Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:35:43 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Youbit iflas başvurusunda bulundu!  (Read 580 times)
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
December 19, 2017, 11:44:02 PM

Geçmiş ola bu işte bir tuhaflık var daha öncede saldırıya uğramışlar ciddi rakamlarda zarar etmişler ,bunu tecrübe eden yaşayan bir şirket hiçmi önlem almaz .KENDİLERİ oyun oynama çalma şansı yüksek.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
December 20, 2017, 12:11:33 AM

Çalan hackerların kuzey koreden olduğunu duymuştum galiba bir yerden ben, iki ülke arasındaki olaylar yüzünden btcde etkilenir ama 3-4bin btc şuan piyasayı oynatacak potansiyele sahip değil benim gözümde Smiley
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
December 20, 2017, 12:20:33 AM

Habere yapilan yorumlari okuyunca 4 bin bitcoinin x borsasindan calinmasiyla bitcoin e guven nasil azaliyor anlamiyorum.. ya arkadaslar biraz arastirin, bilgi sahibi olun ondan sonra bu tarz yorum yapin.. kripto para dunyasinda herkes önce kendi parasinin güvenligini saglamak zorunda. Sen parani hic bilmedigin guney korenin sikimsonik bir websitesinde tutarsan bunun calinma ihtimalini her zaman aklinin bir kosesinde tutmalisin..
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
December 20, 2017, 12:37:29 AM

Çoğu kişi gibi ben de Yobit sandım ve şok oldum gördüğümde. Ama işte bir harf neleri değiştiriyor. Hiç bilmediğim bir borsa çıktı karşıma. Gerçi okuduğum kadarıyla hiç de fena değilmiş işlem hacimleri yazık olmuş cidden.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
December 20, 2017, 04:37:25 AM

Bugün Youbit ya da yarın Yobit  her borsa bu türden saldırılara her an maruz kalabilir. Benim için farketmez hangi borsa olduğu sonuçta yatırımlarımızı kendi cüzdanlarımızda koruma altına almalıyız.
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 06:13:35 AM

Youbit hack olayı ve iflas başvurusu sonrası ve dün gece gerçekleşen sert düşüşler sonrası yatay seyir var. Bu haberler kripto para sektörüne girişleri azaltır. Onbinlerce yeni borsa kaydının yapıldığı günlerde düşündürücü oldu
kolinasnum
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
December 20, 2017, 07:04:03 AM

Youbit hack olayı ve iflas başvurusu sonrası ve dün gece gerçekleşen sert düşüşler sonrası yatay seyir var. Bu haberler kripto para sektörüne girişleri azaltır. Onbinlerce yeni borsa kaydının yapıldığı günlerde düşündürücü oldu

zaten bir sürü borsa var, birinin kaybı yeni girişleri engellemez bence Smiley
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
December 20, 2017, 07:20:03 AM

zaten bir sürü borsa var, birinin kaybı yeni girişleri engellemez bence Smiley

Polonun kaynı yeni girişleri etkilemez mi bence etkiler bir borsa ne kadar büyükse etkiside okadar büyük olacaktır.

midnightjournal
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
December 20, 2017, 07:26:28 AM

Kafam karıştı. Şöyle ki: Gerek bitcoin, gerekse altcoinlerin düşüşüne neden olarak gösterilen bu haber.
Ancak haber düştükten 6-7 saat sonra piyasada ciddi bir gerileme oldu.
Coin piyasasının bu kadar geç reaksiyon vermesinin nedeni ne olabilir ki?
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 20, 2017, 07:49:04 AM

Herkes ilk önce yobit olarak algıladı ki youbit diye borsamı varmışa bıraktı yerini. Ona rağmen piyasa baya etkilendi. Bittrex fln gibi bilindik sağlam borsalara bişey oysa demek vay halimize.

redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
December 20, 2017, 08:56:27 AM

kısa aralıklarla altcoin borsasında işlem yapmak için coinler sürekli o borsada kalması gerekli bu da risk oluşturuyor. genelde yazılım korsanları tarafından hacklenen küçük borsalar, arada bir büyükleri de vuruyorlar. bana hep riskli geliyor borsada tüm coini tutmak
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
December 20, 2017, 09:02:56 AM

bizim siteler ne kadar güvenli peki ? biz daha mı iyiyiz yani nasıl güvenecegiz
Chocolatte
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

Citius, altius, fortius

View Profile WWW
December 20, 2017, 09:10:49 AM

başta herkes gibi yobit olarak anladığım için bi tırsıntı geldi. Youbit'miş postlarını okuyunca rahatladım.

https://www.youbit.co.kr/
Bahsi geçen borsa buymuş..
farting_shot
Full Member

Activity: 318

View Profile
December 20, 2017, 06:43:32 PM

Her borsa bu riskli hack olayı yaşayabilecek kadar iyi korunmuş orda nasıl tutalım coinleri borsa hesaplarında. Hobbit sanıp korkan arkadaşlara geçmiş olsun. Sermayenin tamamını borsada tutmak akıldışı oldu.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
December 21, 2017, 01:39:18 AM

Borsalarda yüklü miktarda bir şey tutmamak gerek son zamanlarda hiçbir şey güven vermiyor ve her taraftan garip hack olayları patlıyor, yazık olmuş bu tarz olaylar tüm borsalara ve piyasaya karşı güvenimizi genel olarak zedeliyor.
snaper14
Member
**

Activity: 243

View Profile
December 21, 2017, 01:43:40 AM

Bu Rus borsası yobit hacklendi sanan çok insan var.

▀▀▀▀▀▀     │      BRIDGEX NETWORK      │      LEND · BORROW · CONVERT · SEND     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Medium     Facebook     LinkedIn       ▄▄▄▄▄▄
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
December 21, 2017, 04:52:46 PM

Aynı yıl bir daha yazılım korsanları tarafından saldırıya uğraması üzücü ve insanların yüzde 75 e yakın paralarını kaybetmesi daha kötü bir durum iflas bayrağını seçmeleri mantıklı bir daha saldırıya uğrarlardı bence.

cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
December 21, 2017, 06:33:04 PM

Bir bitcoin borsasının kendi güvenliğini çok iyi sağlaması gerekiyor. Bu borsa 2 kez saldırıya uğramış sanırım. Bu kadar ihmal olamaz. Diğer borsalara da ders olmuştur bu umarım güvenliği sağlayamazlar ise iflas ederler.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 21, 2017, 06:40:01 PM

Büyük borsalardan şaşmamak gerektiğini bir kez daha öğrenmiş olduk. Nihayetinde küçük çaplı borsalar güvenliklerine yeterli parayı ayıramıyorlar.. Gerçi büyük borsaların da riskli olduğunu MTGOX'ta gördük. Ama günlük trade yaptığımız için mecburen kullanıyoruz.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
December 21, 2017, 06:41:20 PM

Bu aralar kimi borsalarda iflas ya da siber saldırı haberleri duyuyoruz. Adı sanı duyulmadık borsalardan gerçekten uzak durmamız gerekiyor

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: