Bitcoin Forum
May 14, 2024, 12:08:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Telegram Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor  (Read 1069 times)
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 31, 2017, 12:07:11 AM

Çok iyi para toplarlar gibi geliyor bana en az 10 milyar supplysi olur  bence ama başarılı olurlar hemen hard cp yaparlar gibi gelıyor bna .d
1715688516
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715688516
Reply with quote  #2

1715688516
Report to moderator
1715688516
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715688516
Reply with quote  #2

1715688516
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 31, 2017, 12:54:26 AM

Ben tutacağını düşünmüyorum, mantıksız bir kripto para birimi.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 31, 2017, 03:07:13 AM

Adamlar tüm kullanıcılarına 1 mesaj atsa reklamın kralını yaparlar zaten . Telegram böyle bir işe el atarsa alır yürür uçar gider . Mantıklı hareket izlemedeyim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
kingkonjac
Member
**

Activity: 308

View Profile
December 31, 2017, 06:08:36 AM

Ne zaman olacak acaba icosu merakla bekliyorum.

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
December 31, 2017, 07:20:54 AM

Bu aralar etherdelta'nın ico düzenleyeceğini görmüştüm ona bir miktar ether ile katılmaya karar vermiştim şimdi de telegram'ı görüyorum.Telegram ile etherdelta'yı gayet tabii kıyaslamak doğru olmaz lakin bu aralar daha önce adını duyurmuş sistemlerini oturtmuş şirketlerde kendi tokenlarını çıkarmaya karar veriyor.
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 31, 2017, 08:03:10 AM

böyle büyük firmalar coin çıkardıgı zaman yeni bir soluk olur piyasada reklam sıkıntısı da çekmeyecektir. ama ilk giriş nasıl olur onu bilmek gerekir
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 31, 2017, 08:21:39 AM

Bence düzenleyecekleri İcoda hardcap yaparlar. Sadece ruslar alsa yeter. Bilgileri depolayan whatsapp yerine telegramı kullanın.

yobit.net is banned from signatures
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
December 31, 2017, 08:47:49 AM

Hali hazırda oldukça fazla kullanıcısı var.Altcoinlerle ilgilenen çoğu kişi de zaten telegram kullanıyor.O yüzden reklam yapması oldukça kolay olacaktır.Ayrıca böyle büyük firmaların işin içine girmesi rekabeti arttırır.Yarın bir gün Whatsapp,Twitter filan da coin çıkarmaya kalkabilir.

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 31, 2017, 09:23:06 AM

Telegram eğer haberdeki gibi kendi kripto parasını çıkarırsa eğer gayet başarılı olurlar. Telegram kullanan çoğu insan zaten coin ve tokenler için kullanıyor. Belki de ileride gruplara katılmak için , gruplarda yazmak için hesabımızda telegramın kripto parası olma zorunluluğu getirebilirler, bu sayede deli para kazanma yolunu kendilerin açacaktır.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 31, 2017, 09:48:32 AM

harbiden ben çok iyi yatırım alacağını duşunuyorum, kripto dunyasındaki pastadan pay almak için geç bile kaldı bu kadar fazla insan kullanırken daha onceden çıkarması lazımdı
inanc
Member
**

Activity: 113

View Profile
December 31, 2017, 12:32:19 PM
Last edit: January 19, 2018, 03:59:36 PM by inanc

bence gayet mantıklı telegram baya gelişmiş alım satım botu koysalar bile tamam proje tutar yakın zamanda bı ton seyde eklerler uzerıne

erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 31, 2017, 12:39:57 PM

Telegram'ın bounty kampanyası yapmasına filan da gerek olmaz yukarıda söylenildiği gibi herkese bir reklam mesajı atsa çok daha fazla yararı olur. Grin Telegram'ın Ico süreci v.s olursa ben de katılmak isterim.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 31, 2017, 02:39:10 PM

Eğer gerçekten çıkarırsa bounty falan ne varsa katılmak lazım hatta ico halinde çıkarırsa yatırım bile yapmak lazım, güzel getirisi olabilir

Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 31, 2017, 03:05:51 PM

Telegram'ın  bounty kampanyası düzenleme ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Grin Ayrıca bir ico yapacaklarsa topladıkları para ile projeye hangi özellikleri katabilirler merak ediyorum zaten çalışan işleyen bir sistemleri var.Yukarıda para transferi olucak demiş böyle bir özellik gelirse çok iyi olur.
Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 31, 2017, 03:48:27 PM

Telegram yaparsa harbiden yapar yani , reklam derdi yok kafadan zaten. Bounty'leri de sağlam olur. Takipte kalalım

Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 31, 2017, 03:54:02 PM

Telegram cidden böyle bir şey yapacaksa fonlama sıkıntısı olmaz, sınırıları aşar gider de akıllara gelen soru çok mu lazım bence hayır. Zaten kullanıcılar arası para transferi gibi bir sistem gelmeyecekse böyle bir şey yapmanın hiç ama hiç anlamı yok.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 31, 2017, 04:20:29 PM

Telegram kendi kripto parasını çıkarıyormuş bu adamların yarattıkları projeler hep başarılı oluyor. Haber linki aşağıdadır.

https://siberekonomi.com/telegram-kendi-dijital-parasi-cikariyor/

Ico sürecini takip etmek lazım. Supply miktarına göre başarılı olup olmayacakları belli olur. Max 100 m bir adetle, dev teamle iyi işler çıkarır.
yani supply ile alakalı çok bir durum yok ortada, bence projelerin kalitesi supply'lada ölçülmez fakat telegram çoğu insanın iş görüşmeleri yaptığı bir yer bu piyasa içinde b üyük öneme sahip değerlenecektir.

Supply'ın etkisi olmaz demek pek mantıklı değil. Büyük adetler insanları soğutur. Birkaç istisnayı saymazsak, çoğu başarılı coin de düşük supply sahiptir.
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
December 31, 2017, 10:02:35 PM

Telegram bu projeye girerse en kısa sürede İlk 3 coin arasında yerini alır. Market hacmi ETH ve XRP yi bile geçerse hiç şaşırmam.
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
December 31, 2017, 10:05:30 PM

Projenin detaylarına bakmak lazım. Ancak tüm kripto piyasasının telegramda döndüğü düşünülürse bir saçmalık yapmadıkları sürece başarılı olmaları çok olası.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
seymenyunus1654
Member
**

Activity: 224
Merit: 14

View Profile
December 31, 2017, 11:02:57 PM

Telegram bence zaten whattsapptan 1000 kat iyi bir uygulama bence gayette başarılı olacaktır. Ico yakalarsam kesinlikle alirim.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: