Bitcoin Forum
May 12, 2024, 01:26:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Öteki Gündem -26 Aralık 2017 (Ramazan Kaan Kurtoğlu) Dünya Gidişatı ve Armagedon  (Read 59 times)
Crypto-Age (OP)
Member
**

Activity: 129
Merit: 15

View Profile
December 31, 2017, 12:36:36 PM

Benim her zaman ilgimi çekmiştir bu tarz programlar.
İzlemenizi ve araştırmanızı tavsiye ederim.
Dünyada herşey birşeylerle bağlantılı halde.
İktisad-Siyaset-Bilim-Sağlık-Eğitim. Tümü ilişkili

Ortadoğu’da yaşananlar 3. Dünya Savaşı’nın ayak sesleri mi? Armagedon hangi bölgede yaşanacak? Evanjelistlere göre kıyamete giden süreç başladı mı? Kutsal metinler ne anlatıyor? İddiaların merkezinde neden Kudüs bulunuyor? Süleyman Mabedi’nin sırrı ne? Kadim öğretiler Altın Çağ’dan nasıl bahsediyor? Öteki Gündem’de bu gece Dr. Ramazan Kurtoğlu ile güç odaklarının Ortadoğu ve Kudüs planları konuşuluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Oy88vr80Lmk&index=10&list=WL
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
January 01, 2018, 03:33:20 PM

ne yazıkki bu tür programlar ideolojilerın aleti oluyor yoksa güzel ilgi çekici programlardır..

simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 01, 2018, 03:44:12 PM

Güzel konseptli ama ideolojik kaygılar öne geçiyor bu tarz programlarda genelde
ribal
Member
**

Activity: 217
Merit: 10

View Profile
January 02, 2018, 05:19:59 PM

Çok seyrettim, yararlı konu ve tartışmalar var.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: