Bitcoin Forum
May 01, 2024, 09:51:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][TOKEN] CoinMetro Crypto ile güçlenmiştir.FXPIG.Destekli  (Read 1414 times)
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 01, 2018, 08:08:13 AM

Imza işini satışı falan uzatmaları gereksiz olmuş, hiç bir katkısı olmadı denebilir satışa. Sadece uzanayan süre sinirleri bozdu ama bence şartlar oldukca iyi bir yatırım aldılar.
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
April 02, 2018, 07:15:21 AM

bakalım imza stakeleri halen güncellenmedi ne zamana güncellerler .
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
April 02, 2018, 10:46:05 PM

Şu anda guncelliyorlar 4 haftalıgı birden. Güncellenmediğinden dolayı insanlar pek mesaj atmamış sıfır çeken çok olmuş. Hakkıyla mesajları atanlar için stake değerleri yükselmiş oluyor böylece.
adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
April 04, 2018, 08:35:57 AM

Şu anda guncelliyorlar 4 haftalıgı birden. Güncellenmediğinden dolayı insanlar pek mesaj atmamış sıfır çeken çok olmuş. Hakkıyla mesajları atanlar için stake değerleri yükselmiş oluyor böylece.

sürekli mesaj attım ama bana ıkı kere 0 çekmişler admine yazıyorum ama dinleyen kimse yok muhatap bulamıyorum.
omorfi
Sr. Member

View Profile
April 06, 2018, 02:23:45 AM

sürekli mesaj attım ama bana ıkı kere 0 çekmişler admine yazıyorum ama dinleyen kimse yok muhatap bulamıyorum.

Telegramdan yaz incelesinler kardeşim. %50 si en fazla local olabiliyordu haftalık mesajların. Belki ondan sıfır cekmis olabilirler. Yaz telegramdan kontrol ederler gene belki
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 06, 2018, 04:51:08 AM

Blog listeleri güncellenmemiş, birde bounty için kyc çıkarmışmar başımıza, son tarihi belli mi kyc nin, ödül vermeyeceklerse boşa uğraşmıyayım, liste güncellenen kadar bekliyeyim diyorum.
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
April 06, 2018, 06:20:46 AM

Nisan ayinda borsa açiliyormuş beta sürümü bakalim ne olacak açicaklar mi açmayacaklar mi? Izleyip öğreneceğiz
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
April 06, 2018, 06:45:29 AM

coinmetronun imza kampanyasına girecektim ama cardstack'e gireyim dedim 10 haftadır imzasını taşıyorum cardstack'ın coin metro bitmiş galiba son gelişmeler nisan ayında yani bu ay borsaya mı açılacaklar? inşallah imzacılarına kazandırmıştır birşeyler güle güle harcayın arkadaşlar
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
April 06, 2018, 08:46:44 PM

Blog listeleri güncellenmemiş, birde bounty için kyc çıkarmışmar başımıza, son tarihi belli mi kyc nin, ödül vermeyeceklerse boşa uğraşmıyayım, liste güncellenen kadar bekliyeyim diyorum.

kyc mi çıkarmışlar. bunu nereden yapacağız bir bilgi var mı? Ali hocada birşey paylaşmıyor artık
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 07, 2018, 12:26:22 AM

Telegramda süre sınırı yok diyorlardı ama bounty için aynısı geçerli mi bilmiyorum. Liste güncellenseydi yapıp yapmayacağımıza karar verirdik. Boşa uğraşmış olmayalım.
omorfi
Sr. Member

View Profile
April 07, 2018, 01:14:19 AM

Imzaya katılmıs arkadasların alacagı token sayıları belli oldu. BLogların degerlendirilmesi henuz tamamlanmadı baya katılan oldu blog olayına. Kyc icin ise bir tarih verilmedi ama su anda kyc evrakları yuklenebiliyor ancak 3 gundur onay alamadım, bir süre daha beklememiz gerekecek. Kyc tarihi ile ilgili bir bilgi gören oldumu özellikle telegramda ?
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
April 07, 2018, 08:09:13 PM

Ben Bounty konusunda KYC ile ilgili bir bilgi göremedim.
Emin misiniz?
Yazının linkini verebilir misiniz?
Ya da formlar filan nerede ?
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
April 08, 2018, 06:05:21 PM

Emin misiniz?

Hocam ana bounty konusunda yazıyormuş, telegram grubunda oyle soyledıler. Profilden direk kyc ye ulaşılamıyormuş https://go.coinmetro.com/#/kyc
buradan kyc yapılması lazımmış
HartmaniAbit
Member
**

View Profile
April 08, 2018, 09:29:03 PM

Emin misiniz?

Hocam ana bounty konusunda yazıyormuş, telegram grubunda oyle soyledıler. Profilden direk kyc ye ulaşılamıyormuş https://go.coinmetro.com/#/kyc

ben kyc yapmaya çalıştım ama bir türlü beceremedim. Sürekli hata veriyor. Telegramdan yazdım kyc için gönderdiğim resmi gösterdim kabul ettiler ama siteden yükleyince kabul olmuyor nedense yapamadım gitti.
marpaci
Sr. Member

View Profile
April 08, 2018, 09:30:25 PM

Emin misiniz?

Teşekkür ederim hocam.
Doldurdum KYC formunu ama sanki o bounty için değildi. Yani btt kullanıcı adı filan sormadı.
Yine de doldurdum ne olur ne olmaz diye.
Tekrar teşekkürler...
HartmaniAbit
Member
**

View Profile
April 08, 2018, 09:32:20 PM

Imzaya katılmıs arkadasların alacagı token sayıları belli oldu. BLogların degerlendirilmesi henuz tamamlanmadı baya katılan oldu blog olayına. Kyc icin ise bir tarih verilmedi ama su anda kyc evrakları yuklenebiliyor ancak 3 gundur onay alamadım, bir süre daha beklememiz gerekecek. Kyc tarihi ile ilgili bir bilgi gören oldumu özellikle telegramda ?

kimlik ile resim çekiliyoruz değil mi? o şekilde sayfadan resim çekiliyorum ama bir türlü kabul etmedi. telegramdan kabul ettiler ama site kabul etmedi.Onay alıp almadığını nereden takip ediyoruz? kyc konusunda yardımcı olabilir misiniz?
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
April 08, 2018, 09:38:02 PM

Bountye kayıt olduğunuz mail adresinizle siteye kaydolmanız lazım. Hatırlamıyorsanız telegramdan yazın.
marpaci
Sr. Member

View Profile
April 08, 2018, 09:47:31 PM

Siteye kayıt olmak yeterli mi? KYC belgeleri, fotoğraf filan gerekmiyor mu?
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
April 08, 2018, 10:44:43 PM

Siteye kayıt olmak yeterli mi? KYC belgeleri, fotoğraf filan gerekmiyor mu?

Kyc de gerekli. Fotoğraf+ kimlik+ adres gösteren belge( k.k ekstresi). Benim ehliyetimi kabul etmedikleri için kimlikle tekrar başvurdum. İki gündür bekliyorum.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 10, 2018, 09:17:09 AM

Bu token sizce nasıl borsada iş yaparmı, ıyı para toplamışlar. Bunlar borsa dimi arkadaşlar, merkezsiz borsaların uzun donemde karlı olacağını düşünüyorum
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: