Bitcoin Forum
June 26, 2024, 05:02:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni bir balon XRP Ripple  (Read 1080 times)
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
December 30, 2017, 12:16:00 PM

aynı mart nisandaki gibi şu anda xrp şişirip şişirip miletin elinde patlayacak o yüzden xrp darbe yedim bi daha girmem
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 30, 2017, 01:04:39 PM

bir piyasanın içine nasıl edilir. en güzel örneği bu ripple dır. bakmayın siz o fiyatlara kim elinde yüklü tutmayı başarmış ki şu ana kadar ripple ı. büyük oyuncular var içerde ve ripple ı en büyük güç yapmak istiyorlar kripto piyasasında. çünkü ripple merkezidir. arkasında bir şirket ve bankalar var. bilinçli dijital para takipçilerinin buna bir dur demesi lazım.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 30, 2017, 01:09:19 PM

bir piyasanın içine nasıl edilir. en güzel örneği bu ripple dır. bakmayın siz o fiyatlara kim elinde yüklü tutmayı başarmış ki şu ana kadar ripple ı. büyük oyuncular var içerde ve ripple ı en büyük güç yapmak istiyorlar kripto piyasasında. çünkü ripple merkezidir. arkasında bir şirket ve bankalar var. bilinçli dijital para takipçilerinin buna bir dur demesi lazım.
aynen arkadaşım.Ripple balonunu şişirdiler sırf btc'yi aşağı çekip bu piyasayı dağıtmak için.BTC 12K seviyesine indi.Daha düşer mi düşebilir.Ortam şu an belirsiz.Yeni yatırımcı korkuyor.Parasını çekerse bir zarar çekmezse daha aşağılara sarkacak endişesi hakim.Piyasanın içine nasıl edilirin şu an manzarasını yaşıyoruz.İnsan aç gözlüdür üç beş meyve için ağacı keser kökünden.Çok da umurumda değil aslında.İnsanoğlu ne yaparsa kendi eliyle yapar.Aynı gemide olduğumuzu çoğu zaman unutuyoruz.
UuR23
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
December 30, 2017, 02:01:34 PM

Takipciler kazancina bakar. Sanmiyorum ki kazandirdiktan sonra merkezli diye ripple yi terketsin. Daha iyi kazandiran cikinca millet o zaman digerine gecer.

zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
December 30, 2017, 02:07:45 PM

ripple tam da geçen yıl bu zamanlar yine böyle bir artış yaşamıştı. zannedersem bir ara etheri de geçti marketcap olarak. eğer şayet yine bu olursa. ardından ethereum çok acaip fiyatlanabilir. herkes bu hareketi biliyor. evet biraz daha artsın ripple. sonra ethere yerini bırakır nasılsa. biz de ethere yatıracagımız zamanı öğrenmiş oluruz
Commendatore (OP)
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
December 30, 2017, 03:46:47 PM

bu yıl fazlasıyla atağa geçti, bu durumda etrafta konuşulan komplo teorilerini haklı çıkarmakta. ortada ciddi bir güç var merkezsiz bir birimin dolaşmasına kimse izin vermez, hele bu sömürü devletleri dünyaya yön verirken, tek konuşma ile piyasayı silebilirler. unutmayın bu piyasa onlar var oldukça mevcut.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 30, 2017, 04:02:22 PM

ripple'nın çıkış amacı bu piyasaya aykırı bana göre. merkezi ve arkasında bi şirket falan var diye biliyorum. bu piyasada buna ters.  ve max supply aşırı fazla. zamanla gerileyecektir fiyatı ve şirketler zengin olacaktır.
blake13206
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
December 30, 2017, 04:47:34 PM

ben duydum onde giden bankalar ripple blockchain`i kullanmaga basladikdan sonra fiyati bu kadar artdi.. ben de cok gec kaldim malesef.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 30, 2017, 07:36:57 PM

Ripple'ın sadece çok fazla şirketle anlaşması mevcut türkiye'den garanti bankasıyla bile anlaşması vardı sanırsam ama ethereum'u geçebilecek kalitede bir proje değildi açıkcası

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 30, 2017, 08:58:02 PM

Her şeye rağmen şu anda tarihi bir rekor kırıldı. Uzun zamandan sonra ilk kez bir coin Etheri tahtınden etti. Şişmişmiş, patlayacakmış, şöyleymiş, böyleymiş, geçiniz bunları... 100 dolar da olabilir, dibe de gömülebilir; fakat gelinen şu tabloyu iyi okumak ve hakkını teslim etmek lazım. 38 milyar adedi kullanımda olan bir coin binlerce coin/token arasından ikinci sıraya gelebilmiş. Demek ki imkansız diye bir şey yokmuş!
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
December 30, 2017, 09:26:01 PM

para sadece yer değiştiriyor arkadaşlar, dönüp dolaşıp bitcoin'e gelecekler, ethereum'da sıra bence, geçen defa olanların aynısı sadece hızlandırılmış tura katıldık, ha ama şahsen para kazanmayı isterdim bunlardan, ripple'ın 4 dolar olacağını daha önce biri söylemişti "2 yıl içinde" diye ama bu kadar hızlı olması şaşırttı (1-2 ay önce yazdıklarım arasında var), gerçi bitcoin de şaşırttı verge de emc2 de reddcoin de....

el çabukluğuyla parayı döndürüyorlar olay bu yoksa ripple btc'nin yerini falan alamaz daha önce de bu seviyeleri görmüş hatta aşmıştı. her coin kendisine verilen görevi yerine getiriyor ripple da belirli bir süreliğine paraya emanetçi oldu, sırada ethereum olabilir, ethereum artınca da "yeni btc ethereum" başlığı açılır, iki gün sonra onun da havası söner "iota" derler. olayın özü şu bana göre: btc ile marketcap'ı arttırıyorlar, bitcoin cash ve bitcoin gold bodyguard, altlar eziliyor btc bazında ardından bitcoin'den çıkan para altları geziyor (pump sezonu)...

gittikçe büyüyen girdap en sonunda btc belirli bir seviyede stabil hâle gelir, ardından düşüş süreci ama daha var ona...düünyada 21 milyon adet olacak bir coin şimdiden milyar tane adamın haberi var bu işlerden...biliyorum bazı eski arkadaşlar yenilere kızıyor falan bazı yorumlardan ötürü ama o yeniler de olmasa piyasa büyümez...

kısacası sürekli artan bir btc olsa herkes alır köşeye çekilir, arada böyle durumlar olacak ki "bul karayı al parayı" olsun, volatilite bu piyasanın can damarı, siz btc sayınızı arttırmaya bakın, ripple'ı sevip sevmediğinizin bir önemi yok, maksat para kazanmak...

herkese bol kazançlar

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
December 30, 2017, 09:58:21 PM

aynen arkadaşım.Ripple balonunu şişirdiler sırf btc'yi aşağı çekip bu piyasayı dağıtmak için.BTC 12K seviyesine indi.Daha düşer mi düşebilir.Ortam şu an belirsiz.Yeni yatırımcı korkuyor.Parasını çekerse bir zarar çekmezse daha aşağılara sarkacak endişesi hakim.Piyasanın içine nasıl edilirin şu an manzarasını yaşıyoruz.İnsan aç gözlüdür üç beş meyve için ağacı keser kökünden.Çok da umurumda değil aslında.İnsanoğlu ne yaparsa kendi eliyle yapar.Aynı gemide olduğumuzu çoğu zaman unutuyoruz.
Bilinçli dijital para takipçilerimi ? Var mı öyle bir kitle baksana etrafına. Üstelik onlardaki para ile neyi durduruyorsun. Rekabet etmeye çalıştığın dünyanın ekonomisini yönetiyor. Tek çözüm yolu merkezsiz projelerin artması ve günlük hayata daha çok entegre edilmesidir. Ripple yatırımcıları 2x-3x kazanacam diye onlara ömür boyu kazanç sağlayacak bir sistemi red ediyorlar. Paranın hakimeyetini onlara geri veriyorlar. Klasik sürü işte.

Onlar istedikleri kadar çabalaya dursun, blockchainin fitili bir kere ateşlendi kan kayıpları her geçen gün artacak. Bitcoin sadece bir başlangıçtı, bununla paraları sistemlerinden çıkarmayı öğrendik. Bundan sonraki hamleler, hayatın her alanına işleyecek. Etrafınıza bakın, artık kendi visa mızı, mastercardımıza sahibiz. Gambling sistemleri, datalar, borsa, yatırım yapma alışkanlıklarımız değişti. Ripple'ı şişirebildikleri kadar şişirsinler, inovatif projeler oldukça blockchaini kontrol edemeyecekler.  Wink

intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
December 30, 2017, 10:00:58 PM

balon diye diye ne trenleri kaçirdiniz, altyapisi iyi olan ve başarili hype yapan projelere yatirim yapmak gerektiğini böyle böyle anlayacaksiniz
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 30, 2017, 10:09:41 PM

rippleden öte bu piyasanın ne adar belirsiz olduğunu bir kez daha görmüüş olduk neden ripple diyorsunuz illa ripple değil  şuan çöpler dahai katlanıyor yani maalesef biz küçük azınlık bir grubuz para babalarına ayak uyduruyorum o kadar dün 2 doalr olan zcl mi desem başkası mı desem insan soğuyor piyasadan

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 30, 2017, 10:30:38 PM

Zcl'nin durumu farklı zcl yükselişini devam ettirecektir.Ocak ayının son haftası forkları var.Pumpla yükselen bir coin değil zcl forkdan gelecek coinin değerli olması nedeniyle değerleniyor.Ripple ve diğer çöp coinlerle karıştırmayalım bunu.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
December 31, 2017, 12:40:26 AM

Bu kadar şişip ethereum yerine geçmesi, gerçekten can sıkmaya başladı. forumda bir arkadaş ripple ile ilgili güzel bir konu yazmıştı, şuan gerçekleşmeye başlıyor gibi. yıllarca dalga geçildi, şimdi birileri şişirmeye başladı.

Ripple ile ilgili bir arkadaşımızın yazısı.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2589907.msg26425526#msg26425526
la olm güzel yazmışsında bana bir tane coin söyle şişirilmeyen?
tthero
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
December 31, 2017, 02:11:45 AM

niye ikinci sırada ben size soyliyeyim kısaca;kimsenin kafası basmadıgı için ikinci sırada Smiley
zaten ortak bir kanı olsaydı bu koin adedi hiçbir zaman bu fiyata ulaşamazdı.
ripple ı 1 kişi seviyorsa 100 kişi nefret ediyor.ripple o yuzden 2 dolar oldu.

hiçbir zaman herkesin katıldıgI bir hareket Karlı olmaz.
dikkat edin forumdan herkes ripple dan tiksinir.onlar tiksindiği için zaten riiple 3 sentten  2 dolara geldi.

sürü ile hareket ettiğiniz sürüce Kaybetmeye mahkusunuz bunu hçbir zaman unutmayın.
uzun lafın kısası bu forumda nefret edilen bir koin varsa o koini siz alın,herkes bir koini kötülüyprsa o koine dalın buyuk ihtimal emekli olacaksınız...
Haklısın usta

❇️ E N İ G M A ❇️
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 31, 2017, 04:52:08 AM

Anlatın anlatın siz seversiniz balonları piyasayı balon yaptınız gitti zaten bişey para edince balon oluyo hemen mq anlamıyorum balonsa ne işin var bu işlerle.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
December 31, 2017, 05:18:29 AM

Her yükselen coine balon damgası, her düşene bir tekme. Geçti vallahi hocam o günler artık insanlar bilinçlenmeden yatırım yapıyor piyasayı xrp yönlendirebilir bu gidişle balon deyip geçmeyin hemen. Bitcoinin yerini alabilecek sayılı coinlerden sanıyorum ben.
kingkonjac
Member
**

Activity: 308

View Profile
December 31, 2017, 06:15:10 AM

Bu noktalardan alım riskli değil mi uzun vadeli değilse.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: