Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:13:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: ürküten senaryo  (Read 625 times)
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
January 02, 2018, 12:49:05 PM

ürkmüyorum ben Smiley biz ne senaryoalr gördük ürkmedik bundan mı ürkcez Smiley olmaz bişey olmaz, yükünü alan insin trenden kasmasın.
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
January 02, 2018, 01:45:49 PM

yahu kim diyor altcoinler patlayacak diye  Cheesy Cheesy Cheesy ethereum classic'ten güzel bir atak gelmeden hayatta bırakmam. hedef: 500k (300'e de razıyım) ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 02, 2018, 01:49:31 PM

Villa alıp yanına lamborghini çekeriz merak etme sonuna kadar hold şuana kadar bekleyip kim kaybetmiş btcde
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 02, 2018, 01:50:39 PM

BTC bir şey yapacak o kesin ama aşağı mı yukarı mı o belli değil.
Şuan dışardan izliyorum henüz piyasa stabil olmadığı için giriş yapmadım.
Belki %50 yapamam ama %25 min BTC oranını korumayı düşünüyorum. Çünkü asıl bizi alt üst eden genelde BTC oluyor.
Altların yok olabileceğini düşünmüyorum ama market hacmi düşebilir.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 02, 2018, 01:54:09 PM

arkadaşlar şu muhakkak ki bu gidişle nereye gidecek anlam veremiyorum bazen şuan ha bire yükselişini,n nedeni yeni bilinçsiz insanların direk altlara saldırması ucuz mantığıyla ne bilgi ne bir şey tek kafadaki gerçek buda yükselecek demesi

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
January 02, 2018, 02:43:15 PM

Ürkmeye gerek yok yıllardır hep patlayacak dendi btc için ilk çıktığı günden beri ama hep gitgide dahada büyüdü hem btc hemde coin piyasası, dünyada yeri var artık, her zaman yazdığım gibi bu balon patlasada bi çoğumuzun hayatını değiştirdikten sonra palayacak o yüzden durmak yok yola devam diyorum ben
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 02, 2018, 03:12:56 PM

Bunlar hep birilerinin oyunu diyenler var Cheesy Valla bilinmez kimin oyunu senaryo ürkütür mü güldürür mü . Ama gerçek şu ki  dünya bir yerlere gidiyor bu konuda ucundan tutucaz mecburen

PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
January 02, 2018, 03:57:55 PM

daha önce bir arkadaş bahsetmişte %50 btc olarak valla adam doğru söylüyor.  bu piyasada sağlam para ile trade vs yapiliyorsa yada ico kovalaniyorsa hold takiliniyorsa kesinlikle total yatırımının yarısı hadi olmadi diyelim en azindan bi %40 lik dilimin btc de tutulması taraftarıyım. oldu da gerçek anlamda bir patlama söz konusu oldu yukarıya doğru altcoinler dolar olarak btc artişindan dolayi anlik bir yükseliyor fakat sonrasinda roketi kaçirmayalim bizde uzaya cikalim diyen kitle catir catir btc'ye geçince heryer kan gölüne dönüyor. bu işler hep  böyle oldu o arada işte bitcoin'i olan iyi kara geçebilir en kötü anlık pozisyonunu koruyabilir diye düşünüyorum. tam tersi durumda aşaği yönlü bir cakilma da her yer kan gölüne dönüyor gerçi nasil toplanir o seviyeden nasil zarar dönülür bilmiyorum en kötü oldugu gibi usdt yapacak bişi yok.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Katsumoto
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 02, 2018, 04:05:32 PM

Senaryolar tükenmez... 5 yıldır sürekli bu piyasada olan adam bile geçtiğimiz yaz BTC $3.500 olunca çıktı gitti. Eğer çıkmasaydı parası 4 ay da en az 4 kat değerlenecekti.
Şuan BTC short pozisyonunda... $14.000 olmadan başına vururlar. Adamlar olmayan BTC'i satıyor, burada 1 BTC ile villa alacağız diyenler var... Hayırlısı.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
January 02, 2018, 04:12:52 PM

Btc'nin yükselmesi için yeni gelişmelerin olması gerekiyor. Şuan yeni bir gelişme olmadığı için yatay seviyede gidiyor. Btc'nin 19.000 Dolara çıkmasındaki en büyük sebep Cboe ve Cme'de vadeli işlemler görmesi haberi idi. Ayrıca medya'da Bitcoin'e geniş yer verildi. Herkes duydu Btc ismini ve yatırımını yapan yaptı. Bu saatten sonra Btc hakkında büyük bir gelişme yaşanmadığı takdirde artacağını düşünmüyorum. Önümüzdeki yaz mevsimine kadar düşeceğini düşünüyorum. Kasım ve Aralık aylarında yeni gelişmelerle beraber tekrar yükselişe geçecektir. Buna inancım tam.

slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 02, 2018, 04:14:54 PM

Ürkmeye gerek yok yıllardır hep patlayacak dendi btc için ilk çıktığı günden beri ama hep gitgide dahada büyüdü hem btc hemde coin piyasası, dünyada yeri var artık, her zaman yazdığım gibi bu balon patlasada bi çoğumuzun hayatını değiştirdikten sonra palayacak o yüzden durmak yok yola devam diyorum ben

Benimde ümidim bu yönde. 5-6 seneden önce patlama gibi bir şey beklemiyorum umarım hiç olmaz tabi bilemiyorum 5-6 sene sonra olsa bile o zamana kadar çoğumuz parayı kaldırırız.
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
January 02, 2018, 06:37:18 PM

gaçın gaçııın aga gıpraştı  Cheesy Wink 500 dolar arttı sadece 5000 dolar artsa ya da 10 bin Roll Eyes Huh hemmen hissediliyor, piyasayı yakından takip ediyorsanız eğer...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
January 02, 2018, 07:02:08 PM

bu senaryo hiç yabancı gelmedi bana daha 2 ay öncesine kadar aynı şeyler gerçekleşmedimi btc pumplandıkca altların canı cıktı yani
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 02, 2018, 07:26:44 PM

"Ürküten Senaryo" nasıl bir başlıktır ya! Alacakaranlık kuşağı ya da üçüncü sayfa haberi gibi olmuş Cheesy Biraz daha normal başlıklar atılsa keşke. Tamam daha çok okutuyor da kalbimize indirmeyin.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
January 02, 2018, 07:27:11 PM

Ben 2020 ye göre ayarladım kendimi. O şekile bir sınır koydum kendime.

100 Milyar doları aştık diye sevineli sadece 6-7 ay oldu henüz.

Trilyon dolara koşuyor marketcap.

Bu arada şuan 16 milyon Bitcoin var ama şunu kaçırıyorsunuz, ortada ulaşılamayan Bitcoin miktarı da var.

Unutulan/kaybedilen her private key dolaşımdan çıkan Bitcoin demek.

Dolaşımda ki miktar sürekli az da olsa düşecek demek oluyor bu.

Bitcoin / Ethereum / Monero
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 02, 2018, 07:30:53 PM

Hiç kimse endişelenmesin. Ben kendime göre ciddi miktarda btc ile piyasaya her girişimde elimdeki btcleri dip noktalarda satmakla nam salmış biri olarak uzunca bir süre daha bu piyasada sınırlı miktarda btc ile işlem yapmaya karar verdim. Endişelenmeye gerek yok. Beni takip edin. Ben aldığımda ya bu piyasa çökecek ya da dip yapacak.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
January 02, 2018, 07:41:58 PM

Bitcoin Patladı patlıyor derken nerelere geldik, kısa zamanda buradan dönüş yok bence uzun süre yükseliş devam eder, bu kadar ballı piyasayı niye patlatsınlar kim bilir kimlerin parası var buralarda. Bitcoin yükselişinde altlar sıkıntı yaratsa bile bir süre sonra onlarda ortama uyar.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 02, 2018, 07:49:02 PM

bir patlatamadılar gitti. açıkçası ciddi bir güvenlik açığı olmadığı sürece patlamaz. tabi ani düşüşler olabilir. fiyatı bir gecede 5k dolara düşebilir. ama asla patlamaz çünkü artık çok kişi tarafından biliniyor ve ani düşüşleri insanlar artık alım fırsatı olarak görüyor.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 02, 2018, 07:51:51 PM

ürkütücek bi durum yok ortada en kötü dolar bazında kara geçeriz btc fırlasa bile Smiley) yine de temkinli olmak lazım yuzde 50 btc yuzde 50 altlarda kalmak lazım
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 02, 2018, 08:22:11 PM

altçılar mevzileri terketmeyin
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: