Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:31:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: SEGWİT2X E SON 19 BLOK  (Read 294 times)
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 03, 2018, 12:26:23 PM

her forkta amaç zaten bitcoinin yerini alabilecek bir coin çıkarma uğraşı ve daha fazla para kazanmayalım bitcoini her ay forklayıp kazandıgım parayıda katlamalıyım mantelitesiyle fork olup duruyor zaten çok normal bir şeymiş gibi sürekli fork olmasını anlamıyorum.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 03, 2018, 12:39:23 PM

Fork olmadi o yalan ve sahte bir fork haberiydi. Hitbtc destekleyecek adi altinda sahte bir islem yapmaya calistilar. Gercek fork 5 ocak tarihinde olacak diyorlardi ama ondan da haberimiz yok.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 03, 2018, 04:38:14 PM

Ya ben Binance'den son son hiç bir forku alamadım Sad BCD gelmişti bi o duruyor. BCX ve SBTC için de trade ve withdrawall açmadılar, öyle kaldı. Başka da gelen-giden olmadı. Bu 3 tanesi öyle duruyor işte var mı var, satamadıktan sona bir işe de yaramaz. Hayırlısı bakalım bu ay güzel bir fork olur da bana da gelir inşallah
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 03, 2018, 04:45:04 PM

binanace hepsini destekliyormu forkların öyle bir açıklamaları var ama verdilermi bilmiyorum ben kullanmadım hiç binance borsasını, bittrexte btc var acaba fork destegi varsa binanceyemı gondersem
wanhun
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
January 03, 2018, 05:30:44 PM

bu fork muhabbetleri artık son bulmuştur inşallah son dönemdekileri ne borsalar ne de cüzdanlar desteklemedi
btcs-favorite
Jr. Member
*

Activity: 55
Merit: 9

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
January 03, 2018, 05:53:41 PM

segwit2x bitti ama btc fiyatı halen sürünüyor. bilmediğimiz farklı bir durum mu var? 12-14k arasında gidip geliyor. Fiyatın yükselmesini engelleyici bir durum veya önümüzde farklı yeni bir segwit durumu mu var?

ya da bir, iki böyle bıktıracaklar daha sonra mı yükselişe geçecek?

Sürükleniyor derken? Birak da biraz soluklansin. Daha kasim ayinin sonuna dogru 8k nin altinda idi. Okadar cikis yapti.

▬▬▬▬▬▬▬▬   KWHCoin   ▬▬▬▬▬▬▬▬
█ RENEWABLE ENERGY CRYPTOCURRENCY █
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: