Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:46:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC  (Read 12693 times)
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
March 10, 2018, 06:33:24 PM

Güncel kar 0 btc yazmışsınız da - kaç btc oldunuz onuda belirtseydiniz. Şahsen ben % 60 kadar eridim sepetimin değeri 4 btc yaparken şimdi ortalama 2 btc yapıyor. Acayip eridik ya, kısa zamanda toparlanır hayırlısıyla
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
March 10, 2018, 06:35:13 PM

en son icx e geçmiş o tarihten bu yana iczx de baya bi düşüş oldu gerçekten allah sabır versin ama proje sağlam uzun vadeciyiz Smiley

ziya1453 (OP)
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 11, 2018, 10:52:05 AM

Güncel kar 0 btc yazmışsınız da - kaç btc oldunuz onuda belirtseydiniz. Şahsen ben % 60 kadar eridim sepetimin değeri 4 btc yaparken şimdi ortalama 2 btc yapıyor. Acayip eridik ya, kısa zamanda toparlanır hayırlısıyla
sermaye 2.1 kar sıfır olduğuna göre güncel sepet 2.1 btc eder açıkcası o yüzden onu belirtme gereği duymadım başlıkta. aslen oda yazıyor konun ilk mesajında.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 10:53:56 AM

en son icx e geçmiş o tarihten bu yana iczx de baya bi düşüş oldu gerçekten allah sabır versin ama proje sağlam uzun vadeciyiz Smiley
icx e güvenim tam hatta bir kaç gündür 500 kadar icx daha aldım ben 2.75 usd ye icx daha ne olsun yazmaya üşendim buraya. genel olarak bundan sonra icx ve neo alacağım. azda zrx olabilir.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
March 11, 2018, 10:55:17 AM

popüler coinlere yüklenmıssın 2 3 tanesi hiç dymadımız coinler belki onlar iş yapar çünki diğerleri kücük yatırımcılarıın en cok girdiği coinler ve oralarda sağlam bir bezdirme olcaktır

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
March 11, 2018, 10:56:47 AM

Böyle bir piyasada bilinmedik projelere girilmez zaten, normal ayakları yere basanlar yarıya iniyorsa daha az sağlam olanlar ve hacmi az olanlar üç beş kat birden düşüyor böyle bir ayı piyasasında.

prdn
Member
**

Activity: 504

View Profile
March 11, 2018, 11:04:13 AM

Güzel sepet ama kar fena gitmiş demekki holder demek her zaman kazanacak demek değilmiş. Hold bir yere kadar işe yarıyor kar aldımı satmayı bilecek erdeme ulaştığımızda kazanmaya başlayacağız
frarslan
Member
**

Activity: 140

View Profile
March 11, 2018, 12:44:30 PM

sanırım bu son düşüşle birlikte kar olayı hiç kalmadı.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
March 11, 2018, 02:17:18 PM

ben neoya 38 dolardan gırdım hala bekliyorum airdroplar flan yenı icolar neoya değer katacaktır bence bu saatten sonra girenlerede bu kadar karı uzun vadede bırakır anca
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 11, 2018, 02:22:49 PM

Elimizdeki BTC yi altcoinler için bir yatırım aracı yaparak coinlere paylaştırıyorsak uzun vadeli bir piyasa analizi yapmak gerekir. Coinler tavan yapınca çok sevinmemeli ya da çakılınca saçlarımızı yolsak ne fayda önemli olan hedeflediğimiz kar payını buluyorsak aç gözlülük etmeden bozdurmalıyız. Çakılma durumunu herkes kaldıramaz insanda uzun süre sabredecek sabır olması lazım, piyasa uzun vadede yine yükselecektir.
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
March 19, 2018, 10:49:54 AM

takip ettigim sepetlerden biriydi son guncelleme 4 martta gelmiş her hangi bi gelişme varmı

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 19, 2018, 11:10:39 AM

bluzelleyi sayende araştırıp baktım ve cok iş yapabilcek coin tamda güzel zamanında aldıgımı düşünüyorum gerçi şuan ne alsak cok ucuz bu kadar düşeceğini bilemeezdik

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
March 20, 2018, 12:06:19 PM

soran arkadaşlar için teşekkür ederim şu anda kar zarar da ciddi değişim olmadığı için güncellem yapmadım. birde bu işe yeni başlayan arkadaşları yanlış yönlendirmemesi açısından ilk mesajımın başına şu kısmı ekledim.
Hesap yaparkenki kolayklık açısından kar, zarar, maliyet gibi kavramlar btc yazıldı. Kazancınıza ve zarınıza her zaman usd gözüyle bakın. Yada lokantada gelen hesabı neyle ödüyorsanız o gözle bakın. Birgün btc ile eth ile öderseniz o hesabı o zaman kripto para ile hesaplarsınız karı.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
March 24, 2018, 08:53:12 AM

icx in kore borsalarında listelenmesiyle sepet tekrar 0.5 btc den biraz fazla kara geçti. onun harici 2 dolar altından baya bir icx alımı yaptım fakat onları listeye eklemedim.
bundanda önemlisi listeye wan ekledim. binance de listelenmeden telegram gurupları üzerinden 4 dolar altı bir fiyatla 500 adet kadar toplamıştım. wan önemli neden önemli listeye yeeni girsede uzun vadede şu an icx den sonra en güvendiğim yatırımım.
listelemem gerekirse;

icx>>wan>neo>bnb>zrx şeklinde. şimdi zrx e güvenmediğim intibası doğmasın çok güvendiklerim içinde en az güvendiğim zrx. bunlar varken listeki diğer diğerlerine bakmayın bu 5 i yeterli.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 24, 2018, 09:00:04 AM

wan nisanda icolara başlayacak o zaman fıyatının eğer bir terslik olmazsa yükselişe geçmesini bekliyorum. Bende beklıyorum alım için biraz geri gelmesini umut ediyorum
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
March 24, 2018, 09:03:55 AM

wan nisanda icolara başlayacak o zaman fıyatının eğer bir terslik olmazsa yükselişe geçmesini bekliyorum. Bende beklıyorum alım için biraz geri gelmesini umut ediyorum
evet nisanda wan icoları başlayacak. ben 2 yıllık yatırım düşündüğüm için en az wan a bir plotform olarak güvenim çok yüksek. gelecek sene içi 100 usd ye dayanması hayal değil bence tabi genel piyasanında olumlu olması lazım btc hapşursa altlar kanser oluyor malesef.
hacidasi
Member
**

Merit: 11

View Profile WWW
March 24, 2018, 10:46:31 AM

hocam şu piyasada 3 günlük tecrübemle anladığım tek şey boğa piyasısında holdda durmayan, ayı piyasasında ise hold pozisyonunu koruyan kaybediyor.sürekli hold yapmak profesyonellikten uzak görünüyor artık. ilk pumpta varı yoğu satıp düşünce tekrar alma stretejisini izliyorum. ancak sizin gibi sepetinde birçok coin olan bir insan bunları sürekli nasıl analiz edip  durumuna karar verebilir gerçekten bilmiyorum. başarılar hocam

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 24, 2018, 11:58:47 AM

Kardan büyük bir zarar olmuş. Gerçi kimin olmadı ki. Demekki sonuna kadar hodl çok da doğru bir taktik değilmiş. Belli bir kar hedefi koyup çıkmak daha mantıklı sanki

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 24, 2018, 12:03:48 PM

Zararda olanlara bakarak alım yapılabilir, çıkış bandı arkadaşın aldığı bölge belirlenebilir bence.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
thepanicpoint
Full Member

View Profile
March 24, 2018, 12:31:20 PM

Sepeti sürekli takip ediyorum tekrar kar'a geçmişiz:) bikaç gündür ufak tefek artışlar geliyor ufaktan bir boğa intibası yaratıyorlar ama bakalım daha izlemedeyiz devam etmesi lazım bu artışların. Nebl'e girdim ben de, incelenebilir 110k satslardan alım yaptım.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: