Bitcoin Forum
June 28, 2024, 09:55:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: bread ico ( Binance kullanıcılarına özel)  (Read 330 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 20, 2017, 07:39:31 AM

Binance de yapılan icolar herhalde Binance nin de desteği ile gidiyor. Binance başarısız olmasına izin vermes diye düşünüyorum. Millet bu icoya girebilmek için Bnb ye yüklendi ancak çok çabuk bittiğinden herkes alamadı. Yine de Bnb fiyatı düşmedi. Eğer ico fiyatlarına gelirse bende almayı düşünüyorum ancak oraları görür mü bilemiyorum.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 10, 2018, 04:49:52 PM

abi bu launcpad ico mu oluyo eğer böyleyse hepsine katılmak lazım cunki binanceye girene neler oldugunu söylememe gerek yok.. ve bu bread ico linki hala açık acaba gönderirler mi sonuçta işlem görüyo şuan binancede
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
January 11, 2018, 11:40:10 AM

Binance Bittrex ve poloniex bu 3 piyasaya giren bir yeni token veya ico en az 10x yapar ve sonraki süreçlerdede arta arta gider bu işler sanırım böyle Smiley

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 11, 2018, 12:02:57 PM

Bread sanki binance daki diğer coinler kadar değerlenmedi.
Hacim de diğer coinlerin altında kaldı. Alanlar tutuyormu ne yapıyor.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 12:18:58 PM

Binance üyeliklerini kapattı bende sallıyordum biraz ileride üye olurum biraz ileride diye diye şimdi üyelik açamıyoruz kafamı taşlara vurasım geliyor her binance yazısı gördüğüm yerlerde.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
January 11, 2018, 12:20:52 PM

Binance üyeliklerini kapattı bende sallıyordum biraz ileride üye olurum biraz ileride diye diye şimdi üyelik açamıyoruz kafamı taşlara vurasım geliyor her binance yazısı gördüğüm yerlerde.
post kasmak için mi buradasın birader. https://www.binance.com/register.html tıkla bakıyım. üyelikler şu anda açık durumda. üye olabilirsiniz.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 12:22:47 PM

post kasmak için mi buradasın birader. https://www.binance.com/register.html tıkla bakıyım. üyelikler şu anda açık durumda. üye olabilirsiniz.
Ne alakası var hocam. Dün üye olacaktım kapatıldı diye yazı okumuştum bir yerde doğruluğunu kontrol etmek amacıyla girdiğimde kapalıydı yeni üye kaydı sayfası. Şimdi açılmış bunda benim suçum tekrar kontrol etmemek olmuş.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
January 11, 2018, 03:20:58 PM

Bread sanki binance daki diğer coinler kadar değerlenmedi.
Hacim de diğer coinlerin altında kaldı. Alanlar tutuyormu ne yapıyor.

Bread, ico yatırımcılarına kazandıran projelerden biriydi, ama şu anki Altcoin Bull piyasasında beklenenin altında seyrediyor. Bunun sebeplerinden biri flip yapan, yani satıp başka bir ico'ya yatırıp oradan da hemen bir başkasına atlayan çakal tayfası.

Ben ico sırasında biraz yatırım yapmıştım ve henüz satmak için erken diye düşünüyorum.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 11, 2018, 03:24:18 PM

Bread tokeni çok artacak bir token icosunu kaçırdığıma çok yandım çok kazandırdı icosuna girenler o binance donmasa alacaktım ah binance ah
MaceBa
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 03:43:26 PM

Binancede takip ettiğim kadarıyla 12 aralıktan sonra bütün hisseler resmen kat kat uçtu.Fırsatlar bir bir kaçıyor:((((
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
January 11, 2018, 03:46:55 PM

bu ico baya hypelanmıştı. binancede icosu 1-2 dakika falan sürdü işleme açıldığında da direk 2xle açılıp 3x yapmıştı. çok güzel al sat fırsatı verdi.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: