Bitcoin Forum
May 10, 2024, 01:15:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Yeniler çok bilinçsiz  (Read 714 times)
zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
December 15, 2017, 12:21:08 PM

konuyu açan arkadaş ne anlatmaya çalışmış ben anlamadım

yenilerin bilinçsiz olması normal zaten..adam daha bişey bilmiyor ama sığ vizyonsuz dersen anlarım..bizim milletin özelliği böyle çünkü..airdroplara bok atan bebeler şimdi başlık açıp ağlıyor satmasaydım 5000 dolarım vardı diye  Grin

coin adeti çok iş yapmaz
airdroptan gelen hayır getirmez
icoda fazla para topladı iş yapmaz
projesini beğenmedim değerlenmez

aynen böyle devam edin

1715303705
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715303705
Reply with quote  #2

1715303705
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715303705
Hero Member
*

Ignore
1715303705
Reply with quote  #2

1715303705
Report to moderator
1715303705
Hero Member
*

Ignore
1715303705
Reply with quote  #2

1715303705
Report to moderator
1715303705
Hero Member
*

Ignore
1715303705
Reply with quote  #2

1715303705
Report to moderator
Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 15, 2017, 12:29:14 PM

Bilinçli olmak konusunda neler yapacaklarını bu forumda gayet iyi öğrenebilirler. Bazı yorumlar , postlar gerçekten çok değerli. Bu işler sabır istiyor , analiz istiyor , birazcıkta hırs istiyor .Biraz içine girince de o bilinç yerine oturacaktır.

SodaLimon
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
December 15, 2017, 12:32:28 PM

Konuya girfiğimde büyük birşey bekliyordum
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
December 15, 2017, 01:15:43 PM

Bir kesim var bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan, Bitcoin ile uğraşıyoruz diye hatta küçümseyen boş iş sanan bir kitle. O kitle ile tartışmaya çalışanlar görüyorum çok saçma bu saatten sonra bitcoini kimseye anlatmak zorunda değiliz! Öğrenmek zorunda olan onlar olacak.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 15, 2017, 01:21:55 PM

Bilinçsizlikle dash almanın ne alakası var kardeşim. Burada herkes edeceği kara bakıyor. Ama açılan saçma konular var bu yeniler tarafından onda hem fikiriz.Çöplüğe çevirdiler forumu. Bir iki haber okuyup koin toplayan yükseltmek için konu açıyor.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 15, 2017, 01:49:54 PM

Karikatür konuyla bagdasmis güldüm teşekkür ederim konu için Smiley

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
December 15, 2017, 01:52:49 PM

İlk başladığı dönemde dash herkese miningten çk güzel paralar kazandırdı.Ve o dönemde internet üzerinden gizliliği nedeni ile çok fazla kullanılıyordu.

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
December 15, 2017, 01:53:32 PM

Bilinçlenmeye çalışıyoruz okuya okuya napalım başka fikirleriniz varsa açığım dinlemeye

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
crocodils
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 3

View Profile
December 15, 2017, 02:05:26 PM

Bence en büyük yanlış çok kısa sürede hemen parayı katlama sevdasında olmak ve "şu coin %200 artmış hemen alalım" modunda olmak. Zaten o coin artmış artacağı kadar bunun üstüne kısa sürede daha ne kadar koyabilir ? En üst fiyattan alıyorlar sonra bekle Allah bekle artsında kar edeyim. Birde kar hesaplamalarında dolar olarak değerlendirmek bence doğru bir yaklaşım ancak yatırım yapmadan önce bitcoin bazında grafikleri incelemek daha mantıklı bence.
tuzlu
Jr. Member
*

Activity: 58

View Profile
December 15, 2017, 03:36:17 PM

vay vay vay  Grin karikatür olayı özetlemiş zaten.

MIDEX ● BLOCKCHAIN BASED FINANCIAL PLATFORM (https://ico.midex.com/) ●
▬ with Licensed Exchange approved (https://ico.midex.com/) by Swiss Bankers and Lawyers ▬ (https://ico.midex.com/)
# WEB (https://ico.midex.com/) ● ANN + Bounty (https://bitcointalk.org/index.php?topic=271458Cool ● Telegram (https://t.me/midexinfo_en) ● Facebook (https://www.facebook.com/midexinfo/) ● Twitter (https://twitter.com/MidexInfo) ● Blog (https://www.reddit.com/user/Midex_Official/) # GET TOKENS #
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 15, 2017, 04:55:30 PM

Bu arada başlık ve konu gerçekten biraz saçma olmuş.Konunun yenilerin bilinçsizliği ile pek bir alakası yok.O coine yatırımı yatanın sadece yeniler olduğunu düşünmek biraz saçma.

dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 15, 2017, 05:01:51 PM

Kimse kripto paralar konusunda tam olarak bilinçli değil. Tecrübesiz deseniz en azından nezaket göstermiş olurdunuz. Tecrübe zamanla kazanılır ve bilince dönüşür. En azından herkes bilinçlenmeye çalışıyor diyebiliriz.
Çok doğru bir yorum size katılıyorum. Ekleme gerekirse, bu piyasaya anlam bile veremiyorum ne yükselecek ne düşecek hiçkimse bilmiyor. Bitcoin 100.000 usd olacak diyenler var neden olacağını ne olacağını kimse söylemiyor. Düne kadar fork gelecek diye ağlayanlar bitcoin cash'i hemen satın diyenler bugün bitcoin ile bilmişlik taslıyor. Nereden biliyorsunuz yarın bir gün bitcoin'in 1000 usd ye düşmeyeceğini?
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
December 15, 2017, 05:32:53 PM

Dash ın %63 ü kilitli büyük ihtimal sahipleri de kitlemişlerdir. Masternode kazancı aylık 5 bin doları geçik. Kaç masternode kurdular kimbilir Cheesy

Bu kilitleme olayını sağlam projeler yapıyor genelde en son aion projesi böyle birşey yaptı ve ttokenlerin %95'i kilitli şuan yatırımcıların, çok yüksek bi oran.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
December 15, 2017, 05:44:29 PM

Başkalarından duyduğunuz laflarla iş yapmayın arkadaşlar. En önemli nokta bu bence. Gerçekten güvendiğiniz insanların, arkadaşlarınızın önerilerini dikkate alın en fazla. Kendiniz girin forumda araştırın internette her şey mevcut. Ben en başından beri böyle yaptım

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 15, 2017, 06:12:09 PM

Bende yeniyim ve bilincisizim ama bu site var neyseki bilincli arakdaslardan bilinc kazaniyoruz. Birazda asagilamasalar bizi ne guzel olacak olan bilincimizde gidiyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
create
Member
**

Activity: 120
Merit: 22

aa o gelen merit mi?

View Profile
December 15, 2017, 06:16:21 PM

Bende yeniyim ve bilincisizim ama bu site var neyseki bilincli arakdaslardan bilinc kazaniyoruz. Birazda asagilamasalar bizi ne guzel olacak olan bilincimizde gidiyor.

+1 görende 1btc ile milyar dolarlar kazandı sanacaklar Cheesy altı üstü 100$dan 17000$'a çıkardılar paralarını Smiley. BTC hala 1 ama Cheesy.
Daha hiç bir platformda şahsen yazılımcıyım bir çok forumda, face grubunda üyeliğim var işimle ilgili olarak yeni girmiş birini aşağılamaya çalışmayan, yardım etmeye çalışan bir kesim görmedim maalesef. Sözüm herkes için geçerli değil elbette yardımcı olan bilgilendirmeye çalışan birçok kişi var.

VET: 0xD52Ddde6D1D1aE66DF566c44391a0595A487B1A3 - ETH: 0x7c1c40e833e341ccc1c4c1e4cddd33e8b1f55811
BNB: 0x7c1c40e833e341ccc1c4c1e4cddd33e8b1f55811 - WAVES: 3P4SusfoF2JXTiPVGpR2r4pG8ckFCLcA1Mx
USDT: 1G7ervpGTeKJa55CtRokwSdpXfNNQPQHLn
ballot (OP)
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
December 15, 2017, 06:52:34 PM
Last edit: December 15, 2017, 07:07:15 PM by ballot

Hocam haklısınız ama işte altlar daha artar diye giriyoruz yoksa btc konusunda dediğiniz gibi mantıklı bu arada avatarınızdaki karikatürü bayıldım ya cidden kahkaha attım arkadaş gece gece

karikatürün orjinali burda https://i.hizliresim.com/2EbXAj.jpg garip bi karikatür ama sevdim  Grin

daha artar diye girmek yanlış bence yapacaksanız uzun vadeli yatırımlar yapın bitcoin bir baş yapıttır altcoinlere shitcoin diyenlerdenim ha yenilik getirenler yok mu , avantajı olanlar ? yalan yok inovasyonu olanlar var ama mesela dash  Undecided ,ki karizmayı düzeltmek için 2 kere isim değişmiş bir coin ilk gün 1.6 milyar dolarlık mine edilmiş bir coin şuan 900$ ise sebebi araştırmadan alıp satıp pump a kanıp daha da pumplayıp ona bu ederi hak görenler

hanginiz 1 günde 1.6 milyar dolarlık mining yapabileceksiniz? bu forumun Türkçe kısmındaki tüm üyelerin mining cihazlarini toplasak günde 1000$ zor mine ederiz , nerde kaldı eşitlik ,decentralization, satoshinin bahsettiği  1-cpu-1-vote.

geçen redditte birşey okudum adam iota subredditte en ufak kötü yorum yapanı anında banlıyorlar diyorlardı.
iota hangi iot cihazlarında kullanılıyor? wallettaki güvenlik açığı neden giderilmiyor gibi bir sürü soru yığmıştı /r/cryptocurrency de  bunları /r/iota da konuşamamaktan yakınıyordu.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7gwl38/hello_guys_i_have_lost_30k_in_iota_and_i_would

hadi dasha bir kılıf uydurdunuz mesela şuna ne diyeceksiniz sayın iota savunucuları  Huh

bu adamın en ufak bir hatası olduğuna inanmıyorum ben bile aynı hataya düşebilirdim
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 16, 2017, 11:27:47 AM

Hocam arkadaşında dediği gibi dash'ın ilk gün kazanlarının elindeki coinler kilitliyse durum değişir, adam rig kurup onu sürekli kazacak biraz sermayesi varsa girilebilir bence bu işe
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 16, 2017, 11:58:29 AM

Evet arkadaş doğruyu yazmış bu yeniler gelir gelmez herseyi bilmeliler en az 2 yıllık tecrübeyle gelmeliler bu ne böyle.
Mesela birde çok soru soruyorlar ona değinmemişsin. Niye soru soruyorlar ki ne gereği var.  Grin
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 12:57:50 PM

Karikatüre bende güldüm  Grin

Yeniler genelde bitcoini duyup alıyorlar sonrasında artış durunca çekmek istemiyorlar. E bu durumda da altcoinleri farkediyorlar ve bodozlama dalıyorlar.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: