Bitcoin Forum
April 23, 2024, 06:19:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion  (Read 2071 times)
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
February 13, 2018, 10:45:50 AM
 #201

znate li išta o legit coinu sta mislite eli prevara ili če vriditi nešto

http://legtn.me/725350
Nezz ti pretjerano o njemu moguce da je scam mogcue da nije, uglavnom ja sam ti ga nareferalima naskupljo brdo moj savjet je naskupljaj ga i ti tak jer onda ak je scam nisi izgubio nista a ak je prava stvar budes bio na dobitku, za kupnju ti nezz jer nisam siguran kakav je coin vidit cmo sad kroz koj dan

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
1713896362
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713896362

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713896362
Reply with quote  #2

1713896362
Report to moderator
1713896362
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713896362

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713896362
Reply with quote  #2

1713896362
Report to moderator
1713896362
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713896362

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713896362
Reply with quote  #2

1713896362
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713896362
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713896362

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713896362
Reply with quote  #2

1713896362
Report to moderator
johncro_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 107
Merit: 0


View Profile
February 13, 2018, 12:08:57 PM
 #202

Sta mislite o Spectrecoinu (xspec)? Puno je manje nahypan od deeponiona a kolko sam skuzio nudi sve isto + stealt steakanje koje je u planu kroz koji mjesec. Problem je sto imaju 1 developera i nemaju marketing.....
Izašao je 8 mjeseci prije DeepOniona. Za 8 mjeseci će ga DeepOnion ostaviti u oblaku prašine što se tiče razvoja.

na osnovi cega ce ga ostaviti u oblaku prasine? covjek nije ni trebao pitati u ovom postu za spectrecoin jer je post iskljucivo za deeponion membere sto znaci da nece dobiti objektivan odgovor od nikoga.
sto se tice techa trenutno deeponion je 2012godina(verzija tora 2012) dok je xspec 2018 verzija. tako da smjesno je uopce usporedivati tehnologiju u ovom trenutku.sto se tice buducnosti deeponion dobiva nadogradnju tora i ostale featurse kao deep vault,sto ljudi hypeaju bez ikakvog razloga. spectrecoin dobiva stealth staking (tako tvrde) sto trenutno nitko nema ni u planovima da impelmenta stoga u slucaju da steatlh staking ne dode,tada deep onion ima svjetliju buducnost.jedino sta onion ima prednost je community sto je jako bitna stvar,ali treba pricekati zavrsetak airdropova da vidimo koliko ljudi uopce je tu zbog projekta a koliko je tu zbog kako kazu "free money".
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
February 13, 2018, 12:29:56 PM
 #203

Nemoj misliti da je ovo nekakav lični napad na tebe, ali očigledno nisi upućen u nedavni razvoj DeepOniona.
DeepOnion odnedavno koristi TOR verziju 0.3.3.0 što je u tom momentu bio najnoviji TOR protokol (nisam siguran da li je to unaprijeđeno u međuvremenu)
Takođe uz tor su integrisani i OBFS4 i Meek protokoli tako da se može bez problema koristiti i u Kini i ostalim zemljama koje su zabranile TOR

Uskoro će biti implementirane i Stealth adrese što je najavljeno u ovom threadu:
https://deeponion.org/community/threads/stealth-addresses-coming-soon.29686/

Uglavnom development je postao nevjerovatno brz u posljednjih mjesec dana otkako je poznati blockchain developer Harris Brakmic počeo raditi na projektu.

Pozdrav!

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
February 13, 2018, 01:42:43 PM
 #204

Zmaku jel je taj novi development Harris čovjek iz naših krajeva, vidim da piše da je iz Njemačke ali ime i prezime su s ovih prostora. Cijela ekipa DeepOniona uključujući običnog korisnika na forumu do dev tima se trudi maksimalno oko projekta, i ja mislim da će tek nakon airdropa se pokazati koliko su ljudi ozbiljni oko projekta, siguran sam i da ljudi već imaju sve što su obećali u razvoju i da će tek nakon podjele krenuti u pogon. Hoću reći da DeepOnioin po meni zapravo izlazi tek kad kovanice budu podjeljene. ( Onda će se i vidjeti tko je tu radi besplatnog novca, a tko radi projekta )

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
johncro_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 107
Merit: 0


View Profile
February 13, 2018, 01:47:16 PM
 #205

slazem se nisam bio upucen i pogledao sam i je istina je sve sto si naveo.to je s moje strane pogreska sta nisam provjerio prije nego sto sam napisao,al bez obzira na to sta je tu revolucionarno? xspec to odavno pruza tako da ne vidim sta je tu toliko impresivno,imaju vise developera slazem se i trenutno im je development brzi nego u xpseca.developere u xspeca placa community kroz donacije zbog cega nisu u stanju prosiriti team,deep onion radi dropove sto znaci imaju vecinu coinsa(doslovno mogu kad oce dumpat sve coinse i cijenu dovest blizu 0).jedino preostaje vidjeti nakon airdropova koliko ce ljudi ostat ,a koliko ce ih dumpat coinse kad nebude vise free money. 10tak tjedana ili tako nesto ako se ne varam
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
February 13, 2018, 04:45:44 PM
 #206

znate li išta o legit coinu sta mislite eli prevara ili če vriditi nešto

http://legtn.me/725350
Nezz ti pretjerano o njemu moguce da je scam mogcue da nije, uglavnom ja sam ti ga nareferalima naskupljo brdo moj savjet je naskupljaj ga i ti tak jer onda ak je scam nisi izgubio nista a ak je prava stvar budes bio na dobitku, za kupnju ti nezz jer nisam siguran kakav je coin vidit cmo sad kroz koj dan


A mislin skupija san 100-ak komada nisan mislija ulagat nista bego me zanima da li ko zna nesto vise o projektu i kakve su prognoze
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
February 13, 2018, 09:33:10 PM
 #207

Zmaku jel je taj novi development Harris čovjek iz naših krajeva, vidim da piše da je iz Njemačke ali ime i prezime su s ovih prostora. Cijela ekipa DeepOniona uključujući običnog korisnika na forumu do dev tima se trudi maksimalno oko projekta, i ja mislim da će tek nakon airdropa se pokazati koliko su ljudi ozbiljni oko projekta, siguran sam i da ljudi već imaju sve što su obećali u razvoju i da će tek nakon podjele krenuti u pogon. Hoću reći da DeepOnioin po meni zapravo izlazi tek kad kovanice budu podjeljene. ( Onda će se i vidjeti tko je tu radi besplatnog novca, a tko radi projekta )
Jeste, naš je čovjek, ali ne znam koliko dugo živi vani ili da li je rođen tamo.

slazem se nisam bio upucen i pogledao sam i je istina je sve sto si naveo.to je s moje strane pogreska sta nisam provjerio prije nego sto sam napisao,al bez obzira na to sta je tu revolucionarno? xspec to odavno pruza tako da ne vidim sta je tu toliko impresivno,imaju vise developera slazem se i trenutno im je development brzi nego u xpseca.developere u xspeca placa community kroz donacije zbog cega nisu u stanju prosiriti team,deep onion radi dropove sto znaci imaju vecinu coinsa(doslovno mogu kad oce dumpat sve coinse i cijenu dovest blizu 0).jedino preostaje vidjeti nakon airdropova koliko ce ljudi ostat ,a koliko ce ih dumpat coinse kad nebude vise free money. 10tak tjedana ili tako nesto ako se ne varam

Samo sam naveo da xspec ima 7-8 mjeseci prednosti i več je više od godinu dana vani, a DeepOnion je dosta mlađi i već su tu negdje što se razvoja tiče. Ako se nastavi ovim tempom za nekoliko mjeseci bi DeepOnion trebao biti daleko ispred.
Već su 3/4 coina koje su predviđene za airdrop podijeljene i još je ostalo 10 airdropova da se to završi. Naravno da će tada doći do određenog dumpa mada mislim da sve više ljudi vjeruje u budućnost ovog projekta i da ih se neće baš mnogo odreći Oniona po niskim cijenama. Pogotovo sada kada je cijena 4 puta niža od najviše koja je bila.

Postoji nekoliko mogućih scenarija kako će se sve odvijati, ali ja se iskreno nadam da će razvoj da se nastavi ovim ili još bržim tempom u budućnosti i da ćemo do kraja godine da vidimo cijene od 40-50 dolara mada sve to zavisi od mnogo faktora i od kretanja ukupnog tržišta.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
February 14, 2018, 03:46:34 PM
 #208

Znam dosta članova na Deeponion forumu koji ne razmišljaju o prodaji coina ispod 100$, ako se budu držali toga cijena će rasti sigurno. Ja se još uvijek nadam da ću imati priliku kupiti što više oniona jeftino, i ja se nadam toj cijeni na kraju godine, i pola od toga bi bilo savršeno. Sad kad završi airdrop imaju u planu izbaciti DeepSend, podršku za smart contract, dolazak na velike mjenjačnice itd... a to što ti kažeš da imaju veliku količinu oniona i da mogu dumpat, ok da mogu, ali dok je cijena bila 18$ mogli su to napraviti, ali čemu onda ovoliki trud, nije ovoj ekipi do brze zarade, nego da naprave anonimnu kriptovalutu koja će stvarno jednog dana biti broj 1 Cheesy

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
February 15, 2018, 01:11:31 AM
 #209

Nemoj misliti da je ovo nekakav lični napad na tebe, ali očigledno nisi upućen u nedavni razvoj DeepOniona.
DeepOnion odnedavno koristi TOR verziju 0.3.3.0 što je u tom momentu bio najnoviji TOR protokol (nisam siguran da li je to unaprijeđeno u međuvremenu)
Takođe uz tor su integrisani i OBFS4 i Meek protokoli tako da se može bez problema koristiti i u Kini i ostalim zemljama koje su zabranile TOR

Uskoro će biti implementirane i Stealth adrese što je najavljeno u ovom threadu:
https://deeponion.org/community/threads/stealth-addresses-coming-soon.29686/

Uglavnom development je postao nevjerovatno brz u posljednjih mjesec dana otkako je poznati blockchain developer Harris Brakmic počeo raditi na projektu.

Pozdrav!

Haahah like😎😎
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
February 17, 2018, 05:30:57 PM
 #210

ekipa može li mi neko od vas reči sta se tiče dodavanja oniona kao platnu valutu na neki web market ili nešto kako šta di kud jer iman jako dobru ideju a potribno mi je malo vaše pomoči
jakob_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
February 17, 2018, 09:38:46 PM
 #211

ekipa može li mi neko od vas reči sta se tiče dodavanja oniona kao platnu valutu na neki web market ili nešto kako šta di kud jer iman jako dobru ideju a potribno mi je malo vaše pomoči

Koliko znam WordPress WooCommerce plugin je u fazi testiranja tako da bi se uskoro to moglo početi koristiti.
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
February 18, 2018, 10:17:42 AM
 #212

Na koinu se dosta radi i ima dosta potencijala.
Al monog zavisi od devova koji su u senci, sto je nekad dobro, al ne uvek.
Treba sacuvati bar deo coina za tih famoznih 100 dolara u svakom slucaju.

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
jakob_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
February 18, 2018, 12:07:55 PM
 #213

Na koinu se dosta radi i ima dosta potencijala.
Al monog zavisi od devova koji su u senci, sto je nekad dobro, al ne uvek.
Treba sacuvati bar deo coina za tih famoznih 100 dolara u svakom slucaju.

Kod DeepOniona mi uopće ne smeta što ne znam developere jer rade svoj posao. Za odnose s javnošću tu je monkii i aktivni su na forumu, a to je više od većine drugih coina što se tiče transparentnosti i komunikacije.
Na samim developerima je da izađu u javnost, a kad dođe do tih 100$ vjerujem da ćemo i to vidjeti.
05w3z0
Member
**
Offline Offline

Activity: 296
Merit: 10


View Profile WWW
February 19, 2018, 07:33:18 PM
 #214

DO je totalno dobar projekt, ne slazem se neki put sa postupcima community admina i moderatora ali to je tako i tu nema pomoci. Sto se developera tice dobro je da su u sjeni jer bi ih se inace stalno gnjavilo sa necim i kao sto je vec ranije spomenuto; dok rade svoj posao i to se vidi zaboli me tko su i sto su Smiley osim toga jedan dev je poznat a to je Brakmic

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
February 20, 2018, 11:51:28 AM
 #215

ekipa može li mi neko od vas reči sta se tiče dodavanja oniona kao platnu valutu na neki web market ili nešto kako šta di kud jer iman jako dobru ideju a potribno mi je malo vaše pomoči

Koliko znam WordPress WooCommerce plugin je u fazi testiranja tako da bi se uskoro to moglo početi koristiti.

Sta mislis da se doda onion ka payment na jednu od vodecih Network marketing firmi?
jakob_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
February 20, 2018, 06:59:44 PM
 #216

ekipa može li mi neko od vas reči sta se tiče dodavanja oniona kao platnu valutu na neki web market ili nešto kako šta di kud jer iman jako dobru ideju a potribno mi je malo vaše pomoči

Koliko znam WordPress WooCommerce plugin je u fazi testiranja tako da bi se uskoro to moglo početi koristiti.

Sta mislis da se doda onion ka payment na jednu od vodecih Network marketing firmi?

Ne vidim ništa loše u tome iako mislim da bi to više pomoglo promociji DeepOniona i kriptovaluta nego što bi stvarno neki značajniji broj ljudi to koristio kao payment opciju.
Ali opet, čini mi se da se poslije ovog zadnjeg vala sve više počinje razmatrati crypto payment, barem kao neka dodatna opcija, pa zašto se ne pripremit što prije Cheesy
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
February 21, 2018, 12:51:29 AM
 #217

A pobati cemo i viditi sta ce biti
jakob_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
February 21, 2018, 10:28:21 AM
 #218

A pobati cemo i viditi sta ce biti
Updateaj nas kad izvedete to. Vjerujem da ekipu ovdje zanimaju rezultati Smiley
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
February 21, 2018, 12:27:07 PM
 #219

Naravno nekako bas mislin da bi moglo proci
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
February 22, 2018, 07:54:48 AM
 #220

Ja u ovaj projekt vjerujem i ekipa je ok sad sam donio odluku jos kupit oniona da ga nagrabim na airdropovima DeepOnion ce nam se kroz neko vrijeme dic pravo tak da moj savjet kupujte jeftino dok je prilika kasnije kad naraste cte govorit da vam je preskup...

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!