Bitcoin Forum
April 28, 2024, 07:10:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17]  All
  Print  
Author Topic: 0x Token (ZRX) Lansmanı Duyurusu  (Read 17275 times)
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
April 13, 2018, 11:31:31 AM

bu kadar bekledikten sonra ben biraz daha bekleyecem . çünkü bağlı projeler haziran ayı gibi sonlanacak ve o zaman değer kazanmaya başlayacaktır. YTD
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
April 13, 2018, 12:44:01 PM

Zrx gerçekten geleceği iyi olan bir coin.Ancak Hala yatırımcısına bekleneni veremediğini düşünüyorum. Gerekli sıçramayı ne zaman yapar bilemem. Bu yüzden her zaman bir miktar zrx bulundurmakta fayda var.

ZRX büyük yükseliş zirmesinde 2,5 dolara kadar çıktımıştı . Beklenenin çok üstünde kazandırabilirdi . Fakat ben ve benim gibiler ne düşündüyse artık satmadılar .

Bende elimde zrx bekletip ısrarla satmayanlardanım. Evet 2,5 doları gördü.ama bu yeterli değil. Arzu edilen seviyelerde degil.Zrx piyasanın önemli coinlerinden biri bence. Ölüsü en az 4-5 dolar olmaydı.

Sizce zrx ne kadar olur? Coinbase'de çalışan olaf'ın kurduğu fund sanırım tuttuğu 0x'in sadece yüzde beşini satmışlar şimdiye kadar beklentileri yüksekmiş.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 13, 2018, 12:45:40 PM

Zrx benim favori coinlerimden birisidir.Israrla bende satmıyorum ve satmayacağım da.Elimden geldiğince de almaya devam edeceğim.Zrx ekibi ve projesiyle vaad ettiklerini yaparsa zenginim.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 13, 2018, 12:58:43 PM

Zrxi işleme açıldığı gün ico fiyatının 10x üzerinde almıştım. Ufak tefek al satlardan sonra düşüş geldiği için elimde kalanların kendini kurtarması uzun zaman aldı. Genel olarak güven duyulan bir proje ekmek yedirir.
Hocam yanlış bilgi veriyorsunuz insanlara. Zrx 2.5 kat ile ilk etherdeltaya girdi üstelik daha ico açıkken girdi. Sonradan liqui vs derken yükseldi icodan 1 hafta sonrada poloniexle altın vuruşu yapmıştı 40 centlerle falan sonra fork muhabbetlerine 20-25 arasında sabitlendi.

Öncelikle etherdeltaya girmek zrx özgü birşey değil, ico esnasında dağıtılan tüm erc20 tabanlı tokenları contract adresi ile etherdeltada alıp satabilirsiniz. (daha ico açıkken )

Iconun tamamlanmasından 3 gün sonra almışım yanlış bilgi nerede?

Sence ben bilmiyor muyum etherdeltaya nasıl girilip girilemiyeceğini? Ben sürece birebir tanık olduğum için söyledim. 0x poloniexe girmeden 40 centleri görmedi. Liquiye ilk girdiğinde belki görmüştür ancak sonra hep 20 25 cent civarlarında dolaştı. İşleme açıldı demek saçma ico başladığı ggibi zaten açıktı işleme.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 14, 2018, 09:53:42 AM

Zrxi işleme açıldığı gün ico fiyatının 10x üzerinde almıştım. Ufak tefek al satlardan sonra düşüş geldiği için elimde kalanların kendini kurtarması uzun zaman aldı. Genel olarak güven duyulan bir proje ekmek yedirir.
Hocam yanlış bilgi veriyorsunuz insanlara. Zrx 2.5 kat ile ilk etherdeltaya girdi üstelik daha ico açıkken girdi. Sonradan liqui vs derken yükseldi icodan 1 hafta sonrada poloniexle altın vuruşu yapmıştı 40 centlerle falan sonra fork muhabbetlerine 20-25 arasında sabitlendi.

Öncelikle etherdeltaya girmek zrx özgü birşey değil, ico esnasında dağıtılan tüm erc20 tabanlı tokenları contract adresi ile etherdeltada alıp satabilirsiniz. (daha ico açıkken )

Iconun tamamlanmasından 3 gün sonra almışım yanlış bilgi nerede?

Sence ben bilmiyor muyum etherdeltaya nasıl girilip girilemiyeceğini? Ben sürece birebir tanık olduğum için söyledim. 0x poloniexe girmeden 40 centleri görmedi. Liquiye ilk girdiğinde belki görmüştür ancak sonra hep 20 25 cent civarlarında dolaştı. İşleme açıldı demek saçma ico başladığı ggibi zaten açıktı işleme.

Hocam ben ekran görüntüleri attım ico tarihi ve işlem tarihi verdim. Bounce sırasında al sat yaptığımı, kalanların düşüş nedeni ile uzun süre elimde kaldığını yazdım.

Siz özellikle "daha ico açıkken" yazdığınız için bununda zrx e özgü birşey olmadığını anlattım. 

Siz etherdeltayı gözünüzde çok büyütmüşsünüz.

megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 14, 2018, 11:12:13 AM

Zrx daha iyi yerlere gelecektir ama. Son zamanalrda yarı yarıya değer kaybetti. Piyasanın durumu ise ortada ben baya güveniyorum zrx e gecenki dususte aldım yine biraz sene sonuna kadar da satmayi dusunmuyorum. 10 doları gorur en az diye dusunuyorum. Bakalım gelişmeler ne yönde olacak.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
April 14, 2018, 11:22:23 AM

Globalde 18.000 bekleyenler var. Çıkış trendi 9200 seviyelerinde kırıldı gibi, bir miktar geri çekilme olabilir, sonra devam.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 14, 2018, 11:54:21 AM

Geçen sene eylül-ekim aylarında radarıma takılmıştı ZRX. O zamanlar 0.18 USD'ydi, dolaşımdaki adedini fazla bulduğum için yatırım yapmamıştım. Keşkelerimden biri oldu.
Tarihi zirvesini 2.38 USD ile Ocak ayında görmüş. Boğaya geçtiğimizde tekrar zirveyi test edecektir. Coinbase'e girma şansı yüksek. 0 protokol alt projeleri de geliştiriliyor.
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286
Merit: 100

View Profile
April 14, 2018, 12:05:00 PM

Zrx gerçekten geleceği iyi olan bir coin.Ancak Hala yatırımcısına bekleneni veremediğini düşünüyorum. Gerekli sıçramayı ne zaman yapar bilemem. Bu yüzden her zaman bir miktar zrx bulundurmakta fayda var.

ZRX büyük yükseliş zirmesinde 2,5 dolara kadar çıktımıştı . Beklenenin çok üstünde kazandırabilirdi . Fakat ben ve benim gibiler ne düşündüyse artık satmadılar .

Bende elimde zrx bekletip ısrarla satmayanlardanım. Evet 2,5 doları gördü.ama bu yeterli değil. Arzu edilen seviyelerde degil.Zrx piyasanın önemli coinlerinden biri bence. Ölüsü en az 4-5 dolar olmaydı.

Sizce zrx ne kadar olur? Coinbase'de çalışan olaf'ın kurduğu fund sanırım tuttuğu 0x'in sadece yüzde beşini satmışlar şimdiye kadar beklentileri yüksekmiş.

Bun işlerle uğraşan birkaç arkadaşım var  ve bana zrx ileride çok değer kazanacağı söylemişlerdi. Açıkçası bende zrx ileride mutlaka değerlenecegini düşünüyorum. Fiyatı ne kadar olur bilmem ama ileride insanlar keşke zamanında bir miktar zrx alsaydım diyeceklerine eminim.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 14, 2018, 12:35:52 PM

Çoğumuzun çok şey beklediği bir token olmask sebebiyle biraz endişe ediyorum bazen. Bende 2.000 e yakın var öyle aman aman bir yatırımım yok. Coinbase beklentisi balon çıkmazsa yürür gider diye düşünüyorum ama olursa başka bir erc20 tokenı eklenirse muhtemelen fiyat çekilecektir.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 14, 2018, 11:11:00 PM

Güzel pump yaşadı tutunlar yani ayı zamanı sabredenler şuan güzel kazançlara yürüdü sayılırlar. Ben kaçırdım zrx trenini dipten almak lazım anlık yada kısa süreli pumplar ile kar yapmak kolay değil.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
April 14, 2018, 11:25:37 PM

Ne zaman giricek bu coinbase e pumpun sebebi o girsede pump dump tokeni olmaktan çıksa güzelim zrx
coinfinder000
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

Swipe

View Profile
May 23, 2018, 09:50:19 PM

Bugün girecek herhalde tüm piyasa %10 aşağıda fakat 0x %6 yukarıda . Gelişme var sanırsam .

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
May 23, 2018, 11:14:54 PM
Last edit: May 23, 2018, 11:26:17 PM by hiburak

Bilindiği üzere Coinbase, Paradex isimli decentralized borsayı satın aldı. Burada amaç coinbase müşterilerinin diğer tokenleri kolayca alıp satabilmeleriydi.

Paradex, 0x ekosistemi kullanan bir borsa olduğu için bu olay 0x açısından çok önemli bir gelişme. Fakat Paradex üzerinde yapılan işlemler için 0x tokenine gerek yok, yani bu olay 0x'in network olarak kullanımını arttıracak olsa da tokenin kullanımı açısından herhangi bir fayda sağlamayacak.

Peki Coinbase'in Paradex'i alması 0x'in Coinbase tarafından listeleneceği anlamına mı geliyor? Hayır.

Bahsettiğim gibi Coinbase Erc20 tokenlerinin kolayca alınıp satılmalarını sağlamaya çalışıyor. Bu gerçekleştiğinde sadece 0x değil diğer bir çok Erc20 tokenlerine Coinbase'den erişim sağlanabilecek, ama bunun ne zaman olacağı ile ilgili bir açıklık söz konusu değil.

Sonuç olarak 0x uzun vadede iyi bir yatırım olsa da yakın zamanda Coinbase'e eklenecek diye alıyorsanız hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz yüksek.

Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
May 23, 2018, 11:31:51 PM

Bilindiği üzere Coinbase, Paradex isimli decentralized borsayı satın aldı. Burada amaç coinbase müşterilerinin diğer tokenleri kolayca alıp satabilmeleriydi.

Paradex, 0x ekosistemi kullanan bir borsa olduğu için bu olay 0x açısından çok önemli bir gelişme. Fakat Paradex üzerinde yapılan işlemler için 0x tokenine gerek yok, yani bu olay 0x'in network olarak kullanımını arttıracak olsa da tokenin kullanımı açısından herhangi bir fayda sağlamayacak.

Peki Coinbase'in Paradex'i alması 0x'in Coinbase tarafından listeleneceği anlamına mı geliyor? Hayır.

Bahsettiğim gibi Coinbase Erc20 tokenlerinin kolayca alınıp satılmalarını sağlamaya çalışıyor. Bu gerçekleştiğinde sadece 0x değil diğer bir çok Erc20 tokenlerine Coinbase'den erişim sağlanabilecek, ama bunun ne zaman olacağı ile ilgili bir açıklık söz konusu değil.

Sonuç olarak 0x uzun vadede iyi bir yatırım olsa da yakın zamanda Coinbase'e eklenecek diye alıyorsanız hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz yüksek.

zaten 0x kendini uzun bir süredir fiyatladı. artık durulma zamanı olduğunu düşünüyorum.

belki bundan sonra gelecek rakip projeler daha iyi olacak. belli olmaz. her an her ley olabilir. Smiley risksiz yatırımlarınız değerlendirin.

coininiz bol olsun. Smiley
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 23, 2018, 11:39:49 PM

bir anda o nasil bir artistir arkadas. 21300 leri gordu. inanamadim. anlik alip satanlara en az yuzde 10 birakmistir o arada. bu balinalar yok mu bu balinalar. rezil de ederler vezir de. dipten alabilenleri tebrik ederim. yukselis sabaha kadar surer gibi gorunuyor. bira dusmus olmasina bakmayin. bi kere gazladilar
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 24, 2018, 03:03:48 AM

Coinbase 0x altyapılı borsa almış artışısın sebebi oymuş yakında girer coinbase e bu token çok bekletmezler
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17]  All
  Print  

Jump to: