Bitcoin Forum
May 05, 2024, 10:18:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: John McAfee - Yeni spekülatörümüz  (Read 2062 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 24, 2017, 06:55:35 PM

25 BTC İstiyormuş coin of day demek için . Düştü gözümden ruh hastası . Virüs programını bile kurmam artık

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714947482
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714947482
Reply with quote  #2

1714947482
Report to moderator
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
December 24, 2017, 07:12:40 PM

Uzak durulmalı. GÜN gelir dump yersiniz.

Reaktans
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
December 24, 2017, 07:19:12 PM

25 BTC İstiyormuş coin of day demek için . Düştü gözümden ruh hastası . Virüs programını bile kurmam artık

Twitter'da bende denk geldim ama o görsele sahte deniliyor.
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
December 24, 2017, 07:20:41 PM

10 kisi 2,5 veya 100 kisi 0,25 btc toplasa, istedikleri coini yazdirabilirler...
50 kisi toplasak surada, herkes 0,5 btc verse...
belli bir coini gözümüze kestirsek, yüklü alim yapsak önceden...
sonra bu mcMaymun amcaya 25 btc ödesek elimizdeki coinlari ucurtsak...

aslinda yapilmayacak bisey degil ha:)

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
BySonic
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
December 24, 2017, 07:23:52 PM

sıkı takip etmek lazım bu adamı. iyi kazandıracak gibi  Tongue
Segomo
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
December 24, 2017, 07:24:07 PM

Adam bildiğin nerde abuk subuk coin var onları hedef gösteriyor. Adam akıllı bir projeye işaret ettiğini gösterdiğini görmedik. Bas parayı senin içinde bir coin pumplasın. Bitgün fena terste bırakabilir.

kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
December 24, 2017, 07:27:24 PM

Bu herif altcoin söyledikce diğer altcoinlerin degeride bi miktar düşüyor farkettiniz mi bilmiyorum. Sanırım insanlar bı sonraki coin için pozisyonlarını bozuyorlar.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 24, 2017, 07:29:01 PM

Bugünde rdd dedi ve aynı senaryo, pump yedi yüksekten alanlar üzülürken alttan alanlar sevindi, şimdi bu şekilde olunca ne Mcafee nin insanların gözünde güvenilirliği kalır ne de bilinçli yatırımcı imajı verir bu işe sadece pump cılar girer ve onlar sevinir, girmenizi tavsiye etmem açıkcası

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 24, 2017, 07:34:51 PM

Altcoin in işlem gördüğü bir piyasada varsa elinizde yatırım hemen alabiliyorsanız çok aç gözlü değilseniz güzel kar kaçınılmaz. Tabi söylediği coinler her yerde olmadığı ihtimal düşük.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 24, 2017, 08:30:11 PM

Bu herif altcoin söyledikce diğer altcoinlerin degeride bi miktar düşüyor farkettiniz mi bilmiyorum. Sanırım insanlar bı sonraki coin için pozisyonlarını bozuyorlar.
İnsanlardaki bu aç gözlülük oldukça bunun gibi 3-5 tanesi çıksa full onların söyledikleri pump yer diğer altlar dump yer. Ee sonra napcanız bu mudur olay yani, insanların aç gözlülüğü şu piyasayı bir gün bitirecek:)
peacesea01
Newbie
*

Activity: 44

View Profile WWW
December 24, 2017, 08:34:50 PM

McAfee yazdığı anda coin uçuyor zaten. Biraz bakıp almaya karar verene kadar düşmeye başlıyor.
Ancak gözü kapalı almak gerekiyor yetişebilmek için. Açıkladıktan beş dakika sonrası boş...
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 24, 2017, 08:37:04 PM

oohh adam ne güzel sirkeliyor milleti. iyi tezgah gerçekten. hiç etik değil aslında.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 24, 2017, 08:39:31 PM

Resmen adam herkesi toplayarak bir balina ordusu yaratıyor insanlar daha fazla daha fazla kazanacağım derken bir an da en üstten kendi elindekilerini bozduracak vay br çok iyi oyun keşke insanlar benim sözümü de dinlese bende elimde ki coinlerin fiyatını arttırabilseydim
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
December 24, 2017, 08:46:04 PM

Resmen adam herkesi toplayarak bir balina ordusu yaratıyor insanlar daha fazla daha fazla kazanacağım derken bir an da en üstten kendi elindekilerini bozduracak vay br çok iyi oyun keşke insanlar benim sözümü de dinlese bende elimde ki coinlerin fiyatını arttırabilseydim

Aslında biz de ters algı yapabiliriz, mesela ben bat bat diye geziyorum başlıkları, kimse tınlamıyor, yarın birgün 50-100k olursa herkes sopayla kovalar artık  Cheesy Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
December 24, 2017, 10:11:28 PM

adam hacmi düşük coinlerde  söylememis artık millet projeye filan bakmıyor sırf bu adam açıkladı diye coin almaya kalkıyorlar yakında patlamasında bizde azcuk kar etsek.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 24, 2017, 10:14:26 PM

Adam ne derse uçuyor.Çöp coin şu bu farketmiyor.Kitlesi müthiş paylaştığı coini anında alıyor fiyatı uçuyor.Tabi geç girenler terste kalıyor bir riski de o.Riskli işler pek bize uymaz.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
December 24, 2017, 10:40:41 PM
Last edit: December 24, 2017, 11:03:44 PM by Cleverjunta

evet 10 adımda 12 adım adlı çalışmamıza başlıyoruz.McAfe beyfendi kişileri işlemlerini Bittrexten yapıyor.monero zcah ltc gibi paraları zaten güvenli iyi yatırım olarak görüyor ama onun istediği onlar değil çünkü bunlar zaten güçlü çoklu pazara yayılmış ve spekülesi nispeten daha zor değerde olan coinler.peki bu beyfendi napıyor tüm whitpaper okumuşmuş 400 tane seçmişmiş falan doğrumu bu? doğru olabilir ama hiç sanmıyorum.bittrexe girin bakın  gizli saklı kalmış coinlere ama belli bir fiyat aralığı ve aktifliğini koruması gerekir bu şekilde çalıtığını düşünüyorum aktif olan değersiz ve m dolar hacmi olan coini alıp pumplatıyor arada çıkarıp yenisine geçiyor servetine servet katıyor.arada pay alınabilirmi tabi ki ama elinize tutuşturabilirmi çok daha olası.
nasilyani
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 24, 2017, 10:47:54 PM

adam nam salıp volum yaptırma yolunu seçmiş gayet mantıklı
atıl kurt mantığıyla peşinden binleri sürükleyip kar edip kaçıyor
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 24, 2017, 10:52:54 PM

Takip etmeye başladım paylaştığı coinler hep bittrexte kayıt olmayı denedim kayıt olunmuyor orayada seri olmak lazım pump yemeden girmek lazım güzel para kaldırabiliriz.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
December 24, 2017, 10:56:44 PM

Takip etmeye başladım paylaştığı coinler hep bittrexte kayıt olmayı denedim kayıt olunmuyor orayada seri olmak lazım pump yemeden girmek lazım güzel para kaldırabiliriz.
yeni üyeliği askıya almışlar.muhtmelen bu herif yüzünden aşırı yoğunluk oluştu ve sistem kaldırmadı ya güncellemeler yapacak site yada aktif olmayan üyeleri silip yenileri alacak vsvs koşullar koyacak.polo alternatiditr bu adamın önerilerine yada crytopia
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: