Bitcoin Forum
May 15, 2024, 06:08:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: ssytem failed.  (Read 463 times)
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
December 22, 2017, 03:07:23 PM

Kandırıldık, der geçeriz.. Milli politikamız bu yönde.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 03:35:14 PM

Hahah altına adresi bırakmasaymış iyiymiş.Dostum bence güzel bir hayal gücü kitaba dök derim neden olmasın olmayacak şeyler değil.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
December 22, 2017, 03:37:12 PM

Eski bir reddit hikayesi bu tarz zaman odaklı efsanelere bayılıyorum zaten çok tutmuş Smiley İnsanın inanası geliyor john titor gibi.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1637

View Profile
December 22, 2017, 03:43:40 PM

Artık sizden uzaklara gitmeliyim ama gitmeden son bir şeyler yazmak istedim.

2019 da Bitcoin ilk kez 100.000 doları geçmişti zevki sefa hayali kuranlar Bitcoinlerini sattı ve balonun patlayacağını düşünüyorlardı. Ancak bekledikleri gibi olmadı sonraki yılın sonunda 2020 aralık
ayında Bitcoin 1 milyon dolara ulaştı herkes Bitcoin karşısında fakirleşiyordu. İnsanlar her sene ürettikleri malın değerinin bitcoin karşısında düştüğü paniğine kapılıyor ödemeleri sadece Bitcoin olarak
kabul etmeye başlamıştı. Zira sattıkları her değerin üstünden almaya başladılar. Altın gümüş dolar euro kimse tarafından istenmiyordu. Herkes ödeme olarak Bitcoin diyordu.

Devletlerin ortak bir kararla ilk yasaklayıcı önlem alışı 2020 yılında oldu.

A planı Yasaklama;

Bitcoin işlemlerini yasaklamak istediler ancak merkezsiz yapılar kişileri sisteme çoktan entegre etmişti Bitcoini sadece işletmelerde yasaklayabildiler kişilerarası kullanım devam etti, aslında
bu yasak pek yararlı olduğu söylenemez diğer blockchain teknolojileri sayesinde devletler büyük miktarda vergi kayıplarına uğradı Zcash adında kripto paranın kullanımı bu dönemde doruğa ulaştı
vergi kaybına uğrayan devletler acil toplantılar yaptılar. Anonim kalan alışverişleri vergilendiremediler.  İnsanlar ise merkezsiz cüzdan ve borsalara varlıklarını taşıdılar alışverişlerini kişiler arası yaptılar.
Daha sonra Bitcoin internetten tamamen yasaklanmak istedi ancak blockchain bunu
mümkün kılmıyordu yasaklanması için internetin de yasaklanması gerekiyordu bu imkansızdı. Madencileri hedef aldılar büyük madenci avlarına çıkıldı ama bir türlü istenilen sonuç alınamadı.

B planına geçiş ;

Bitcoin yasaklanamayacağı anlaşılınca enflasyona dayalı merkez bankaları coinler çıkardı fed coin birleşmiş milletler coini gibi, bu coinler büyüme odaklıyız enflasyon iyi bir şeydir sloganıyla yola çıktı,
hatta altına dayalı coinler bile çıktı, ilk başlarda bu coinler amaç her sene değerlenip enflasyonu sıfırlayan bitcoin'i yok etmekti. Bunlar 2020 li yılların başında Bitcoin fiyatını biraz aşağı çekti ancak durduramadı
Bitcoin karşısında tüm para birimleri kaybediyordu. İnsanlar aç gözlü idi ve bir para birimi karşısında fakirleşmeyi göze alamıyordu herkes Bitcoin ile işlem yapmaya devam etti.

C planı kabullenme ;

Bitcoin yasaklanamadı ödeme yöntemi olarak kabul edildi ve her yere yayıldı tüm para birimleri kalktı global para birimi haline geldi. değeri dolar veya fed coin olarak hesaplanmamaya başladı.
Bir işçi 500 satoshi ye 1 ay çalışır hale geldi, Bitcoin zenginleri ise aranıyordu ancak çoğu ay'a veya norveçin yüksek dağlarında yaşadıkları varsayılıyor.
Ay demişken uzayda bile bitcoin kullanılmaya başlamıştı marsa gidecek kafile bir çok madenci ekipmanı ile beraber gitmişti. Amaçları değerli olan Bitcoini marsa taşımaktı.

2022 Çılgınlığın doruğa ulaşması ;

Artık dünya onun etrafında dönüyordu Bitcoin dünyanın global parası. Değeri bugün ki rakamlarla açıklayacak olursak 10 milyon dolar.

2024 Büyük Çöküş Yılı;

Bitcoin yeni bir yarılanmaya giderken kimse bitcoinini satmamaya harcamamaya başladı bugün ki dolar kuru ile ifade edecek olursam 20 milyon doları gördüğümüz yıl 2024 yılı, bankalar daha fazla dayanamadı
ve bu yıllarda dökülmeye başladılar.

Daha anlatacağım çok şey var ama vaktim kısıtlı, artık gitmeliyim Bitcoin durdurulamazsa tüm ekonomik sistemi yutacak hiç bir hisse senedi hiç bir varlık onun karşısında ayakta kalamaz
Artık şunu iyi bilin Bitcoin her yeri ele geçirecek. Bir insanın ömür boyu çalışmaması için 2035 yılında ihtiyacı olan bitcoin miktarı 0.02 BTC dir. Ancak kişi başına düşen Bitcoin miktarı 0.0001 BTC dir. Bunu
istiyorsanız burada kalın istemiyorsanız bu sistemi yaymayın ve bu sistemden uzak durun.

Bu sistemi beslemeyin
Sistem başında kurgulanmış durumda tuzağa gidiyorsunuz ; Engellenemiyor , Yasaklanamıyor ve karşı konulamıyor en büyük arzuları besliyor altın gibi. Ancak daha tehlikeli o her şeyi içine çeken bir Karadelik O Tanrının parası veya Şeytanın. Bu yıllara bir daha döneceğimi sanmıyorum yukarıda ki adrese 50.000 satoshi yollarsanız çok daha huzurlu bir hayat süreceğim belki bir gün yeniden buralara gelebilecek teknolojiyi bile elde edebilirim.

Hoşçakalın.

Hocam gitmeden önce şu soruma cevap verebilir misin sence bugünkü düşüş alım fırsatımı yoksa daha da düşer mi ona göre yatırım yapalım   Cheesy Cheesy

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 22, 2017, 03:49:41 PM

Bende severim bilim kurgu filmlerini izlemeyi. 1970 lerde çekilen filmlerin bazıları 2000 yılında ışınlanmadan tutunda mars gezegenine seyahate kadar hepsini var sayıyordu. Ne varki 2017 yılında henüz aya bile gidemiyoruz. o yüzden siz bu fikirlerinizi bi prodüksiyon firmasıyla paylaşın güzel film çıkabilir Smiley
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 22, 2017, 03:52:03 PM

Artık sizden uzaklara gitmeliyim ama gitmeden son bir şeyler yazmak istedim.

2019 da Bitcoin ilk kez 100.000 doları geçmişti zevki sefa hayali kuranlar Bitcoinlerini sattı ve balonun patlayacağını düşünüyorlardı. Ancak bekledikleri gibi olmadı sonraki yılın sonunda 2020 aralık
ayında Bitcoin 1 milyon dolara ulaştı herkes Bitcoin karşısında fakirleşiyordu. İnsanlar her sene ürettikleri malın değerinin bitcoin karşısında düştüğü paniğine kapılıyor ödemeleri sadece Bitcoin olarak
kabul etmeye başlamıştı. Zira sattıkları her değerin üstünden almaya başladılar. Altın gümüş dolar euro kimse tarafından istenmiyordu. Herkes ödeme olarak Bitcoin diyordu.

Devletlerin ortak bir kararla ilk yasaklayıcı önlem alışı 2020 yılında oldu.

A planı Yasaklama;

Bitcoin işlemlerini yasaklamak istediler ancak merkezsiz yapılar kişileri sisteme çoktan entegre etmişti Bitcoini sadece işletmelerde yasaklayabildiler kişilerarası kullanım devam etti, aslında
bu yasak pek yararlı olduğu söylenemez diğer blockchain teknolojileri sayesinde devletler büyük miktarda vergi kayıplarına uğradı Zcash adında kripto paranın kullanımı bu dönemde doruğa ulaştı
vergi kaybına uğrayan devletler acil toplantılar yaptılar. Anonim kalan alışverişleri vergilendiremediler.  İnsanlar ise merkezsiz cüzdan ve borsalara varlıklarını taşıdılar alışverişlerini kişiler arası yaptılar.
Daha sonra Bitcoin internetten tamamen yasaklanmak istedi ancak blockchain bunu
mümkün kılmıyordu yasaklanması için internetin de yasaklanması gerekiyordu bu imkansızdı. Madencileri hedef aldılar büyük madenci avlarına çıkıldı ama bir türlü istenilen sonuç alınamadı.

B planına geçiş ;

Bitcoin yasaklanamayacağı anlaşılınca enflasyona dayalı merkez bankaları coinler çıkardı fed coin birleşmiş milletler coini gibi, bu coinler büyüme odaklıyız enflasyon iyi bir şeydir sloganıyla yola çıktı,
hatta altına dayalı coinler bile çıktı, ilk başlarda bu coinler amaç her sene değerlenip enflasyonu sıfırlayan bitcoin'i yok etmekti. Bunlar 2020 li yılların başında Bitcoin fiyatını biraz aşağı çekti ancak durduramadı
Bitcoin karşısında tüm para birimleri kaybediyordu. İnsanlar aç gözlü idi ve bir para birimi karşısında fakirleşmeyi göze alamıyordu herkes Bitcoin ile işlem yapmaya devam etti.

C planı kabullenme ;

Bitcoin yasaklanamadı ödeme yöntemi olarak kabul edildi ve her yere yayıldı tüm para birimleri kalktı global para birimi haline geldi. değeri dolar veya fed coin olarak hesaplanmamaya başladı.
Bir işçi 500 satoshi ye 1 ay çalışır hale geldi, Bitcoin zenginleri ise aranıyordu ancak çoğu ay'a veya norveçin yüksek dağlarında yaşadıkları varsayılıyor.
Ay demişken uzayda bile bitcoin kullanılmaya başlamıştı marsa gidecek kafile bir çok madenci ekipmanı ile beraber gitmişti. Amaçları değerli olan Bitcoini marsa taşımaktı.

2022 Çılgınlığın doruğa ulaşması ;

Artık dünya onun etrafında dönüyordu Bitcoin dünyanın global parası. Değeri bugün ki rakamlarla açıklayacak olursak 10 milyon dolar.

2024 Büyük Çöküş Yılı;

Bitcoin yeni bir yarılanmaya giderken kimse bitcoinini satmamaya harcamamaya başladı bugün ki dolar kuru ile ifade edecek olursam 20 milyon doları gördüğümüz yıl 2024 yılı, bankalar daha fazla dayanamadı
ve bu yıllarda dökülmeye başladılar.

Daha anlatacağım çok şey var ama vaktim kısıtlı, artık gitmeliyim Bitcoin durdurulamazsa tüm ekonomik sistemi yutacak hiç bir hisse senedi hiç bir varlık onun karşısında ayakta kalamaz
Artık şunu iyi bilin Bitcoin her yeri ele geçirecek. Bir insanın ömür boyu çalışmaması için 2035 yılında ihtiyacı olan bitcoin miktarı 0.02 BTC dir. Ancak kişi başına düşen Bitcoin miktarı 0.0001 BTC dir. Bunu
istiyorsanız burada kalın istemiyorsanız bu sistemi yaymayın ve bu sistemden uzak durun.

Bu sistemi beslemeyin
Sistem başında kurgulanmış durumda tuzağa gidiyorsunuz ; Engellenemiyor , Yasaklanamıyor ve karşı konulamıyor en büyük arzuları besliyor altın gibi. Ancak daha tehlikeli o her şeyi içine çeken bir Karadelik O Tanrının parası veya Şeytanın. Bu yıllara bir daha döneceğimi sanmıyorum yukarıda ki adrese 50.000 satoshi yollarsanız çok daha huzurlu bir hayat süreceğim belki bir gün yeniden buralara gelebilecek teknolojiyi bile elde edebilirim.

Hoşçakalın.

Hocam gitmeden önce şu soruma cevap verebilir misin sence bugünkü düşüş alım fırsatımı yoksa daha da düşer mi ona göre yatırım yapalım   Cheesy Cheesy

Dostum bana düşmez ama benim naçizane fikrim şuan yatırım olarak güzel bir dump olması ve kısa zamanda tekrar artış olacağı tabiki yönlendirmek istemem.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
jungufle
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
December 22, 2017, 04:29:57 PM

ne güzel bir yazı yazmışsın vaktini de harcamış olmalısın. acaba gerçekten gelecekten mi geliyorsun?
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
December 22, 2017, 04:40:12 PM

Hocam üşenmemiş ikinci yazıyı yazmışsın, gitmeden bari Bitcoin mi Bitcoin cash mi alsaydık onu söyleseydin  Grin Grin   ??
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 22, 2017, 04:57:28 PM

Vay be güzel kafa gerçekten.Ama ışınlanmasan iyiydi arkadaşım :)Gerçi sen her şeyi biliyorsun bizi bırak kendini kurtar zaten ne olacak biliyorsundur Smiley

minionstar
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
December 22, 2017, 06:15:02 PM

Gelecekten geldim diye başlayarak nasıl ciddiye alınmayı bekliyor hayret verici.. Bir de altına hesap bırakmış..
Tek kelimesine inanmak mümkün değil  Cheesy

pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 22, 2017, 07:54:14 PM

Gelecekten geldim diye başlayarak nasıl ciddiye alınmayı bekliyor hayret verici.. Bir de altına hesap bırakmış..
Tek kelimesine inanmak mümkün değil  Cheesy

Dostum adamı yazaar gibi düşün hoşunuza gittiyse coinleri atın tarzı :)Kimse zaten ciddiye alıp bir şey yapmıyor arkadaş ne koparırsamda Grin

SerMeric
Full Member

Activity: 307

View Profile
December 22, 2017, 07:57:59 PM

2020 aralıkta $1M oluyomuş btc?
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 271

View Profile
December 22, 2017, 08:11:56 PM

2035 yılına kadar bitcoin cüzdanına hiç mi transfer almadın bu ne bakiye sıfır gözüküyor lan teneke!! derler adama Sad

Hikayenin ateşleyici momentı yok, nedense çok vasat geldi ne bileyim bi mustafa topaloğlu neden yok mesela? uzaylı ırklarla denizin buz gibi soğuk sularından gelen şahin k abin ben buyur diyesim geldi.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
December 22, 2017, 08:44:05 PM

Fena bir hikaye olmuş 2035 sene fazla yok ben btc ile  beklemeyi tercih ediyorum .Bu hikayeden iki ana sonuç çıkıyor.Ya elinizde btc sayısını arttırın yada bu sistemin gelişiminin önünde durun. Grin
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
December 22, 2017, 08:50:07 PM

denemeye devam daha güzelleri olabilirdiye dipnot düşüp sevdim diyorum

various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
December 22, 2017, 11:34:17 PM

araklama durumları olduğu çok belli kardeşim ama türkçeye çevirmen güzel olmuş Cheesy ben severim böyle şeyleri 2035'ten geldiysen lütfen bana söyle imam hatipler kapatıldı mı?

1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
December 22, 2017, 11:38:02 PM

Adam acaba merak ediyorum bu hikayeyi hangi kafa ile yazdı.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Humpert
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 23, 2017, 05:37:19 PM

Bir tabir vardır. "Cool stroy bro Roll Eyes"

Copycat troll denemesi olmuş daha yaratıcı başlıklar açman dileğiyle arkadaşım  Cool.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 23, 2017, 05:58:05 PM

HODL  beyler, elinde btc olan azınlıktan olucaz. bu haberi aldığım iyi oldu, evi arabayı satıp bitcoine yatırıyorum hemen
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
December 23, 2017, 06:36:17 PM

Herşey Güzelde kullanmayın diyon üstüne bide para gönderin yaşamamız lazım diyosun ,biz eniyisi kullanmayalım sende o duruma düşme  Cool
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: