Bitcoin Forum
June 20, 2024, 04:38:13 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol  (Read 2999 times)
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
March 10, 2018, 07:46:09 PM

Repux ne oldu şimdi ben anlamadım arkadaşlar ico başladı mı başlamadı tam çözemedim değeri düşmüş diyorlar yarı yarıya ne olacak şimdi arkadaşlar nette 1 milyon topladığı yazıyor
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 10, 2018, 08:04:13 PM

Repux ne oldu şimdi ben anlamadım arkadaşlar ico başladı mı başlamadı tam çözemedim değeri düşmüş diyorlar yarı yarıya ne olacak şimdi arkadaşlar nette 1 milyon topladığı yazıyor

İco başladı 6 martta başladı 1 ay sürecek. yaklaşık 4,4 milyon eth veya btc karşılığı para topladılar. internetteki ico sayfalarından çok sitelerindeki sayaca bakarsın
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
March 10, 2018, 09:27:01 PM

Başladıda hayaller paris gercekler şırnak cıktı hocam 3 ay bosuna kitledik gibi geliyor imzayı burdan artık 1 yarım ekmek arası tavuk döner parası cıkar yanınada ayranı cebimizdeki parayla alırız gibi  Grin Grin
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
March 10, 2018, 09:35:31 PM

Başladıda hayaller paris gercekler şırnak cıktı hocam 3 ay bosuna kitledik gibi geliyor imzayı burdan artık 1 yarım ekmek arası tavuk döner parası cıkar yanınada ayranı cebimizdeki parayla alırız gibi  Grin Grin

yapma be üzüldüm valla o ara listemde vardı imzasına girecektim sonra nedense tutmaz deyip vazgeçmiştim ama inşallah iyi alırsınız hocam zor 3 ay boyunca inşallah yüzünüz güler
oguzhangazi
Member
**

View Profile
March 12, 2018, 10:28:49 AM

Hiç artış görülmüyor sitede güncelleme mi olmuyor, yoksa kimse girmek mi istemiyor bilen var mıdır? Böyle giderse 10m bile hayal
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
March 13, 2018, 11:13:55 PM

Son durum : 4.7 milyon dolar toplandı hardcap miktarı 12.3 milyon dolara düştü bunun sebebi ilk hafta sonunda satılan 75 milyon repux tokenden satılmayanların yakılması oldu. Satış devam ediyor hardcap yapabilme ihtimali çok zayıf ama satılmayan tokenler yakılacak olması güzel oldu bizim açımızdan sonuçta değerlenecek yakıldıktan sonra. Bounty Manager yakılacağını söyledi bu arada o garanti siteyi de güncellenmişler şimdi akıllarda ki soru satılan tokenlerin mi yüzde ikisi bounty e ayrılacak yoksa satışa çıkarılan mı hani 700 bin dolar muhabbeti. Muhtemelen satılan tokenler üzerindendir ama bir umuttur yaşamak  Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 13, 2018, 11:48:08 PM

Yakılan token olduğu için ödül miktari da ayni derecede azaldi haberiniz olsun zaten adamlarin tokenleri yakmasinin tek sebebi ödül miktarini dusurmektir.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 14, 2018, 05:30:54 AM

Yakılan token olduğu için ödül miktari da ayni derecede azaldi haberiniz olsun zaten adamlarin tokenleri yakmasinin tek sebebi ödül miktarini dusurmektir.

haklısınız üzüldüm imzacılar için gerçekten 11 hafta olmuş bak ben şimdi iyiki çıkmışım diyorum ha hoş daha benim bulunduğum imza kampanyasından da adam akıllı bir ses çıkmadı ama repux ciddi manada hayal kırıklığı yaşattı forumdaki arkadaşların çoğu gereksiz proje olduğunu söylemişti geçmiş olsun girenlere zaten erkenden giren çok sayıda yüksek rütbeli var çok kazanamaz benim rütbemdeki biri
Rhego
Sr. Member

View Profile
March 14, 2018, 09:31:18 PM

Elimize hertürlü verdiler Bitcoin düştü 7,8k ya. Forumda bir Allahın kulu merit basmiyor 3 haftadır receive merit kısmında yaprak kımıldamıyor activity tamamlamama 2 puan kalmıs sr.member olamiyorum.

Bide üstüne girdigim imza böyle oldu  Huh Huh Huh
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 14, 2018, 09:38:06 PM

bir ara bende imzasına girmiştim, sonradan vazgeçtim, iiki de bırakmışım, piyasa iice sarpa sardı, icolarda ister istemez bunda etkileniyor. yine iyi toplamış
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 15, 2018, 02:37:33 PM

Ben çok ümitsiz değilim yine iyi topladı bencede. Btc pumpa geçerse Repux da borsaya çıktığı süreçte bundan nasibini alır diye düşünüyorum. İmzası da bir Pundix e benzemiş süreç uzayınca baya çıkan olmuş.
skscengeng
Member
**

View Profile
March 15, 2018, 03:50:16 PM

pek umudum yoktu tamam ama bu kadarda az toplamasini beklemiyordum. bi de eth dusunce topladiklari miktarda baya azaldi. allah bountycilere sabir versin.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 15, 2018, 07:24:46 PM

Bu zamanda böylesi anca bu kadar olur demekten başka bir şey söylemek düşmez bence. Çok gergin ortalık. Eminim kriptoyla uğraşan tüm tayfanın üstünde bir miktar gerginlik vardır. Yatırımcı gözüyle de bakarsak aynı şey.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
March 16, 2018, 08:34:29 AM

Gördüğüm kadarıyla bizim forumdan imzasına fazla sayıda katılan arkadaş var ico süreci maalesef çok iyi geçmiyor.Umarım icodan sonradaki hamleleriyle repux değerini artırmayı başarır.Şimdilik geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 16, 2018, 09:05:05 AM

Ben neden bu kada arkadaşlar buna katıldı anlam veremedim, güzel bir proje yok ortalıkta firmaların müşteri tabanı uzerıne raporlama vb işlemler yapılacak. Gereksiz bir proje olarak görüyorum en başından beri
RastaBaba
Member
**

Activity: 126

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 16, 2018, 09:27:33 AM

Ben neden bu kada arkadaşlar buna katıldı anlam veremedim, güzel bir proje yok ortalıkta firmaların müşteri tabanı uzerıne raporlama vb işlemler yapılacak. Gereksiz bir proje olarak görüyorum en başından beri

Hocam haklısınız ama bu tarz işler hiç belli olmuyor.Örneğin eskilerden matchpool diye ico vardı.Bildiğiniz çöpçatanlık üzerine kurulu bir proje ama bounty kampanyasına katılan arkadaşlar gerçekten güzel miktarda ödül kazandılar.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
March 16, 2018, 09:54:18 PM

beyler imza kampanyasına baktım da spreadsheet e baya çıkan olmuş ilgimi çekti bir bakayım dedim bir de ne göreyim bir abimiz türk forumundan multi acc dan birsürü neg trust yemiş neg trust yiyince de otomatik bounty den çıkarılmış konuyu bir member üye bulmuş lauda ve ekibi de her acc ye neg trust basmış konuyu da buraya bırakayım

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3009408.0

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Rhego
Sr. Member

View Profile
March 16, 2018, 11:48:52 PM

beyler imza kampanyasına baktım da spreadsheet e baya çıkan olmuş ilgimi çekti bir bakayım dedim bir de ne göreyim bir abimiz türk forumundan multi acc dan birsürü neg trust yemiş neg trust yiyince de otomatik bounty den çıkarılmış konuyu bir member üye bulmuş lauda ve ekibi de her acc ye neg trust basmış konuyu da buraya bırakayım

Birkaç gün önce stake leri kontrol ederken dikkatimi cekti adamin emegini yalan etmişler hiç degilse hazırkı bounty den atılmasaydı bari boru degil 2 3 aylık stake var adamda vallahi yazıktır yahu. Gene gider negatif kabul eden bounty den bir yolunu bulurdu bari hazirki yalan olmayaydı
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 17, 2018, 05:58:52 AM

70 küsür farklı hesapla imzaların resmen yarısını götürmüş adam imzaya girenler için güzel bir şey olmuş bu tek tek saydım 183 kişi kalmış imzada paya düşen oran artacak demektir bu hayır benim anlamadığım multi hani yasak değildi sitede adama resmen multi yüzünden neg trustu gömmüşler tabi 2 3 hesap olsa anlardım abimiz abartmış 70 küsür farklı hesap saydım ben ama sonuçta multi Yasak değildi ??
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 17, 2018, 06:15:32 AM

bu başlığı görmüştüm, multi hesap kasan arkadaşı takdir ettim doğrusu, hesap hareketlerini kontrol ettim, sağlam token kaldırmış imzalardan, helal olsun diyorum ağır işsizmiş, o kadar hesabı yönetmek kolay değil, adam şizoya bağlar Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: