Bitcoin Forum
June 18, 2024, 07:36:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten "Bitcoin" açıklaması.  (Read 523 times)
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
December 15, 2017, 12:05:40 PM

Devletin bitcoin i diline alması bir yandan iyi bir yandan kötü iyi tarafı balon diyenlerin çöküşü kötü tarafı ise vergilendir me olacak mı olmayacak mı
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 15, 2017, 12:12:05 PM

Bunlar balon tehlike falan derken vergileri yapıştıracak bence. Türkiye de ekonomik anlamda kazanç sağlanabilecek her şeyde vergiler anında gelir.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 15, 2017, 03:52:32 PM

Basında ki haberler muhtemelen seçmecedir ancak acı bir tablo görüyorum. Genel olarak yabancı devlet adamları olumlu yada teknolojiye vurgu yapan bitcoin yorumları duyuyoruz bizim yetkili ağızlar Diyanetin açıklamasına girmiyorum bile sürekli uzaklaştırma gayretindeler. Yahu insanlara öğrenin dolandırılmayın demek bu kadar mı zor. İlla ki aman uzak durun kardeşim uzak duracak bir durum yok! Öğrenilmesi gereken bir blockchain var!
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
December 15, 2017, 04:15:35 PM

Bunlar balon tehlike falan derken vergileri yapıştıracak bence. Türkiye de ekonomik anlamda kazanç sağlanabilecek her şeyde vergiler anında gelir.

Bende aynı şeyi düşünüyorum bunlar genellikle bir şeyin lafını sözünü ediyorlarsa genellikle onunla ilgili kötü bir şey olur ben hiçbir zaman iyi bir şey olduğunu görmedim. Vergilerin şiddetlisi yakındır.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: