Bitcoin Forum
April 23, 2024, 06:37:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Qtum-Neo-Komodo-Stratis vs. Tabanlı Ico Takibi  (Read 779 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
slmn (OP)
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 22, 2017, 11:25:30 PM

-Coinmarketcapte listelenme tarihleri eklendi.
-Qtum tabanlı Ink ve MediBloc eklendi
-Waves tabanlı Primalbase, Mercury, Kolion ve pre-icosu devam eden MyTrackNet eklendi.
-Mercury ico fiyatını bulamadığım için coinmarket çıkış fiyatını koydum zaten ico yerine Waves sahiplerine airdrop olarak dağıtılmış olabilir.
-Listede MyTrackNet haricindekilerin hepsi icosu bitmiş ve listelenmiş tokenler. Lütfen yakın zamanda başlayacak olan icolar varsa bildiriniz.
1713854265
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713854265
Reply with quote  #2

1713854265
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 23, 2017, 10:20:41 PM

Kolion çok iyiymiş 3-4 ayda tam 8x yapmış ama adını hiç duymadık, ilk defa burada gördüm. Sadece 1 m supply olduğu için fiyatı burada da durmayacaktır, sürekli çıkma potansiyeline sahip coin.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
December 23, 2017, 10:24:49 PM

guzel konu olms guncel tutlabilirse ileride cok bilgi verici olacagini dusunuyorum. ozellikle Waves ve NEO tabanli ICOlari izliyorum.

slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
December 28, 2017, 09:33:50 PM
Last edit: December 28, 2017, 09:59:33 PM by slmn

-Fiyatlar güncellenmiştir.
-Neo tabanlı DeepBrain Chain eklenmiştir.
-Neo tabanlı icosu yapılacak Peeratlas ve Zeepin eklenmiştir.
-Bildiğiniz neo, qtum vs. tabanlı icoları bildirin lütfen emeklerimizin bir anlamı olsun.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
December 28, 2017, 10:30:54 PM

bence neo alın ve bekleyin bence ıco lara başlayınca çok çıkacak
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 29, 2017, 07:30:07 AM

2018 de NEO 2017 deki etherum gibi olacak anlaşılan uzakdoğudan çıkan birçok proje neo kullanıyor artık, dolayısıyla bu neoya olan talebi arttıracak gibi duruyor.2018 de fiyatında ciddi artış görebiliriz keşke daha antshares olduğu zamanlar biraz alıp hold yapsaydık amk.fiyatı çok yüksek geliyor şimdi satın almak için

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
KaraSena
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 29, 2017, 11:26:50 AM

Waves 2 gündür 88 K barajında seyredip duruyor ? Bu bir işaret mi sizce ? Alım için son cazip fiyatlar mı ? Ne azalıyor ne çoğalıyor ? Var mı bir bilgisi olan ?
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
December 29, 2017, 11:39:40 AM

Bütün paylaşımlarınız güzel fiyatlanmış takdir ettim, içlerinden 3-4 tane bile yakalamış olsanız güzel karlar bırakmıştır.

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Sertii
Newbie
*

Activity: 83
Merit: 0

View Profile
December 29, 2017, 12:23:19 PM

Waves tabanlı wagerr ve oceanlab aldım yüzümüzü güldürür umarım. Portfoyun %80 i zaten waves'te ..Çok memnun değilim performansından ama uzun vade için umutluyum Smiley
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
December 29, 2017, 05:05:26 PM

ben wagerr icosuna girmiştim sonra biraz karlı cıkmıştım bu kadar değerlenmiş mi wager ya valla burda gördüm şaşirdim bu arada qlink 3x oldu sanirim son fiyat 0.30 usd idi cok faydali bir başlık olmuş sürekli güncel tutabilirsek kaçan fırsat sayısını indirmiş oluruz diye düşünüyorum
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 28, 2018, 11:15:38 PM

Bayadır güncelleyemedik kaldığımız yerden devam edelim.

-Neo tabanlı Trinity eklenmiştir.
-Neo tabanlı icosu yapılacak Narrative ve Apex eklenmiştir.
-Waves tabanlı Simdaq eklenmiştir.
-Tabloda görülebileceği üzere piyasaya çıkan Neo ve Qtum tabanlı icolarda zararda olan yok ancak Waves'te durum aynı değil özellikle forumda epey mağduru bulunan PrimalBase faciası.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1016
Merit: 146

View Profile
January 28, 2018, 11:23:20 PM
Last edit: January 28, 2018, 11:34:25 PM by Cleverjunta

thekey(tky) var neo tabanlı harcap yapmış bir proje büyük bir sükse ile çıkış yapacağına inanıyorum.iconun son ayağında bile 3x ile satış yapıldı yinede kısa sürede istenen rakam toplandı.ve yine ek olarak aware(awr)qtum tabanlı bir proje çıktığı değerin ve iconun altında şuan ama tam düşüş zamanlarına denk geldi diyelim neler yapar bilemiyorum.
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
February 06, 2018, 10:19:22 PM

-Piyasanın durumundan dolayı hepsi düşmüş durumda.
-Neo tabanlı icosu yapılacak Bridge eklenmiştir.
-Qtum tabanlı Aware eklenmiştir.
-Neo tabanlılardan şu an ekside olan sadece Zeepin var.

thekey(tky) var neo tabanlı harcap yapmış bir proje büyük bir sükse ile çıkış yapacağına inanıyorum.iconun son ayağında bile 3x ile satış yapıldı yinede kısa sürede istenen rakam toplandı.ve yine ek olarak aware(awr)qtum tabanlı bir proje çıktığı değerin ve iconun altında şuan ama tam düşüş zamanlarına denk geldi diyelim neler yapar bilemiyorum.

Biliyorum hocam bende icosuna girmeye çalışıp giremeyenlerdenim coinmarkete eklenmesini bekliyorum listeye ekleyeceğim.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 07, 2018, 05:06:27 AM
Merited by slmn (1)

qtum tabanlı ico isteyenlere gelsin

https://www.banca.world/

yapay zeka ve big data tabanli wall street projesi.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
February 07, 2018, 12:50:05 PM

neo tabanlı icoları desteklerim. neo' yu da elimden geldiğince destekliyorum. elimde bir miktar neo tutuyorum sürekli, aklıma geldikçe / biriktiköe gas gelirini de değerlendiriyorum. yüzümüzü güldürecek ileride, inanıyorum.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
February 09, 2018, 11:53:16 PM

-Neo tabanlı Thekey ve Alphacat listeye eklenmiştir.
-Qtum tabanlı icosu yapılacak olan Banca world listeye eklenmiştir.

Teşekkürler katkınız için.

neo tabanlı icoları desteklerim. neo' yu da elimden geldiğince destekliyorum. elimde bir miktar neo tutuyorum sürekli, aklıma geldikçe / biriktiköe gas gelirini de değerlendiriyorum. yüzümüzü güldürecek ileride, inanıyorum.

Katılıyorum Binance'de hepsini eklemese bile bir kısmını ekleyeceği için değerine etkisi olacaktır.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 10, 2018, 11:15:34 PM
Merited by slmn (1)

-Neo tabanlı Thekey ve Alphacat listeye eklenmiştir.
-Qtum tabanlı icosu yapılacak olan Banca world listeye eklenmiştir.

Teşekkürler katkınız için.

Katılıyorum Binance'de hepsini eklemese bile bir kısmını ekleyeceği için değerine etkisi olacaktır.

Banca.World Erc20 gibi davranıyor. Henüz daha kafaları net değil sanırım. Açtıkları Bounty de istedikleri Cüzdan MEW

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2899976.new#new
https://twitter.com/Banca_Official

slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
February 17, 2018, 12:46:40 AM

-Binance'nin neo tabanlıları eklemeye başlamasıyla neo tabanlılara ilgi artmış durumda.
-Neo tabanlı icosu yapılacak Nex ve Effect eklenmiştir.
-Stratis tabanlı ilk ico Gluon eklenmiştir.
-Waves tabanlı icoları takipten kaldırmaya karar verdim. En büyük sebebi hacim ve fiyat konusunda çoğunun can çekişiyor olması. Waves tabanlıları filtreleyerek koymama rağmen listedekilerde problem var. En son yapılan ve çok konuşulan simdaq icosu bile daha coinmarkete ve dex haricinde herhangi bir yere girebilmiş değil ve fiyatı da iconun baya altında. Bu sebeplerden dolayı kaldırıyorum. Zaten waves fanları forumda mevcut bir şekilde duyarsınız icolarını merak etmeyin Smiley

Banca.World Erc20 gibi davranıyor. Henüz daha kafaları net değil sanırım. Açtıkları Bounty de istedikleri Cüzdan MEW

Sordum bu durumu; erc20 tokeni ama qtum uyumlu falan diyorlar. Dediğin gibi kafaları net değil onun için şimdilik listeden kaldırdım teşekkürler uyarı için.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 17, 2018, 02:21:34 PM

Sordum bu durumu; erc20 tokeni ama qtum uyumlu falan diyorlar. Dediğin gibi kafaları net değil onun için şimdilik listeden kaldırdım teşekkürler uyarı için.

İlginiz ve Merit için teşekkürler. Ben ilk baştan Bountylerine girmiştim. Not kısmına baktığımda ise "Dikkat edilmesi" gerek notu ile girmişim. Proje olarak güzel ama henüz daha takip ettikleri&edecekleri yol belli olmaması biraz can sıkmıyor değil.

Özellikle Wavesları kaldırmanız güzel olmuş. Muhakkak kaçırdığımız güzel bir iki proje olacak ama, Waves projelerini oluşturmanın çok basit olması kafaları karıştırıyor. Waves için de Akche dışında benim ilgili çeken çok fazla proje olmadı. Oda belki "Yerli" olması itibari ile ilgimi çekmiştir.

Neo tabanlı projeler çoğalması ile, bence Neo fiyatıda ve platformu da Ethereum'a rakip olmaya başlayacaktır. Bu sadece bir ön sezi. Herhangi bir veriye veya bilgiye dayanmıyor. Onu da yazayım ki yanıltıcı olmasın.

Bir de bağımsız kendi Zincirleri&Fork ile çıkan icolar oluyor. Onları da eklemenizi istesek acaba fazla mı yük olur.? Mesela https://www.graft.network/ico/ Monero Forku olarak çıktı. Ön satış ta Toplam coinlerin %1. ico da ise %5 satma hedefleri vardı. ico yarın bitecek. Şimdiden, ios, android, windows, mac cüzdanları hazır. Ayrıca ios ve android için Point of Sale uygulamaları hazır. Masternode ve Mining beraber yürüyecek. Visa'ya rakip olacak diyenler bile var Smiley. Hedefleri büyük. Mart'ın başı gibi Borsa da olması bekleniliyor.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 17, 2018, 03:35:24 PM

-Binance'nin neo tabanlıları eklemeye başlamasıyla neo tabanlılara ilgi artmış durumda.
-Neo tabanlı icosu yapılacak Nex ve Effect eklenmiştir.
-Stratis tabanlı ilk ico Gluon eklenmiştir.
-Waves tabanlı icoları takipten kaldırmaya karar verdim. En büyük sebebi hacim ve fiyat konusunda çoğunun can çekişiyor olması. Waves tabanlıları filtreleyerek koymama rağmen listedekilerde problem var. En son yapılan ve çok konuşulan simdaq icosu bile daha coinmarkete ve dex haricinde herhangi bir yere girebilmiş değil ve fiyatı da iconun baya altında. Bu sebeplerden dolayı kaldırıyorum. Zaten waves fanları forumda mevcut bir şekilde duyarsınız icolarını merak etmeyin Smiley

Wavesi kaldırmakla iyi etmişsiniz. Görünen o ki uzun süre waves ve assetsleri toparlayacağa benzemiyor.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: