Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:43:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  
Author Topic: BitWhite - BTW  (Read 24988 times)
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
May 12, 2018, 01:00:02 PM

coinine para mı verdik ki scam çıkarsa zararımız olsun boşverin gitsin, scam da olacak olsa ekip bu kadar haber paylaşmaz uğraşmaz çekip giderlerdi.
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715031833
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715031833
Reply with quote  #2

1715031833
Report to moderator
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 12, 2018, 01:07:20 PM

Lan çıksın scam mıcam napalım tohumuna paramı saydık geldi işte airdroptan tutuyoruz belki bi ihtimal diye
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 12, 2018, 01:41:27 PM

coin scam olabilir mi evet olabilir. Ama bunun için söyle düşünmek lazım, şuanda bunu yazan ekibin eline ne geçti ne kazandılar. Hiçbir şey kazanmadıkları ortada. Scam diyebilmek için önce ekibin çalışması bir yerlere getirmesi ardından elindekinin tamamını yüksek fiyattan satıp, daha da arkasına bakmaması lazım. Ama şuan ortada böyle bir durum yok, yatırımcı tarafında da para ile alan yoktur zaten. Dolayısıyla scam diyebilmek için elimizde herhangi bir kanıt yok henuz.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
May 12, 2018, 01:48:53 PM

Ben coinlerin ilk yükseliş anında satılması taraftarıyım. Genelde ilk yükselişten sonra düşüş oluyor alacaksanız tekrar alım yaparsınız karınızı arttırmış olursunuz. Btw de bu durum aynen oldu.

yobit.net is banned from signatures
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
May 12, 2018, 02:10:43 PM

Uplandığını gördükçe acaba diyerek hemen coinmarketcap'a bakıyorum fiyat yükseldi mi diye. Hala daha büyük bir borsaya girecek umudu taşıyoruz Smiley Keşke gelir gelmez satsaydık. Aynı seviyeye geleceği yok bunun.
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
May 14, 2018, 03:41:39 AM

Çıkalı daha 6 ay bile olmamış. Ayı piyasasına denk gelmiş. Sadece işe yaramaz birkaç borsada listelenmiş. Şuan ki değeri çok normal değil mi? En kötü ihtimalle yıl sonuna kadar elde tutmak gerekiyor. Ne coinler, tokenler ummadık fiyatlara ulaşabiliyor.
4Symbole
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
May 14, 2018, 12:04:04 PM

Satalım ilk pumpta. Airdroptan geldi zaten dememek lazım gerçi, ama...
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 14, 2018, 12:47:02 PM

hala mercatoxu bekliyoruz.Mercatox oylamasını kazandı ancak önceki kazananlar eklendikten sonra bitwhite eklenecekmiş.
İlk girdiğinde bir pump bekliyoruz bakalım neler olacak.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 14, 2018, 02:09:12 PM

bunlar icoda kac tane sattı airdroptan kaç tane dağıtıldı bilen var mı? global başlıkta şeffaflıkla ilgili tartışmalar vardı haftasonu
nartanesi
Jr. Member
*

Activity: 111
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 02:50:20 PM

arkadaş airdrop coinine kaç sayfa yazı yazılmış siz bundan bir nane olacak mı sanıyorsunuz Cheesy eğer sanıyorsanız piyasada cok yenisinizdir.
vetalox
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
May 14, 2018, 03:54:33 PM

arkadaş airdrop coinine kaç sayfa yazı yazılmış siz bundan bir nane olacak mı sanıyorsunuz Cheesy eğer sanıyorsanız piyasada cok yenisinizdir.
Kardeşim bana dedikleri gibi bir mesaj sayına bakıyorum bi de yazdığına! Anlaşılan sen buranın milyonerisin herşeyi çözmüş gibi konuşuyorsun da:)
Şunu öğrenin artık hangi coin iş yapar hangisi yapmaz onu kesinlikle şu coin şu zamandayken söyleyemezsiniz. Ha şunu söylersin bu adamlar vaadettiklerini yapmıyorlar haklısındır. Fakat birkaç şeyde gecikme oldu bu yapılmadı anlamına gelmiyor ekip hala proje üzerinde çalışmalara devam ediyor. Dpos üzerinde birkaç aksaklık var onlar gideriliyor. Bakın birkaç sayfa geride yazdığım bir yazı var onu okuyun.
Kardeşim bu dolar değil euro değil. Bu kripto para sen bu piyasa hakkında kesin birşey konuşamazsın tekrar tekrar söylememe rağmen hep aynı şeyler konuşulup duruyor bırakın artık şu scam mış, batmış, bitmiş safsatalarını kendinize güldürmeyin. İnsanlar umutlu sadece ekibe güveniyor ve bekliyor. Umut vaadediyorki 34 sayfa yazılıp çizilmiş.
O yüzden sizden tekrar tekrar rica ediyorum bu olsun diğer coinler olsun önyargı ile yaklaşıp saçma sapan ithamlarda bulunmayın.
 Burada yapılan karalama kampanyası itina ile bazı coinlerede sürdürülüyor artık bazı dev ler reklam kampanyaları yerine karalama kampanyaları için bütçe ayırdı sanmaya başlıyorum. Malum sözlüğe döndü burasıda trol mesajlar havada uçuşuyor. Smiley
mumisigi
Jr. Member
*

Activity: 144
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 05:26:21 PM

Kardeşim bana dedikleri gibi bir mesaj sayına bakıyorum bi de yazdığına! Anlaşılan sen buranın milyonerisin herşeyi çözmüş gibi konuşuyorsun da:)
Şunu öğrenin artık hangi coin iş yapar hangisi yapmaz onu kesinlikle şu coin şu zamandayken söyleyemezsiniz. Ha şunu söylersin bu adamlar vaadettiklerini yapmıyorlar haklısındır. Fakat birkaç şeyde gecikme oldu bu yapılmadı anlamına gelmiyor ekip hala proje üzerinde çalışmalara devam ediyor. Dpos üzerinde birkaç aksaklık var onlar gideriliyor. Bakın birkaç sayfa geride yazdığım bir yazı var onu okuyun.
Kardeşim bu dolar değil euro değil. Bu kripto para sen bu piyasa hakkında kesin birşey konuşamazsın tekrar tekrar söylememe rağmen hep aynı şeyler konuşulup duruyor bırakın artık şu scam mış, batmış, bitmiş safsatalarını kendinize güldürmeyin. İnsanlar umutlu sadece ekibe güveniyor ve bekliyor. Umut vaadediyorki 34 sayfa yazılıp çizilmiş.
O yüzden sizden tekrar tekrar rica ediyorum bu olsun diğer coinler olsun önyargı ile yaklaşıp saçma sapan ithamlarda bulunmayın.
 Burada yapılan karalama kampanyası itina ile bazı coinlerede sürdürülüyor artık bazı dev ler reklam kampanyaları yerine karalama kampanyaları için bütçe ayırdı sanmaya başlıyorum. Malum sözlüğe döndü burasıda trol mesajlar havada uçuşuyor. Smiley

h ah boşuna demiyorlar zenginin parası fakirin çenesi. forumda bu coine para veren varmı dır acaba bu başlık altında hepsi airdrop olarak havadan almış kar elde etme derdinde. forumda ne gizli coinler var 1 sayfa yazı bile dolmamış 1 haftada 3x yapmış ama neden çünki katılanı yok. biz beleşe düşkünüz forumun son zamanlarad en büyük konuları

1. airdrop
2. bounty
3. bedava coin kazanma Cheesy

bunların hepsinde mesaj bu denli fazla.
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
May 14, 2018, 07:55:25 PM

Allah beni kahretmesin. Bu coin en başında ne de değerliydi. Ama naptım ben yok dedim bu coin uçucak kaçacak. Ama elimde patladı, keşke bir pundiks olabilseydi..
tutunkolonyasi
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
May 14, 2018, 07:58:01 PM

btc karşısında yine az çok bir değeri var ico yapan projelere göre yine iyidir. bu takılmayın bir gün elbet değerleniri.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 14, 2018, 08:05:58 PM

Allah beni kahretmesin. Bu coin en başında ne de değerliydi. Ama naptım ben yok dedim bu coin uçucak kaçacak. Ama elimde patladı, keşke bir pundiks olabilseydi..

Ah be hocam benim de durumum aynı seninle. 70-90 cent aralığında okutabilseydim şuan ihtiyacım olan laptobu rahatlıkla alabilcektim. İlla bi açgzölülük yapıcam ya kanımda var Cheesy ha ilerde belki 2-3 dolarları görür ama ne zaman meçhul
vetalox
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
May 15, 2018, 04:54:00 AM

h ah boşuna demiyorlar zenginin parası fakirin çenesi. forumda bu coine para veren varmı dır acaba bu başlık altında hepsi airdrop olarak havadan almış kar elde etme derdinde. forumda ne gizli coinler var 1 sayfa yazı bile dolmamış 1 haftada 3x yapmış ama neden çünki katılanı yok. biz beleşe düşkünüz forumun son zamanlarad en büyük konuları

1. airdrop
2. bounty
3. bedava coin kazanma Cheesy

bunların hepsinde mesaj bu denli fazla.
Airdroptan fazla fazla dağıtılmasının sebebi de bu işte. Bazılar bu fırsatı 2 kuruş fazla kazanabilmek için kötüye kullansada çoğu kripto paradan hatta %90 dan fazlasından daha çok adından söz ettiriyor. Bu scam diye ağlayanlar aslında dört gözle takip ediyor buraları acaba ne oldu acaba yükseldimi bi şey yaptılar mı filan diye Smiley millet aç ne yapasın o konuda haklısın. Parası gani olan adamın burada ne işi var. Buradakilerin çoğu işsiz geçimini airdrop vb den sağlayanlarda var. Ama artık o da bitecek. Bununda suyu çıktı. Güvendiğin ya da şöyle diyeyim gözünün kestiği bir kaç kripto paraya yatırım yapıp bir süre bekleyip neler olacak göreceksin kader gülerse işin iyi. Ben seçimimi bundan yana yaptım yüklü miktarda stokladım. Ha sadece bu da değil 5 kripto parada yüklü miktar var elimde şuan satacak olsam 40k ya yakın param var. Nasıl yaptın dersen tercihlerim tuttu. Az para ile girdiğim bu işte zengin olup çıkmayı düşünüyorum bu da sabır istiyor. Armut piş ağzıma düş beklemeyin proje için yatırımcının emeğide önemli.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
May 15, 2018, 10:01:52 AM

arkadaşlar 90 cent civarındayken satmak lazım dı diyosunuz da o zamanlarda btw nin cüzdanın da bakım çalışması vardı borsaya Btw leri aktaramıyodum ben satmak istedim ama satamadım
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 15, 2018, 08:46:49 PM

arkadaşlar 90 cent civarındayken satmak lazım dı diyosunuz da o zamanlarda btw nin cüzdanın da bakım çalışması vardı borsaya Btw leri aktaramıyodum ben satmak istedim ama satamadım

Zaten o yüzden 90 centlere çıkmıştı hocam Smiley ben de keşke satsaydım diyorum ama içimden bir ses de 1 sene sonra 5-10 dolarları görecek bekle falan diyor. Ha işin doğrusu 1-2 doları görse acımam herhalde
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
May 15, 2018, 09:13:31 PM

Airdroplardan gelen halan duruyor dursun tamamda lan bi atak gösterinde az para etsin bi bok olduğu yok bundada
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 15, 2018, 09:26:13 PM

BitWhite elimizde bayağı var.Adamların projeleri de güzel.Neden kazandırmasın.Kazandırmaması için hiçbir sebep yok.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  

Jump to: