Bitcoin Forum
June 27, 2024, 05:30:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: TETHER patlak mı?  (Read 613 times)
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 03, 2018, 06:48:16 PM

ben 0.90 ccent olduğunu görmüştüm ama anlam verememiştim sitede hata var herhalde diyordum o zamanlar ben bir coin olduğunu bilmiyor ve dolar zannediyordum tetheri
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
February 03, 2018, 06:48:37 PM

o nasıl bi başlık olmuş öyle Cheesy ben cok abartıldıgını dusunuyorum cunkı tether dedgımız şey 2.5mılyar dolarlık bişey sonuçta bu kadar piyasayı etkıleyecegını sanmıyorum
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
February 03, 2018, 08:46:07 PM

Tether haberleri sürekli karşımıza geliyor. Localde dahil öyle. Her ne olursa olsun marketten bir coinin karalanarak sisteminin bitirilmesi piyasaya çok büyük zararlar verir unutmayalım
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
February 04, 2018, 11:30:47 PM

Tether haberleri sürekli karşımıza geliyor. Localde dahil öyle. Her ne olursa olsun marketten bir coinin karalanarak sisteminin bitirilmesi piyasaya çok büyük zararlar verir unutmayalım
sadece 2 milyar marketcapı var. tetherin bi altcoin olduğunu unutmayın. piyasaya çok fazla zarar vereceğini düşünmüyorum açıkçası. merkezi bi şey sonuçta.
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
February 05, 2018, 06:44:04 AM

Tether olayı kontrolsüz bir virüs gibi tüm borsalarda yaygın maalesef ve bu tether in kontrollüğü sağlanmaz ise kripto para piyasasında ciddi bir patlak yaşanacaktır. Hatta piyasanın büyüklüğü ve sürekli canlı kalması bu kara deliği şimdilik örtüyor gibi. ilerki zamanda görüleceğini öngörerek söylüyorum merkeziyet siz ve kontrolsüz tether basımı bu piyasanın en büyük sorunu olabilir.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 05, 2018, 08:45:34 AM

Tether vaad ettiklerini yapabilse piyasa da bir can simidi olabilir , ama daha karşılığının olup olmadığını bile bilmiyoruz. Karşılığı var deniliyor da bunu tabi check edemiyoruz. Ve bir sürü iddia dolanıyor etrafta o yüzden oda güvenli liman değil. Patlak mı diye sorarsanız, patlak bir sürü token ve koin gitmeye devam ettiğine göre o da patlak olsa bile yol almaya devam edecek gibi.
clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 09:03:45 AM

Tether en büyük düşüşe neden oldu. Tam toparlanma geliyor derken her şey geriye doğru gitti. Sermaye sepet hali içler acısı. Tether bir altcoin ama kaçış ve bekleme noktası olarak kullanılıyordu.
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 05, 2018, 09:10:25 AM

Tether en büyük düşüşe neden oldu. Tam toparlanma geliyor derken her şey geriye doğru gitti. Sermaye sepet hali içler acısı. Tether bir altcoin ama kaçış ve bekleme noktası olarak kullanılıyordu.

Amerikada kart ile kripto alınamayacağı veya hindistanın yasaklaması falan değil bu düşüş. Hepsi tether in durumundaki belirsizlikten dolayı.
iconista
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
February 05, 2018, 09:26:28 AM

Tether konusu nedeniyle Bitfinex'in güven kaybı yaşaması, en kötü senaryo ile kapanması,  BTC'ninde kısa ve orta vadede çok büyük zarar görmesi anlamına gelir. Bitfinex'in bu süreci iyi yönetmesi çok önemli.
Irfansyed
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 11:26:47 AM

Bir borsa bütün piyasayı iniş yönünde harekete tetikledi. 1500 den fazla coin var, bir o kadarda token var. Bittrex ve Tether 2018 yılına kötü başlangıcın temel sebebi oldu. Umarım manipülasyon sona erer.
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 05, 2018, 12:50:44 PM

Aslında tether olmasa başka bir şey olurdu, bunun zaten düşeceği vardı yani illa bir sebep bulurlar. Umarım yakında düzelir biraz, çok artması gerekmez normal seviyeler 11-12k civarıydı yılbaşı için, oralarda bir süre gezse yeterli.

Cafex
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 05, 2018, 12:51:20 PM

hala marketcap değeri aynı olduğuna göre patlak değil. patlak olan bitcoin.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
February 05, 2018, 01:46:19 PM

Ne zamandır tetherle ilgili bin çeşit spekülasyon dönüyor ve çoğu kişi de karşılığının olmadığını düşündüğünden piyasaya karşı güvensizdi. Gerçekten bir ayar verilecek gibi duruyor, bu iş herkesin elinde patlamaz umarım.
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 05, 2018, 03:10:17 PM

tether market kapta ilk 15 e girdi patlatsa onun orda ne işi var acaba Cheesy millet tetherı bıle pumplayabılır yakında 1 dolarda sabit ama adamlar dayanamayıp acıcaklar bence :d herşey yapabılırler bu tetherle
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 05, 2018, 06:58:12 PM

Tether patlak değil tam tersine deli gibi buy emri verilip fiyat yükseltiliyor. BitFinex'in Tether olayı çok abartılıyor basılan Tether miktarı piyasaya etki edebilecek büyuklükte değil.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 05, 2018, 07:01:02 PM

Tether ile ilgili ne yazık ki çoğu arkadaşımız paranoyakça davranıyor. Tertemiz çıkacaklarına inanıyorum, uyduruktan birşeyler bulup (bitfinex ile organik bağ vs. gibi) mutlaka maddi olarak ceza keseceklerdir orası ayrı.

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
February 05, 2018, 07:11:40 PM

Tether bitfinex'in altın yumurtlayan yumurtası, elindeki en değerli silahı diye düşünüyorum. Kolay kolay patlamasına falan izin vermez, ama bir gün olur da mtgox'un başına gelen finex'in de başına gelirse, o zaman tether fiyatı sağlam etkilenebilir.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
February 05, 2018, 08:08:51 PM

Herkes tetherin bankasında tether miktarı kadar usd karşılığı var mı onu soruyor. Sanki tam karşılığı varsa sorun ortadan kalkacak. Ya siz ekonomi bilmiyorsunuz ya da saçmalıyorsunuz. Bu adamlar para basma yetkisine sahipler. Sen 1 tether almak için 1 usd ödüyorsun ama bunu bu adamlara geri satamıyorsun.

Digilira gatewayini düşünün. 1 wtry ye karşılık 1 tl ödüyorsunuz. Digilira ekibide buna karşılık banka hesabında 1 tl tutuyor. Belirlemiş olduğu saatlerde de withdraw yapabiliyorsun. Burada digiliranın tek karı aldığı fee dir. Ama tether de aldığın usdt nin geri dönüşü yok. adamlar açık açık geri ödemeyecez diyor.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 05, 2018, 08:26:34 PM

Herkes tetherin bankasında tether miktarı kadar usd karşılığı var mı onu soruyor. Sanki tam karşılığı varsa sorun ortadan kalkacak. Ya siz ekonomi bilmiyorsunuz ya da saçmalıyorsunuz. Bu adamlar para basma yetkisine sahipler. Sen 1 tether almak için 1 usd ödüyorsun ama bunu bu adamlara geri satamıyorsun.

Digilira gatewayini düşünün. 1 wtry ye karşılık 1 tl ödüyorsunuz. Digilira ekibide buna karşılık banka hesabında 1 tl tutuyor. Belirlemiş olduğu saatlerde de withdraw yapabiliyorsun. Burada digiliranın tek karı aldığı fee dir. Ama tether de aldığın usdt nin geri dönüşü yok. adamlar açık açık geri ödemeyecez diyor.
Hocam ellerinize sağlık çok güzel özetlemiş çok iyi anlatmışşınız vallahi
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
February 05, 2018, 11:31:50 PM

Patlak demek pek doğru olmaz çünkü firma her 1 tether (USDT) karşılığı 1 USD ödemeyi taahüt ediyor ve ödüyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: