Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:11:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: ANtalya ve Düzce de 'açık alanda alkol içmek' yasaklandı  (Read 4330 times)
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 09, 2017, 09:11:16 PM

Ülke ekonomimiz çok iyi durumdaymış gibi  gelen turistleri rahat ettirmemiz gerekirken tekrar gelmeleri için ama tam tersini yapıyoruz Cheesy
1714061501
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714061501
Reply with quote  #2

1714061501
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714061501
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714061501
Reply with quote  #2

1714061501
Report to moderator
CoinMin3r
Hero Member

Activity: 509
Merit: 500

View Profile
October 11, 2017, 08:33:33 AM

Çok yerinde bir karar, antalyada işin **kunu çıkarıyorlardı.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 304

kycfree

View Profile
October 12, 2017, 07:49:53 AM

Bu nasıl bir şeydir arkadaş ya. Ülke iyice yaşanmaz hale geldi. Yakında alkol sigara da komple yasaklanır ülkede.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
November 11, 2017, 04:17:06 PM

Düzce çok bozmaya başladı zaten, özellikle özgürlük yürüyüşü sırasındaki tezek olayından sonra umudumu kesmiştim ama Antalya şaşırttı.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
November 12, 2017, 11:17:34 PM

bildiğin kadarıyla avrupa ülkelerindede yasak?
yigitcoin
Member
**

Activity: 294

View Profile
November 13, 2017, 01:46:38 PM

olur abi her şey olur dün cumhurbaşkanı çıkıp stadyumlarda mescid yok eksik o dedi ne bekliyorsunuz ki.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
November 13, 2017, 01:49:33 PM

Sırf gösteriş olsun göz boyansın amacıyla yapılmış yasak. Daha geçen hafta antalyadaydım kaleiçinde ve konyaaltı plajında üç gün boyunca içtim, polisler konyaaltında cirit atar bilenler bilir. Hiçde sıkıntısı olmadı
burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 13, 2017, 03:20:00 PM

bunun bir sonraki adımı "çevreyi rahatsız edecek şekilde ve açıkta" ibaresinin kaldırılmasıdır.
sonraki adım bayanların mini etek veya şort giyerek erkekleri tahrik etmesinden dolayı doğabilecek tecavüz girişimlerinden kadınları korumak için mini etek ve şort kullanımının kaldırılmasıdır.
sonraki adım kadınların saçlarından tahrik olunabileceğinden doğabilecek tecavüz girişimini engellemek adına türban daha sonra peçedir.
'iran'a şeriat "demokrasi" ve "özgürlük" vaatleriyle geldi' başlıklı 2007 Soner Yalçın yazısı mutlaka okunmalıdır.

İnanılmaz bir yazıymış, hiç haberim yoktu. O kadar güzel anlatmış ki.. Maalesef bizim görünen durum da aynı onlarınkisi gibi. Şu an baya bi moralim bozuldu desem yeridir. Yavaş yavaş hissettirmeden işliyorlar yıllardır demekki bunlar.. Allah sonumuzu hayır etsin.. 

ST39
Member
**

Activity: 167

View Profile
November 14, 2017, 09:28:27 AM

İnsanlar özgürdür ama etraflarına rahatsızlık verdiğin zaman yasaklar devreye girmesi gerekir...açık alanda içki içmek görüntü olarak hoş değil içkini bir mekanda veya evinde iç...ama insanlarıda sıkmamak gerekir yasaklarıda güzelce anlatmak gerekir..
Yasin46
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
November 14, 2017, 08:22:09 PM

Haberin uygulanabilir olması ne kadar mümkün onu da konuşmak lazım.Eğer gerçekten doğru ise turizme büyük darbe olur ama ben doğru olduğuna inanmıyorum.
murtezza
Full Member

Activity: 226

View Profile
November 14, 2017, 08:52:06 PM

zikkim ic dangalak   Angry Angry geberib gidecen .. daha hala icmeyi yasakladilar derdindesin
slashgun
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 2

View Profile
February 19, 2018, 02:02:26 PM

Ne kadar yasaklansa da kimsenin uyacağını düşünmüyorum vede uymuyor bu sene olduğu gibi antalya gibi bir şehirde çok yanlış bir karar oldukça fazla turist geliyor ve onlarda ellerinde bira ile gezmeyi seviyorlar onlara ceza kesersen bir daha ne gelirler nede tavsiye ederler bude turizmi etkiler
hurrem77
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
February 19, 2018, 03:13:21 PM

Acik alanda alkol icmek: Alkol almiyorum.ama karsi degilim. icmesini bilenlere bir sozum yok onlari tenzih ederim.lakin biz herseyi abarttigimiz gibi alkol u de abartiyoruz.adam cekiyor kafayi  gurultu kirliligi yapiyor.falezlere gidip gorun ne ahlaksizliklar donuyor. sebebi ise asiri alkol.parka gidip semaver ismarlayip cay keyfi yapmak isteyen bir aile caydan sonra rahat bir yuruyus yapamiyor,denizi seyredemiyor, millet icsin ama  etrafini rahatsiz etmeye hakki yoktur, sarhos sarhos kadinlarimiza kardeslerimize kizlarimiza satasmalar tacizler girla gidiyor, yasak olmasin ama insanlar da bilincli olsun.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: