10, 2018, 12:41:28 PM

Benimkinden alınmamış Allah'a şükür hesaba giriş çıkış yok şanslıyım sanırım ama aldıkları sırada orda olsaydım keşke güzel kar yapardık he Cheesy
kingofrogues07
Member
**

Activity: 140
Merit: 13

View Profile
March 10, 2018, 03:35:05 PM

- Order History
- Trade History

Mobil uygulamadan kontrol ettim biraz önce, herhangi bir sorun yok.
Hatta hesabı ilk açtığım an yaptığım al-satları bile sorunsuz olarak görebiliyorum. Bittrex de 6-7 ay önceki işlemlerimi görmeyi denediğimde site üzerinden göstermeyip bir dosya halinde bilgisayara indiriyor. Ondan da okumak pek pratik olmuyor. Orayla kıyasladığımda müthiş bir order history bölümü var binance da.

Bu arada bugün hesabında hacklenme olan birkaç arkadaşa kayıpları btc olarak gönderilmiş diye okudum, umarım kimsenin bir zarar kalmamıştır.

Hacklenme kullanıcıların phishing saldırısına maruz kaldığı için olmuştu demişlerdi. Bu durumda iade yapmazlar diyordum. İade yaptıklarına göre ya hacker'ların hesapları dondurup geri aldılar(sanki hesaplarını belirleyip dondurduk demişlerdi) ya da sorun kendilerinden kaynaklı iade ettiler. Şu durum tüm detaylarıyla açıklanmalı ben dahil insanalr çok tedirgin oluyor
kingofrogues07
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 03:40:39 PM

Yatırımcıyı bezdirdiler yeni yılda resmen, son olarak Binance'da yaşanan hack olayı ve MTGox  mağdur ödemeleri birleşerek piyasada onarılması uzun sürecek bir hasar verdiler, bir yandan da vadeli işlemciler çalışmalarını sürdürüyor. Bu karanlığın ardından yaşanacak günlerin çok aydınlık olmasını umuyorum.

Merhaba ben geçmişi çok bilmiyorum. Bu mtgox denen at hırsızları milletin tüm portfoyünü hackletip batıran ve geri vermeyen ekip değil mi geçmişte. Sanırım bir zamanların market hacmi en büyük borsalarından biriymiş. Bu adamlar nasıl oluyorda piyasaya btc satıyor. Ellerinde btc varsa müşterilerine iade etmeleri lazım önce oranlarına göre. Belki doğru düzgün yasaların olmadığı saçma bir ülkede yaşıyorlardır bilmiyorum ama USA yada avrupa da falan yaşıyorlarsa rezillik resmen.
kingofrogues07
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 03:42:53 PM

Binance için hep api key api key dendi, ama benim öğrendiğim önce phishing ile almışlar hesapları sonra çalacaklarına, koin pumplamışlar, bu şekilde olmuş,

phishing saldırısı ile ele geçirdikleri hesaplardan api key oluşturmuşlardır yada doğrudan api key ele geçirmişlerdir. Senkron bir pumpu botsuz yapamazlar zaten. Tüm alış satışlar senkron aynı dakikalarda yapıldı. Muhtemelen api keyleri bot yazılımlarına verip anlık vurgun yapıp kaçmak istediler. Binance erken uyanıp withdrawları kapayıp bu at hırsızların hesaplarını dondurdu. Milletin parasını çalamadıkları gibi pump anında satmak için ellerinde bulundurdukları yüklü miktardaki via'dan da oldular süper oldu.
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
March 10, 2018, 06:17:05 PM

Binance hitbtc den beter hale geldi ya işler epey  sarmaş dolaş oldu ya komple sorunları çözecekler yada bu işlere bakacağız yakında komple hacklenip bütüni insanların parası çarçur olmadan çıkın bence.

koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 10, 2018, 10:10:35 PM

Bu hacklenme olayından dolayı btc nin ve binance koin olan bnb nin büyük yara almasını bekliyordum ama beklenen olmadı, güçlü durdu bnb şükürler olsun.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
March 10, 2018, 11:38:55 PM

Binance kendi kendini hacklemiş gibi gösterip kendi borsasında VIA'yı pumplatıp diğer borsalarda VIA'yi tepe fiyattan satıp Binance'de mağdurların parasını ödemiş diyorlar.. Hem mağduriyeti karşılayıp kahraman olmuşlar hemde parayı cukkalamışlar.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 11, 2018, 07:50:23 PM

titulng Bu piyasada herşey mümkün Charlie caplim gibi önce cam taşlayıp kırarak sonrasında cam satmaya benziyor iş, ama dikkat çekici bir olay daha var binance hackleme olayını gerçekleştirenleri bulmaya yardımcı olanlara ödül verileceğini açıklamış kendi bindikleri dalı keseceklerini sanmıyorum.
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: