Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:44:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [All]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟)  (Read 2014 times)
ophyrim (OP)
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
December 17, 2017, 10:23:02 PM
Merited by aliyagiz207 (15)

NUCLEUS.VISION | IoT ve Perakendeciliğin geleceği

“ Bağlı cihazların tam potansiyeline ancak bireysel kimliklere bağlı olduklarında ulaşılabilir”
- Gartner Report, The Identity of Things for IoT

Nucleus Vision Nedir?

Uzun vadede niyetimiz, online ve offline perakendecilik arasındaki uçurumları ortadan kaldırmaktır. Girişimimize,  Tim Draper, Reliance Capital ve daha pek çok tanınmış yatırımcıda destek veriyor. Telekominikasyon, teknolojimizin uygulanmasında hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple Vodafone, Reliance Communications ve Idea Cellular gibi kuruluşlarla platformumuzun piyasaya çıkabilmesi için iş birliği içindeyiz.

Benimseme stratejimizin ilk odak noktası, perakende sektörünün etrafında dönüyor. Bununla birlikte Nucleus'un uygulamaları pek çok farklı alanda kullanılabilir. İnanıyoruz ki aşağıdaki alanlar, Nucleus'un uygulanabileceği ve değer katabileceği alanlar:

1. Aşama: Perakende

2. Aşama: Fiziksel güvenlik

3. Aşama: Bağlı cihazlar

#################### Güçlü yanlar ve avantajlar ####################

Nucleus, Bluetooth teknolojileri veya Wi-Fi gibi mevcut teknolojilerin tüm dezavantajlarını ortadan kaldıran, Nucleus ION sensörü, yakınlarında yürüyen herhangi bir kişiyi gerçek zamanlı olarak tespit edebilmek adına, patent bekleyen bir sensör teknolojisi oluşturmak için, teknoloji araştırma ve geliştirmeye üç yıl yatırım yapmıştır.

Nucleus'un akıllı teknolojisi sayesinde, perakendeciler, müşterilerle, müşteri mağazaya girdiği anda etkileşime geçebilir ve kimliğini saptayabilir. Hindistandaki Giny & Jony gibi uluslararası perakendeciler,  müşterilerine, cep telefonlarında kişiselleştirilmiş teklifler sunmak için zaten Nucleus'u kullanıyorlar. ION Network sensörleri, global telekom endüstrisinin veri ve gizlilik gereksinimlerini takip eden ve Nucleus platformunun tak-çalıştır durumda kalmasını sağlamak için telco standartlarına göre geliştirildi. Son iki yıl boyunca Nucleus, teknolojimize ilgili mevzuatı ve gizlilik çerçevelerini uyarlamak için hem ulusal hem de uluslararası düzenleyici makamlarla birlikte çalışmıştır.

#################### Teknoloji Özeti ####################

Nucleus, birkaç teknoloji düzleminden meydana gelmiştir. Bunlar bir arada bizim yeni nesil platformumuzu oluştururlar. Nucleus teknolojisi, dört temel bileşenin bir fonksiyonudur: ION, ORBIT, NEURON & nCASH

#################### nCash Token Ekosistemi ####################

####################  Nucleus Takımı ile Tanışın  ####################

#################### Yatırımcılarımızla Tanışın ####################

#################### Teknoloji ve Telekom Partnerleri ####################

####################  Zaman Çizgisi ve Yol haritası  ####################

#################### Token Satış Yapısı  ####################

########################################

Sosyal medyamız:

Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713527098
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713527098
Reply with quote  #2

1713527098
Report to moderator
1713527098
Hero Member
*

Ignore
1713527098
Reply with quote  #2

1713527098
Report to moderator
1713527098
Hero Member
*

Ignore
1713527098
Reply with quote  #2

1713527098
Report to moderator
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 02:00:07 PM

Arkadaşlar bu projeye biraz zaman ayırıp incelemenizi tavsiye ederim. Takım gerçekten iyi görünüyor. 3 sene Ar-Ge sini yaparak gerçekleştirdikleri patentlenme sürecinde olan bir sensörleri bile var. Çok üst düzey teknolojileri bir araya getirerek kullanıyorlar.

Whitepaper'ı başka bir arkadaş hazırlayacak, hazır olduğu zaman linkini koyacağım
Bol kazançlar dilerim.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 18, 2017, 02:08:59 PM

Eline sağlık tercüme için wp sonrası bir inceleyelim bakalım buna benzer microchipli 2 proje daha gordum genellikle ulaşım alanıyla ilğili onlar bakalım bu nasıl birşeymiş merak ettım
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
December 18, 2017, 02:39:22 PM

birkaç gündür araştırıyorum bu projeyi. türkçeye çevrilmesi çok güzel oldu elinize sağlık. ilgi çekici bir proje baya da destekçisi var.bende tek şüphe uyandıran kısım token sayısı.10 milyar token olacak.4 milyarı satılacak sanırım icoda. pre-ico ise şu an sürüyor ve minimum 500 eth istiyorlar pre-ico katılımı için.

,........
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 18, 2017, 07:30:40 PM

Benimde çevirisini beklediğim projelerden biriydi teşekürler. Şu anki piyasada kesinlikle ayrı bi yeri hakeden kaliteli projelerden ama imzaya ayırdığı %5 lik ödül oranı resmen şaka gibi.O yüzden bounty e katılmadım ama ICO ya mutlaka girmeyi düşünüyorum
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 08:08:11 PM

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince projeyi yakın takip edeceğim ve güncel bilgileri, son gelişmeleri sizlerlepaylaşmaya çalışacağım. Bu arada ICO'nun gidişatını değiştirebilecek önemli bir karar alındı. Hardcap 60 milyon dolardan, 40 milyon dolara düşürüldü. Bunun talep üzerinde olumlu bir baskı yaratacağını hatta bu alım baskısının coin markete girdikten sonrada devam edeceğini düşünüyorum.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 18, 2017, 08:35:10 PM

Projeyi global forumda görmüştüm öncelikle çeviri için teşekkür ediyorum.Bana kalırsa hardcap miktarı düşürülmese bile proje hardcap yapabilirdi.Yavaş yavaş altcoin piyasalarıda canlanmaya başladığına göre icoların toplayacakları miktarlar artacaktır.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 09:06:29 PM

Projeyi global forumda görmüştüm öncelikle çeviri için teşekkür ediyorum.Bana kalırsa hardcap miktarı düşürülmese bile proje hardcap yapabilirdi.Yavaş yavaş altcoin piyasalarıda canlanmaya başladığına göre icoların toplayacakları miktarlar artacaktır.

Rica ederim. Aynı düşüncedeyim. 40 milyon dolara düşürülmeden önce de hardcap yapma ihtimalini yüksek görüyordum. Artık hardcap daha güçlü bir olasılık haline geldi. Şu an kurumsal yatırımcılara ön satış yapılıyor. Ön satışın sonucu, hardcap olasılığını daha da netleştirecektir.
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
December 19, 2017, 01:28:02 AM

Hardcap ne kadar bilmiyorum ama uçmazlarsa rahat yaparlar.

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 19, 2017, 06:43:45 PM

Hardcap ne kadar bilmiyorum ama uçmazlarsa rahat yaparlar.
Hardcap şu an 40 milyon dolar olarak belirlendi. Bu rakamın, bu boyutta ve özellikle yatırımcıları arasında bu kadar önemli kurum ve kişilerin olduğu düşünülürse son derece mütevazi bir rakam olduğu görüşündeyim. Bence daha büyük rakamları bile rahatlıkla yakalama potansiyeli olan bir proje.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 20, 2017, 08:16:09 PM

Arkadaşlar Nucleus'dan yeni bir anons geldi. Aynen çeviriyorum: Nucleus, AI,IoT veblokchain teknolojilerini bir araya getirerek herkese mutlak kişiselleşmiş alış-veriş getiriyor. Neredeyse bitirdik. 2018'de IoN sensörümüz, dünya genelinde yüzlerce mağazada daha akıllı bir alış-verişe imkan tanıyacak. Ve bir de video var. 

https://goo.gl/LDG1Hn
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 21, 2017, 10:59:04 PM

Arkadaşlar Nucleus Vision'dan yeni bir açıklama var. Ayın 23'nde saat 12.00'de (EST) şirketin kurucusu ve CEO'su Abhishek  Pitti (Harvard'lı arkadaş) ile bir soru cevap yapılacak. Aşağıdaki link üzerinden takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=PKqZtWu3A8w&feature=youtu.be
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 11:15:46 AM

tamam proje guzel ama. gunluk hayatta henuz yeteri kadar yer bulmadi blockchain teknolojileri. nasil buyutecekler bu sartlar altinda ekosistemi. iot la olan bagi guclu yonlerinden biri. takipteyim
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 22, 2017, 09:56:20 PM

tamam proje guzel ama. gunluk hayatta henuz yeteri kadar yer bulmadi blockchain teknolojileri. nasil buyutecekler bu sartlar altinda ekosistemi. iot la olan bagi guclu yonlerinden biri. takipteyim

Blockchain günlük hayata yeni yeni girmeye başladı. Kesinlikle önümüzdeki 5 sene içinde aklın hayalin almadığı alanlarda kullanılmaya başlanacak. Bu teknolojiyi en çok kullanacak sektörlerden biride bence pazarlama olacak. Nucleus Vision bu noktodaki açığı bence çok iyi görmüş, ayrıca girdikleri piyasa genişlemeye ve dallanıp budaklanmaya çok müsait.

Pazarlama sektörü haricinde güvenlik sektöründeki çalışmalarıda çok önemli.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 23, 2017, 07:31:38 PM

Arkadaşlar bir süre önce Nucleus Vision tarafından gerçekleştirileceği duyurulan ve şirketin kurucusu ve CEO'sunun katılacağı AMA bugün gerçekleşti. 2 saate yakın süren AMA'da CEO potansiyel yatırımcıların pek çok merak ettiği soruyu cevapladı. İzlemek isteyen arkadaşlar linkten ulaşabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=rGSHoM0Lvns
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 23, 2017, 09:23:14 PM

Çok iyi proje forumda fazla ilgi görmemesine sevindim ilgi görmeyenler daha fazla iş yapıyor. Whiteliste kaydoldum eğer ico tarihinde uygun durumda olursam yüklü girmeyi düşünüyorum.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
December 24, 2017, 09:12:42 AM

Bende girdim whitelist e, icoya da katılacağım. Projeye girerken günlük hayatta kullanılır kullanılmaz gibi kriterlerden çok hype var mı ekip iyi mi ona bakmak gerekiyor. Çıkan projelerin hangisi kullanılıyor ki zaten hayal satıyorlar. Bizde o hayali alıp satıyoruz. 2-3x yapar çıkarım icodan
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 24, 2017, 09:38:39 AM

Abi ben bunu okudum okudum birşey anlamadım kimsede anlamamış herhalde adam böyle beyin arası sinir ağları çizerek millletin aklını dolandıracak hımm adamlar yapmış dedirtecek birşeymi yapmışlar nedir, saçma sapan birşey olmuş sanki bilim projesimi bu şimdi
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 24, 2017, 03:21:38 PM

Bende girdim whitelist e, icoya da katılacağım. Projeye girerken günlük hayatta kullanılır kullanılmaz gibi kriterlerden çok hype var mı ekip iyi mi ona bakmak gerekiyor. Çıkan projelerin hangisi kullanılıyor ki zaten hayal satıyorlar. Bizde o hayali alıp satıyoruz. 2-3x yapar çıkarım icodan

Bende yaptım whitelist'e kaydımı ve ICO'yada bir terslik olmazsa gireceğim. Katılıyorum, çoğu zaman hayal alıp hayal satıyoruz ancak bu proje, mutlaka görmüşsünüzdür işleri bunda bir adım daha öteye taşımış. Geliştirdikleri sensörün patent başvurusunu gerçekleştirmişler. Senserön Ar-Ge si 3 sene sürmüş. Şu an pazarladıkları teknoloji, 10 farklı mağazada kullanılıyor ve veri aktarıyor.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
December 24, 2017, 07:13:44 PM

Ben pek sevememiştim bu projeyi ama beğenilen bir proje  olmuş genellikler hep övülüyor  .
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 25, 2017, 07:28:43 PM

Ben pek sevememiştim bu projeyi ama beğenilen bir proje  olmuş genellikler hep övülüyor  .

Bende ilk ICO rating sitelerinde görmüştüm projeyi. Genel olarak puanları çok iyiydi merak edip bi bakayım dedim. Okuduktan sonrada hoşuma gitti. Geliştirici ekip ve yatırımcılar çok güçlü. Ellerinde üründe var. Dolayısıyla karlı olma ihtimali yüksek. ICO'danda almayı planlıyorum
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
December 26, 2017, 08:29:19 PM

Whiteliste girdik bakalım ufakta olsa icoya katılmayı düşünüyorum

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
December 26, 2017, 09:36:59 PM

White list alımları bitmiş.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2650044.0

İlk defa whitelist satın alan birini görüyorum . Demekki adam güveniyordu projeye ama whitelist' i kaçırdı.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 27, 2017, 07:48:56 PM

White list alımları bitmiş.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2650044.0

İlk defa whitelist satın alan birini görüyorum . Demekki adam güveniyordu projeye ama whitelist' i kaçırdı.

Adamın biri 0.2 etherden satış için fiyat vermiş Smiley

Dün forumda yazacak fırsatım olmadı, zaten pek zamanda tanımadılar. Mail geldi 5 saat içinde whitelist'i kapatıyoruz diye. Maili gördüğümde zaten whitelist kapanmıştı. Sebep olarakta aşırı yoğunluk gösterilmiş. Allan'tan vaktinde kaydolmuşum.

Eğer bu bir pazarlama stratejisiyse gerçekten çok takdir ettim. Dahiyane bir fikir. Bu kadar akıllıca hareket eden bir ekip büyük işler çıkartabilir.

Bu arada toplamda 47,156 başvuru olmuş
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 27, 2017, 07:59:31 PM

Whiteliste bende girdim takibimde olan bi projeydi zaten ama nedense bi bluzelle gibi tam güven sağlamadı yani kazandıracağını düşünüyorum katılacağım ICO ya fakat biraz temkinli yaklaşıyorum.oda teknolojinin biraz ütopik olmasından kaynaklı sanırım
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 28, 2017, 02:37:52 PM

gelecek iot projelerinde olduğu düşünüldüğünde mantıklı bir bir proje gibi duruyor. youtube videosunu inceledim beğendim
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 29, 2017, 03:45:23 PM

Arkadaşlar takımdan açıklama geldi. Henüz token satışlarının başlamadığını söylüyorlar. Nucleus takımından hiç kimsenin whitelist'e girmeniz için slot satmayacağı, önemli haberler için telegram kanalının mutlaka kontrol edilmesi gerektiğini söylüyorlar. Anladığım kadarıyla birileri kendilerini Nucleus takımından olarak tanıtıp, whiteliste sokmak vaadiyle insanlardan para topluyormuş.
Dikkat edin lütfen
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
December 29, 2017, 03:55:26 PM

Bounty yapacaklar mıymış hocam bilgi var mı?

bircoin
Sr. Member

Activity: 532

Presale Starting May 1st

View Profile
December 29, 2017, 10:20:35 PM

Kaliteli bir proje 10 ETH yatırımı hak ediyor bence. Ama katılan sayısı çok  fazla hardcap ı çok hızlı yapabilir.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 30, 2017, 06:50:29 AM

Valla telegramina dun gireyim bir bakayim dedim 20bin kisi var. nasil bu kadar cok ilgi topladilar anlamadim. Localde ilgi yok. Bole asiri ilgi alan projelee genelde borsaya girince eksi aciyor.
trc22@gmail.com
Member
**

View Profile
December 30, 2017, 08:19:08 AM

ne oldugu konusunda hiç bir fikrim yok geliştirilmiş bir sensör var ama reelde nerelerde kullanılacak veya nasıl uygulanacak pek bir belirsizlik var magazada dıyor sensor için ama benı nasıl tanıyacak sensör benım trendlerimi takıp edecek, gereksiz bir hype yaratılmış
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 30, 2017, 07:27:18 PM

Bounty yapacaklar mıymış hocam bilgi var mı?

Hocam bounty devam ediyor. linki ekliyorum
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2461585

Kaliteli bir proje 10 ETH yatırımı hak ediyor bence. Ama katılan sayısı çok  fazla hardcap ı çok hızlı yapabilir.

Açıkçası benimde aynı korkum var. Bende gireceğim projeye ve tüm hazırlıkları başlamadan tamamlamakta ve çok çabuk davranmakta fayda var. Daha önceden dakikalar içinde hardcap yapan projeler olmuştu. Umarım coin'i aldıktan sonra hardcap'i görürüz Smiley
kesh.zombie
Full Member

View Profile
December 30, 2017, 07:30:38 PM

inanılmaz bir hype var projede. borsaya girer girmez katlayacağını düşünüyorum. whitelist aldık bekliyoruz.alamadan bitmese bari ico.

,........
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 30, 2017, 07:34:51 PM

inanılmaz bir hype var projede. borsaya girer girmez katlayacağını düşünüyorum. whitelist aldık bekliyoruz.alamadan bitmese bari ico.

Daha önceden pek çok proje takip ettim ama bukadar yoğun konuşulan projelerin ne yapacağı pek belli olmuyor. Genel beklenti elbette açılış anında yoğun alıcı ve kısa zamanda kar yapanların satışlarına karşı düşmek istemeyen bir fiyat şeklinde ancak tersinin olabileceğide unutulmamalı ve beklentiyi büyük tutmamakta genede fayda görüyorum.
polat90
Sr. Member

Merit: 280

View Profile WWW
December 30, 2017, 07:35:24 PM

Eyvallah hocam sağolun çeviri için, projeyi takip ediyorum ilk gördüğümden beri ve whiteliste girebildim, bi miktar ICO'ya yatırım yapacağmım.talep fazla olduğu için birçok kişi whiteliste giremedi bile.O yüzden borsada talep olacaktır ICO dan girenlerin kazanacağını düşünüyorum
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 31, 2017, 10:55:01 AM

Eyvallah hocam sağolun çeviri için, projeyi takip ediyorum ilk gördüğümden beri ve whiteliste girebildim, bi miktar ICO'ya yatırım yapacağmım.talep fazla olduğu için birçok kişi whiteliste giremedi bile.O yüzden borsada talep olacaktır ICO dan girenlerin kazanacağını düşünüyorum

Rica ederim. Bende aynı şekilde whiteliste girebilen şanslı insanlardan biriyim.
ICO'ya katılmayı planlıyoruz ama çok kısa süre içinde, biz daha parayı transfer bile edemeden hardcap yapabilir diye de içten içe bir korkum yok değil.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 02, 2018, 10:17:13 PM

Arkadaşlar takımdan dün bir açıklama geldi. Whiteliste konusunda nsanlar çok fazla kafa karışıklığı yaşamışlar. Bunun üzerinde takım, whiteliste de kayıtları olan herkese bir mail attı. Dün itibariyle Nucleus. Vision'dan adınızın whiteliste de geçtiğine dair bir mail aldıysanız sıkıntı yok. Ancak mail gelmediyse yüksek ihtimalle ICO'ya katılamayabilirsiniz.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 02, 2018, 11:31:34 PM

benimde kayıt olmak istediğim bir ico ama kaçırmışım treni. çok hızlı bir şekilde tükeniyor bu whitelist olayı. bundan sonra takip ettiğim projeler için alarm kurmak gerekiyor herhalde Grin

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
January 02, 2018, 11:48:36 PM

arkadaşlar ben buna katılmayı düşünüyorum ama bende sadece kimlik var pasaport yok sorun olur mu ?
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 03, 2018, 03:59:22 AM

arkadaşlar ben buna katılmayı düşünüyorum ama bende sadece kimlik var pasaport yok sorun olur mu ?

Kimlik ya da pasaport problem değil bu ICO için muhtemelen ikisinide istemeyecekler ancak katılabilmek için whiteliste kayıt yaptırmak gerekiyordu ve liste kapandı. Eğer kayıt yaptırmadıysan artık katılman çok zor. İlla katılmak istersen ya sıra satınalman gerekecek. Elemanın biri 0.2 ETH'ye sıra satıyordu, ya da güvendiğin ve ICO'ya giren birine yancı olacaksın.
alicaan
Full Member

Activity: 366

View Profile
January 03, 2018, 04:20:14 AM

Bounty hangi tarihe kadar devam ediyor acaba göremedim bi yerde, katıldım falan ama dikkat etmedim galiba Smiley
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 03, 2018, 08:15:28 PM

Bounty hangi tarihe kadar devam ediyor acaba göremedim bi yerde, katıldım falan ama dikkat etmedim galiba Smiley

Henüz ICO tarihi belli olmadığı için bounty'nin bitiş tarihinin beli olduğunu sanmıyorum. Bende bulamadım. Muhtemelen yakın zamanda ICO tarihi açıklanacak. ICO'nun gidişatına göre tarih netleşir.
alicaan
Full Member

View Profile
January 04, 2018, 01:03:43 AM

Henüz ICO tarihi belli olmadığı için bounty'nin bitiş tarihinin beli olduğunu sanmıyorum. Bende bulamadım. Muhtemelen yakın zamanda ICO tarihi açıklanacak. ICO'nun gidişatına göre tarih netleşir.

Teşekkürler, bekletecek birazcık öyleyse Smiley Ve bounty konusunda personal text kısmıyla ilgili bişey göremedim, proje gayet iyi fakat bounty kısmıyla uğraşan arkadaş birazcık işi savsaklığa mı vuruyor bana mı öyle geldi tam çözemedim bakalım ne olacak.
kulmagu
Member
**

View Profile
January 04, 2018, 03:02:53 PM

youtube videolarına göre başarılı bir projeye benziyor özellikle Iinternet of things demiş. hemde parekende alanına bunu uyarlayacağız gibi birşey. gerçekten etkileyici olabilir
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 04, 2018, 07:33:33 PM
Last edit: January 04, 2018, 07:44:39 PM by ophyrim

Teşekkürler, bekletecek birazcık öyleyse Smiley Ve bounty konusunda personal text kısmıyla ilgili bişey göremedim, proje gayet iyi fakat bounty kısmıyla uğraşan arkadaş birazcık işi savsaklığa mı vuruyor bana mı öyle geldi tam çözemedim bakalım ne olacak.

Muhtemelen katılımcı sayısı çok fazla olduğu için yetimekte güçlük çekiyorda olabilir. Benimde kampanya ile ilgili bazı sıkıntılarım olmuştu. Geçte olsa çözüldü. Acil bir durum yoksa biraz sabırlı olmak gerekebilir. Çok acilse bana lütfen PM at. maillerini göndereyim. Belki o kanaldan daha rahat halledebilirsin.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
January 05, 2018, 02:58:21 PM

Mağazaları gezerken sensörlerle kullanıcıları tespit edip onlara tavsiyeler veriyor ve yönlendirmeler yapıyor. Ben beğendim projeyi. Hatta eğer güzel yatırım toplayıp yaygınlaşmayı başarırlarsa alışveriş merkezlerinde gerçekten kullanılabilecek bir fikir.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 05, 2018, 07:28:30 PM

Mağazaları gezerken sensörlerle kullanıcıları tespit edip onlara tavsiyeler veriyor ve yönlendirmeler yapıyor. Ben beğendim projeyi. Hatta eğer güzel yatırım toplayıp yaygınlaşmayı başarırlarsa alışveriş merkezlerinde gerçekten kullanılabilecek bir fikir.

Şu an halihazırda 10 farklı mağazada kullanılıyor ve veri depoluyor. Elde ettiği veri miktarı websitesi üzerinden kabaca veriliyor. Bende aynı fikirdeyim. Gelecekte bunu veya benzeri ürün ve uygulamaları kesinlikle göreceğiz.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 06, 2018, 09:22:04 AM

Gerçekten çalışna bir proje yapmış adamlar helal olsun, hayal satmamışlar sadece bir şekilde bir yerlere gelecektir. Hypesi çok olan bir oroje gördugum kadarıyla telegram kanalı en son 17bın kısı geçmişti sımdı 20k olmustur herhalde
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 06, 2018, 09:24:51 AM

sig bounty e katılacaktım ama kampanya başlayalı epey olmuş. whitelist de kapanmış. whitelist satışlarında harcap yapmazsa bir miktar almayı düşünüyorum. ama biz girene kadar kalacak mı bilemiyorum Smiley

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
January 06, 2018, 10:03:40 AM

Ben hardcap yapacağını düşünüyorum, whiteliste girmiştim zaten eğer ekran başında olursam kesinlikle katılacağım ICO lardan bitanesi nuclesu olacak.Biraz futuristik bi proje olsada talep-arz meselesinden dolayı bile yeterli kar ettireceğini düşünüyorum.Almak isteyipte ICO dan alamayacak çok kişi olacak çünkü
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 06, 2018, 07:11:33 PM

Ben hardcap yapacağını düşünüyorum, whiteliste girmiştim zaten eğer ekran başında olursam kesinlikle katılacağım ICO lardan bitanesi nuclesu olacak.Biraz futuristik bi proje olsada talep-arz meselesinden dolayı bile yeterli kar ettireceğini düşünüyorum.Almak isteyipte ICO dan alamayacak çok kişi olacak çünkü

Aynı düşüncedeyim. Şu an için inanılmaz bir hype var projede. Telegram katılımcı sayısı en son baktğımda 27k idi. Daha önce böylebirşey görmedim. ICO'yu yakinen takip ediyorum ve ICO tarihi açıklanıp başladığında girp giremeyeceğimiz bile belli değil. Projenin hardcap ihtimali hergeçen gün daha da artıyor.
mbp
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
January 06, 2018, 09:55:44 PM

Güzel proje , takibimde whitelisti kaçırdığım için üzüldüm. İCO bizlere de açılırda faydalanırız, umarım.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 07, 2018, 01:10:33 AM

Çok sağlam bir proje gibi geldi bana whitelist ini kaçırdığıma bayağı üzüldüm icoda açılma şansı var mı diğer kullanıcılara acaba bir bilgi var mı açılırsa süper olacak

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 07, 2018, 12:30:38 PM

Whitelist kaydı yaptırdım ama bi tarih belirlememeleri kötü olmuş hergün takip ediyorum ne zaman yapılacak diye,Açıklayında ona göre program yapalım bari yada en azından hergün girip kontrol etmek zorunda kalmayalım.Aklımdan gidecek kaçıracağım diye üzülüyorum
sokusimafuckusima
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
January 07, 2018, 05:49:28 PM

whitelist kaydı bitti sanırım. bu icoyuda kaçırdık. bir çok takip ettiğim uzmanlar bu ico hakkında yazıyorlardı. güzel yerlere gelecektir bence.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 344

View Profile
January 07, 2018, 07:51:32 PM

Whitelist'e katıldık bakalım. Güzel bir proje olduğu konuşuluyor.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 07, 2018, 07:56:14 PM

Bi projede hyğe olması yeterli öyle çok kallavi bişey sunmasına gerek yok çoğu zaman, bundada yeteri kadar hype var ve tahminim 2 veya 3x çok rahat yapacaktır kısa vadede,uzun dönemde ise yolu dahada açık.Bence kaçırdım diye üzülenler experty baksın derim.o projede aynı bunda olduğu gibi hype üst seviyelerde geziyor
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 08, 2018, 09:38:56 AM

Yoğun bir hype var ancak bunun belirli sebepleride var. Altı boş bir hype yapılmıyor. Ortada patentlenmek için bekleyen halihazırda çalışan ve kullanılan bir ürün var. Bu ürün hepimizin alış veriş alışkanlıklarını etkileyebilecek kadar da önemli.

Bende ICO tarihini yakın olarak takip ediyorum. Henüz bir açıklama yok.
sanjunipero
Newbie
*

Activity: 38

View Profile
January 08, 2018, 12:10:37 PM

arkadaşlar merhaba, ben şans eseri bu ICO'yu keşfedip whitelist'e kaydoldum. ancak sonraki süreçler nasıl oluyor hiç bir fikrim yok. Mesela token'lar piyasaya çıktığında yeni bir borsaya girerse cüzdanda tuttuğum token'ları buraya aktarıp hemen satmam mı gerekiyor maksimum kâr için? çünkü gördüğüm kadarıyla bir markete yeni giren bir coin çok yüksekten başlayıp ani bir düşüş yaşıyor ve kolay kolay tekrar ilk giriş seviyesine ulaşamıyor. ICO'yu satın aldıktan sonraki süreç için bilgi verebilir misiniz? nasıl bir yol haritası izlemek gerekir?
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
January 08, 2018, 08:38:00 PM

Çok güzel bir proje, belki de ilk defa bir ico'ya katılma isteğim var. Ticaretin içinde kesinlikle olması gereken bir pazarlama yardımcısı.

Kısaca özetlersek,
İşyerine müşteri gelecek, direkt sana onun adı, nelerden hoşlandığı, sevdiği renk..vs bilgileri gelecek, hiç tanımadığın müşteriye adıyla hitap edeceksin, beğendiği tarzı bildiğin için ona göre ürün önereceksin. satışın gerçekleşmemesi çok zor. üstüne bir de alışveriş bitince hediye ncash kazanacaksın.

Biraz Black Mirror dizisinde gibi hissettiren çok önemli bir proje bence.
waybesuricata
Sr. Member

View Profile
January 08, 2018, 08:43:26 PM

Çok güzel bir proje, belki de ilk defa bir ico'ya katılma isteğim var. Ticaretin içinde kesinlikle olması gereken bir pazarlama yardımcısı.

Kısaca özetlersek,
İşyerine müşteri gelecek, direkt sana onun adı, nelerden hoşlandığı, sevdiği renk..vs bilgileri gelecek, hiç tanımadığın müşteriye adıyla hitap edeceksin, beğendiği tarzı bildiğin için ona göre ürün önereceksin. satışın gerçekleşmemesi çok zor. üstüne bir de alışveriş bitince hediye ncash kazanacaksın.

Biraz Black Mirror dizisinde gibi hissettiren çok önemli bir proje bence.

Evet Black Mirror'dan bir kesit gibi.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 10, 2018, 09:11:50 AM

arkadaşlar merhaba, ben şans eseri bu ICO'yu keşfedip whitelist'e kaydoldum. ancak sonraki süreçler nasıl oluyor hiç bir fikrim yok. Mesela token'lar piyasaya çıktığında yeni bir borsaya girerse cüzdanda tuttuğum token'ları buraya aktarıp hemen satmam mı gerekiyor maksimum kâr için? çünkü gördüğüm kadarıyla bir markete yeni giren bir coin çok yüksekten başlayıp ani bir düşüş yaşıyor ve kolay kolay tekrar ilk giriş seviyesine ulaşamıyor. ICO'yu satın aldıktan sonraki süreç için bilgi verebilir misiniz? nasıl bir yol haritası izlemek gerekir?

Yol haritası aslında piyasaya giren coin'in yol haritasına,projeye ve ekibin vaadedilenleri yapıp yapmamasına göre değişiyor. Kimi zaman coin piyasaya girdikten bir süre sonra değer kazanıyor, kimi zaman uzun bir süre bekletiyor, kimi zamanda yok olup gidiyor.

Piyasaya girer girmez satanlar genelde ödül avcıları ya da kısa zamanda karın alıp çıkmak isteyenler oluyor. Projeye güvenenler uzun vade bekleyip, projede tutarsa çok daha fazla kar elde edebiliyor.

Şu anda borsalarda gördüğünüz coinlerin çok büyük bir kısmı ICO ile arz edildir.

Bir de şuna dikkat etmek lazım. Coin piyasaya girdiğinde fiyatı çok yüksekten giriyor. Ancak bu seviyelerde alıcı olmadığı için anında ilk alıcının pasife yazdığı alım seviyesine fiyat otomatik olarak düşüyor. Dolayısıyla sanki çok büyük bir düşüş yapmış gibi görünüyor. Aslında fiyat belkide ICO fiyatının üstünde tutunduğu halde ciddi bir düşüş yapmış gibi görünebiliyor
kim-yon
Sr. Member

View Profile
January 10, 2018, 12:29:36 PM

Whitelist' e katıldım . ICO için ETH biriktirmeye başladım . Tek beklediğim ICO bu .
deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
January 10, 2018, 05:36:42 PM

whitelist kaydı yaptırdım. 1 eth ile katılmayı düşünüyorum. proje çok iyi görünüyor. bi 5x falan görürsem çıkarım diye düşünüyorum. umarım monetha gibi olmaz.
bybrq
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
January 10, 2018, 06:02:07 PM

Whitelist'i kaçırdığım için karalar bağladığım proje.. İnşallah bir alım fırsatı verilir de yüzümüz güler.. Aksi taktirde piyasaya çıktıktan sonra beni benden alacak yükselişler yakalayacağından şüphem yok.. Umarım psikolojimi bozmazsın Nucleus..
DByte
Member
**

Activity: 164

View Profile
January 10, 2018, 07:57:17 PM

Bundan oldukça fazla umutluyum hatta tek katılacağım ICO Q12018 için.
kesh.zombie
Full Member

View Profile
January 10, 2018, 08:19:37 PM

bir bu bir de bluzelle katılmayı çok istediğim icolar. ikisinden de whitelist aldım bekliyorum bakalım.

,........
brave77
Member
**

Activity: 154

View Profile
January 11, 2018, 08:21:53 PM

Arkadaşlar bir iki sorum var. Bunun whitelistindeyim ancak alıp alamayacağımız bile belirsiz çok ilgi var. Ben 10k dolarla girmeyi düşünüyorum ama whitelisti kaçıran arkadaşlarımda benimle birlikte almak istiyor 30-40k dolar tek kişi girebiliyor mu bir kişinin üst limiti nedir? Birde bu gas price ve gas limit bunları kaç yapmak lazım gerekirse 300-500 dolar fee vermeye razıyım yeterki alabilelim.
kesh.zombie
Full Member

View Profile
January 11, 2018, 08:55:43 PM

Arkadaşlar bir iki sorum var. Bunun whitelistindeyim ancak alıp alamayacağımız bile belirsiz çok ilgi var. Ben 10k dolarla girmeyi düşünüyorum ama whitelisti kaçıran arkadaşlarımda benimle birlikte almak istiyor 30-40k dolar tek kişi girebiliyor mu bir kişinin üst limiti nedir? Birde bu gas price ve gas limit bunları kaç yapmak lazım gerekirse 300-500 dolar fee vermeye razıyım yeterki alabilelim.

üst limit henüz belli değil diye biliyorum.detaylar ilerleyen günlerde açıklanacak demişlerdi.gas price da ico sürecinde belirtilir. şu an bilgi yok sanırım. tahminimce üst limit çok yüksek olmayacaktır. pre-salede büyük yatırımcılara satış yaptılar çünkü.whitelist de çok kalabalık olduğu için düşük tutarlar muhtemelen.

,........
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 02:33:35 PM

Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla henüz ICO ile ilgili hiçbir bilgi yok. Tarih de belli değil limit olup olmadığıda. Paylaşılan tek şey henüz ICO'nun başlamadığı ve dolandırıcılara dikkat edilmesi gerektiği. 2018'in ilk çeyreğinde tarih açıklanacak hep beraber bekliyoruz.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 12, 2018, 02:35:15 PM

Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla henüz ICO ile ilgili hiçbir bilgi yok. Tarih de belli değil limit olup olmadığıda. Paylaşılan tek şey henüz ICO'nun başlamadığı ve dolandırıcılara dikkat edilmesi gerektiği. 2018'in ilk çeyreğinde tarih açıklanacak hep beraber bekliyoruz.

Geç yapsınlar iyi olur.matrix var 2 gün sonra ona gireceğim buna para kalmayacak gibi duruyor.İlk çeyrek dediğine göre martın sonuna kadar yolu var heralde.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
alpoahmo
Full Member

Merit: 125

View Profile
January 12, 2018, 06:05:31 PM

Cidden tanıtım videosunu izledim bildiğin black mirrorun bir bölümündeki olaylardan esinlenmişler sanki bakalım ne olacak göreceğiz
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 06:08:52 PM

Geç yapsınlar iyi olur.matrix var 2 gün sonra ona gireceğim buna para kalmayacak gibi duruyor.İlk çeyrek dediğine göre martın sonuna kadar yolu var heralde.

Ne yalan söyleyeyim benim de işime geliyor geç olması. Elimden geldiğince yüklü girmek istiyorum. Ancak şu an için satamadığım coinler var. Onlardanda uygun bi fiyattan çıkıp parayı buraya aktarabililirsem gerçekten mutlu olacağım.
skip60
Sr. Member

View Profile
January 13, 2018, 10:50:07 AM

Hocam bu proje hakkında çok fazla ilgi oldugunu gördüm kanal 20bın kişiyi geçmiş siz ne diyorsunuz, tercüman olarak fikriniz önemli ico sürecini uzatmaları bu yakalanan hype düşmesine sebep olurmu acaba, ben sıkılmaya başladım çünkü geçen zamandan
SheldonLeeCooper
Full Member

Merit: 109

View Profile
January 13, 2018, 11:34:44 AM

Web sitelerinde Whitelist is closed uyarısı var.
Artık bunun icosuna katılamıyoruz heralde?
Fırsatı kaçırdık galiba.
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
January 13, 2018, 01:18:28 PM

Web sitelerinde Whitelist is closed uyarısı var.
Artık bunun icosuna katılamıyoruz heralde?
Fırsatı kaçırdık galiba.

Kapanalı çok oldu whitelist'in eğer kayıt yaptıramadıysanız giremezsiniz.Varsa giren tanıdık falan ortaklaşa girmenizi tavsiye ederim.Proje gerçekten kazandıracak cinsten.ICO dan alamayan birçok kişi borsaya çıkınca yüklenecek diye tahmin ediyorum

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 13, 2018, 01:22:54 PM

Alması zor aşırı ilgi olan projeler genelde çıktıktan sonra beklenen patlamayı yapamıyor. İlgili olan herkes aldığından hype yapılamıyor sanırım.
slmn
Sr. Member

View Profile
January 13, 2018, 02:06:45 PM

Alması zor aşırı ilgi olan projeler genelde çıktıktan sonra beklenen patlamayı yapamıyor. İlgili olan herkes aldığından hype yapılamıyor sanırım.

Valla bunda ilgili herkes alamayacak gibi duruyor whitelisti kaçıran bir çok insan var ben whitelistte olmama rağmen umarım alırım diyorum. Gerçi Enigma'da da aynı durum olmuştu ama 1-2 ay süründürdü sonra uçuşa geçti belli olmuyor.
hidrocop
Sr. Member

View Profile
January 13, 2018, 02:37:00 PM

çok degişik ilerliyor ico sureci hala belli degil çok fazla ilği oldu muhtemelen kısa sürede hardcap yapacaklar ama neden bu şekilde yavaş gidiyor anlamadım
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 13, 2018, 08:10:55 PM

Hocam bu proje hakkında çok fazla ilgi oldugunu gördüm kanal 20bın kişiyi geçmiş siz ne diyorsunuz, tercüman olarak fikriniz önemli ico sürecini uzatmaları bu yakalanan hype düşmesine sebep olurmu acaba, ben sıkılmaya başladım çünkü geçen zamandan
Aynı şeyi bende bir süre önce düşündüm. Hype yavaş yavaş azalmaya başladı. Ancak takım gerçekten ne yaptığını çok iyi biliyor ve ben daha tüm kozlarını oynamadıklarını düşünüyorum. Sanki bekledikleri bir şey varda o gerçekleştiği an ICO'yu hemen sonra başlatacaklar gibi hissediyorum. Takım inanın bana 3-5 milyon dolara oynamıyor. Bütün güçleriyle hardcap'e oynuyorlar.

Ben ICO'ya katılmak için whitelist'e kayıt yaptırabilen şanslılardanım. Katılabileceğim maksimum rakamlada ICO'ya katılmaya çalışacağım.
gokhan17
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
January 14, 2018, 04:01:01 PM

Umarım istedigin gibi olur kardeşim, ama benim bu projede içime sinmeyen birşey var çok iyi bir topluluk yakaladı ama bu süreci lehlerine çevirmekte geç kalacaklar gibi hissediyorum.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2018, 05:06:57 PM

Umarım istedigin gibi olur kardeşim, ama benim bu projede içime sinmeyen birşey var çok iyi bir topluluk yakaladı ama bu süreci lehlerine çevirmekte geç kalacaklar gibi hissediyorum.
Saol dostum. Girmeye çalışacagız bakalım sonumuz nr olacak. Gerçi öyle tahmin ediyorum ki bu kadar tantanadan sonra kısa vadede iyi borsalara yüksekten girecektir. Bi bakıp bir kısmını kısa vadeli bir kısmınıda uzun vadeli tutulabilir.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 16, 2018, 06:10:16 PM

Arkadaşlar konu takibim altında. Henüz ICO ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. ICO'nun şubat sonuna doğru yapılacağına dair söylentiler dolaşıyor. Şu an için sadece 2018'in ilk çeyreği olarak biliyoruz. ICO tarihi ve yeni haberler geldikçe buradan paylaşmaya devam edeceğim.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 16, 2018, 07:00:52 PM

Bounty'si var mı bu projenin acaba?

Edit: Varmış
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2461585

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
January 16, 2018, 08:24:59 PM

önce gelen alır şekli olmayacak di mi hocam ?

5 whitelistle pusuya yattım bekliyorum

garanti di mi caplerimiz ?

Altcoin Agent
Hero Member

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
January 16, 2018, 10:19:59 PM

Bu projede hype iyi whitelist kaydını yaptırdık ama bluzelledki gibi cücük kadar kişibaşı yatırım miktarı olacağını düşünüyorum.Piti iyi yapmışsın fazla almakla

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
joelembiid
Newbie
*

View Profile
January 17, 2018, 08:16:52 AM

Bu ay başlar diyordum fakat şubattan bile şüphe ediyorum,sanırım martı bulacak. Aid WePower ve nucleus icolarini bekliyordum. Aid dün 1bucuk saatte hard cap yaptı bundan ve we powerdan hard cap konusunda hiç şüphem yok açıkçası. Wepower ve nucleus dan herkesin beklentisi çok yuksek, tek endisem borsalara girdikten sonra piyasanın yine yapacagini yapip beklentilerin tersinde hareket etmesi, sabırlı yatirimcinin uzun vadede cok uçuk karlar sağlayacağını düşünüyorum
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329

View Profile
January 17, 2018, 08:29:15 AM

Whitelist kapanmış  Sad yatırım yapılabilecek bir projeydi 44 bin üye var telegramda advisorlar sosyal medyada bilinen elemanlar girenler iyi para kazanacak ve biz yine kaçırdık Cheesy

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 17, 2018, 09:24:29 AM

önce gelen alır şekli olmayacak di mi hocam ?

5 whitelistle pusuya yattım bekliyorum

garanti di mi caplerimiz ?

Hocam kolay gelsin hiç belli olmaz ne olacağı. Herkes pusuya yatmış aslan gibi ICO'ya saldıracak. Kısa sürede, biz daha alım yapamadan saniyeler içinde hardcap yapması ihtimaller dahilinde. Daha önce örneklerini biliyorum. Dolayısıyla whitelistteyiz kesin aldık demek için biraz erken ama alma şansımız yüksek.
Biz aldıktan sonra hardcap, tadından yenmez Smiley
shamankripta
Member
**

View Profile
January 17, 2018, 08:45:55 PM

Nucleus favori ICOlardan birisi. Selfkey gibi 11 dakikada satis kapanmasin. Bounty ve whiteliste katildik bakalim. hayirlisi. Proje uzerinde HYIP var
slmn
Sr. Member

View Profile
January 17, 2018, 11:24:27 PM

Bu ara hangi icoya niyetlensem giremiyorum anında tükeniyor bunda da benzer bir şey yaşayacağız gibi duruyor ama umarım alabiliriz.
pitipawn
Full Member

View Profile
January 18, 2018, 03:01:36 AM

capimiz garanti olsun ya
gerçi telegramında estiriyo olmaları lazım bununla ilgili
şu 'ilk gelen alır' bıdısı yüzünden bi ton icoya mal gibi baktık kaldı öyle

dün matrixchaine 4 kere göndermeyi denedim

500k gas 99gwei

4 kere fail yedim

212 kişiyle hardcap yaptı adamlar. epey arttı bu durum. küçük de olsa cap garantilemeleri lazım ya . harbiden çok bunaldık şu durumdan  Cry

kirkcoin
Full Member

View Profile
January 18, 2018, 06:01:52 AM

capimiz garanti olsun ya
gerçi telegramında estiriyo olmaları lazım bununla ilgili
şu 'ilk gelen alır' bıdısı yüzünden bi ton icoya mal gibi baktık kaldı öyle

dün matrixchaine 4 kere göndermeyi denedim

500k gas 99gwei

4 kere fail yedim

212 kişiyle hardcap yaptı adamlar. epey arttı bu durum. küçük de olsa cap garantilemeleri lazım ya . harbiden çok bunaldık şu durumdan  Cry

Kesinlikle katılıyorum bende girmeye uğraştım ama aynı problemle karşılaştım scriptle hallediyorlar sanırım işlemi biz girene kadar hardcap yapılıyor. ve yanlış bilmiyorsam 6 kat civarı yaptı çıktığı gibi Embarrassed

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
beatecoin
Full Member

Merit: 110

View Profile
January 18, 2018, 07:47:27 AM

Beyler ICO fiyatı ne olacak ? Whitelist zamanını kaçırdık şimdi etherdelta'dan filan toplamaya çalışacağız başka çaremiz yok Smiley
kesh.zombie
Full Member

View Profile
January 18, 2018, 01:37:33 PM

Beyler ICO fiyatı ne olacak ? Whitelist zamanını kaçırdık şimdi etherdelta'dan filan toplamaya çalışacağız başka çaremiz yok Smiley
ico fiyatı 1 cent olması lazım. ether karşılığı netlesmedi sanirim.

,........
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 18, 2018, 03:48:10 PM
Last edit: January 18, 2018, 04:00:02 PM by ophyrim

Arkadaşlar aman dikkat az önce güya nucleustan gelmiş gibi yazılmış ve pre-sale'in başladığı belirten bir mail aldım. İnternet sitesinde de, telegram kanalında da böyle bir bilgi yok. Sakın inanmayın kesinlikle dolandırıcılardan Satışlar henüz başlamadı.

SCAM.

SCAM.
snaper14
Member
**

Activity: 243

View Profile
January 18, 2018, 03:55:57 PM

Bana da geldi tutanota.com mu nedir oradan mail adresi alıp atıyor şerefsizler. İşin enteresan tarafı kaydolduğum diğer icolarla alakalı da atıyorlar mail adreslerini nereden ele geçiriyorlarsa artık.

▀▀▀▀▀▀     │      BRIDGEX NETWORK      │      LEND · BORROW · CONVERT · SEND     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Medium     Facebook     LinkedIn       ▄▄▄▄▄▄
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 18, 2018, 03:59:42 PM

Bana da geldi tutanota.com mu nedir oradan mail adresi alıp atıyor şerefsizler. İşin enteresan tarafı kaydolduğum diğer icolarla alakalı da atıyorlar mail adreslerini nereden ele geçiriyorlarsa artık.

Evet diğer ICO'lar içinde geliyor. Özellikle takip edilen büyük ICO'lar hype'lanan ICO'lar lütfen dikkatli olun arkadaşlar. Telegram'a ve websitesine bakmadan hareket etmeyin.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
January 19, 2018, 10:34:59 AM

ben böyle cimrilik görmedim arkadaş ya. imzaya bounty havuzunun sadece %5'ini ayırmak ne demek. dalga mı geçiyor bunlar anlayamadım.

ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 19, 2018, 12:54:11 PM

ben böyle cimrilik görmedim arkadaş ya. imzaya bounty havuzunun sadece %5'ini ayırmak ne demek. dalga mı geçiyor bunlar anlayamadım.

Aslında cimrilik demek çok doğru olmayabilir çünkü ödül için ayrılan toplam bütçe, ETH 400 $ iken, toplamda 1 milyon dolardı. Şimdi bunun çok daha üzerinde. Sadece imza için ayrılan bütçe düşük (%5), ki bu rakam konu ilk açıldığında haklı olarak tenkit edildi. Ancak geliştirici takım bu oranlarla devam etmeyi uygun buldu.

20%: Reddit Campaign
10%: Twitter Campaign
5%: Telegram Campaign (Now Closed)
5%: Facebook Campaign
15%: Creative Campaign (Artwork and Videos)
10%: Bug Hunt and Creative Development (Now Closed)
20%: Articles, Reviews, Publications
10%: Translation Campaign (Now Closed)
5%: Signature Campaign
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
January 20, 2018, 02:14:17 PM

bu proje çok güzel ve yatırımcısına kazandıracak. bounty konusuna gelince kesinlikle adil olmadıklarını düşünüyorum. biraz saçmalamışlar dağılımlarda ve bu nsanlardan tepki topluyor. sonuçta boounty hunteralrda icoya katılıyorlar çoğu zaman. bu onları küstürmek anlamına gelir. hele imza için verilen %5 tam bir komedi olmuş.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 21, 2018, 10:07:11 PM

bu proje çok güzel ve yatırımcısına kazandıracak. bounty konusuna gelince kesinlikle adil olmadıklarını düşünüyorum. biraz saçmalamışlar dağılımlarda ve bu nsanlardan tepki topluyor. sonuçta boounty hunteralrda icoya katılıyorlar çoğu zaman. bu onları küstürmek anlamına gelir. hele imza için verilen %5 tam bir komedi olmuş.

Bencede %5 gerçekten uygun bir rakam değil. Bu sitedeki yatırımcı profili sosyal medyadan (heleki hesapların çoğunun fake olduğu düşünülürse) çok daha güçlü ve hedef kitle olarak en büyük önceliğin verilmesi gereken platform.
Geleve
Full Member

Merit: 104

View Profile
January 21, 2018, 10:24:25 PM

Bounty dağılımından ekipteki kimsenin haberi bile yoktur. Olsa bile umurlarında olduğunu sanmıyorum. Bounty konusu sanıldığı kadar önemsenen birşey değil. Eğer proje ekibi bountycileri çok önemsiyorsa bilinki o proje patlak bir projedir.
blockdragon
Member
**

Activity: 189

View Profile
January 21, 2018, 11:13:27 PM

Süreç çok uzamadı mı arkadaşlar sizce de? Tamam on numara proje hype var falan ama en azından ico tarihini falan açıklayın millet ona göre yatırımlarını ayarlasın.

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
pitipawn
Full Member

View Profile
January 22, 2018, 01:53:36 AM
Merited by slmn (1)

epeydir ses soluk çıkmadı

şimdi tutup ''ya biz hallettik satış işini falan , airdrop yapalım size eheh'' falan derlerse varya

hepinizi nucleus telegramına beklerim

ingilizce olarak da çok acaip sövebiliyorum

kirkcoin
Full Member

View Profile
January 22, 2018, 05:47:29 AM

Aslında cimrilik demek çok doğru olmayabilir çünkü ödül için ayrılan toplam bütçe, ETH 400 $ iken, toplamda 1 milyon dolardı. Şimdi bunun çok daha üzerinde. Sadece imza için ayrılan bütçe düşük (%5), ki bu rakam konu ilk açıldığında haklı olarak tenkit edildi. Ancak geliştirici takım bu oranlarla devam etmeyi uygun buldu.

Bitcointalkın popülerliği düşükçe projelerin imza kampanyalarına ayırdıkları paylar da böyle yavaş yavaş düşecek gibi görünüyor zamanla.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 22, 2018, 06:34:15 AM

imzaya %5te verir isterse %1de verir. beğenmiyorsanız bunların imzasına girmezsiniz bu kadar basit  Grin
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 22, 2018, 08:35:03 PM

Süreç çok uzamadı mı arkadaşlar sizce de? Tamam on numara proje hype var falan ama en azından ico tarihini falan açıklayın millet ona göre yatırımlarını ayarlasın.

Bir süredir yeni bir gelişme olmadı. Herkes bekliyor. Bizde bekliyoruz. Ben büyük bir haber gelecek ve ardından hemen ICO'yu başlatacaklar diye düşünüyorum. Fırtına öncesi sessizlik.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 22, 2018, 08:51:26 PM

Bitcointalkın popülerliği düşükçe projelerin imza kampanyalarına ayırdıkları paylar da böyle yavaş yavaş düşecek gibi görünüyor zamanla.
Reddit'in büyüklüğünü ve önemini yeni yeni anlıyor projeler...

cointerstrike
Full Member

View Profile
January 23, 2018, 05:39:00 AM

Bir süredir yeni bir gelişme olmadı. Herkes bekliyor. Bizde bekliyoruz. Ben büyük bir haber gelecek ve ardından hemen ICO'yu başlatacaklar diye düşünüyorum. Fırtına öncesi sessizlik.

Ekip sessiz kalsa da hype çok fazla yine de. Gonetwork projesi gibi uzun süredir bekleniyor ve 10 saniyelik bir ico izletecek gibi bize yine..
tribeca
Member
**

Activity: 135

View Profile
January 23, 2018, 08:43:21 AM

elinde fazladan whitelist'i olan var mı?
beatecoin
Full Member

View Profile
January 23, 2018, 08:44:52 AM

elinde fazladan whitelist'i olan var mı?

Fazladan varsa benim içinde hiç fena olmaz. Bolca whitelist yapan arkadaşlar varsa ulaşırlarsa iyi olur. DADİ whitelistiyle takas düşünen varsa ulaşsın Cheesy
tribeca
Member
**

View Profile
January 23, 2018, 08:54:07 AM

0.1 eth veririm bi whitelist'e.
beatecoin
Full Member

View Profile
January 23, 2018, 10:23:29 AM

Hocam sen niye kızıştırıyorsun piyasayı Smiley elinde olan zaten verir tabii fazlaysa, personel cap ne kadardı bu projede ?
tribeca
Member
**

View Profile
January 23, 2018, 10:55:04 AM

Hocam sen niye kızıştırıyorsun piyasayı Smiley elinde olan zaten verir tabii fazlaysa, personel cap ne kadardı bu projede ?

Cheesy sorma ya bulamadık bi türlü whitelist. telegramda yabancı bi lavuk 0.3 eth istedi. pahalı geldi.
beatecoin
Full Member

View Profile
January 23, 2018, 11:54:43 AM

Cheesy sorma ya bulamadık bi türlü whitelist. telegramda yabancı bi lavuk 0.3 eth istedi. pahalı geldi.

Bunlarda işi iyice ticarete dökmüş 50 tane whitelist satsan hadi 0.1'den 5 eth, ayda 1 yakalasan oh çalışma valla Smiley fırsatçılara kapı açılmış Cheesy
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 23, 2018, 01:06:52 PM

Valla iyiymiş bu iş. Buna mı yönelsek nedir Cheesy

skip60
Sr. Member

View Profile
January 23, 2018, 01:44:53 PM

Satıyorlar genelde ama 0.2 den gördüm ben arkadaş güzel fiyata almaya çalışmış ama pek garantisi olan bir iş degil sonuçta adam kendi ether adresini nasıl satabilirki ya kullanıyorsa o adresi
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 25, 2018, 09:17:23 PM

Arkadaşlar bir süredir yeni bir gelişme olmadı. Sadece yeni bir kampanya başlatıldı.

"All you have to do is this — Refer a prospective customer or partner who can help to grow Nucleus.Vision ecosystem."

Nucleus ekosisteminin büyümesine yardımcı olabilecek müşteriler veya partnerleri refere edin. 1m'ye kadar nCash kazanın

https://medium.com/@NucleusVision/up-to-1-000-000-ncash-giveaway-c8973f719888
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 25, 2018, 11:59:31 PM

Böyle yapan projelere gerçekten gıcık oluyorum.ne güzel hype yakalamışsın projeye talepte var bi an önce icoyu yapta bitir be kardeşim.iş uzadıkça malesef heyecanı kalmıyor.heralde marta kadar uzatacaklar bu ico işini.bi yandan seviniyorum para biriktiricem diye ama muhtemelen kişisel cap çok düşük olacaktır
bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99

View Profile WWW
January 26, 2018, 07:34:42 AM

Umutlu olduğum ve katılacağım projelerden bir tanesi 50k telegram üyesi ile 2018'in en iyilerinden olmaya aday
skip60
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 08:57:04 PM

Proje neden bu kadar uzadı bir türlü ico aşamasına geçemediler, neyi bekliyorlar anlamadım ki yani insanları resmen kendileri sogutuyorlar ben ikinci defa düşünmeye başladım yatırım yapıp yapmamayı
alicaan
Full Member

View Profile
January 26, 2018, 11:02:18 PM

marta kadar uzatmamaları gerekiyor bence, 2 aya yakın oluyor bountyler için 2-3 ay daha beklemek istemez insanlar. güzel hype yakalamışken odak noktasıyken başlatıp 5-10 günde icoyu bitirmeleri gerek.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
January 26, 2018, 11:03:05 PM

güzel projeye benziyor hayırlısı

1881 - 193∞
bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99

View Profile WWW
January 27, 2018, 12:01:24 PM

Gözümüzü diktik bekliyoruz hevesle tarih  falan belli olsa iyi olurdu.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 28, 2018, 12:35:52 AM

Arkadaşlar ICO iptal oldu. Nucleus direkt olarak borsaya girecek, isteyenler borsadan alacak.
Whitelist'e, telegrama ve Reddit'e kayıtlı kullanıcılara ücretsiz token dağıtılacak (1/4 oranında??)
Takım ETH adreslerini toplamak için birkaç sate kadar form oluşturacak

tribeca
Member
**

View Profile
January 28, 2018, 12:39:34 AM

iyi oldu ya whitelistini kaçırmıştım üzülüyodum zaten.
slmn
Sr. Member

View Profile
January 28, 2018, 01:15:54 AM

Allah belanızı versin ya ne diyeyim.

şimdi tutup ''ya biz hallettik satış işini falan , airdrop yapalım size eheh'' falan derlerse varya

Kahin misin bro sen +1 merit Smiley
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
January 28, 2018, 01:35:31 AM

Allah belanızı versin ya ne diyeyim.

Kahin misin bro sen +1 merit Smiley

adam cidden kahin çıktı Smiley

1881 - 193∞
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 28, 2018, 08:16:31 AM
Merited by Lebraam (1)

Arkadaşlar topluluğa dağıtılan coinlerden yararlanmak için linkten kayıt olmalısınız.

https://medium.com/@NucleusVision/the-official-nucleus-vision-airdrop-announcement-dbe594370872
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
January 28, 2018, 09:03:12 AM

Arkadaşlar topluluğa dağıtılan coinlerden yararlanmak için linkten kayıt olmalısınız.

https://medium.com/@NucleusVision/the-official-nucleus-vision-airdrop-announcement-dbe594370872

ICO'ya kayıt olamadık bari aidroptan 3-5 nucleus gelsin. ben çok önemli bir değere ulaşacağını düşünüyorum
Geleve
Full Member

View Profile
January 28, 2018, 09:40:36 AM

Gerçekten beklemiyordum. millet whitelist için o kadar emek sarfetti Smiley sebep olarak da ethereum kurunun çok yükseldiğini ve hardcape kendiliğinden ulaştıklarını söylediler. Artık borsaya girince toplayacağız mecburen.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532

Presale Starting May 1st

View Profile
January 28, 2018, 09:56:57 AM

Public Token Sale has been cancelled as the hard cap was successfully reached during pre sale!

Ben mal gibi niye KYC için evraklarımı gönderdim onu anlayamadım .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
hidrocop
Sr. Member

View Profile
January 28, 2018, 11:57:58 AM

Teşekkürler bende katıldım bari biraz airdroptan alalım icoya kimse katılamadı herhalde bu nasıl bir iş anlamadım, bu tarz açgözlü olmayan projeleri seviyorum
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 28, 2018, 05:12:50 PM

Arkadaşlar ICO iptal oldu. Nucleus direkt olarak borsaya girecek, isteyenler borsadan alacak.
Whitelist'e, telegrama ve Reddit'e kayıtlı kullanıcılara ücretsiz token dağıtılacak (1/4 oranında??)
Takım ETH adreslerini toplamak için birkaç sate kadar form oluşturacak

Haydaaaaaa. Oldu mu bu şimdi? Millet whitelist diye birbirini paralıyordu...

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 28, 2018, 06:01:06 PM

İco iptal oldu anladık ta, bounty de mi iptal oldu, onunla ilgili bir açıklama var mı,
Hardcapa ulaştıysa bounty yi dağıtırlar herhalde
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122

View Profile
January 28, 2018, 06:13:27 PM

İco iptal oldu anladık ta, bounty de mi iptal oldu, onunla ilgili bir açıklama var mı,

Bu soruya telegramdan hiçbir yanıt alamıyoruz maalesef. Büyük ihtimal iptal ettiler çünkü bayadır güncellenmiyor.
tribeca
Member
**

View Profile
January 28, 2018, 06:33:07 PM

airdrop'dan ne kadar verecekler belli mi?
Geleve
Full Member

View Profile
January 28, 2018, 06:53:35 PM

Bounty konusunda hiçbir bilgi vermediler. bir mail adresi paylaştılar sorularınızı oraya sorun diyorlar  Cheesy ama bence bountyleri her türlü dağıtırlar. sonuçta hardcap yapmış proje ve bütçelerinde bountylere ayrılmış bir bölüm var. eğer çok çirkef değillerse dağıtırlar  Smiley
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 28, 2018, 07:29:58 PM

Bu soruya telegramdan hiçbir yanıt alamıyoruz maalesef. Büyük ihtimal iptal ettiler çünkü bayadır güncellenmiyor.

Ben bountylerin dağıtılacağını düşünüyorum. Proje bounty leri daha en başında miktar olarak belirledi. Bunlarıda isterlerse elbette satmabilirler ama bu noktaya gelmiş büyük bir projenin bu şekilde küçük düşürücü bir hareket yapacağını sanmam.

airdrop'dan ne kadar verecekler belli mi?
1/4 diye bir orandan bahsediliyor hepsi o kadar.

ICO'ya kayıt olamadık bari aidroptan 3-5 nucleus gelsin. ben çok önemli bir değere ulaşacağını düşünüyorum

Her türlü toplamakta fayda var. Kesinlikle aynı fikirdeyim. + Merit içinde ayrıca teşekkür ederim.
Monkey1
Hero Member

Activity: 868

View Profile
January 28, 2018, 07:43:24 PM

STK' da presale' de bitirmişlerdi bountyleri daha dağıtmasalarda , dağıtacaklar bir sıktı olmaz . Ama Balinalara yığdılar tokenleri. En etik ve mantıklı olan 0x gibi ICO yapılması . Millet Whitelist satın alıyordu bunun için . Daha çok yatırımcıda daha az miktarlarda olması herzaman daha olumlu .

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
alicaan
Full Member

View Profile
January 28, 2018, 09:12:29 PM

Bountyler airdropla birlikte dağıtılır gibime geliyor benim. Ne zaman biteceği hala muamma, çabuk bitirsinlerde bari sağa sola köşeye zulalasak 3-5 ay Smiley
cabiremre
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
January 28, 2018, 09:38:45 PM

Kac adet dagitiyorlar airdropta
beatecoin
Full Member

View Profile
January 29, 2018, 07:14:44 AM

Kac adet dagitiyorlar airdropta

Bende merak ediyorum açıklamada göremedim. Sanırım belli tarihe kadar kayıt alıp sonrasında kişi başı dağıtılacak tutarı belirleyecekler önceden belirlenmiş arz miktarından.
waybesuricata
Sr. Member

View Profile
January 29, 2018, 07:23:56 PM

Bende linkteki airdrop'a katıldım. https://nucleusvision.typeform.com  Acaba ne kadar coin verirler herhangi bir bilgi ya da şart yoktu sanki. Bakalım.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

cointerstrike
Full Member

View Profile
January 30, 2018, 06:09:18 AM

Whitelist olmayan kişilerin airdropu için bi analarının nikahını istememişler redditler bilmemneler Cheesy ne gerek var bu kadar şeye anlamış değilim...
Geleve
Full Member

View Profile
January 30, 2018, 07:44:42 AM

Whitelist olmayan kişilerin airdropu için bi analarının nikahını istememişler redditler bilmemneler Cheesy ne gerek var bu kadar şeye anlamış değilim...

Yapacak bir şey yok hocam. sonuçta bedava token dağıtıyorlar  Grin ben de sırf bu airdrop için şipşak bir reddit hesabı açtım  ve airdropa kaydımı yaptım. Sizde kaydolun gitsin üşenmeyin. bakarsınız güzel bir getirisi olur.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 09:37:32 AM

Yapacak bir şey yok hocam. sonuçta bedava token dağıtıyorlar  Grin ben de sırf bu airdrop için şipşak bir reddit hesabı açtım  ve airdropa kaydımı yaptım. Sizde kaydolun gitsin üşenmeyin. bakarsınız güzel bir getirisi olur.

Akmasada damlar hocam, bulunmasında fayda var. Gerçi herhalde 50.000'den fazla insana token dağıtacaklar. Ne düşer, hatta düşer mi o bile bilinmez Smiley
tribeca
Member
**

View Profile
January 30, 2018, 02:30:25 PM

sadaka misali bişey atarlar. bi değeri olmaz da sembolik işte.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 31, 2018, 11:10:10 AM

Arkadaşlar resmi kanalda duyurulmuş, ödül kampanyalar henüz bitmemiş ve aktifmiş, kampanya kapsamında çalışmaya deam edip roparlarınızı ana konuya atmayı ihmal etmeyin.
Kampanya bitiminde açıklama gelecekmiş.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2461585.4280
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 02, 2018, 08:23:44 PM

En son açıklamalardan sonra herhangi yeni resmi bir açıklama yapılmadı. Ekip şu an biraz sessiz kalmayı tercih ediyor. Dediğim gibi ödül kampanyası devam ediyor. Raporlarınızı  göndermeyi ihmal etmeyin.
alicaan
Full Member

View Profile
February 04, 2018, 05:00:47 AM

Sadece imza kampanyasındayım ben, twitter reddit facebook falan uğraşmak istemedim ki imza kampanyasına ayrılan bütçe az olmasına rağmen kazandıracağını tahmin ediyorum yine üç beş bişey. Gayet süper gidiyo proje şuanda, bakalım airdrop bitişinde kampanyayıda bitiricekler mi ?
silentbook
Newbie
*

Activity: 85

View Profile
February 04, 2018, 05:06:05 AM

Hala sonuçlanmadı mı airdrop?
triclinics21
Member
**

View Profile
February 04, 2018, 08:07:22 AM

Proje tam yılan hikayesi bunlar hype olunca muhtemelene balinalarla anlaştılar ve ico olmadan proje bitti son zamanlarda aynısını wepowerda yaptı ama onlar 4 mılyon dolar kadar kucuk bır rakamı yınede yatırımcısına ayırdılar
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 08:06:27 PM

Kampanyaya katılan arkadaşlar için son haftanın (9. hafta) güncel google listesi aşağıdaki linktedr.

https://drive.google.com/file/d/1Ik55CSrPXz_fzM5xxqgPPRkoKpJ9GXjU/view?usp=sharing

Bununla beraber kampanya katılımcılarından ETH adreslerinin ve KYC dokümanlarının isteneceğine dair bir mail daha geldi ancak henüz link konulmamış, beklemede kalın diyorlar. Dikkatli olmakta ve bunca emekten sonra maili kaçırmamakta fayda var. Benim haricimde de maili alan buraya yazsın ki ben de kaçırabilirim.
alicaan
Full Member

View Profile
February 06, 2018, 04:49:11 AM

Kampanyaya katılan arkadaşlar için son haftanın (9. hafta) güncel google listesi aşağıdaki linktedr.

https://drive.google.com/file/d/1Ik55CSrPXz_fzM5xxqgPPRkoKpJ9GXjU/view?usp=sharing

Bununla beraber kampanya katılımcılarından ETH adreslerinin ve KYC dokümanlarının isteneceğine dair bir mail daha geldi ancak henüz link konulmamış, beklemede kalın diyorlar. Dikkatli olmakta ve bunca emekten sonra maili kaçırmamakta fayda var. Benim haricimde de maili alan buraya yazsın ki ben de kaçırabilirim.

Bende mail aldım, sanırsam nat. id isteyecekler. Ve bu signatüre kampanyasını çözemedim hocam sadece 30 stake mi sayılmış benim bi kontrol etme şansınız var mı acaba ?
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 06, 2018, 11:38:19 AM

Bende mail aldım, sanırsam nat. id isteyecekler. Ve bu signatüre kampanyasını çözemedim hocam sadece 30 stake mi sayılmış benim bi kontrol etme şansınız var mı acaba ?

@Alicaan

Listeye baktım sadece 5. hafta için sana 30 pay vermişler diğer haftalar için bir şey görünmüyor.
Anladığım kadarıyla imzayı uzun süredir taşıyorsun. Mutlaka ekibe mail at ve forumdaki yöneticilerede pm at. Forumda bounty konusunun altınada yazmayı ihmal etme.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 06, 2018, 11:49:47 AM

İlginç ve güzel bir proje bende katıldım. Bakalım ne olacak.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
February 06, 2018, 05:36:46 PM

Acaba bana neden 0 yazmışlar twitterda. Delirtiyorlar böyle saçma sapan hareketlerle insanları. Retweet yapıyorum işte nesi yanlış olabilir. Ulan sylon gibi bir adamdan bile şimdiye kadar kesik yemedim swisborg gibi bunun projeler kesik atıyor ve nedenini öğrenemiyorsun ya deliriyorum.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 07, 2018, 09:27:06 AM

CEO Abhishek Pitti nin resmi kanalda da yayınlanan son iki videosunu aşağıdaki Youtube linklerinde bulabilirsiniz. İlk videoda geliştirilen teknoloji hakkında ikinci videoda ise scammers lara karşı uyarılar yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=lbl5ad-8LZw&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=gwjsc_h1G40
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 09, 2018, 09:16:33 PM

Arkadaşlar bir süredir sessizlik var. Resmi kanaldan bounty lerle veya whitelist'e katılan veya katılmayanlara dağıtılacak token ile ilgili herhangi bir açıklama henüz gelmedi. Gelir gelmez paylaşacağım.
furylmz
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
February 09, 2018, 09:19:01 PM

Ben bu nucleus vision tokenin airdrop ödülüne katıldım acaba ne zaman dağıtım olacak merak ettim valla inşallah sorunsuzca dağıtırlarda beklemeyiz güzel şöyle 100 dolar edecek airdrop gelse
brave77
Member
**

View Profile
February 09, 2018, 10:59:52 PM

Ben bu nucleus vision tokenin airdrop ödülüne katıldım acaba ne zaman dağıtım olacak merak ettim valla inşallah sorunsuzca dağıtırlarda beklemeyiz güzel şöyle 100 dolar edecek airdrop gelse

Sadece whitelistte olanlara airdrop şeklinde yapsalardı ya da atıyorum 10 bin kişi airdropa katılabilir şeklinde yüksek bir miktar beklenebilirdi ama sanırım herkes girebildi airdropa bu kadar dağıtmazlar.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 10, 2018, 08:30:43 PM

Arkadaşlar Nucleus'tan Airdrop'un başvurularının sonlandığına dair gece geç saatlerde açıklama geldi. Ancak henüz ne zaman dağıtılacağına dair henüz herhangi bir bilgi yok.

Beklemedeyiz hepberaber
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 13, 2018, 09:04:10 PM

Resmi telegram kanalında sürekli airdrop tan gelecek coinlerle ilgili soru soruluyor. Ancak henüz bir açıklama yok. Yakın zaman içinde açıklanacakmış.
alicaan
Full Member

View Profile
February 16, 2018, 11:46:23 PM

Biraz can sıkmaya başladı, tarihler belli değil ve sayımlar doğru düzgün açıklanmadı. Tekrar hesaplanması için mail atmıştım fakat sayımlar hala devam ediyor güncellenecektir diye cevap aldım. Bakalım emeğimiz çöp mu olacak 2-3 ay boyunca...
trc22@gmail.com
Member
**

View Profile
February 17, 2018, 08:10:06 AM

Airdroptan ne gelecek ki zaten bende katıldım ama umudum pek yok 5-10 dolar verir vermez, asıl icosu için o kadar bekledikten sonra yapılmamasına sinir oldum ben, kyc kayıtlarını sildilermi biliyormusunuz
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 17, 2018, 07:52:43 PM

Airdroptan ne gelecek ki zaten bende katıldım ama umudum pek yok 5-10 dolar verir vermez, asıl icosu için o kadar bekledikten sonra yapılmamasına sinir oldum ben, kyc kayıtlarını sildilermi biliyormusunuz
Haklısın airdrop'a katılım 50.000 kişiden fazla dolayısıyla toz değerinde coin anccak ya gelir ya gelmez.
Bu arada KYC için yanlış hatırlamıyorsam kimlik yada pasaport falan istenmemişti. Sadece mail adresi üzerinden kayıt yapılmıştı. Dolayısıyla da silinecek bir bilgi yok. Kastettiğin mail adresleri ise, sileceklerini zannetmiyorum.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 24, 2018, 11:57:32 PM

Arkadaşlar birileri sanırım nCash token'ın sahtesini yapmış. ethplorer'da görünüyor. Ancak resmi kanaldan bunun SCAM olduğunun açıklaması geldi.

XYZ:"are those etherscan tokens fake? That might be a major level scam in the making if they are.."
Admin "It’s fake"

Dikkat edin özellikle bu coin üzerinden çok fazla dolandırıcılık yapmaya çalışanlar çıkıyor.

Token'ın transferlerini takip ettim. Öyle tahmin ediyorum ki 2 farklı token 2 farklı borsanın adresine gönderilmiş. Ancak şu an için resmi olarak Nucleus hiç bir borsada işlem görmüyor. Hatta coinlerin oluşturulup oluşturulmadığı bile belli değil.

nCash HENÜZ PİYASAYA ÇIKMADI. ŞUAN PİYASADAKİ nCash'ler SCAM

SheldonLeeCooper
Full Member

Merit: 109

View Profile
February 26, 2018, 09:13:35 AM

Binance Nucleus Vision'u listeledi.

Çoğu iconun paraya kıyıp yapamadığını Nucleus Vision yaptı.
Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
February 26, 2018, 09:24:38 AM

Binance Nucleus Vision'u listeledi.

Çoğu iconun paraya kıyıp yapamadığını Nucleus Vision yaptı.

Aynen öyle adamlara helal olsun bastılar parayı girdiler yok aman oylamaya girelim şöyle yapalım uğraşmadılar en temizide bu basıp parayı girmek çok mantıklı bir hamle
paladium
Sr. Member

CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR

View Profile
February 26, 2018, 09:26:41 AM

KYC yaptırıpda ICO ya almayan proje olarak hep aklıma gelecek . Bizi kandırıp bilgilerimizi iye aldılar .

▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 26, 2018, 10:12:52 AM

Arkadaşlar Binance'den 1 saat önce resmi açıklama internet sitelerinde yayınlandı. Nucleus.Vision nCash kısaltması ile son dönemlerin en yoğun işlem gören üç borsasından biri olan Binance'da (https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/) listelendi.

İlgilenenler için: https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360001198991
alicaan
Full Member

View Profile
February 26, 2018, 10:53:52 AM

Bounty'lerde bitti, sayımlar 9. haftada yanlıştı inşallah düzeltip tekrar göndermeden bizle paylaşırlar bidaha uğraşmak istemiyorum Sad
TurkSec
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
February 26, 2018, 11:44:33 PM

çeviri için teşekkürler hocam. proje çok destek gördü fiyat biraz düşerse uzun vade alıcam Smiley
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
February 27, 2018, 08:23:45 AM

Whitelist' e katılmama rağmen ICO yapmamalarından dolayı hep sinir olacağım bir proje olacak . Çok da iyi kazandıracak yatırımcılarına ama bundanda kazanmayayim .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
February 27, 2018, 09:26:04 AM

geçenlerde telegramda airdropa 100 binin üzerinde başvuru olduğunu söylemişlerdi. yani kişi başına düşecek olan miktarı siz düşünün. Airdrop bekleyenler boşuna güzel getiri ümit etmesin bence  Wink Binance a girmesi ekibin fiyatı umursadığını gösteriyor. Alım için güzel bir sinyal bence.

turn the page
yslyv
Hero Member

View Profile
February 28, 2018, 07:36:57 AM

Arkadaşlar bounty'ye katılanlar maillerini kontrol etsinler. bir tane mail gelmiş. bountyler için KYC doğrulaması istiyorlar. KYC si de bayağı sıkıntılı. pasaportu istiyorlar ek olarak da pasaportu tutarken çekilmiş bir selfie istiyorlar. Göndermeye değer mi bilemedim.

turn the page
goraset
Legendary
*

View Profile
February 28, 2018, 08:55:24 AM

Arkadaşlar bounty'ye katılanlar maillerini kontrol etsinler. bir tane mail gelmiş. bountyler için KYC doğrulaması istiyorlar. KYC si de bayağı sıkıntılı. pasaportu istiyorlar ek olarak da pasaportu tutarken çekilmiş bir selfie istiyorlar. Göndermeye değer mi bilemedim.

banada gelmiş şimdi doldurdum gönderdim. valla vermediğimiz yer kalmadı zaten kyc için bilgileri, bi yere daha göndermekten birşey olmaz dedim  Grin
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
February 28, 2018, 10:33:59 AM

Arkadaşlar daha önceden belirtmişlerdi zaten bounty için KYC isteneceği. Doldurulması gerekiyor. Zaten yazmışlar formu doldurmazsanız nCash göndermeyiz diye. Ayın 6'sı son gün dikkat
Bakalım elimize ne geçecek
deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
February 28, 2018, 11:18:47 AM

bounty icin kyc istenmesi cok sacma degil mi ? ha borsadan almissin ha bountyden almissin ne farki var ki bunun? buna bi cozum bulunmasi gerekiyor
efsane61
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
February 28, 2018, 11:20:25 AM

National security card ve other denilen iki kısım var. Kimliğimizin resmini hangisine göndermemmiz gerekiyor arkadaşlar. Pasaportumuz yok malesef. Yukarda bir arkadaş sadece pasaport oluyor demiş de ondan soruyorum
goraset
Legendary
*

View Profile
February 28, 2018, 11:50:21 AM

National security card ve other denilen iki kısım var. Kimliğimizin resmini hangisine göndermemmiz gerekiyor arkadaşlar. Pasaportumuz yok malesef. Yukarda bir arkadaş sadece pasaport oluyor demiş de ondan soruyorum

ben nüfus cüzdanı gönderdim, sadece pasaport demiyor, ehiyet nüfüs cüzdanı, pasaport olabilir benim analdığım.
yslyv
Hero Member

View Profile
February 28, 2018, 01:53:29 PM

ben nüfus cüzdanı gönderdim, sadece pasaport demiyor, ehiyet nüfüs cüzdanı, pasaport olabilir benim analdığım.

Ben yanlış anlaşılmışım sanırım . Sadece pasaport demedim pasaportla yapılıyor dedim  Grin. Diğerleri de opsiyon olarak verilmiş ama ben hep pasaport verdiğim için o şekil konuştum. Bazı icolar local idleri kabul etmedikleri için kimlikle filan hiç uğraşmıyorum  Wink

turn the page
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 28, 2018, 06:21:32 PM

Nucleus.Vision gibi bir adresten gelen bir mail var, zaten spam bölümüne düşüyor. Dikkatsizlik ile private keyinizi girmeyin, cüzdan bilgileri vererek ödül alınmaz Cheesy
Tecrübesiz arkadaşlar varsa üstüne atlamasın, sonra niye cüzdan boş derler (:

Kripto_adam
Full Member

Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 28, 2018, 08:38:26 PM

Bunlarada gonderelim ne olacak sanki. Eger birisi benim pasaportumla bana bise yapabiliyosa zaten okadar guclu adam herseyi yapar Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 28, 2018, 09:44:29 PM

geçenlerde telegramda airdropa 100 binin üzerinde başvuru olduğunu söylemişlerdi. yani kişi başına düşecek olan miktarı siz düşünün. Airdrop bekleyenler boşuna güzel getiri ümit etmesin bence  Wink Binance a girmesi ekibin fiyatı umursadığını gösteriyor. Alım için güzel bir sinyal bence.

Airdrop olayı için de KYC zorunluluğu varmı acaba Grin Grin yani dediğiniz gibi 1000 kişi katılmışsa ve KYC zorunluluğu da varsa pekte bir anlamı olmayacak gibi bu airdrop olayının.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌