Bitcoin Forum
April 25, 2024, 06:00:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Oyster Pearl  (Read 1003 times)
bybrq
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 23, 2018, 07:38:39 PM

sabır bu tokenda güzel günler gösterecek
1714024851
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714024851
Reply with quote  #2

1714024851
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714024851
Hero Member
*

Ignore
1714024851
Reply with quote  #2

1714024851
Report to moderator
1714024851
Hero Member
*

Ignore
1714024851
Reply with quote  #2

1714024851
Report to moderator
1714024851
Hero Member
*

Ignore
1714024851
Reply with quote  #2

1714024851
Report to moderator
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 23, 2018, 08:24:07 PM

2019 yılının başları gibi iyi rakamları göreceğini tahmin ediyorum, güzel bir proje kar ettirecektir.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
April 02, 2018, 11:57:42 AM

Oyster Pearl 6 Nisan'da AirDrop yapacak ve bunu KuCoin de destekliyor.
Kucoin veya kendi cüzdanlarında Osyter Pearl tutanlara 1'e 1 oranında Shell Token (SHL) dağıtılacak.

https://medium.com/oysterprotocol/shell-shl-update-and-new-hires-87978ad687a9
https://medium.com/oysterprotocol/it-has-been-a-very-busy-week-for-oyster-6d3d8413c651
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
May 14, 2018, 02:36:17 AM

Mainnet yaklaşıyor.  Wink

Oyster Mainnet lansmanına kadar üç haftadan biraz daha kısa bir süre sonra, Oyster geliştirme ekibi başarılı bir lansman için gerekli tüm çalışmaları tamamlarken son derece titiz davrandı. Bugünkü yazı 6 Mayıs - 11 Mayıs haftası için tamamlanan çalışmayı detaylandıracak.

Bu hafta, geliştirme ekibi, web arayüzü üzerindeki sorgulama mantığına ek olarak, aynı girdi için aynı çıktıları üreten algoritmaların sağlanması için aracı düğüm ve web düğümünde uygulanan ve QA'd şifreleme ve şifre çözme işleminde daha fazla verimlilik geliştirdi. Ek olarak, ekip, broker düğümlerinin yığın işleme görevinin sıklığının, broker düğümlerinin çalışma kanıtı performansına dayalı olarak dinamik olarak ayarlanabilmesi için bir mantık değişimi uyguladı.

Oyster protokolünün gelir getirici potansiyeli için ihtiyaç duyulan komisyoncu düğümleri ile ilgili hazine iddia mantığı üzerinde daha fazla çalışma tamamlandı. Örneğin, web düğümünün bir web sitesi sahibi için hazine kazanması için web düğümü, yüklenen bir dosyanın veri haritasının bir sektörünün çalışmanın kanıtını tamamladığını bildirir. Daha sonra, broker düğümü, web düğümünün son zaman zarfında (örneğin, mevcut yıl) işin ispatını yapmasını sağlamak için özel ara bölüşümü sorgulayacaktır.

Geliştirme ekibi, web düğümlerindeki dairesel hazine avı akışını da hayata geçirdi ve bir sektör yüklemeyi bitirdikten sonra hazine iadesi mantığına devam etti. Buna ek olarak, geliştirme ekibi, iş kanıtı veya hazine avı gibi yoğun görevleri yerine getirirken bir web düğümünün bir cihazın kaynaklarını aşırı kullanmadığından emin olmak için çalışıyor. Dahası, ekip çalışmayı bir arka plan işine boşaltmak ve gerektiğinde CPU kullanımını azaltmak için çalışıyor.

Son olarak, ekip çeşitli akıllı sözleşme işlevlerini yürütmek için yöntem çağrılarının yapılmasına izin vermek için Broker düğümleriyle OysterPearl sözleşme entegrasyonu üzerinde çalıştı. Ekip ayrıca, iç ağa iki yeni eş düğüm ekleyerek, komisyoncu Ethereum ağ geçidi ve Oysterby ağ yapılandırmasını test eden birim üzerinde çalıştı. Ayrıca ekip, Oyster protokolü kullanılarak bir siteyi ziyaret ettiğinde web sitesi ziyaretçilerine gösterilecek Oyster onay katmanlarını oluşturmanın yanı sıra, Mainnet sürümü için web depolama arabirimini güncellemeyi de tamamladı.

Her hafta 29 Mayıs’ın lansman tarihine kadar devam eden Mainnet ilerleyişi konusunda toplumu güncellemeye devam edeceğiz.

https://medium.com/oysterprotocol/mainnet-progress-update-3-108c18d8e05b

skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 14, 2018, 03:46:12 AM

Mainnet yaklaşıyor.  Wink

Oyster Mainnet lansmanına kadar üç haftadan biraz daha kısa bir süre sonra, Oyster geliştirme ekibi başarılı bir lansman için gerekli tüm çalışmaları tamamlarken son derece titiz davrandı. Bugünkü yazı 6 Mayıs - 11 Mayıs haftası için tamamlanan çalışmayı detaylandıracak.

Bu hafta, geliştirme ekibi, web arayüzü üzerindeki sorgulama mantığına ek olarak, aynı girdi için aynı çıktıları üreten algoritmaların sağlanması için aracı düğüm ve web düğümünde uygulanan ve QA'd şifreleme ve şifre çözme işleminde daha fazla verimlilik geliştirdi. Ek olarak, ekip, broker düğümlerinin yığın işleme görevinin sıklığının, broker düğümlerinin çalışma kanıtı performansına dayalı olarak dinamik olarak ayarlanabilmesi için bir mantık değişimi uyguladı.

Oyster protokolünün gelir getirici potansiyeli için ihtiyaç duyulan komisyoncu düğümleri ile ilgili hazine iddia mantığı üzerinde daha fazla çalışma tamamlandı. Örneğin, web düğümünün bir web sitesi sahibi için hazine kazanması için web düğümü, yüklenen bir dosyanın veri haritasının bir sektörünün çalışmanın kanıtını tamamladığını bildirir. Daha sonra, broker düğümü, web düğümünün son zaman zarfında (örneğin, mevcut yıl) işin ispatını yapmasını sağlamak için özel ara bölüşümü sorgulayacaktır.

Geliştirme ekibi, web düğümlerindeki dairesel hazine avı akışını da hayata geçirdi ve bir sektör yüklemeyi bitirdikten sonra hazine iadesi mantığına devam etti. Buna ek olarak, geliştirme ekibi, iş kanıtı veya hazine avı gibi yoğun görevleri yerine getirirken bir web düğümünün bir cihazın kaynaklarını aşırı kullanmadığından emin olmak için çalışıyor. Dahası, ekip çalışmayı bir arka plan işine boşaltmak ve gerektiğinde CPU kullanımını azaltmak için çalışıyor.

Son olarak, ekip çeşitli akıllı sözleşme işlevlerini yürütmek için yöntem çağrılarının yapılmasına izin vermek için Broker düğümleriyle OysterPearl sözleşme entegrasyonu üzerinde çalıştı. Ekip ayrıca, iç ağa iki yeni eş düğüm ekleyerek, komisyoncu Ethereum ağ geçidi ve Oysterby ağ yapılandırmasını test eden birim üzerinde çalıştı. Ayrıca ekip, Oyster protokolü kullanılarak bir siteyi ziyaret ettiğinde web sitesi ziyaretçilerine gösterilecek Oyster onay katmanlarını oluşturmanın yanı sıra, Mainnet sürümü için web depolama arabirimini güncellemeyi de tamamladı.

Her hafta 29 Mayıs’ın lansman tarihine kadar devam eden Mainnet ilerleyişi konusunda toplumu güncellemeye devam edeceğiz.

https://medium.com/oysterprotocol/mainnet-progress-update-3-108c18d8e05b

Bir arkadaşın da mainnet haberini vermesinden sonra bende bir miktar aldım aldım prl de daha çok hype olmasını bekliyordum bir ileri bir geri gidiyor 29 una kadar inşallah güzel artışlar gelicektir.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
May 14, 2018, 04:47:45 AM

Açıkçası bende yakın zamanda biraz araştırmadan sonra aldım . Yalnız yabancı forumlarda ekibin elinde çok fazla adet coin olduğu bir diğer taraftan geçen airdrop haberinden önce çok fazla inside trading yapıldığını duydum . Fakat sonuçta kripto piyasası haber haberdir deyip sonunda almaya karar verdim .Mayısın ilk haftasında olması gereken mainnet son haftasına ertelenmiş umarım daha çok ertelemezler
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 14, 2018, 06:30:38 AM

Çok güzel bounty dağıtmışlardı ve hem projeye bit hype oldu hem de yükseliş döneminde çıktı. Olumlu yazılar görüyorum bununla ilgili ancak tabi ki tekrar yatırım yapmamamın önünde bazı soru işaretleri var.
barcocan
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
May 14, 2018, 07:07:09 AM

Yokki bizede denk gelen şöyle güzel bir proje arkadaş Cheesy
smdnxt
Newbie
*

View Profile
May 14, 2018, 06:31:52 PM

Bir arkadaşın da mainnet haberini vermesinden sonra bende bir miktar aldım aldım prl de daha çok hype olmasını bekliyordum bir ileri bir geri gidiyor 29 una kadar inşallah güzel artışlar gelicektir.

Piyasanın en sıkıntılı dönemlerinde bile bu seviyelere pek düşmemişti. Airdrop sonrası klasik düşüş yaşadı. Sonrasında mainnet ertelenince bu seviyelerde kaldı ama yavaş yavaş yükselmeye başladı. Ay sonuna güzel bir artış bekliyorum ben.

a83748619
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
May 14, 2018, 09:25:41 PM

Beyler sanki bunun bi airdrop gbi bişeyi olmuştu umarım ben yalnış hatırlamıyorumdur. Katıldım ama bana gelen giden birşey olmadı yoksa ben başka bir isim ile mi karıştırıyorum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
itsmamedoff
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
May 14, 2018, 10:15:07 PM

Beyler sanki bunun bi airdrop gbi bişeyi olmuştu umarım ben yalnış hatırlamıyorumdur. Katıldım ama bana gelen giden birşey olmadı yoksa ben başka bir isim ile mi karıştırıyorum
prl bulunduranlara 1:1 shl dağıttılar
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 14, 2018, 11:45:38 PM

Oyster Pearl ü araştırıp yatırım yapmaya karar vermemin üzerinden epey bir zaman geçti, iyi ki de geçmiş fiyat tam istediğim noktalara geldi alım için. Şu an tam zamanı diyip bugün alım yaptım nihayet ve fiyat olur da düşerse tekrar ekleme yapmayı düşünüyorum. Eminim Oyster'ı araştırıp alanlar varsa onlar da bu fiyatları değerlendirip alım yapıyorlardır. Proje uygulanabilirlik açısından gerçekten harika, yani size saçmasapan olağanüstü şeyler vadetmiyor. Tamamen günümüzde uygulanan birşeyin alternatifni ve en doğru şeklini sunuyorlar. Araştırmayan varsa mutlaka araştırmalı. Gözünüz kapalı hiç bir şeye girmeyin. Oyster kısa sürede değerlenir mi bilmem ama tam hodl'luk bir token. Büyük bir borsaya adım atmasını bekliyorum, ki bu gayet doğal, kısa zamanda girecektir.

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
May 16, 2018, 09:14:02 PM

Oyster, eğer piyasa düzelirse Mainnet yaklaştıkça fiyatının sağlam artacağını düşünüyorum. Bir de güzel bir borsaya girerse muazzam olur.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 16, 2018, 09:16:31 PM

Mainnete bir şey kalmadı hala tık yok aksine düşüyor anlamadım bizden başka kimse sallamıyor sanırım mainnet haberini Cheesy
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191

View Profile
May 16, 2018, 09:38:51 PM

Uçacak diye aldığım  tokenlerin  hepsi yerinde sayıyor kucoine yatırrdığım miktarı binanceda değerlendirseydim ikiye katlamıştım çok rahat. .Kucoinde olmayan bir iki coinim var kucoinde listelenecek diye çok korkuyorum Cheesy.Airdroptan sonra satmamak en azından satıp alttan almamak büyük bir yanlış oldu benim için oyster pearlü.

Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 16, 2018, 10:55:18 PM

Ben çok yakından takip ediyorum. Bu aralar tam kafasını kaldıracak oluyor btc maalesef kafasına vuruyor. Btc'de güven ortamı oluştuğunda mainnet ile beraber hızlıca bulunduğu yerden ikiye katlayacağını düşünüyorum. YTD
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
May 17, 2018, 12:03:12 AM

Ben çok yakından takip ediyorum. Bu aralar tam kafasını kaldıracak oluyor btc maalesef kafasına vuruyor. Btc'de güven ortamı oluştuğunda mainnet ile beraber hızlıca bulunduğu yerden ikiye katlayacağını düşünüyorum. YTD

Yükselememesinin nedeninin Bitcoin fiyat hareketi olduğunu sanmam. Yükselmek isteyen coinler her türlü yükseliyor.
Biraz daha zamanı var demek ki. Bu fiyatlardan biriktirmeye devam.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Allonee
Member
**

Merit: 11

View Profile
May 17, 2018, 12:09:59 AM

Yükselememesinin nedeninin Bitcoin fiyat hareketi olduğunu sanmam. Yükselmek isteyen coinler her türlü yükseliyor.
Biraz daha zamanı var demek ki. Bu fiyatlardan biriktirmeye devam.

Genelde bitcoine rağmen yükselenler nispeten yeniler oluyor. eskiler biraz olsun piyasada tutunmuş olanlar bitcoinden çok daha fazla etkileniyor. Tabi bu benim gözlemim öyle değilse ve aydınlatırsan sevinirim.
smdnxt
Newbie
*

View Profile
May 17, 2018, 12:12:10 AM

Ay sonunda mainnet var. Mainnet zamanında btc çok ters yapmasın yeterli olacak bence. Btc'nin durumu ise sadece yükselişi geciktirir.
cemetin54
Member
**

Merit: 10

View Profile
May 17, 2018, 12:17:42 AM

Mainnetten sonra kesin bi yükselişe geçer ama piyasa gene kötü durumda piyasanın iyileşmesi lazım güzel bi yükseliş yapabilmesi için
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: