Bitcoin Forum
May 24, 2024, 02:04:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: NXT IGNIS airdrop  (Read 1410 times)
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
December 28, 2017, 09:13:24 AM

Sağlam düştü öyle böyle değil. 7-8 den girip 12 den çıkmak en temiziydi
5000den girip 11000den çıkmak daha zevkliydi hocam:) Ignis olayı çok sakıncalıydı oyüzden beklemedim, daha dump yeni başlıyor iyice gidicektir insanlar satmaya başlayınca.

matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 28, 2017, 10:10:01 AM

NXT bu sene diğer coinlere göre daha erken fiyatlandı bunda ignis airdrop 'unun etkisi çok büyük tabii ki. fakat benim anlamadığım şey bu ignis değerli bir şey mi olacak bu yaygara neden koparıldı
Millennium_blue
Member
**

View Profile
December 28, 2017, 10:53:21 AM

Site yoğunluktan birşey göstermiyor bloğa  bakamayacağız gibi.
Reox
Full Member

Activity: 162
Merit: 103

View Profile
December 28, 2017, 12:25:43 PM

NXT coininde bir şeyler döndüğü çok belli olduğu için hiç bulaşmadım, fork diyene kadar coinde hareket yokken günlük 1milyar dolar volume ulaştılar fork sayesinde ve dün gece 4 gibi olması gereken fork nedense bi anda madenci azalmasıyla blok bulamayıp "çakma b2x" fork tarihine ya da gündüz dahada buy olur düşüncesiyle tarihi öğlene çektiler. Kazım hilesi yüzünden tamamen vazgeçtim fork olunca %50 den fazla düşüş olacağı zaten belliydi. IGNIS 50 centten çıkarsa şaşmamak lazım
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 28, 2017, 12:32:06 PM

Ignis beklenenden değerli olacaktır, nxt ve ardor un geçmişlerine bakarak yorum yapmak lazım.
Ignis nxt ve ardorun üzerine konumlandırılmaya çalışılacak. (uzun vade)

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 28, 2017, 12:36:20 PM

NXT coininde bir şeyler döndüğü çok belli olduğu için hiç bulaşmadım, fork diyene kadar coinde hareket yokken günlük 1milyar dolar volume ulaştılar fork sayesinde ve dün gece 4 gibi olması gereken fork nedense bi anda madenci azalmasıyla blok bulamayıp "çakma b2x" fork tarihine ya da gündüz dahada buy olur düşüncesiyle tarihi öğlene çektiler. Kazım hilesi yüzünden tamamen vazgeçtim fork olunca %50 den fazla düşüş olacağı zaten belliydi. IGNIS 50 centten çıkarsa şaşmamak lazım

NXT çok önceden beri benzer hareketleri yapar, daha önce de Ardor da yapmıştı (bkz. Ardor fiyat) . 2. Bu bir fork değil airdrop tu .
ilk sinyaller Nxt 1.000 sat civarınday ken geldi bayağı yüklü aldım ama btc hareketleri yüzünden daha aşağıdan alırım diye sattım ondan sonrada o seviyeleri göremedim elimde tutsam bir daire alırım Smiley x14 , x15 yaptı zira. Neyse 3.000 satlardan girdim ve 2/3 ünü x3 karla sattım elimdekiler ile ignisi bekledim ve sapshot tan sonra 5k lardan kalanını çıkardım. Bunları neden anlattım çünkü "uzanamadığımız ete mındar" demek yakışık almaz demeye getirdim.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 28, 2017, 12:41:11 PM

fiyatlarda bi değişiklik var, diğer borsalarda 6500 sats - 90centlerdeyken bitrexte 4500 sats 68 cents lerde geziyor, ilginç,izleyip görelim bakalım,ama bitrex kullanıcılarından çok büyük küfürler yedi.
Reox
Full Member

Activity: 162
Merit: 103

View Profile
December 28, 2017, 12:43:57 PM

NXT çok önceden beri benzer hareketleri yapar, daha önce de Ardor da yapmıştı (bkz. Ardor fiyat) . 2. Bu bir fork değil airdrop tu .
ilk sinyaller Nxt 1.000 sat civarınday ken geldi bayağı yüklü aldım ama btc hareketleri yüzünden daha aşağıdan alırım diye sattım ondan sonrada o seviyeleri göremedim elimde tutsam bir daire alırım Smiley x14 , x15 yaptı zira. Neyse 3.000 satlardan girdim ve 2/3 ünü x3 karla sattım elimdekiler ile ignisi bekledim ve sapshot tan sonra 5k lardan kalanını çıkardım. Bunları neden anlattım çünkü "uzanamadığımız ete mındar" demek yakışık almaz demeye getirdim.

son 1 aydır fork ve airdrop kelimesi arasında çok bir fark kalmadı sebebi herkes free coin vererek insan çekmeye çalışıyor.  
 "uzanamadığımız ete mındar"  Cheesy hocam istesem zaten alırdım IGNIS'in  coinmarketcap'teki 40bin dolarlık hacmine bakıp aha 4 dolar çok acayip para var diye atlamamak lazım.
Benim anlattığım olay dün akşamki bulunan bloklara bakarsan bir şeyler döndüğünü görürsün
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 28, 2017, 12:55:12 PM

Bu kadar yeter diyerek zamanında çıkan arkadaşlar güzel kazandı.Bende 12,5 k seviyesinde çıktım.Orada sıkışınca belliydi düşeceği.O yüzden ekranı takip edip satış mı daha fazla alım mı
 bir fikir sahibi olabiirsiniz.X4 yeter diyerek çıkanlar kazandı.Umarım ignis'e kalanlarda güzel kazanırlar.Herkese bol kazançlar.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
December 28, 2017, 01:48:09 PM
Last edit: December 28, 2017, 02:08:23 PM by fkod

Bittrex te bugün saat kaç a kadar alınmış NXT ler için ignis şansı vardı arkadaşlar bilen var mı? bittrex tarafı biraz kafa karıştırdı.
Millennium_blue
Member
**

View Profile
December 28, 2017, 01:54:42 PM

Bittrex te bugün saat kaç a kadar alınmış NXT ler için ignis şansı vardı arkadaşlar bilen var mı? bittrex tarafı biraz kafa karıştırdı.

Snapshot tam 14:30 gibiydi ondan önce alanlar için sanırım.Herşey bir dakikada oldu bittrexte satmaya fırsat tanımadan büyük dump geldi.

Bu ignisler ne zaman verilecek bilen var mı ? Tarihi önemli.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
December 28, 2017, 02:11:49 PM

Snapshot tam 14:30 gibiydi ondan önce alanlar için sanırım.Herşey bir dakikada oldu bittrexte satmaya fırsat tanımadan büyük dump geldi.

Bu ignisler ne zaman verilecek bilen var mı ? Tarihi önemli.

İlk cümlede 1 Ocak 2018 tarihinde IGNIS in faaliyete geçeceğini söylüyor.

https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115003571832-Statement-on-Ignis-IGNIS-airdrop-to-Nxt-NXT-holders
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 28, 2017, 02:24:55 PM

airdrop beleasına nxtleri elimize verdiler bakalım kaçtan çıkabileceğiz bunları. umarım airdrobu da yalan olmaz şuanki değerinden eldne çıkarabilrim
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
December 28, 2017, 02:31:02 PM

Ignis dağıtımı yapıldıktan sonra borsada işleme açılıp açılmayacağı şimdilik belirsiz. Ignisi bir süre elde tutmak gerekebilir.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 28, 2017, 04:18:29 PM

İgnis bir süredir Hitbtc borsasında zaten işlem görüyor, fiyatı da geçen hafta 4 doların üstündeydi. Şimdi ise 3,5 dolar. 1 Ocak'a kadar fiyatının düşmesi beklenebilir. Ben airdropdan önce nxtleri sattım, umarım tutanlar iyi kar eder.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
December 28, 2017, 04:51:07 PM

Peki şimdi yani alım yapsak sorun oluyor mu? cüzdanımıza coinler gelir mi ?

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
December 28, 2017, 05:10:06 PM

The $IGNIS #Airdrop to $NXT  holders will happen on December 28 at block height 1636363! For 1 NXT  you will receive 0.5 IGNIS! Exchanges which announced support are:  Bittrex, AEX, HitBTC, Bitcoin Indonesia, Freewalet, Upbit, http://Stocks.Exchange  https://www.jelurida.com/ico

1636363 blok u geçmediyse problem olmaz . NXT bloklarını hiç bilmediğim için bakamadım.

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
Millennium_blue
Member
**

View Profile
December 28, 2017, 05:19:09 PM

Valla elimize verdiler hakikaten Cheesy riski başında biliyordum ama bu kadar ve ani bir düşüş beklemiyordum.Çok yüksekten almadım ama yine de değeri baya düştü.Neyse artık olmadı uzun vade nxt tutacağız satmam yaklaşmadan.Umarım Ignis 1 dolar altından gitmez.Öyle olursa kötü olacak.

The $IGNIS #Airdrop to $NXT  holders will happen on December 28 at block height 1636363! For 1 NXT  you will receive 0.5 IGNIS! Exchanges which announced support are:  Bittrex, AEX, HitBTC, Bitcoin Indonesia, Freewalet, Upbit, http://Stocks.Exchange  https://www.jelurida.com/ico

1636363 blok u geçmediyse problem olmaz . NXT bloklarını hiç bilmediğim için bakamadım.

Bitti kardeşim boşa uğraşma bugün blok geçildi.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 28, 2017, 05:58:12 PM

çıkmadım kaldım nxt'de, zaten şu anda fiyat fena değil, hem ignis im oldu hemde nxt in fiyatı tekrar 6 7 k ları görür en kötü diye düşünüyorum, yani öyle olsun istiyorum, dua ediyorum Smiley

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
December 28, 2017, 05:58:30 PM

valla bakalım ne verecekler bu INGIS airdropu da bize, binance bittrexx i geçince el mecbur böyle kampanylar yapmaya başladılar.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: