Bitcoin Forum
May 21, 2024, 05:22:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin değeri %50 Düşebilir!  (Read 822 times)
leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
December 25, 2017, 07:24:37 AM

düşüş yaşansa bile alım artacağından tekrar bir yükselme olur bitcoini olan her zaman kazanır  Wink Smiley Smiley
sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
December 25, 2017, 08:54:55 AM

Bitcoin piyasasındaki bu dalgalanma sürekli oluyor ve yüzde 50 düşmese de sağlam bir düşüş gerçekleştirmiş oldu aslında, ama bu piyasanın bir güzelliği de volatilitenin fazla olması.
minionstar
Member
**

Activity: 196

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
December 25, 2017, 02:47:50 PM

inişler çıkışlar bu piyasanın olmazsa olmazı. bitcoin bence uzun vadede kazandıracak bir yatırım bu nedenle ben inişleri her zaman bir alım fırsatı olarak düşünüyorum. ama tabi zaman ne gösterecek bilemeyiz. yine de ben bu saatten sonra çok büyük değer kaybedeceğini düşünmüyorum.

Kamikaze123
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 25, 2017, 06:51:37 PM

bence herşey 28 aralıktaki hardfork a bağlı eğer çinliler inadından vazgeçip segwit2x i desteklerse btc uçar ciddi manada yükselir 50 bin dolar seviyesini görebilir 2 ay içinde,fork tekrar ve tekrar beklenen desteği bulamazsa mecburen 2018 ocağa ertelenir diye düşünüyorum bu durumda btc bi fırlama yapmasada 3-5 aşağı yukarı ivmelenerek yerinde sayar.28 Aralık çok kritik arkadaşlar...
ARHN2000
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
February 19, 2018, 12:36:39 AM

Evet bu aralar bitcoin üzerinden çok hırsızlık olayı olmaya başladı küçük hırsızlıklar değil vede bunlar ve ülkelerde kabul etmeme sebebiyle bitcoin 'i düşme korkusuyla yatırım yapıyoruz .
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 19, 2018, 11:02:19 AM

Yalnız adam haklı çıktı cidden yüzde elliden fazla düştü hatta değeri. Ama öylesine yapılmış bir haber miydi yoksa ciddi miydi bunu bilmek zor. Bundan sonra en az 1 yıl böyle sert düşmez umarım
poncik
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 19, 2018, 11:33:46 AM

Evet bu aralar bitcoin üzerinden çok hırsızlık olayı olmaya başladı küçük hırsızlıklar değil vede bunlar ve ülkelerde kabul etmeme sebebiyle bitcoin 'i düşme korkusuyla yatırım yapıyoruz .

Adam aralıkta söylemiş bu haberdeki şeyi. Gerçekleşmiş mi? Evet. Fakat 3 aylık haberi ne diye ortaya çıkarıyorsunuz yahu sanki yeniden bir yüde 50lik düşüş gelecek de ona hazırlık yapıyoruz...
Şimdi konunun tarihini okumadan post kasanlar gelir damlar konuya Cheesy

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
bora19
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
February 19, 2018, 11:54:54 AM

bencede mantıklı konuşmuş ama artacağını muhtemel bişey
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 19, 2018, 03:15:33 PM

Pantera kapitalin Ceo su Gaçıklamayı yaptığı tarihe bakarsak adam olayı çözmüş.Gerçekten Bitcoin 21 aralıkta 15500 dolar iken geçtiğimiz haftalarda şubat ayının başında 6 bin dolara kadar geriledi.Yanlız Ceo gelecek hafta düşebilir derken bu düşüş yaklaşık 45 gün sonra gerçekleşmiş.
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
February 19, 2018, 03:50:20 PM

Pantera ceosu ağzını açtı Bitcoin düştü, oran olarak % 50 bile fazla düştü .Herkes rüya hayal aleminde gezerken Ceo BTC nin 16 bin dolar seviyelerinden çok aşağıya düşeceğini söylediğinde adam için herkes atıp tutmuştu.Bu adamlar kesin bir yerlerden duyum alıyorlar.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
February 19, 2018, 07:32:32 PM

Evet adamlar aylar öncesinde uyarmışlar. Çoğumuz dinlemedik tabi duymadık ya da duymamazlıktan geldik. İleride bitcoin 20k üzerine çıktığında yine bu tarz haberler gelecek ve bu sefer ben temkinli olacağım aynı hataya düşmeyeceğim.

argurbuz
Member
**

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 19, 2018, 07:41:31 PM

Artık 11 bin dolar seviyelerine geldik yavaşça 20 bin dolar seviyelerine geleceğiz ve çeyrek 3 ve çeyrek 4 de fırlamalar yine olacaktır umarım bu sene zengin olacağız hep beraber.

cemaluzan
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
February 19, 2018, 08:37:33 PM

Bu ciddi düşüşlerin hesaplanması nasıl oluyor. Belli bir mantık var mı acaba . Yoksa ciddi seviyelerdeki insanlar yatırımcıların gözlerini korkutarak satış yapmasını sağlıyorlar ve düşüş trendini mi başlattıtiyorlar ki
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 454

View Profile
February 19, 2018, 09:08:22 PM

Bitcoin şu sıralarda çok güzel bir çıkış yakaladı ve uzun bir süre bu şekilde yükselmeye devam eder diye düşünüyorum.Tahminimce uzun bir süre boyunca ciddi düşüş durumları olmaz.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Irfansyed
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 19, 2018, 09:18:15 PM

Baştaki tespit söyledikten sonra bir Bitcoin gerçekten çok yüksek oranda düştü ancak toparlanma sürecine geldik. Zararın bir kısmı geriye geldi. Kalan zararın bir an önce gelmesini umuyorum.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
February 20, 2018, 01:33:56 PM

O günler geçti . Kötü bir dönemden geçtik ama bu sene yenisinin yaşanmasını çok fazla beklemiyorum. Her sene başında bir düşüş trendi yaşanıyordu. Bu sefer ciddi bir düşüş oldu ama kendisini kurtardı.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
February 21, 2018, 03:44:47 PM

Başlığın tarihinebakmak için açtım gerçekten başarılı bir tahmin olmuş. Sonuç çok memnun edici değil beli bazıları için ancak bazımız içinde müthiş bir fırsat verdi.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: